Лікування оніхолізису, Клініка МедітонЛікування оніхолізису, Клініка МедітонОніхолізис – це деформація нігтя, розшарування нігтьової пластини і відшарування від нігтьового ложа. Оніходістрофія нігтя виникає на руках і ногах, і може вражати відразу кілька пальців. Фахівці Клініки Медітон пропонують швидке і ефективне лікування онихолізису в Кривому Розі, із застосуванням сучасних методик і обладнання!

 

Причини оніхолізиса

 

Пошкодження нігтя призводить до відшарування його від нігтьового ложа, витончення і одночасного відторгнення.

 

Стандартно, причини виникнення і розвитку оніхолізиса умовно розділені на три групи. Це травми, мікози і алергії, за рахунок яких розвивається захворювання нігтьової пластини:
Травматичне пошкодження нігтя залучає в патологічний процес нігтьову пластину і нігтьове ложе. Невелика гематома при ударі або інших типах механічного впливу провокує здавлювання судин, за рахунок чого припиняється або порушується живлення нігтя. Внаслідок цього змінюється хімічний склад, колір, еластичність, знижується міцність, поступово слабшає зв'язок між нігтем і нігтьовим ложем, пластина відходить від основи, виникає повітряний прошарок. І саме даний факт підвищує ризик зараження і розвитку запалення. Найчастіше подібні процеси, при помірній травматизації, не впливають на матрицю, і за умови своєчасного і правильного лікування оніхолізіса, після розсмоктування гематоми і стабілізації трофіки, ніготь знову відростає;
Інфекційна форма оніхолізиса сприяє пошкодженню дерми і нігтьової пластини, порушенню кровопостачання і трофіки, відповідно, призводить до зміни структури нігтя. Порушення харчування і водно-електролітного балансу призводять до набухання, що означає ризики глибокого проникнення грибкової та бактеріальної інфекції, і подальшого ураження внутрішніх шарів і нижньої частини нігтьової пластини, завдяки чому ніготь відшаровується, відділяється від ложа, деформується. Відновлення зростання нормального нігтя можливо після лікування інфекції та усунення запального процесу;
Алергічна форма провокується реакцією дерми і структури нігтьової пластини на вплив різних хімічних засобів і препаратів. Виникає запалення, схоже з реакцією на інфекційне ураження, а також гіперсенсибілізація шкіри, підвищення чутливості тканин до впливу різних випромінювань. Сповільнюються процеси регенерації, нігтьова пластина деформується. Лікування та відновлення є можливими при своєчасному зверненні за допомогою!

 

Додатково, фахівці розрізняють дерматологічну і системну оніходистрофію!


Симптоми і причини оніхолізиса, діагностика і терапіяСимптоми і причини оніхолізиса, діагностика і терапія

Якщо говорити про причини оніхолізису нігтя більш зрозумілою мовою, вони наступні:
• Травма – удар, здавлення, інші типи механічних пошкоджень;
• Побутові умови – незручне, неякісне взуття, невідповідне за розміром;
• Шкірні захворювання: екзема, атопічний дерматит, псоріаз, інші;
• Вплив лікарських препаратів і хімічних речовин, в тому числі і стандартної побутової хімії – пральних порошків, гелів для миття посуду;
• Неправильно виконаний манікюр, пошкодження тканин інструментом майстра, оніхолізис після гель-лаку низької якості!

 

Оніхолізис – це розшарування та відшарування нігтя з причини надлишкової маси тіла в синтезі з поганим взуттям, коли неправильно розподіляється навантаження на ноги і відбувається здавлення пальців, а також за рахунок нестачі заліза та інших мікроелементів, в разі гіперактивності щитовидної залози, тривалого і постійного впливу вологи!

 

Діагностика патології нігтьової пластини

 

• Фізичний огляд на прийомі дерматолога або подолога;
• Збір скарг і вивчення історії хвороби;
• Зішкріб нігтьової пластини, дерматоскопія;
• Біохімія та мікроскопія!

 

Оніхолізис – це одне з багатьох захворювань нігтів. Дуже часто люди вважають за норму самостійну діагностику та початок лікування грибка нігтів, розшарування та лущення нігтьових пластин, запалення шкіри на пальцях та інших патологічних станів, не знаючи, що саме лікують. Не розуміючи факту наявності патології, характеристик та виду, стану та стадії хвороби, купуються дорогі ліки від оніхолізису або грибка. Результатом таких рішень стає лише тимчасовий ефект та маскування симптомів. Ми однозначно проти, та наполягаємо, що для підвищення ефективності лікування оніхолізису та інхих хвороб нігтів, необхідною є експертна діагностика, а саме виявлення захворювання та його підтвердження, а також розуміння причини розвитку оніходістрофії, хромоніхії, гіпертрофії пластин!

 

Лікування оніхолізису, Кривий Ріг


Лікування набутої форми оніходистрофії проводиться на базі медичного центру Клініка Медітон. Ми рекомендуємо комплексний підхід, коли зусилля лікарів спрямовані на усунення причин, а не тільки маскування непривабливих зовнішніх дефектів. Для терапії патології нігтя призначають антибактеріальні препарати і протигрибкові засоби, в залежності від результатів попередньої діагностики, а також амінокислоти, мінеральні та вітамінні комплекси, загальнозміцнюючі та імуностимулюючі засоби!

 

Звертаємо увагу! У медичному центрі серйозно розвинений апаратний комплекс, який дозволяє підвищити ефективність і прискорити лікування нігтів. Нашими фахівцями практикується фотодинамічна терапія, лазерне лікування, кріохірургія, апаратна обробка нігтьових пластин. Ліки від оніхолізису в комплексі з процедурами – найбільш коректний підхід до вирішення проблеми!

 

Якщо нігті кришаться, змінюють колір і розшаровуються, відокремлені від нігтьового ложа, шкіра навколо запалена і спостерігаються тріщини нігтьової пластини, запишіться на прийом фахівця вже сьогодні. Якщо буде діагностовано оніхолізис, чим лікувати захворювання підкаже тільки лікар.

 

Ефективне лікування відшарування нігтя в Кривому РозіЕфективне лікування відшарування нігтя в Кривому РозіЛікування оніхолізису у Кривому Розі на Філатова, терапія патологій нігтя, лабораторна діагностика та тести, спеціалізовані процедури для відновлення нігтьової пластини. Телефон реєстратури: (098) 530-60-40!

 

Важливо знати:

Грибкові захворювання нігтів

Лікування грибка нігтів лазером

Видалення врослого нігтя радіохвилею

Поділитися