Часткове і повне видалення гланд в Кривому РозіЧасткове і повне видалення гланд в Кривому РозіВапоризація і видалення піднебінних мигдалин – стандартні операції в отоларингології, спрямовані на виборчу або повну деструкцію скупчення лімфоїдної тканини в слизовій верхніх дихальних шляхів. Фахівцями нашого медичного центру проводиться професійна вапоризація залишків піднебінних мигдалин після тонзилектомії в Кривому Розі!

 

Подібні операції необхідні для санації, очищення, часткового або повного видалення джерела інтоксикації, лікування хронічного тонзиліту, попередження розвитку сепсису і зниження ризику появи алергічних реакцій, різних ускладнень, які здатні чинити негативний вплив на органи і окремі системи життєдіяльності організму. Промивання мигдалин, санація, вапоризація і деструкція гланд, видалення аденоїдів – лікувальні заходи, які призначаються строго фахівцем з відповідною освітою і кваліфікацією, після ретельного огляду і ряду досліджень!

 

Лазерна вапоризація залишків піднебінних мигдалин

 

Операція проводиться в клінічних умовах із застосуванням лазера, який дозволяє здійснювати пошарове випарювання тканин. Одночасно відбувається дезінфекція зони обробки і запаювання кровоносних судин, що попереджає кровотечу. Відсутня необхідність хірургічного втручання з видаленням тканин і подальшим припіканням розрізів, що виключає дискомфорт і больові відчуття, а також скорочує реабілітаційний період після медичної операції!

 

Вапоризація залишків гланд проводиться під місцевим наркозом, безконтактно, з можливістю поліпшеної візуалізації для фахівця, за рахунок чого в операції виключені помилки і ризики!

 

Показання до вапоризації гланд


Коли може бути призначена вапоризація піднебінних мигдалинКоли може бути призначена вапоризація піднебінних мигдалин

Часті ангіни, хронічна тонзилогенна інтоксикація;
• Об'єктивні симптоми тонзиліту: нагноєння в лакунах, розпушеність мигдалин, рубцеві спайки;
• Паратонзиляторний абсцес глотки;
• Парафарингеальна флегмона;
• Деякі ендокринні патології, які протікають на тлі хронічного тонзиліту;
• Ревматоїдний поліартрит, гломерулонефрит, інфекційні алергічні захворювання;
• Рецидиви гнійних запальних захворювань ЛОР-органів!

 

В результаті операції усувається джерело інтоксикації, запобігаються можливі ускладнення, мінімізується ризик розвитку сепсису!

 

Вапоризація, видалення залишків мигдалин в Кривому Розі: проведення операції

 

На первинному етапі проводиться уважна діагностика, завдяки якій ЛОР може оцінити характер патології і перебіг хвороби, ступінь її розвитку.

 

До безпосередньої операції, якщо неможливо лікування гланд, в індивідуальному порядку призначається підготовка, всі необхідні заходи обговорюються з пацієнтом.

 

Отоларинголог знеболює ділянку впливу і приступає до процедури, фрагментарно і пошарово випаровуючи пошкоджені тканини, проводячи санацію і знезараження оброблюваної області!

 

Кріодеструкція і лазерна вапоризація залишків гланд: оглядКріодеструкція і лазерна вапоризація залишків гланд: огляд• Лазерна вапоризація залишків піднебінних мигдалин після тонзилектомії, якщо джерело інфекції залишилось. Проводиться пошарове випарювання з місцевою дезінфекцією і коагуляцією кровоносних судин;
• Кріодеструкція залишків піднебінних мигдалин після тонзилектомії. Видалення тканин і залишків гланд, які руйнуються, видалення осередку інтоксикації.

 

Сучасне обладнання дозволяє одночасно запаювати судини для запобігання кровотечі, що полегшує хід операції і скорочує термін реабілітації до 5-10 днів!

 

Операція є повністю безпечною. В процесі пошарового випаровування тканин мигдалини лазерний промінь знезаражує оброблювану зону і запаює судини, що говорить про виключення ризику крововтрати або інфекційного зараження!

 

Протипоказання

 

Незалежно від набору переваг проведення операції, існує і ряд протипоказань:
• Гострі запальні ЛОР-захворювання;
• Хвороби крові, цукровий діабет;
• Хвороби судин і серця;
• Деякі нервово-психічні захворювання;
• Судинні патології глотки, різні аномалії;
• Активна форма туберкульозу!

 

Обов'язковим етапом є огляд, збір скарг, консультація та індивідуальні рекомендації отоларинголога Клініки Медітон, які можна отримати на прийомі. Ми пропонуємо професійний підхід, послуги сертифікованих лікарів, застосування сучасного обладнання експертного класу, а також дотримання медичних стандартів!

 

Додатково, ЛОР кабінет на Філатова пропонує наступні послуги:
• Промивання мигдалин з використанням спеціальної голки;
• Видалення сторонніх тіл зі структури ЛОР-органів;
Фотодинамічна терапія ЛОР-органів!

 

Промивання мигдалин, видалення гланд лазером, ФДТ ЛОР-органівПромивання мигдалин, видалення гланд лазером, ФДТ ЛОР-органівВартість послуг можна уточнити за телефоном (098) 530-60-40, або, вивчивши прайс-лист нашого медичного центру на офіційному сайті Клініки Медітон!

 

Варто знати:

Порушення носового дихання

Лікування гаймориту в Кривому Розі

Лікування запалення лімфатичних вузлів

Поділитися