Лікування оніхолізису у Кривому Розі – Клініка МедітонЛікування оніхолізису у Кривому Розі – Клініка МедітонОніхолізис – це деформація нігтя, розшарування нігтьової пластини і відшарування від нігтьового ложа. Виникає оніходістрофія нігтя на руках і ногах, і може вражати одразу кілька пальців. Фахівці Клініки Медітон пропонують швидке і ефективне лікування онихолізису в Кривому Розі, призначення лікування оніходистрофії нігтів у відділенні трихології на Філатова!

 

Причини оніхолізиса

 

Пошкодження нігтя призводить до відшарування його від нігтьового ложа, витончення і одночасного відторгнення.

 

Стандартно, причини оніхолізису, виникнення та розвитку оніходистрофії, умовно розділені на три групи. Це травми, мікози і алергії, за рахунок яких розвивається захворювання нігтьової пластини:
Травматичне пошкодження нігтя залучає в патологічний процес нігтьову пластину і нігтьове ложе. Невелика гематома при ударі або інших типах механічного впливу провокує здавлювання судин, за рахунок чого припиняється або порушується живлення нігтя. Внаслідок цього змінюється хімічний склад, колір, еластичність, знижується міцність, поступово слабшає зв'язок між нігтем і нігтьовим ложем, пластина відходить від основи, виникає повітряний прошарок. І саме даний факт підвищує ризик зараження і розвитку запалення. Найчастіше подібні процеси, при помірній травматизації, не впливають на матрицю, і за умови своєчасного і правильного лікування оніхолізіса, після розсмоктування гематоми і стабілізації трофіки, ніготь відростає;
Інфекційний оніхолізис сприяє пошкодженню дерми і нігтьової пластини, порушенню кровопостачання і трофіки, відповідно, призводить до зміни структури нігтя. Порушення харчування і водно-електролітного балансу призводять до набухання, що означає ризики глибокого проникнення грибкової та бактеріальної інфекції, і подальшого ураження внутрішніх шарів і нижньої частини нігтьової пластини, завдяки чому ніготь відшаровується, відділяється від ложа, деформується. Відновлення зростання нормального нігтя можливо після лікування інфекції та усунення запального процесу;
Алергічний оніхолізис провокується реакцією дерми і структури нігтьової пластини на вплив різних хімічних засобів і препаратів. Виникає запалення, схоже з реакцією на інфекційне ураження, а також гіперсенсибілізація шкіри, підвищення чутливості тканин до впливу різних випромінювань. Сповільнюються процеси регенерації, нігтьова пластина деформується. Лікування оніхолізису на руках і ногах та відновлення нігтя є можливими при своєчасному зверненні за допомогою!

 

Додатково, фахівці розрізняють дерматологічну і системну оніходистрофію!

 

Пропонуємо розібрати причини оніхолізису пальців ніг та рук більш зрозумілою мовою:
• Травма – удар, здавлення, інші типи механічних пошкоджень нігтьових пластин;
• Побутові умови – незручне, неякісне взуття, невідповідне за розміром, а також розвиток мозолів біля нігтя;
• Шкірні захворювання: екзема, атопічний дерматит, псоріаз та інші, здатні вплинути на шкіру пальців та нігті;
• Вплив лікарських препаратів і хімічних речовин, в тому числі і стандартної побутової хімії – пральних порошків, гелів для миття посуду;
• Неправильно виконаний манікюр, пошкодження тканин інструментом майстра, оніхолізис після гель-лаку низької якості!

 

Оніхолізис – це розшарування та відшарування нігтя з причини надлишкової маси тіла в синтезі з поганим взуттям, коли неправильно розподіляється навантаження на ноги і відбувається здавлення пальців, а також за рахунок нестачі заліза та інших мікроелементів, в разі гіперактивності щитовидної залози, тривалого і постійного впливу вологи. Трапляється, що причин розвитку відразу кілька, і уникаючи певних умов, неможливо досягти якісного лікування та відновлення цілісності нігтів. Тому необхідна уважна діагностика та опис всього набору наявних скарг!

 

Діагностика патології нігтьової пластини

 

Симптоми оніхолізиса, діагностика і лікування деформації нігтяСимптоми оніхолізиса, діагностика і лікування деформації нігтяДіагностика оніхолізису та ідентифікація причини відшарування нігтя на нозі або руці, є вкрай важливим етапом. Оніходистрофія може розвиватися швидко, з подальшими ускладненнями та тривалим лікуванням. Необхідне комплексне обстеження, з'ясування підстав деформація нігтя та його відшарування!

 

• Фізичний огляд на прийомі дерматолога або подолога;
• Збір скарг і вивчення історії хвороби;
• Зішкріб нігтьової пластини, дерматоскопія;
• Біохімія та мікроскопія!

