Введення мезококтейлів для відновлення волоссяВведення мезококтейлів для відновлення волоссяМезотерапія шкіри голови є популярною процедурою в сучасній естетичній медицині. Вона дозволяє зміцнити здоров'я волосяних цибулин і активувати сплячі фолікули, відновивши зростання сильного волосся. Мезотерапія волосся і шкіри голови в Кривому Розі практикується фахівцями Клініки Медітон!

 

Вже кілька років в нашому медичному центрі активно розвивається Відділення трихології, завдяки фахівцям якого пацієнти отримують якісні послуги, засновані на передових світових методиках. Трихологи клініки навчаються в Європі, проходять спеціальні тренінги та курси підвищення кваліфікації, щоб мати можливість відповідності сучасним тенденціям лікування і відновлення волосся. Однією з освоєних методик, в якій ми використовуємо тільки якісне оснащення і препарати, є мезотерапія волосистої частини голови!

 

Мезотерапія – процедура, що має позитивний вплив на ріст волосся. Введення спеціальних препаратів і вітамінних комплексів сприяє боротьбі з випаданням волосся і активізує процес його відновлення. Процедура впливає на обмінні процеси, допомагає швидко доставити необхідні препарати до місця їх впливу, стимулює кровопостачання і відновлює правильне харчування фолікулів. Результат введення мезококтейлів – активне зростання здорового волосся, зміцнення, підвищення густоти, нормалізація стану шкіри голови!

 

Суть методу мезотерапії голови і волосся

 

• Проведення первинної консультації трихолога клініки, який з'ясовує список скарг і визначає проблему, оглядаючи волосся і шкіру голови візуально, із застосуванням методу трихоскопії і фототрихограми;
• Визначення діагнозу, постановка завдання для лікування волосся і епідермісу волосистої частини голови;
• Вибір спеціального мезококтейля з урахуванням вимог до вирішення проблеми і побажань клієнта;
• Безпосередньо проведення процедури мезотерапії, в якій використовуються спеціальні антисептики, одноразовий інструмент лікаря, вітамінні комплекси і коктейлі на основі мінералів для введення в шкіру!

 

Ми працюємо зі стандартними вітамінними комплексами і препаратами HairMaxx, які вводимо тонкою голкою в область проблемних ділянок, підшкірно. Процедура триває близько 20-40 хвилин, курс складається індивідуально. Мезотерапія відрізняється високим рівнем безпеки, універсальністю, а також мінімальним дискомфортом. Для її проведення практично немає обмежень. Рекомендації по догляду дуже прості, і вони будуть надані вам відразу по завершенню введення препарату!

 

Показання до проведення курсу


Мезотерапія голови: показання та протипоказання, результатиМезотерапія голови: показання та протипоказання, результати

• Усунення сухості і свербіння шкірних покривів;
• Нормалізація жирності шкіри;
• Активізація росту волосся;
• Усунення витончення і ламкості волосся;
• Лікування вогнищевих і дифузних облисінь!

 

Протипоказання і обмеження

 

Обговорення можливості реалізації курсу проводиться на місці, в момент збору анамнезу та визначення первинної проблеми. Трихолог клініки обмежить застосування процедури і запропонує інші варіанти, якщо будуть встановлені випадки протипоказань:
• Хронічні патології в стадії загострення;
• Інфекційні захворювання в гострій формі;
• Порушення згортання крові, зокрема, гемофілія;
• Виявлення запалених ділянок в області ін'єкцій;
• Присутність онкологічних патологій;
• Декомпенсований цукровий діабет;
Захворювання шкіри – псоріаз, червоний лишай, інші;
• Ознаки запалення лімфатичних вузлів!

 

Мезотерапія волосся та шкіри голови

 

Більш детальну консультацію Ви отримаєте на прийомі трихолога, який встановить діагноз і розповість про сучасні методики лікування волосся, показання та протипоказання, ефективність процедур, можливі ускладнення, розкриє деталі процесу і розповість про тривалість курсу. Спеціаліст проведе огляд голови, ідентифікує захворювання шкіри і волосся, підтвердить діагноз і призначить лікування. Можливо, за індивідуальною схемою буде передбачена мезотерапія від випадіння волосся, коктейлі для росту волосся, спеціальні засоби для стабілізації здоров'я шкіри, її відновлення!

 

Відновлення росту волосся ін'єкціями вітамінних коктейлівВідновлення росту волосся ін'єкціями вітамінних коктейлівМезотерапія волосся та шкіри голови: Кривий Ріг! Записатися на консультацію та процедури для відновлення ослабленого волосся та регенерації шкіри голови можна за телефоном (098) 530-60-40 або через реєстратуру нашого медичного центру!

 

Важлива інформація:

Лікування себорейного дерматиту

Як швидко позбутися лупи

Жирне волосся: лікування та профілактика

Поділитися