Мезококтейлі для відновлення волосся, мезотерапія у Кривому РозіМезококтейлі для відновлення волосся, мезотерапія у Кривому РозіМезотерапія шкіри голови є популярною процедурою в сучасній естетичній медицині. Мезококтейлі зміцнюють волосяні цибулини та активують сплячі фолікули, відбувається відновлення росту волосся, нормалізуються обмінні процеси, функція залоз. Мезотерапія волосся та шкіри голови – Кривий Ріг, трихологія та косметологія Клініки Медітон!

 

Вже кілька років в нашому медичному центрі активно розвивається Відділення трихології, завдяки фахівцям якого пацієнти отримують якісні послуги, засновані на передових світових методиках. Трихологи клініки навчаються в Європі, проходять спеціальні тренінги та курси підвищення кваліфікації, щоб мати можливість відповідності сучасним тенденціям лікування і відновлення волосся. Однією з освоєних методик, в якій ми використовуємо тільки якісне оснащення і препарати, є мезотерапія волосистої частини голови, уколи для лікування волосся!

 

Мезотерапія в трихології – процедура, що має позитивний вплив на ріст волосся. Введення спеціальних препаратів і вітамінних комплексів сприяє боротьбі з випаданням волосся, активує сплячі фолікули. Процедура впливає на обмінні процеси, допомагає швидко доставити необхідні препарати до місця їх впливу, стимулює кровопостачання і відновлює правильне харчування фолікулів. Результат введення мезококтейлів – активне зростання здорового волосся, зміцнення, підвищення густоти, нормалізація стану шкіри голови – мезотерапія для жирної шкіри або від лущення та свербіння, ін'єкції від запалення шкіри голови!

 

Для чого потрібна мезотерапія голови та волосся

 

• Проведення первинної консультації трихолога клініки, який з'ясовує список скарг і визначає проблему, оглядаючи волосся і шкіру голови візуально, із застосуванням методу трихоскопії і фототрихограми;
• Визначення діагнозу, постановка завдання для лікування волосся і епідермісу волосистої частини голови за програмою діагностики TrichoScience;
• Вибір спеціального мезококтейля з урахуванням вимог до вирішення проблеми і побажань клієнта;
• Безпосередньо проведення процедури мезотерапії, в якій використовуються спеціальні антисептики, одноразовий інструмент лікаря, вітамінні комплекси і коктейлі на основі мінералів для введення в шкіру!

 

Ми працюємо зі стандартними вітамінними комплексами і препаратами HairMaxx, які вводимо тонкою голкою в область проблемних ділянок, підшкірно. Мезотерапія волосся проводиться за 20-40 хвилин, курс складається індивідуально. Мезотерапія відрізняється високим рівнем безпеки, універсальністю, а також мінімальним дискомфортом. Для її проведення практично немає обмежень. Рекомендації по догляду дуже прості, і вони будуть надані вам відразу по завершенню введення препарату. Вартість мезотерапії волосся та ціна плазмоліфтингу вказані у прайс-листі медичного центру. Скільки коштують уколи для лікування шкіри голови, а також інші процедури трихології, можна уточнити і в операторів контакт-центру по телефону!

 

Курс мезотерапії шкіри голови, показання для лікувальних ін'єкцій


Мезотерапія голови: показання та протипоказання, результатиМезотерапія голови: показання та протипоказання, результати

• Усунення сухості і свербіння шкірних покривів, нормалізація жирності шкіри;
• Активізація росту волосся, усунення витончення і ламкості волосся;
• Уколи в шкіру голови для лікування вогнищевої алопеції, лікування дифузного облисіння.

 

Обмеження та протипоказання для мезотерапії волосся

 

Обговорення можливості реалізації курсу проводиться на місці, в момент збору анамнезу та визначення первинної проблеми. Трихолог клініки обмежить застосування процедури і запропонує інші варіанти, якщо будуть встановлені випадки протипоказань ін'єкцій для лікування волосся та шкіри голови:
• Хронічні патології в стадії загострення, інфекційні захворювання в гострій формі;
• Порушення згортання крові, зокрема, гемофілія;
• Виявлення запалених ділянок та виразок в області ін'єкцій;
• Присутність онкологічних патологій, декомпенсований цукровий діабет;
Захворювання шкіри – псоріаз, червоний лишай, ознаки запалення лімфатичних вузлів!

 

Більш детальна консультація трихолога по мезотерапії та іншим методикам лікування волосся і шкіри голови на прийомі лікаря!

 

Після огляду та вивчення результатів аналізів, фахівець встановить діагноз і розповість про сучасні методики лікування волосся, показання та протипоказання, ефективність процедур, можливі ускладнення, розкриє деталі процесу, підкаже тривалість курсу мезотерапії та ціни на процедури лікування волосся. Залежно від ідентифікованої патології, призначаються мезотерапія від випадіння волосся, коктейлі для росту волосся, спеціальні засоби для стабілізації здоров'я шкіри, її відновлення, уколи для лікування запалення шкіри голови!

 

Мезотерапія для волосся у Кривому Розі, переваги курсу

 

Сьогодні трихологами активно застосовується мезотерапія для росту волосся. Але процедура не обмежується єдиним напрямом, адже є універсальною. Результат мезотерапії у трихології – лікування шкіри голови, відновлення функцій поверхневих та глибоких шарів шкіри, відновлення росту волосся. Серед переваг ін'єкцій для волосся також:
• Нормалізація сальних залоз та функції потових залоз, регуляція жирності шкіри, а значить, лікування лупи та лущення;
• Комплексне лікування шкіри голови, наприклад, мезотерапія та дарсонвалізація або уколи від запалення шкіри голови та масажі, а також плазмотерапія голови. Помітне покращення результатів лікування себорейного дерматиту, контактного дерматиту, лупи та інших патологічних відхилень, профілактика запалення шкіри під волоссям;
• Процедури стимулюють зростання волосся у чоловіків та жінок – мезотерапія має довгостроковий стабілізаційний ефект;
• Виключається сухість волосся, знижується обсяг випадання волосся, сповільнюється розвиток сивини!

 

Додаткова перевага – ціна мезотерапії для волосся у Клініці Медітон. У відділенні трихології на Філатова ми підберемо найбільш ефективний та доступний курс індивідуально!

 

Відновлення росту волосся, уколи мезотерапії у трихології на ФілатоваВідновлення росту волосся, уколи мезотерапії у трихології на ФілатоваМезотерапія голови та волосся, Кривий Ріг! Записатися на консультацію та процедури для відновлення ослабленого волосся та регенерації шкіри голови можна за телефоном (098) 530-60-40, або через реєстратуру нашого медичного центру!

 

Важлива інформація:

Лікування себорейного дерматиту

Як швидко позбутися лупи

Жирне волосся: лікування та профілактика

Поділитися