Часткове видалення гланд в Кривому РозіЧасткове видалення гланд в Кривому РозіВапоризація і видалення піднебінних мигдалин – стандартні операції в отоларингології, спрямовані на виборчу або повну деструкцію скупчення лімфоїдної тканини в слизовій верхніх дихальних шляхів. Фахівцями нашого медичного центру проводиться операція з часткового видалення гланд – тонзилотомія у Кривому Розі, лазерна вапоризація залишків піднебінних мигдаликів після тонзилектомії!

 

Подібні операції необхідні для санації, очищення, часткового або повного видалення джерела інтоксикації, лікування хронічного тонзиліту, попередження розвитку сепсису і зниження ризику появи алергічних реакцій, різних ускладнень, які здатні чинити негативний вплив на органи і окремі системи життєдіяльності організму. Промивання мигдалин, санація, вапоризація і деструкція гланд, видалення аденоїдів – лікувальні заходи, які призначаються строго фахівцем з відповідною освітою і кваліфікацією, після ретельного огляду і ряду досліджень!

 

Лазерна вапоризація залишків піднебінних мигдалин

 

Операція проводиться в клінічних умовах із застосуванням лазера, який дозволяє здійснювати пошарове випарювання тканин. Одночасно відбувається дезінфекція зони обробки і запаювання кровоносних судин, що попереджає кровотечу та виключає інфікування.

 

Відсутня необхідність хірургічного втручання з видаленням тканин і подальшим припіканням розрізів, що мінімізує дискомфорт і больові відчуття, а також скорочує реабілітаційний період після часткового видалення мигдалин!

 

Вапоризація залишків гланд проводиться під місцевим наркозом, безконтактно, з можливістю поліпшеної візуалізації для фахівця, за рахунок чого в операції виключені помилки і ризики!

 

Показання до вапоризації гланд


Коли може бути призначена вапоризація піднебінних мигдалин, показанняКоли може бути призначена вапоризація піднебінних мигдалин, показання

Часті ангіни, хронічна тонзилогенна інтоксикація;
• Об'єктивні симптоми тонзиліту: нагноєння в лакунах, розпушеність мигдалин, рубцеві спайки;
• Паратонзиляторний абсцес глотки, парафарингеальна флегмона;
• Деякі ендокринні патології, які протікають на тлі хронічного тонзиліту;
• Ревматоїдний поліартрит, гломерулонефрит, інфекційні алергічні захворювання;
• Рецидиви гнійних запальних захворювань ЛОР-органів!

 

Насамперед, видалення гланд у дітей і дорослих необхідне для усунення інфекційного процесу, виключення ускладнень ЛОР захворювань, які можуть впливати на внутрішні органи та їх функціональність. Останнім часом, частіше проводиться часткове видалення мигдаликів для збереження захисних функцій. Операції ефективні та дають позитивний результат, але можлива гіпертрофія залишкової мигдаликової тканини в нішах, хронічне запалення, відновлення інфекційних процесів, через що призначається лазерна вапоризація гланд, видалення залишків лімфоїдної тканини – тонзилотомія! В результаті операції усувається джерело інтоксикації, можна запобігти ускладненням, мінімізується ризик розвитку сепсису. Часткове видалення гланд у Кривому Розі можна виконати у нашому медичному центрі – отоларингологія на Філатова!

 

Вапоризація, видалення залишків мигдалин в Кривому Розі: проведення операції

 

На первинному етапі проводиться огляд, комплексна діагностика, завдяки якій ЛОР може оцінити характер патології і перебіг хвороби, ступінь її розвитку.

 

До безпосередньої операції, якщо неможливо лікування гланд, в індивідуальному порядку призначається підготовка, всі необхідні заходи обговорюються з пацієнтом.

 

Отоларинголог знеболює ділянку впливу і приступає до процедури, фрагментарно і пошарово випаровуючи пошкоджені тканини, проводячи санацію і знезараження оброблюваної області!

