Дуоденіт: лікування у Кривому Розі, гастроентерологДуоденіт: лікування у Кривому Розі, гастроентерологДуоденіт – це захворювання шлунково-кишкового тракту, запалення слизової дванадцятипалої кишки, яке відрізняється досить неприємною симптоматикою і схильне до рецидивів, розвитку ускладнень. Ми пропонуємо своєчасне, швидке та ефективне лікування дуоденіту в Кривому Розі, лікування виразки дванадцятипалої кишки у Клініці Медітон!

 

Можливий розвиток двох форм захворювання ШКТ – запалення слизової дванадцятипалої кишки та хронічний дуоденіт. Важливо звернути увагу на симптоми і приступити до лікування при перших проявах захворювання, щоб уникнути переходу в хронічну форму і структурних змін, які призводять до перебудови слизової оболонки. Є всі шанси вилікувати дуоденіт в гострій формі, якщо вчасно звернутися за кваліфікованою допомогою!

 

Симптоми дуоденіту, ознаки запалення кишківника

 

Прояви захворювання залежать від форми дуоденіту, зв'язку з іншими патологіями шлунково-кишкового тракту і загальним їх перебігом, індивідуальності організму:
Біль у верхній частині живота, частіше на голодний шлунок і вночі, бурчання в животі, здуття та виражений метеоризм;
• Порушення травлення, можливі запори і пронос, постійне відчуття дискомфорту, яке посилюється завдяки присутності печії;
• Гикавка, яка довго не припиняється, мокра гірка відрижка, напади нудоти, які можуть привести до блювоти;
• Хворобливі відчуття під час пальпації в епігастральній ділянці, загальна слабкість організму, на тлі якої виникає дратівливість;
• Зниження розумових і фізичних здібностей, погіршення апетиту, головний біль, збої в серцебитті!

 

Симптоми дуоденіту поодинокі, але з часом об'єднані в групи та частішають. Тривале ігнорування болю в животі, печії, неприємної відрижки та розладу травлення, нерідко призводить до розвитку відразу кількох хвороб травного тракту. При діагностиці лікарі визначають одночасно дуоденіт та холецистит, запалення підшлункової та рефлюксну хворобу, нерідко діагностується гастрит та запалення дванадцятипалої кишки, безпосередньо гастро-дуоденіт!

 

Причини дуоденіту

 

Ураження слизової оболонки дванадцятипалої кишки може бути викликано декількома причинами. Підставою для розвитку захворювання запального характеру можуть стати:
• Алкоголізм або вживання неякісних алкогольних напоїв;
Отруєння продуктами харчування, отруєння лікарськими препаратами або токсинами;
Паразитарні захворювання: лямбліоз, ентеробіоз, аскаридоз та інші;
• Неправильне харчування, вживання в їжу шкідливих продуктів;
• Численні хвороби шлунково-кишкового тракту: холецистит і панкреатит, виразка шлунка, а також хвороба Крона, вірусний гепатит, цукровий діабет та інші!

 

Причини дуоденіту, діагностика запалення дванадцятипалої кишкиПричини дуоденіту, діагностика запалення дванадцятипалої кишкиУ наш час, більшість випадків пов'язані зі змішаними причинами, коли людина погано харчується, перекушує на ходу і любить каву з сигаретою на голодний шлунок... а додатково, вже має в анамнезі гастрит, запалення жовчного та інші хронічні патології, які періодично загострюються. Також варто звернути увагу на звичку накопичувати захворювання, коли один або кілька симптомів, і навіть їх посилення і постійне повторення ігноруються протягом 2-3 років. У цьому випадку, знову варто повернутися до груп захворювань травного тракту, що загрожує серйозним погіршенням самопочуття та ускладненнями: гастрит і запалення 12 палої кишки, виразка шлунка, виразка дванадцятипалої кишки, холецистит і панкреатит, інші пари, трійки та навіть квартети патологій ШКТ!

 

Діагностика дуоденіту в Клініці Медітон


Якщо у вас підозра на дуоденіт – запалення 12-палої кишки, або ви маєте список симптомів, що свідчать про проблеми з ШКТ, записуйтесь на прийом терапевта і гастроентеролога в нашій клініці, щоб отримати професійне обстеження і підтвердження діагнозу для призначення правильного лікування.

 

Діагностика дуоденіту – це не тільки збір скарг і огляд. Необхідно підтвердити захворювання, для чого фахівець призначає пацієнтові аналіз крові і сечі, гастроскопію. Додатково, для встановлення причини і боротьби безпосередньо з патологією, а не вираженими симптомами, призначаються:
УЗД органів черевної порожнини, аналіз на Helicobacter Pylori;
• Лабораторні дослідження шлункового соку, біохімія крові і копрограма;
• Гастродуоденальне зондування, рентген дванадцятипалої кишки і шлунка;
• КТ органів черевної порожнини!

 

Комплексне обстеження в гастроентерології дозволяє виявити та підтвердити не тільки поверхневий, ерозивний та катаральний дуоденіт, хронічне запалення дванадцятипалої кишки. Лабораторні та інструментальні дослідження кишечника, шлунка та інших органів черевної порожнини дають можливість раннього виявлення й інших серйозних патологій чи ускладнень раніше вказаних хвороб. Гастрит та виразка 12 палої кишки, запалення підшлункової та жовчного, коліт, виразкова хвороба шлунка, холангіт, ерозії, новоутворення та онкологічні хвороби ШКТ. Не варто відмовлятися від діагностики та тестів, а також рекомендацій спеціаліста, якщо вже прийшли на обстеження!

 

Лікування дуоденіту в Кривому Розі

 

В першу чергу, призначається дієта, яка обов'язкова до дотримання. Важливо виключити шкідливі звички – вживання алкоголю і тютюнопаління. В якості терапії дуоденіту використовуються антибактеріальні препарати, спазмолітики, протипаразитарні засоби, а також препарати, завдяки яким можна знизити кислотність шлунку. Лікування запалення дванадцятипалої кишки комплексне, тактика визначається індивідуально, на базі зібраних даних та результатів аналізів та досліджень, а також виявлення додаткових, супутніх захворювань. Призначається точковий вплив на причини патологічного процесу, а також усунення симптомів, проводиться лікування дуоденіту та виразки дванадцятипалої кишки, лікування гастро-дуоденіту та виразкової хвороби шлунка, холестазу, панкреатиту.

 

Ми пропонуємо експертний підхід до діагностики та лікування захворювань в гастроентерології. Але необхідно пам'ятати, що саме пацієнт вирішує, чи можна вилікувати дуоденіт швидко. Позитивний результат досягається тільки при своєчасному зверненні до фахівця. Якщо ви відчуваєте погіршення стану та припускаєте запалення 12-палої кишки, симптоми дуоденіту посилюються та негативно впливають на якість життя, запишіться до лікаря. Не варто терпіти біль у шлунку, напади нудоти, коліки, розлади травлення або здуття та метеоризм.

 

Лікування дуоденіту, виразки, гастриту, панкреатиту в Клініці МедітонЛікування дуоденіту, виразки, гастриту, панкреатиту в Клініці МедітонЛікування запалення кишечника у Кривому Розі, терапія дуоденіту та виразкової хвороби, запалення підшлункової та жовчного міхура. Обстеження, ідентифікація захворювання та його причин, призначення відповідно до медичних протоколів. Запис на прийом гастроентеролога і терапевта: (098) 530-60-40.

 

Зверніть увагу:

Лікування дисбактеріозу в Клініці Медітон

Синдром роздратованого кишечника

Дієти для лікування ШКТ: стіл №1, 5, 6

Поділитися