Як правильно лікувати бактерію ХелікобактерЯк правильно лікувати бактерію ХелікобактерВідчуття тяжкості і болю в шлунку, часті відрижки і напади нудоти можна пов'язувати із захворюваннями органів шлунково-кишкового тракту. Але нерідко відповідальною за подібні стани є і Хелікобактер пілорі – бактерія, патогенний грамнегативний мікроорганізм, що поселяється в шлунку і дванадцятипалій кишці. Щоб уникнути подібних неприємних симптомів, а також важких наслідків, ми пропонуємо ефективне лікування Хелікобактер пілорі в Кривому Розі!

 

Бактерія Helicobacter pylori адаптована для проживання в кислому середовищі, яке характерна для шлунку. Мікроорганізм нейтралізує шлунковий сік, розвивається на поверхні і всередині, а також під слизовою оболонкою шлунку, де здатний організувати цілі колонії на базі зниженої кислотності і більш сприятливих для розмноження умов. Виділяючи токсини за рахунок власної життєдіяльності, бактерія призводить до запалення і руйнування тканин, сприяє виникненню гастриту, виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, лімфоми шлунка, аденокарциноми, дуоденіту, дисбактеріозу!

 

Шляхи зараження Helicobacter pylori


Як відбувається зараження Хелікобактер пілорі: симптомиЯк відбувається зараження Хелікобактер пілорі: симптоми

• Бактерія передається через заражену воду і їжу, спільний посуд;
• Через рушники і предмети гігієни;
• Шляхом сексуальних контактів із зараженими особами, і навіть через поцілунки;
• Через неправильно оброблений медичний інвентар!

 

Після інфікування інкубаційний період може бути досить тривалим. Відзначено безліч випадків, коли бактерія ніяк не проявляє себе, розвивається безсимптомно. Даний факт говорить про стійкість організму, хороший імунітет людини. Але також можливий посилений вплив токсинів на органи життєдіяльності, коли пацієнт відчуває яскраво виражену симптоматику і зміну стану організму. Саме в цей період варто звернутися за допомогою фахівців!

 

Симптоми Хелікобактер пілорі

 

• Печіння в стравоході, печія і неприємна відрижка, напади нудоти, блювота, запори і проноси;
• Больові відчуття в шлунку і кишечнику, неприємний присмак і запах з рота;
• Давляче відчуття в грудній клітці, відчуття переповненості шлунку;
• Можливе підвищення метаболізму, поява висипу на обличчі, дерматитів, прищів і акне!

 

Варто відзначити, що такі симптоми можуть одночасно бути і ознаками інших захворювань, і не тільки органів ШКТ. Тому самодіагностика тут неприпустима, адже тільки лікар з досвідом, шляхом досліджень і отримання даних спеціальних аналізів, може прийти до відповідних висновків і призначити лікування!

 

Діагностика Хелікобактер пілорі в Клініці Медітон


Діагностика Helicobacter pylori в Клініці МедітонДіагностика Helicobacter pylori в Клініці Медітон

При підозрі на захворювання, пов'язані з бактерією, а також для діагностики наявності H. pylori, терапевт або гастроентеролог Клініки Медітон призначить відповідні для підтвердження або виключення зараження дослідження:
• Аналіз крові на Хелікобактер пілорі для оцінки рівня антитіл;
• Аналіз калу методом ПЛР;
• Дихальний тест на Хелікобактер;
• Гістологічний аналіз, інвазивна методика з забором зразка тканини шлунку;
• Лабораторне дослідження біоптату слизової шлунка з забором під час проведення гастроскопії!

 

Залежно від симптомів, скарг пацієнта, наявності встановлених захворювань в гострій або хронічній формі, може бути призначений той чи інший аналіз, їх комплекс для найбільш точного діагностування!

 

Лікування Хелікобактер пілорі в Кривому Розі

 

Терапія медикаментозна, яка включає прийом антибіотиків для ерадикації H. pylori. Призначення строго відповідно до отриманих аналізів, а також характеристик бактерії. Прописуються лікарські препарати, які проникають в слизову шлунка і кишечника, надають прямий вплив на бактерію, і швидко виводяться з організму без негативних наслідків. Прийом призначених антибіотиків до повного знищення патогенних мікроорганізмів, стійких до кислотності шлунку. Можливе призначення повторного курсу терапії.

 

Додатково, лікар може призначити спеціальні препарати, які пригнічують симптоми захворювання і покращують загальний стан пацієнта: антациди, анальгетики, засоби від нудоти і печії, інші засоби відповідно до індивідуальних вимог.

 

Ефективні методики лікування H. PyloriЕфективні методики лікування H. PyloriДля запису на прийом гастроентеролога Клініки Медітон звертайтеся за телефоном (098) 530-60-40, або в реєстратуру медичного центру на Філатова, 10, 3-й поверх (направо зі сходів, прямо з ліфта)!

 

Важливі матеріали:

Лікування та профілактика кишкових інфекцій

Діагностика та лікування харчового отруєння

Консультація гастроентеролога

Поділитися