Як вилікувати дуоденіт без наслідківЯк вилікувати дуоденіт без наслідківДуоденіт – захворювання шлунково-кишкового тракту, запалення слизової дванадцятипалої кишки, яке відрізняється досить неприємною симптоматикою і схильне до рецидивів, розвитку ускладнень. Ми пропонуємо своєчасне, швидке і ефективне лікування дуоденіту в Кривому Розі, щоб уникнути погіршення самопочуття і здоров'я в цілому!

 

Виділяють гостру і хронічну форму хвороби, як і при інших патологіях. Важливо звернути увагу на симптоматику і приступити до лікування при перших проявах захворювання, щоб уникнути переходу в хронічну форму і структурних змін, які призводять до перебудови слизової оболонки. Є всі шанси вилікувати дуоденіт в гострій формі, якщо вчасно звернутися за кваліфікованою допомогою!

 

Симптоми дуоденіту

 

Ознаки захворювання залежать від форми дуоденіту, зв'язку з іншими патологіями шлунково-кишкового тракту і загальним їх перебігом, індивідуальності організму:
Біль у верхній частині живота, частіше на голодний шлунок і вночі, бурчання в животі, здуття та виражений метеоризм;
• Порушення травлення, можливі запори і пронос, постійне відчуття дискомфорту, яке посилюється завдяки присутності печії;
• Гикавка, яка довго не припиняється, мокра гірка відрижка, напади нудоти, які можуть привести до блювоти;
• Хворобливі відчуття під час пальпації в епігастральній ділянці, загальна слабкість організму, на тлі якої виникає дратівливість;
• Зниження розумових і фізичних здібностей, погіршення апетиту, головний біль, збої в серцебитті!

 

Причини дуоденіту


Причини і ознаки запалення слизової ДПКПричини і ознаки запалення слизової ДПК

Ураження слизової оболонки дванадцятипалої кишки може бути викликано декількома причинами. Підставою для розвитку захворювання запального характеру можуть стати:
• Алкоголізм або вживання неякісних алкогольних напоїв;
Отруєння продуктами харчування, лікарськими препаратами або токсинами;
Паразитарні захворювання: лямбліоз, ентеробіоз, аскаридоз та інші;
• Неправильне харчування, вживання в їжу шкідливих продуктів;
• Численні хвороби шлунково-кишкового тракту: холецистит і панкреатит, виразка шлунка, а також хвороба Крона, вірусний гепатит, цукровий діабет та інші!

 

У наш час, більшість випадків пов'язані зі змішаними причинами, коли людина погано харчується, перекушує на ходу і любить каву з сигаретою на голодний шлунок... а додатково, вже має в анамнезі гастрит, запалення жовчного та інші хронічні патології, які періодично загострюються. Також варто звернути увагу на звичку накопичувати захворювання, коли один або кілька симптомів, і навіть їх посилення і постійне повторення ігноруються протягом 2-3 років. Хоча, позбутися проблем можна всього за пару відвідувань лікаря, за допомогою недорогої терапії на первинних стадіях!

 

Діагностика дуоденіту в Клініці Медітон


Якщо у вас підозра на дуоденіт, або ви маєте список симптомів, що свідчать про проблеми з ШКТ, записуйтесь на прийом терапевта і гастроентеролога в нашій клініці, щоб отримати професійне обстеження і підтвердження діагнозу для призначення правильного лікування.


Діагностика дуоденіту – індивідуальне обстеженняДіагностика дуоденіту – індивідуальне обстеження

Діагностика дуоденіту – це не тільки збір скарг і огляд. Необхідно підтвердити захворювання, для чого фахівець призначає пацієнтові аналіз крові і сечі, гастроскопію. Додатково, для встановлення причини і боротьби безпосередньо з патологією, а не вираженими симптомами, призначаються:
УЗД органів черевної порожнини;
• Аналіз на Helicobacter Pylori;
• Лабораторні дослідження шлункового соку;
• Біохімія крові і копрограма;
• Гастродуоденальне зондування;
• Рентген дванадцятипалої кишки і шлунка;
• КТ органів черевної порожнини!

 

Лікування дуоденіту в Кривому Розі

 

В першу чергу, призначається дієта, яка обов'язкова до дотримання. Важливо виключити шкідливі звички – вживання алкоголю і тютюнопаління. В якості терапії дуоденіту використовуються антибактеріальні препарати, спазмолітики, протипаразитарні засоби, а також препарати, завдяки яким можна знизити кислотність шлунку.

 

Тактика лікування визначається індивідуально, на базі зібраних даних і результатів аналізів і досліджень, а також виявлення додаткових, супутніх захворювань!


Лікування та профілактика дуоденіту в Кривому РозіЛікування та профілактика дуоденіту в Кривому Розі

Ми пропонуємо експертний підхід до лікування захворювань в гастроентерології. Але необхідно пам'ятати, що саме пацієнт вирішує, чи можна вилікувати дуоденіт швидко. Позитивний результат досягається тільки при своєчасному зверненні до фахівця, коли ви записуєтеся на прийом відразу, як відчули симптоми дуоденіту.

 

Запис на прийом гастроентеролога і терапевта в Клініці Медітон проводиться за телефоном (098) 530-60-40. Звертайтеся, і ми надамо кваліфіковану допомогу!

 

Зверніть увагу:

Лікування дисбактеріозу в Клініці Медітон

Синдром роздратованого кишечника

Дієти для лікування ШКТ: стіл №1, 5, 6

Поділитися