 

Оніхолізис – це одне з багатьох захворювань нігтів. Дуже часто для людей є нормою самостійна діагностика та лікування грибка нігтів, лікування розшарування нігтьових пластин на пальцях руки, лущення та розтріскування, запалення шкіри на пальцях та інших патологічних станів. Але лікування оніходистрофії в домашніх умовах – не найкраще рішення. Не розуміючи факту наявності патології, характеристик та виду, стану та стадії хвороби, купуються дорогі ліки від оніхолізису, препарати від грибка нігтів. Результатом таких рішень стає лише тимчасовий ефект та маскування симптомів. Ми однозначно проти, і наполягаємо на наступній думці – лікування оніхолізису та відновлення нігтя на нозі чи руці можливі лише після проходження експертної діагностики, як і терапія інших хвороб нігтів. Необхідне професійне виявлення захворювання та його підтвердження, а також розуміння причини оніходистрофії, хромоніхії, гіпертрофії пластин, відшарування нігтя на руці, розшарування нігтів пальців ніг, запалення навколонігтьових валиків!

 

Лікування оніхолізису – Кривий Ріг, трихолог на Філатова


Лікування набутої форми оніходистрофії проводиться на базі медичного центру Клініка Медітон. Ми рекомендуємо комплексний підхід, коли зусилля лікарів спрямовані на усунення причин, а не тільки маскування непривабливих зовнішніх дефектів. Для терапії патології нігтя призначають антибактеріальні препарати і протигрибкові засоби, в залежності від результатів попередньої діагностики, а також амінокислоти, мінеральні та вітамінні комплекси, загальнозміцнюючі та імуностимулюючі засоби!

 

Звертаємо увагу! У медичному центрі серйозно розвинений апаратний комплекс, який дозволяє підвищити ефективність і прискорити лікування нігтів. Нашими фахівцями практикується фотодинамічна терапія, лазерне лікування, кріохірургія, апаратна обробка нігтьових пластин. Ліки від оніхолізису в комплексі з процедурами – найбільш коректний підхід до вирішення проблеми!

 

Якщо нігті кришаться, змінюють колір і розшаровуються, відокремлені від нігтьового ложа, шкіра навколо запалена і спостерігаються тріщини нігтьової пластини, запишіться на прийом фахівця вже сьогодні, пройдіть огляд та здайте аналізи. Якщо буде діагностовано оніхолізис чим лікувати захворювання нігтів, підкаже тільки лікар, але після обстеження та відповідних діагностичних заходів. Пам'ятайте, що коректно виконана диференціальна діагностика – це серйозний внесок в успіх лікування оніхолізису, гіпертрофії нігтя, розшарування нігтьових пластин на ногах, відшарування внаслідок інфекційних та запальних процесів. А правильно призначене лікування та суворе дотримання курсу – практично повна гарантія відновлення нігтів!

 

Оніхолізис у дитини чи дорослого, ускладнення

 

Якщо не лікувати оніхолізис, можливе погіршення ситуації, ряд ускладнень хвороби нігтя:
• Грибковий оніхолізис небезпечний поширенням захворювання на інші пальці та нігтьові пластини. Відсутність правильного лікування веде до зараження, посилення проблеми;
• Деформація нігтя із завоздушенням, тріщинами та відшаруваннями нігтьової пластини – шлях до інфікування з відповідними симптомами та ускладненням лікування хвороби нігтів;
• Відшарування нігтьових пластин з появою відкритих незахищених ділянок – підвищений травматизм, тріщини шкіри та кровоточивість, біль нігтів та валиків, а далі, вторинні інфекції та запальний процес;
• У випадку, коли людина ігнорує лікування оніхолізису на одному пальці протягом тривалого періоду, хвороба поширюється. Відповідно, коли проблема стане явною, помітною та болісною, ціна лікування оніхолізису, вартість апаратних процедур та засобів місцевої терапії, може значно зрости!

 

Ми вказали не лише на ускладнення деформації нігтя у дітей та дорослих, а й на фактори негативного впливу. Рекомендуємо вчасно звернутися по допомогу!

 

Лікування відшарування нігтя в Кривому Розі, терапія оніходистрофіїЛікування відшарування нігтя в Кривому Розі, терапія оніходистрофіїЛікування оніхолізису у Кривому Розі на Філатова, терапія патологій нігтя, лабораторна діагностика та тести, спеціалізовані процедури для відновлення нігтьової пластини після оніходистрофії. Телефон реєстратури: (098) 530-60-40!

 

Важливо знати:

Грибкові захворювання нігтів

Лікування грибка нігтів лазером

Видалення врослого нігтя радіохвилею

Поділитися