Синдром роздратованого кишечника: діагностика і терапіяСиндром роздратованого кишечника: діагностика і терапіяСиндром роздратованого кишечника – гастроентерологічне захворювання, яке пов'язане з дискомфортом в області шлунково-кишкового тракту, болем в нижній частині живота, зміною частоти і характеристик стільця. Патологія відрізняється досить неприємними відчуттями, впливає на режим життя, а також психоемоційний стан. Ми пропонуємо ефективне лікування синдрому роздратованого кишечника в Кривому Розі, по завершенню експертної діагностики захворювання!

 

СРК може проявитися вже в 20 років, але частіше страждають патологією люди у віці 30-40 років, особливо, особи жіночої статі. Синдром характеризується дискомфортними відчуттями, рецидивуючим болем, почастішанням актів дефекації зі зміною консистенції калу, а також чергуванням діареї і запорів. Нерідко, відзначається складність дефекації, відчуття неповного спорожнення, відчуття здутості, диспепсія, відходження слизу. Характерні і позакишкові клінічні прояви, які виражаються хронічним головним болем, загальною слабкістю організму, порушеннями сну!

 

Причини синдрому роздратованого кишечника

 

Статистика захворювання розмита – до 15-30% населення, з урахуванням того, що більша частина так і не звертається за допомогою, маючи подібні симптоми. Розмиті и причини патології, які на тлі стрімкого розвитку медицини, до сих пір не виявлені. Стандартною відповіддю на питання про причини СРК сьогодні залишаються наступні припущення і можливі фактори:
• Зловживання продуктами, до яких виражена непереносимість. Це стандартний набір з алкоголю, кави, жирної і солодкої їжі, копченостей і консервів, газованих напоїв, випічки;
• Порушення кишкової моторики, зв'язок з кишковими інфекціями;
• Бактеріальні ураження органів шлунково-кишкового тракту;
Гормональні розлади, неврологічні порушення!

 

Причини СРК не встановлені, але можуть включати сукупність біологічних, соціальних і психологічних факторів. Тому важливо не відкладати похід до фахівця, який зможе підтвердити діагноз і призначити лікування синдрому подразненого кишечника, або спростувати захворювання і вказати на необхідність додаткових досліджень для виявлення і лікування патології, симптоми якої вас турбують!

 

Діагностика синдрому роздратованого кишечника


Діагностика СРК: УЗД ШКТ, аналізи, рентгенДіагностика СРК: УЗД ШКТ, аналізи, рентген

Постійні болі, здуття і дискомфорт в області живота, проноси і запори, зневоднення організму і інші неприємні прояви захворювання вимотують, викликають головні болі, призводять до хронічної втоми і численних нервових реакцій. Ми рекомендуємо уникнути стійкого розвитку захворювання, і пропонуємо швидке позбавлення від патології, яка турбує. Діагностика СРК в Кривому Розі проводиться фахівцями відділення гастроентерології Клініки Медітон на Філатова!

 

• Бесіда з лікарем, збір скарг вивчення історії хвороби;
• Загальний аналіз крові, аналіз калу і сечі;
• Біохімія крові: холестерин, печінкові проби;
• Рентгенографія, іригоскопія кишечника;
УЗД внутрішніх органів!

 

Додатково призначається колоноскопія, аналіз на целіакію і кальпротектин, комп'ютерна томографія. Важливо виключити інші захворювання зі схожою симптоматикою!

 

Лікування синдрому роздратованого кишечника, Кривий Ріг

 

• Призначення дієти для зниження больового синдрому і газоутворення, нормалізації роботи органів шлунково-кишкового тракту;
• Медикаментозна терапія СРК з діареєю, запорами, метеоризмом;
• Призначення антидепресантів і заспокійливих засобів!

 

Несвоєчасне або неправильне лікування, а також ігнорування патології, говорить про можливість переходу захворювання в хронічну форму, на тлі чого ймовірний розвиток гастриту і езофагіту, панкреатиту і холециститу, виразок слизової органів шлунково-кишкового тракту, гастроезофагальної рефлюксної хвороби!


Лікування синдрому подразненого кишечника, Клініка МедітонЛікування синдрому подразненого кишечника, Клініка Медітон

Важливо подбати не тільки про лікування, але також профілактику синдрому подразненого кишечника та інших гастроентерологічних захворювань!

 

Ми запрошуємо вас на прийом терапевта і гастроентеролога: Клініка Медітон, Філатова, 10, 3-й поверх. Запис по телефону (098) 530-60-40!

 

Важливо знати:

Консультація гастроентеролога

Лікування гастриту в Кривому Розі

Дисбактеріоз кишечника: причини та симптоми

Поділитися