Кріомасаж в Кривому Розі: ефективне омолодженняКріомасаж в Кривому Розі: ефективне омолодженняКріомасаж – процедура з розширеними можливостями, яка здатна частково або повністю замінити ін'єкційні та пластичні операції, знизивши травматичність шкіри і рівень дискомфорту для пацієнта, а також скоротивши період реабілітації, забезпечуючи при цьому ефективне омолодження, відновлення і поліпшення якості шкіри. Пропонуємо професійний кріомасаж обличчя в Кривому Розі із застосуванням сучасного обладнання та технік!

 

Методика застосовується для шкіри обличчя і волосистої частини голови, і заснована на імуностимулюючому і протизапальному впливі рідкого азоту. Завдяки низьким температурам відбувається різке звуження і поступове розширення судин. Подібний контраст активує поліпшений кровообіг і обмінні процеси, активізує імунний захист і насичення тканин киснем, запускає процес оновлення епідермісу і підсилює синтез колагену і еластину шкіри!

 

Переваги кріотерапії


Неінвазивна процедура відрізняється численними позитивними факторами, завдяки чому є популярною в нашому медичному центрі:
• Безпека проведення. Відсутнє порушення цілісності шкіри, завдяки чому ризики інфікування повністю виключені;
• Кріомасаж без болю. Пацієнт відчуває легке поколювання в зоні впливу, тому анестезія не потрібна;
• Швидкий результат. Позитивні зміни можна помітити вже після першої процедури, але фахівцями рекомендується індивідуальний курс!


Головні позитивні фактори кріотерапіїГоловні позитивні фактори кріотерапії

Зверніть увагу і на інші переваги кріотерапії, серед яких відсутність реабілітаційного періоду, можливість поєднання з іншими методиками, виключення алергічних реакцій та інших побічних ефектів.


Кріомасаж триває всього 12-15 хвилин, але миттєво підвищує еластичність і тургор тканин, стимулює оновлення клітин і одночасно усуває запальні процеси. Ціна кріомасажу в Кривому Розі залишається доступною, навіть якщо рекомендований курс з 3-5 процедур!

 

Показання для проведення


Процедура рекомендується в терапії різних дерматологічних патологій. Найчастіше призначається при себореї, акне і піодермії, але показує відмінний результат і в разі застосування для боротьби з набряком, пігментацією, розширеними порами або порушеннями еластичності шкіри.


Після кріомасажу активізуються процеси регенерації, вирівнюється рельєф, звужуються пори. Нормалізується робота сальних залоз, поліпшується кровообіг, шкіра стає більш свіжою і здоровою, чому також сприяє розгладження дрібних зморшок.

 

Протипоказання


Більш детально обговорити можливість проведення процедури можна з косметологом або дерматологом Клініки Медітон, але варто відразу звернути увагу, що кріотерапія не рекомендується в наступних випадках:
• Гнійні запалення на поверхні шкіри;
• Знижена еластичність стінок капілярів шкіри;
• Непереносимість холоду і підвищена температура тіла;
• Деякі хронічні захворювання, онкологічні патології!

 

Кріотерапія рідким азотом в Кривому Розі


Кріотерапія: запис на кріомасаж в Кривому РозіКріотерапія: запис на кріомасаж в Кривому РозіЗапишіться на прийом фахівця, щоб більш детально обговорити процедуру омолодження холодом і можливість її застосування, або підібрати альтернативні методики сприятливого впливу на шкіру обличчя.

 

Телефонуйте за номером (098) 530-60-40 для консультації! Ефективна кріотерапія, кріомасаж обличчя та шиї, зони декольте!

 

Варто прочитати:

Механічна і ультразвукова чистка обличчя

Омолодження вуглекислим газом

Видалення новоутворень шкіри

Поділитися