Часткове і повне видалення гланд в Кривому РозіЧасткове і повне видалення гланд в Кривому РозіВапоризація і видалення піднебінних мигдалин – стандартні операції в отоларингології, спрямовані на виборчу або повну деструкцію скупчення лімфоїдної тканини в слизовій верхніх дихальних шляхів. Фахівцями нашого медичного центру проводиться професійна вапоризація і видалення піднебінних мигдалин в Кривому Розі!

 

Подібні операції необхідні для санації, очищення, часткового або повного видалення джерела інтоксикації, лікування хронічного тонзиліту, попередження розвитку сепсису і зниження ризику появи алергічних реакцій, різних ускладнень, які здатні чинити негативний вплив на органи і окремі системи життєдіяльності організму. Промивання мигдалин, санація, вапоризація і деструкція гланд, видалення аденоїдів – лікувальні заходи, які призначаються строго фахівцем з відповідною освітою і кваліфікацією, після ретельного огляду і ряду досліджень!

 

Лазерна вапоризація піднебінних мигдалин

 

Операція проводиться в клінічних умовах із застосуванням лазера, який дозволяє здійснювати пошарове випарювання тканин. Одночасно відбувається дезінфекція зони обробки і запаювання кровоносних судин, що попереджає кровотечу. Відсутня необхідність хірургічного втручання з видаленням тканин і подальшим припіканням розрізів, що виключає дискомфорт і больові відчуття, а також скорочує реабілітаційний період після медичної операції!

 

Вапоризація гланд проводиться під місцевим наркозом, безконтактно, з можливістю поліпшеної візуалізації для фахівця, за рахунок чого в операції виключені помилки і ризики!

 

Показання до вапоризації гланд


Коли може бути призначена вапоризація піднебінних мигдалинКоли може бути призначена вапоризація піднебінних мигдалин

Часті ангіни, хронічна тонзилогенна інтоксикація;
• Об'єктивні симптоми тонзиліту: нагноєння в лакунах, розпушеність мигдалин, рубцеві спайки;
• Паратонзиляторний абсцес глотки;
• Парафарингеальна флегмона;
• Деякі ендокринні патології, які протікають на тлі хронічного тонзиліту;
• Ревматоїдний поліартрит, гломерулонефрит, інфекційні алергічні захворювання;
• Рецидиви гнійних запальних захворювань ЛОР-органів!

 

В результаті операції усувається джерело інтоксикації, запобігаються можливі ускладнення, мінімізується ризик розвитку сепсису!

 

Вапоризація, видалення мигдалин в Кривому Розі: проведення операції

 

На первинному етапі проводиться уважна діагностика, завдяки якій ЛОР може оцінити характер патології і перебіг хвороби, ступінь її розвитку.

 

До безпосередньої операції, якщо неможливо лікування гланд, в індивідуальному порядку призначається підготовка, всі необхідні заходи обговорюються з пацієнтом.

 

Отоларинголог знеболює ділянку впливу і приступає до процедури, фрагментарно і пошарово випаровуючи пошкоджені тканини, проводячи санацію і знезараження оброблюваної області!


Абляція і радикальна тонзилектоміяАбляція і радикальна тонзилектомія

• Абляція. Часткове випаровування м'якої тканини мигдалин. Дана дія дозволяє отримати доступ до лакун, вузьких порожнин з нагноєннями, і видалити гнійні пробки з лакун. Під час операції мигдалина зберігається;
• Радикальна тонзилектомія. Операція означає видалення гланд, повну деструкцію піднебінних мигдалин, якщо вони зруйновані запальним процесом. Одночасно видаляється осередок інтоксикації.

 

Сучасне обладнання дозволяє одночасно запаювати судини для запобігання кровотечі, що полегшує хід операції і скорочує термін реабілітації до 5-10 днів!

 

Операція є повністю безпечною. В процесі пошарового випаровування тканин мигдалини лазерний промінь знезаражує оброблювану зону і запаює судини, що говорить про виключення ризику крововтрати або інфекційного зараження!

 

Протипоказання

 

Незалежно від набору переваг проведення операції по вапоризації піднебінних мигдалин, існує і ряд протипоказань:
• Гострі запальні ЛОР-захворювання;
• Хвороби крові, цукровий діабет;
• Хвороби судин і серця;
• Деякі нервово-психічні захворювання;
• Судинні патології глотки, різні аномалії;
• Активна форма туберкульозу!

 

Обов'язковим етапом є огляд, збір скарг, консультація та індивідуальні рекомендації отоларинголога Клініки Медітон, які можна отримати на прийомі. Ми пропонуємо професійний підхід, послуги сертифікованих лікарів, застосування сучасного обладнання експертного класу, а також дотримання медичних стандартів!

 

Додатково, ЛОР кабінет на Філатова пропонує наступні послуги:
• Промивання мигдалин з використанням спеціальної голки;
• Видалення сторонніх тіл зі структури ЛОР-органів;
• Видалення залишків гланд після проведення поверхневого пошарового випаровування;
Фотодинамічна терапія ЛОР-органів!

 

Промивання мигдалин, видалення гланд лазером, ФДТ ЛОР-органівПромивання мигдалин, видалення гланд лазером, ФДТ ЛОР-органівВартість послуг можна уточнити за телефоном (098) 530-60-40, або, вивчивши прайс-лист нашого медичного центру на офіційному сайті Клініки Медітон!

 

Варто знати:

Порушення носового дихання

Лікування гаймориту в Кривому Розі

Лікування запалення лімфатичних вузлів

Поділитися