 

У разі виявлення під час огляду джерел інтоксикації та запалених ділянок, отоларинголог може призначити наступні операції на гландах:

• Лазерна вапоризація залишків піднебінних мигдалин після тонзилектомії, якщо джерело інфекції залишилось. Проводиться пошарове випарювання з місцевою дезінфекцією і коагуляцією кровоносних судин;

• Абляція піднебінних мигдаликів, термічне припікання гланд лазером;

• Радіохвильова абляція слизових піднебінних мигдалин;

• Лазерна лакунотомія із збереженням захисної функції гланд;
• Кріодеструкція залишків піднебінних мигдалин після тонзилектомії. Видалення тканин і залишків гланд, які руйнуються, видалення осередку інтоксикації.

 

Лазерна вапоризація залишків гланд, видалення лімфоїдної тканиниЛазерна вапоризація залишків гланд, видалення лімфоїдної тканиниЩо пропонуємо ми! Проводиться у відділенні отоларингології на Філатова часткове видалення гланд – тонзилотомія, вапоризація лазером залишків піднебінних мигдалин, видалення мигдаликової патологічної тканини. Сучасне обладнання дозволяє одночасно запаювати судини для запобігання кровотечі, що полегшує перебіг операції та скорочує термін реабілітації до 5-10 днів. Операція є повністю безпечною. У процесі пошарового випарювання тканин мигдалини лазерний промінь знезаражує зону і запаює судини, що говорить про виключення ризику крововтрати або інфекційного зараження!

 

Лазерна вапоризація, протипоказання

 

Незалежно від набору переваг проведення операції часткового видалення гланд, існує і ряд протипоказань:
• Гострі запальні ЛОР-захворювання, хвороби крові, цукровий діабет;
• Хвороби судин і серця, деякі нервово-психічні захворювання;
• Судинні патології глотки, різні аномалії, активна форма туберкульозу!

 

Обов'язковим етапом є огляд, збір скарг, консультація та індивідуальні рекомендації отоларинголога Клініки Медітон. Якщо у вас болить горло, складно ковтати, ви кашляєте та відчуваєте поганий запах з рота, а підщелепні лімфовузли запалені, не потрібно самостійно підбирати собі діагноз та розпочинати лікування. Ми пропонуємо професійний підхід, послуги сертифікованих лікарів, застосування сучасного обладнання експертного класу та дотримання медичних стандартів. Також, ви отримаєте відповіді на всі питання вже на первинному прийомі: чому болить горло, чому запалилися гланди після операції, що таке тонзилотомія та різниця з тонзилектомією, які переваги лазерного видалення мигдаликової тканини!

 

Додатково, ЛОР кабінет на Філатова пропонує наступні послуги:
• Промивання мигдалин з використанням спеціальної голки;

• Промивання придаткових пазух носа, туширування грануляції;

• Внутрішньогортанні вливання, розтин паратонзилярного абсцесу;

• Лазерна поліпотомія носа та лазерне лікування лейкоплакії;

• Лазерна/радіохвильова підслизова вазотомія нижніх носових раковин;
• Видалення сторонніх тіл зі структури ЛОР-органів;
Фотодинамічна терапія ЛОР-органів!

 

Вартість послуг клініки, зокрема, вартість процедур в отоларингології, ви можете дізнатися в контакт-центрі по телефону, де вам дадуть відповіді на всі запитання щодо запису, консультацій, розкажуть про первинний прийом і призначення курсу лікування. Також, оператори уточнять, скільки коштує лазерна вапоризація гланд, ціна видалення залишків піднебінних мигдалин після тонзилектомії, вартість поліпотомії. Більше інформації у прайс-листі нашого медичного центру.

 

Промивання мигдаликів, видалення гланд лазером, ФДТ ЛОР-органівПромивання мигдаликів, видалення гланд лазером, ФДТ ЛОР-органівТонзилотомія, Кривий Ріг: отоларинголог на Філатова! Огляд, експертна діагностика, підтвердження захворювань та визначення їх причин, усунення інфекційних осередків, лікування запалення ЛОР органів: промивання мигдаликів, фотодинамічна терапія в отоларингології, видалення поліпів носа, внутрішньогортанні вливання, тампонада. Запис по телефону: (098) 530-60-40!

 

Варто знати:

Порушення носового дихання

Лікування гаймориту в Кривому Розі

Лікування запалення лімфатичних вузлів

Поділитися