Професійне кінезіотейпування, Кривий РігПрофесійне кінезіотейпування, Кривий РігТейпування – один із сучасних способів терапії в ортопедії для вирішення проблем кістково-м'язового апарату. Тейпи застосовуються після спортивних і виробничих травм, в якості допоміжного лікування і регенерації тканин, а також для профілактики подібних уражень. Ми пропонуємо професійне тейпування в Кривому Розі на базі Відділення ортопедії та травматології Клініки Медітон на Філатова!

 

Реабілітаційний період після отриманих травм може бути досить тривалим. Професійне тейпування, яке сьогодні показує відмінні результати, сприяє швидкій регенерації і відновленню суглобів, системному розвантаженню м'язових тканин. Підтримуючи м'язи і сухожилля, тейпи додатково захищають від повторних уражень, завдяки чому роботу або тренування можна продовжити вже по завершенню гострої фази. Популярна методика сьогодні застосовується не тільки для лікування і відновлення, але також в профілактичних цілях. Кінезіотейпування рекомендовано для зниження больового синдрому, фіксації суглобів, а також поліпшення трофіки і активізації лімфовідтоку!

 

Як працює тейпування

 

Кінезіотейп являє собою тонку клейку стрічку, еластичний лейкопластир, який розтягується при русі, добре пропускає повітря, не завдає пошкоджень епідермісу. Стрічка не містить хімічних токсичних компонентів і алергенів, тому повністю безпечна для людини. Раніше, в період розробки і первинних досліджень, кінезіотейпування застосовувалося для підстраховки сухожиль і колінних суглобів під час тривалих тренувань, занять спортом. Але сучасна практика мобілізувала методику для лікування дитячого сколіозу, остеохондрозу, плоскостопості. Процедура є серйозним конкурентом комплексу жорсткої фіксації м'язів і суглобів, і сьогодні все частіше використовується лікарями!

 

Що відбувається після накладення стрічки тейпа


Тейпування колін і ліктів, голеностопівТейпування колін і ліктів, голеностопів

• Створюється легкий натяг поверхневого шару шкіри, м'язові волокна розвантажуються;
• Прискорюються процеси відновлення після отриманих травм;
• Поліпшується мікроциркуляція і лімфодренаж, швидше проходить набряклість і запальний процес;
• Нормалізується рухливість м'язів і суглобів, коригується їх робота;
• Значно знижуються ризики перевантаження під час роботи або спортивних тренувань!

 

У Відділенні ортопедії та травматології медичного центру Клініка Медітон виконується тейпування хребта, плечових і колінних суглобів, ліктів і гомілкостопів, спини і шиї, променезап'ясткових суглобів. Процедура проводиться кваліфікованим фахівцем з відповідною освітою, що говорить про високу ефективність лікування протягом всього декількох процедур!

 

Крім рішення провести тейпування, потрібно розуміти, яку методику використовувати. Її підбере, лікар, в залежності від індивідуальних характеристик організму і специфіки травми. Існує кілька видів методики:
• Класичне спортивне тейпування. Жорстка фіксація суглобів і сухожиль нееластичною стрічкою. За рахунок її застосування, забезпечується знерухомлення і режим спокою, але також знижується надходження крові, м'язи розслабляються. Жорстка стрічка погіршує обмінні процеси, що говорить про можливість її застосування тільки в період тренувань. Класичні бинти сьогодні все частіше відходять на другий план, так як є спосіб виконати тейпування, виключивши багато недоліків стандартних спортивних тейпів та бандажів;
• Кінезіотейпування. Еластична стрічка не знерухомлює тканини і суглоби повністю, а тільки знімає підвищені навантаження і підтримує нормальну фізіологію. Стрічки можна застосовувати в період реабілітації після складних травм і операцій, так як з їх допомогою зберігається активність, але знімається больовий синдром;
• Естетичне тейпування. Методика для боротьби з дрібними зморшками, усунення в'ялості шкіри і набряклості, що стимулює відновлювальні процеси!

 

Показання до застосування кінезіотейпування


Кінезіотейпування: показання та протипоказанняКінезіотейпування: показання та протипоказання

Рекомендовано профілактичне накладення стрічок при проходженні етапу посилених тренувань, у випадках нерівномірних навантажень, якщо пацієнт має схильність до певного виду травм – вивихи, розтягування, переломи. Додатково, тейпування може застосовуватися в якості допоміжної процедури в лікуванні наступних патологій:
• Варикоз, набряклість, болі в ногах;
• Гострі запальні процеси м'яких тканин;
Остеохондроз, артроз, проблеми з хребтом;
• Серйозні порушення рухових функцій;
• Вальгусна деформація стопи;
• Защемлення нервових корінців, зміщення міжхребцевих дисків!

 

Протипоказання тейпування

 

Зверніть увагу, що методика не застосовується при діабеті, пошкодженнях шкірного покриву, серйозних захворюваннях серця і судин, гострих вірусних захворюваннях, при нирковій недостатності. Абсолютне протипоказання – схильність до утворення тромбів, злоякісні новоутворення на кістках і шкірі!

 

Тейпування в Кривому Розі на Філатова

 

Пропонуємо функціональне, лікувальне та реабілітаційне тейпування в Кривому Розі. Процедура дозволяє знизити больовий синдром, підтримати і нормалізувати функції опорно-рухового апарату, попередити травматизацію – вивихи, розриви, зміщення, а також обмежити амплітуду рухів, зберегти і поліпшити обмінні процеси в тканинах, нормалізувати рухову активність в період реабілітації.

 

Спортивне та реабілітаційне тейпування в Кривому РозіСпортивне та реабілітаційне тейпування в Кривому РозіСеред переваг кінезіологічного тейпування покращений обмін речовин, виключення оніміння і набряків, але найголовніше – можливість ефективного лікування без прийому медикаментів або зі значним зниженням кількості препаратів. Авжеж, кожен з нас може самостійно дивитися відео про кінезіотейпування і навчатися, пробувати та помилятися. Але більш правильний вибір – допомога професійного лікаря!

 

Рекомендуємо матеріали:

Лікування розтягнення зв'язок

Лікування спортивних травм

Терапія ударів та забоїв

Поділитися