Лікування гіперкератозу у Відділенні подології, Кривий РігЛікування гіперкератозу у Відділенні подології, Кривий РігГіперкератоз – це тверде рогове потовщення на поверхні епідермісу. Розвиток патології пов'язаний з підвищенням кількості кератину в структурі шкіри, і подібні негативні прояви можуть викликати масу неприємних відчуттів та подальших ускладнень. Наш медичний центр на Філатова пропонує ефективне лікування гіперкератозу в Кривому Розі!

 

Кератин – білок, який міститься в структурі шкіри, волосся, нігтів. Підвищення його рівня може бути пов'язано із запальними процесами, які розвиваються з причини механічного впливу або за рахунок зміни генетичного стану.

 

Гіперкератоз вважається симптомом певного шкірного захворювання, і сам не є хворобою. Існує досить багато причин його появи і розвитку, які залежні від виду патології:
Стандартні мозолі і виникнення підошовного гіперкератозу;
• Мозолистість від тиску або з причини діабетичного стану;
• Розвиток різних видів кератодермії;
Долонно-підошовний псоріаз;
• Клімактерична форма гіперкератозу!

 

За походженням патологія носить спадковий або набутий характер і розподіляється на кілька форм захворювання. Це дифузний, бородавчастий або себорейний гіперкератоз, дисемінований, фолікулярний, лентикулярний або багатоморфний гіперкератоз.

 

Причини виникнення і розвитку гіперкератозу


Чому виникає гіперкератоз на п'ятах і ліктяхЧому виникає гіперкератоз на п'ятах і ліктях

Потовщення шкіри на стопах, колінах і ліктях виникає з наступних причин:
Дисбаланс вітамінів в організмі людини – авітаміноз або гіповітаміноз;
• Складні системні порушення – цукровий діабет та інші;
• Проблеми з кровообігом – варикози, облітеруючий атеросклероз;
• Неправильно підібране, неякісне взуття та одяг;
• Тривала ходьба, систематична важка робота;
Збільшена маса тіла, деформація стопи!

 

Проблема часто є рефлекторною захисною реакцією, коли шкіра ущільнюється і стає більш грубою в зонах постійного контакту з предметами, областях тиску і тертя, наприклад, при постійній ручній праці або частих прогулянках босоніж. З одного боку, це захист поверхні шкіри від можливих пошкоджень, з іншого – дискомфорт, який посилюється не тільки малоестетичним зовнішнім виглядом, але й різними ускладненнями, серед яких лущення шкіри, глибокі тріщини, запальні процеси!

 

Симптоми гіперкератозу

 

• Потовщення шкіри, ущільнення поверхневого шару;
• Сухість шкіри і лущення;
• Специфічний світлий колір;
• Прояв горбистості на поверхні ураженої ділянки;
• Виникнення грубих лусочок;
• Поява мозолів, натоптишів, тріщин!

 

Діагностика гіперкератозу: Клініка Медітон


Діагностика кератозу: огляд, збір скарг, аналізиДіагностика кератозу: огляд, збір скарг, аналізи

В нашому медичному центрі ви можете пройти кваліфіковану діагностику у Відділенні подології.

 

Первинно, фахівець збирає скарги пацієнта і проводить поверхневий огляд, чого часто достатньо. Але для підтвердження діагнозу можуть бути призначені:
Дерматоскопія, біопсія для визначення хронічних дерматозів;
• Бактеріологічне дослідження для вивчення мікрофлори;
• Спеціальні мікроскопічні дослідження шкіри за допомогою проведення зіскрібу;
• Мікологічний посів для виявлення і вивчення можливих патогенних грибків;
• Рентгенографія для вивчення можливих уражень кістки!

 

Лікування гіперкератозу в Кривому Розі

 

Ми пропонуємо професійну допомогу. Для призначення лікування кератозу вам необхідно записатися на прийом подолога або дерматолога, який встановить картину захворювання, і за результатами діагностики порекомендує варіанти терапії.

 

Найчастіше, це комплексний підхід, який може поєднувати прийом вітамінів і відповідних медикаментозних препаратів, використання мазей і кремів для розм'якшення і загоєння шкіри, а також пілінги, поверхневу підошовну шліфовку, апаратний медичний педикюр.

 

В залежності від індивідуальної ситуації, а саме перебігу хвороби, віку пацієнта, способу його життєдіяльності та робочої зайнятості, рекомендуються різні програми. Вони складаються з прийому вітамінів, ретиноїдів, кератолітиків і емолентів, курсу спеціалізованих процедур для пом'якшення шкіри і видалення ороговілих шарів, а також впливу на захворювання або патологічний стан, яке стало першопричиною гіперкератозу стоп, ліктів і колін!

 

Лікування гіперкератозу: прийом подолога і дерматологаЛікування гіперкератозу: прийом подолога і дерматологаЗапис на прийом подолога і дерматолога через реєстратуру клініки, або за телефоном (098) 530-60-40! Діагностика та лікування кератозу!

 

Звертаємо увагу:

Лікування врослого нігтя: видалення

Лікування та профілактика п'яткової шпори

Діагностика та лікування грибка стопи

Поділитися