Лікувальні масажі, Кривий Ріг: Клініка МедітонЛікувальні масажі, Кривий Ріг: Клініка МедітонПорушення рухової функції і больовий синдром – перші сигнали, що вказують на наявність певних патологій, які схильні до розвитку і можуть привести до ряду ускладнень. Тому правильним рішенням в подібній ситуації буде звернення до професіонала. Ми пропонуємо лікувальні масажі з елементами остеопатії, кінезіології та постізометричної релаксації в Кривому Розі!

 

Порушення кровопостачання і рухливості, проблеми зі зміщенням хребців і обмеженням нервових закінчень можна лікувати звичним способом, приймаючи відповідні медикаментозні препарати. Нерідко, людина самостійно "виписує" собі ряд ліків, чим значно посилює проблему. Маскування симптомів не є лікуванням, і порушення продовжує розвиватися до тих пір, поки патологія стає практично нерозв'язною. Але цього можна уникнути, якщо вчасно звернутися до кваліфікованих фахівців. Клініка Медітон рекомендує записатися на прийом, щоб провести огляд і діагностику, а також пройти курс лікування із застосуванням найбільш ефективних сучасних процедур в комплексі з препаратами, що сприяють відновленню. Лікувальні масажі з елементами остеопатії, кінезіології та постізометричної релаксації сьогодні не просто популярні, але й дійсно працюють!

 

Остеопатичний масаж


Остеопатія, мануальна терапіяОстеопатія, мануальна терапія

Остеопатія відрізняється від звичайного масажу, і є одним з основних видів мануальної терапії. Методики напрямку застосовуються для лікування захворювань і патологій опорно-рухового апарату, і трохи рідше використовуються для терапії внутрішніх органів. Техніка відноситься до альтернативної медицини і не вимагає призначення лікарських засобів, але використовується для комплексного лікування хребта і суглобів поряд з іншими сучасними методами.

 

Показання до остеопатії, переваги

 

Сколіоз та порушення постави, лордоз і кіфоз;
• Хвороби суглобів, асиметричний розвиток м'язів;
• Протрузії і грижі міжхребцевих дисків;
• Патології і порушення роботи внутрішніх органів!

 

Лікувальні масажі з елементами остеопатії здатні запустити процеси саморегуляції і самовідновлення, за рахунок чого і прискорити процес одужання. Остеопатичне лікування допомагає нормалізувати лімфоток і кровообіг, безпечно впливати на численні ділянки тіла і організму в цілому, забезпечити усунення оборотних порушень кістково-м'язової системи і її функціонування.

 

Кінезіологічний масаж


Кінезіо масаж, м'язове тестуванняКінезіо масаж, м'язове тестування

Даний вид масажу можна сміливо назвати методом мануального м'язового тестування. Система м'язів людського організму практично моментально реагує на патологічні зміни, на які і звертає увагу фахівець. Завдяки відповідним реакціям м'язової системи розробляється індивідуальна програма впливів, а також встановлюється ефективність проведеного лікувального масажу і вносяться можливі коригування для підвищення ефективності курсу.

 

Показання для кінезіологічного масажу, позитивні ефекти

 

Болі в спині, від потилиці до куприка;
• Дискомфорт, болі і порушення рухливості кінцівок;
• Постійні і поновлювані болі великих суглобів;
• Порушення постави, утрудненість більшості стандартних рухів!

 

Лікувальний масаж з елементами кінезіології дозволяє запустити, активувати відновлювальні та захисні процеси людського організму, зачіпаючи одночасно системи кровопостачання, нервової регуляції, скелетно-м'язову систему.

 

Методика сприяє роботі з глибокими шарами м'язів, зниженню гіпертонусу спинних м'язів, поліпшенню лікувального ефекту при патологіях спини і хребта. Дані позитивні фактори не тільки відновлюють емоційний баланс і полегшують рухи людини, але і впливають на результат фізичних навантажень для зміцнення кістково-м'язового корсету тіла!

 

Постізометричний масаж


Постізометрична релаксація, поліпшення рухливостіПостізометрична релаксація, поліпшення рухливості

Постізометрична релаксація – легка нетравматична техніка мануальної терапії. Це сучасна методика, завдяки якій можна поліпшити рухливість м'язів. Заснована вона на помірному розтягуванні м'язів і зв'язок після їх попереднього напруження. Маніпуляція запускає рефлекторний механізм зниження м'язового гіпертонусу, повертає блокованим м'язовим групам і пошкодженим суглобам свободу руху, усуває спазми і больовий синдром!

 

Постізометрична релаксація м'язів: показання та переваги

 

• Хронічне або системне перенапруження;
• Легка суглобова блокада;
• Блокада м'язово-суглобового зчленування;
• М'язово-тонічні зміни;
• Грижі, протрузії, остеохондроз!

 

Лікувальний масаж з елементами постізометричної релаксації дозволяє розслабити м'язи, знизити тиск на нервові закінчення, усунути больовий синдром. Методика ефективна і безпечна, розширює свободу дій пацієнта, що важливо для людини, рухи якої довгий час були обмеженими!

 

Сьогодні практично кожна людина старше 30 років, незалежно від статі і професії, режимів життя і регіону проживання, може страждати від численних патологічних станів, які негативно позначаються не тільки на її рухах, але й життєдіяльності в цілому. Це артрити і варикози, остеохондроз, люмбалгії і дорсалгії, головні болі, спазми м'язів шиї і надпліч, нейродистрофічні і м'язово-трофічні синдроми. Ігнорування болю і скутості рухів, часом, можливе аж до ремісії, але це не означає, що хвороба повністю відступила. Хронічні її прояви в певні періоди можуть стати більш частими, та й проявлятися з новою яскравістю симптоматики. Додатково, виключення терапії веде до ускладнень, із залученням в процес нових м'язів, суглобів, кісток, внутрішніх органів.

 

Професійний масаж в Кривому РозіПрофесійний масаж в Кривому Розі

Подібні проблеми можна і потрібно попередити, і для цього ми пропонуємо не тільки лікувальні масажі в Кривому Розі, але також комплексний підхід фахівців медичного центру.

 

Запишіться на прийом спеціаліста за телефоном (098) 530-60-40, щоб пройти кваліфіковану діагностику та отримати ефективне лікування!

 

Звертаємо увагу:

Прийом ортопеда-травматолога

Лікування протрузій та гриж хребта

Тейпування хребта, плечей і колін

Поділитися