Введення мезококтейлів для відновлення волоссяВведення мезококтейлів для відновлення волоссяМезотерапія шкіри голови є популярною процедурою в сучасній естетичній медицині. Вона дозволяє зміцнити здоров'я волосяних цибулин і активувати сплячі фолікули, відновивши зростання сильного волосся. Мезотерапія волосся і шкіри голови в Кривому Розі практикується фахівцями Клініки Медітон!

 

Вже кілька років в нашому медичному центрі активно розвивається Відділення трихології, завдяки фахівцям якого пацієнти отримують якісні послуги, засновані на передових світових методиках. Трихологи клініки навчаються в Європі, проходять спеціальні тренінги та курси підвищення кваліфікації, щоб мати можливість відповідності сучасним тенденціям лікування і відновлення волосся. Однією з освоєних методик, в якій ми використовуємо тільки якісне оснащення і препарати, є мезотерапія волосистої частини голови!

 

Мезотерапія – процедура, що має позитивний вплив на ріст волосся. Введення спеціальних препаратів і вітамінних комплексів сприяє боротьбі з випаданням волосся і активізує процес його відновлення. Процедура впливає на обмінні процеси, допомагає швидко доставити необхідні препарати до місця їх впливу, стимулює кровопостачання і відновлює правильне харчування фолікулів. Результат введення мезококтейлів – активне зростання здорового волосся, зміцнення, підвищення густоти, нормалізація стану шкіри голови!

 

Суть методу мезотерапії голови і волосся

 

• Проведення первинної консультації трихолога клініки, який з'ясовує список скарг і визначає проблему, оглядаючи волосся і шкіру голови візуально, із застосуванням методу трихоскопії і фототрихограми;
• Визначення діагнозу, постановка завдання для лікування волосся і епідермісу волосистої частини голови;
• Вибір спеціального мезококтейля з урахуванням вимог до вирішення проблеми і побажань клієнта;
• Безпосередньо проведення процедури мезотерапії, в якій використовуються спеціальні антисептики, одноразовий інструмент лікаря, вітамінні комплекси і коктейлі на основі мінералів для введення в шкіру!

 

Ми працюємо зі стандартними вітамінними комплексами і препаратами HairMaxx, які вводимо тонкою голкою в область проблемних ділянок, підшкірно. Процедура триває близько 20-40 хвилин, курс складається індивідуально. Мезотерапія відрізняється високим рівнем безпеки, універсальністю, а також мінімальним дискомфортом. Для її проведення практично немає обмежень. Рекомендації по догляду дуже прості, і вони будуть надані вам відразу по завершенню введення препарату!

 

Показання до проведення курсу


Мезотерапія голови: показання та протипоказання, результатиМезотерапія голови: показання та протипоказання, результати

• Усунення сухості і свербіння шкірних покривів;
• Нормалізація жирності шкіри;
• Активізація росту волосся;
• Усунення витончення і ламкості волосся;
• Лікування вогнищевих і дифузних облисінь!

 

Протипоказання і обмеження

 

Обговорення можливості реалізації курсу проводиться на місці, в момент збору анамнезу та визначення первинної проблеми. Трихолог клініки обмежить застосування процедури і запропонує інші варіанти, якщо будуть встановлені випадки протипоказань:
• Хронічні патології в стадії загострення;
• Інфекційні захворювання в гострій формі;
• Порушення згортання крові, зокрема, гемофілія;
• Виявлення запалених ділянок в області ін'єкцій;
• Присутність онкологічних патологій;
• Декомпенсований цукровий діабет;
Захворювання шкіри – псоріаз, червоний лишай, інші;
• Ознаки запалення лімфатичних вузлів!

 

Мезотерапія волосся та шкіри голови

 

Більш детальну консультацію Ви отримаєте на прийомі трихолога, який встановить діагноз і розповість про сучасні методики лікування волосся, показання та протипоказання, ефективність процедур, можливі ускладнення, розкриє деталі процесу і розповість про тривалість курсу!

 

Відновлення росту волосся ін'єкціями вітамінних коктейлівВідновлення росту волосся ін'єкціями вітамінних коктейлівМезотерапія волосистої частини голови в Кривому Розі. Записатися на консультацію та процедури для відновлення ослабленого волосся та регенерації шкіри голови можна за телефоном (098) 530-60-40 або через реєстратуру нашого медичного центру!

 

Важлива інформація:

Лікування себорейного дерматиту

Як швидко позбутися лупи

Жирне волосся: лікування та профілактика

Поділитися