Кріомасаж в Кривому Розі: ефективне омолодженняКріомасаж в Кривому Розі: ефективне омолодженняКріомасаж – це процедура з розширеними можливостями, яка здатна частково або повністю замінити ін'єкційні та пластичні операції, знизивши травматичність шкіри і рівень дискомфорту для пацієнта, а також скоротивши період реабілітації, забезпечуючи при цьому ефективне омолодження, відновлення і поліпшення якості шкіри. Пропонуємо професійний кріомасаж обличчя у Кривому Розі, кріомасаж зони декольте для омолодження шкіри у косметології Клініки Медітон.

 

Застосовується кріотерапія для шкіри обличчя та волосистої частини голови, виконується кріомасаж зони декольте. Основано процедуру масажу холодом на імуностимулюючому і протизапальному впливі рідкого азоту. Завдяки низьким температурам відбувається різке звуження і поступове розширення судин. Подібний контраст активує поліпшений кровообіг і обмінні процеси, активізує імунний захист і насичення тканин киснем. Запускає кріомасаж процес оновлення епідермісу і підсилює синтез колагену і еластину шкіри!

 

Ефективність кріотерапії та переваги


Неінвазивна процедура відрізняється численними позитивними факторами, завдяки чому є популярною в нашому медичному центрі:
• Безпека холодного масажу. Відсутнє порушення цілісності шкіри, завдяки чому ризики інфікування повністю виключені;
• Кріомасаж без болю. Пацієнт відчуває легке поколювання в зоні впливу, тому анестезія не потрібна;
• Швидкий результат кріотерапії. Позитивні зміни можна помітити вже після першої процедури, але фахівцями рекомендується індивідуальний курс;

• Відсутність реабілітаційного періоду, виключення алергічних реакцій та інших побічних ефектів;

• Можливість поєднання з іншими методиками!

 

Зверніть увагу і на додаткові переваги кріомасажу обличчя та зони декольте, які забезпечує медичний центр Клініка Медітон:

• Попередня консультація косметолога, а при необхідності, дерматолога та дерматохірурга: рекомендації по догляду за шкірою, спостереження за новоутвореннями, діагностика захворювань шкіри;
• Спеціально оснащені кабінети косметології, сучасне обладнання та інвентар, якісні витратні матеріали для кріомасажу та інших процедур;
• Коректне поєднання косметологічних процедур для досягнення стійкого та тривалого ефекту кріотерапії шкіри обличчя, голови та зони декольте: масажі обличчя, протизапальні процедури, активне омолодження, апаратні процедури для догляду за шкірою обличчя;
• Професійне виконання та вивчення динаміки позитивних змін після кріомасажу, а також невисока вартість кріотерапії у Клініці Медітон!

 

Кріомасаж триває всього 12-15 хвилин, але миттєво підвищує еластичність та тургор тканин, стимулює оновлення клітин та одночасно знімає запалення. Ви помітите ефект вже після першої процедури. Ціна кріомасажу у Кривому Розі завжди доступна, навіть якщо рекомендований курс з 3-5 процедур!

 

Показання для апаратної кріотерапії


Процедура рекомендується в терапії різних дерматологічних патологій. Найчастіше призначається при себореї, акне і піодермії, але показує відмінний результат і в разі застосування для боротьби з набряком, пігментацією, розширеними порами або порушеннями еластичності шкіри.


Після кріомасажу активізуються процеси регенерації, вирівнюється рельєф, звужуються пори. Нормалізується робота сальних залоз, поліпшується кровообіг, шкіра стає більш свіжою і здоровою, чому також сприяє розгладження дрібних зморшок.

 

Протипоказання для кріомасажу


Більш детально обговорити можливість проведення процедури можна з косметологом або дерматологом Клініки Медітон, але варто відразу звернути увагу, що кріотерапія не рекомендується в наступних випадках:
• Гнійні запалення на поверхні шкіри;
• Знижена еластичність стінок капілярів шкіри;
• Непереносимість холоду і підвищена температура тіла;
• Деякі хронічні захворювання, онкологічні патології!

 

Кріомасаж у Кривому Розі, кріотерапія рідким азотом

 

Наш спеціалізований дерматологічний центр готовий запропонувати справді широкий спектр послуг для омолодження та відновлення шкіри, а також підтримки її здоров'я. На прийомі лікар проведе огляд, а за наявності скарг буде виконана цифрова дерматоскопія для оцінки стану шкіри та новоутворень, лабораторні аналізи. За результатом консультації, призначаються процедури, а у разі виявлення запалення шкіри чи інших патологічних процесів, і лікування у дерматології.

 

Кріотерапія, запис на кріомасаж у Кривому Розі на Філатова та ПоштовомуКріотерапія, запис на кріомасаж у Кривому Розі на Філатова та ПоштовомуКріотерапія у Кривому Розі, кріомасаж обличчя, масаж холодом зони декольте та волосистої частини голови, додаткові косметологічні процедури. Запис за телефоном: (098) 530-60-40!

 

Варто прочитати:

Кріомасаж у Кривому Розі – ціна

Омолодження вуглекислим газом

Видалення новоутворень шкіри

Поділитися