Як вилікувати дуоденіт без наслідківЯк вилікувати дуоденіт без наслідківДуоденіт – захворювання шлунково-кишкового тракту, запалення слизової дванадцятипалої кишки, яке відрізняється досить неприємною симптоматикою і схильне до рецидивів, розвитку ускладнень. Ми пропонуємо своєчасне, швидке і ефективне лікування дуоденіту в Кривому Розі, щоб уникнути погіршення самопочуття і здоров'я в цілому!

 

Виділяють гостру і хронічну форму хвороби, як і при інших патологіях. Важливо звернути увагу на симптоматику і приступити до лікування при перших проявах захворювання, щоб уникнути переходу в хронічну форму і структурних змін, які призводять до перебудови слизової оболонки. Є всі шанси вилікувати дуоденіт в гострій формі, якщо вчасно звернутися за кваліфікованою допомогою!

 

Симптоми дуоденіту

 

Ознаки захворювання залежать від форми дуоденіту, зв'язку з іншими патологіями шлунково-кишкового тракту і загальним їх перебігом, індивідуальності організму:
• Біль у верхній частині живота, частіше на голодний шлунок і вночі, бурчання в животі, здуття, виражений метеоризм;
• Порушення травлення, можливі запори і пронос, постійне відчуття дискомфорту, яке посилюється завдяки присутності печії;
• Гикавка, яка довго не припиняється, мокра гірка відрижка, напади нудоти, які можуть привести до блювоти;
• Хворобливі відчуття під час пальпації в епігастральній ділянці, загальна слабкість організму, на тлі якої виникає дратівливість;
• Зниження розумових і фізичних здібностей, погіршення апетиту, головний біль, збої в серцебитті!

 

Причини дуоденіту


Причини і ознаки запалення слизової ДПКПричини і ознаки запалення слизової ДПК

Ураження слизової оболонки дванадцятипалої кишки може бути викликано декількома причинами. Підставою для розвитку захворювання запального характеру можуть стати:
• Алкоголізм або вживання неякісних алкогольних напоїв;
• Отруєння продуктами харчування, лікарськими препаратами або токсинами;
• Паразитарні захворювання: лямбліоз, ентеробіоз, аскаридоз та інші;
• Неправильне харчування, вживання в їжу шкідливих продуктів;
• Численні хвороби шлунково-кишкового тракту: холецистит і панкреатит, виразка шлунка, а також хвороба Крона, вірусний гепатит, цукровий діабет та інші!

 

У наш час, більшість випадків пов'язані зі змішаними причинами, коли людина погано харчується, перекушує на ходу і любить каву з сигаретою на голодний шлунок... а додатково, вже має в анамнезі гастрит, запалення жовчного та інші хронічні патології, які періодично загострюються. Також варто звернути увагу на звичку накопичувати захворювання, коли один або кілька симптомів, і навіть їх посилення і постійне повторення ігноруються протягом 2-3 років. Хоча, позбутися проблем можна всього за пару відвідувань лікаря, за допомогою недорогої терапії на первинних стадіях!

 

Діагностика дуоденіту в Клініці Медітон


Якщо у вас підозра на дуоденіт, або ви маєте список симптомів, що свідчать про проблеми з ШКТ, записуйте на прийом терапевта і гастроентеролога в нашій клініці, щоб отримати професійне обстеження і підтвердження діагнозу для призначення правильного лікування.


Діагностика дуоденіту – індивідуальне обстеженняДіагностика дуоденіту – індивідуальне обстеження

Діагностика дуоденіту – це не тільки збір скарг і огляд. Необхідно підтвердити захворювання, для чого фахівець призначає пацієнтові аналіз крові і сечі, гастроскопію. Додатково, для встановлення причини і боротьби безпосередньо з патологією, а не вираженими симптомами, призначаються:
• УЗД органів черевної порожнини;
• Аналіз на Helicobacter Pylori;
• Лабораторні дослідження шлункового соку;
• Біохімія крові і копрограма;
• Гастродуоденальне зондування;
• Рентген дванадцятипалої кишки і шлунка;
• КТ органів черевної порожнини!

 

Лікування дуоденіту в Кривому Розі

 

В першу чергу, призначається дієта, яка обов'язкова до дотримання. Важливо виключити шкідливі звички – вживання алкоголю і тютюнопаління. В якості терапії дуоденіту використовуються антибактеріальні препарати, спазмолітики, протипаразитарні засоби, а також препарати, завдяки яким можна знизити кислотність шлунку.

 

Тактика лікування визначається індивідуально, на базі зібраних даних і результатів аналізів і досліджень, а також виявлення додаткових, супутніх захворювань!


Лікування та профілактика дуоденіту в Кривому РозіЛікування та профілактика дуоденіту в Кривому Розі

Ми пропонуємо експертний підхід до лікування захворювань в гастроентерології. Але необхідно пам'ятати, що саме пацієнт вирішує, чи можна вилікувати дуоденіт швидко. Позитивний результат досягається тільки при своєчасному зверненні до фахівця.

 

Запис на прийом терапевта і гастроентеролога в Клініці Медітон проводиться за телефоном (098) 530-60-40. Звертайтеся, і ми надамо кваліфіковану допомогу!

Поділитися