Як правильно лікувати бактерію Хелікобактер пілориЯк правильно лікувати бактерію Хелікобактер пілориВідчуття тяжкості і болю в шлунку, часті відрижки і напади нудоти можна пов'язувати із захворюваннями органів шлунково-кишкового тракту. Але нерідко відповідальною за подібні стани є і Хелікобактер пілорі. Це бактерія, патогенний грамнегативний мікроорганізм, що поселяється в шлунку і дванадцятипалій кишці. Щоб уникнути подібних неприємних симптомів, а також важких наслідків, ми пропонуємо ефективне лікування Хелікобактер пілорі в Кривому Розі!

 

У зв'язку з поширеністю бактерії та її значним впливом на організм людини, інтерес до цього мікроорганізму підвищений. Відповідно, наші лікарі стикаються з численними питаннями по темі:
• Що таке Хелікобактер пілори, наскільки небезпечна бактерія;
• Які хвороби викликає Хелікобектор, які ускладнення;
• Як передається Helicobacter pylori і чи заразна людина після захворювання;
• Які симптоми Хелікобактеру, на що звернути увагу;
• Як назавжди позбутися бактерії Хелікобактер пілорі, чим лікувати;
• Як швидко слід звернути увагу на Хелікобактер та лікування;
• Чи можна самостійно змінювати курс терапії, підбирати аналоги ліків?

 

Бактерія Helicobacter pylori адаптована для проживання в кислому середовищі, яке характерна для шлунку. Мікроорганізм нейтралізує шлунковий сік, розвивається на поверхні і всередині, а також під слизовою оболонкою шлунку, де здатний організувати цілі колонії на базі зниженої кислотності і більш сприятливих для розмноження умов. Виділяючи токсини за рахунок власної життєдіяльності, бактерія Хелікобактер призводить до запалення і руйнування тканин, сприяє виникненню гастриту, виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, лімфоми шлунка, аденокарциноми, дуоденіту, дисбактеріозу. Тому, якщо у вас діагностована Хелікобактер пілорі лікування варто почати відразу, без зволікань!

 

Шляхи зараження Helicobacter pylori

 

• Бактерія передається через заражену воду і їжу, спільний посуд;
• Через рушники і предмети гігієни;
• Шляхом сексуальних контактів із зараженими особами, і навіть через поцілунки;
• Через неправильно оброблений медичний інвентар!

 

Після інфікування інкубаційний період може бути досить тривалим. Відзначено безліч випадків, коли бактерія H. pylori ніяк не проявляє себе, розвивається безсимптомно. Даний факт говорить про стійкість організму, хороший імунітет людини.

 

Але також можливий посилений вплив токсинів на органи життєдіяльності, коли пацієнт відчуває яскраво виражену симптоматику і зміну стану організму. Саме в цей період варто звернутися за допомогою. Ми пропонуємо консультації терапевта, інфекціоніста та гастроентеролога, аналізи на Хелікобактер пілорі, УЗД органів черевної порожнини, діагностику порушень роботи ШКТ та відповідні призначення!

 

Ознаки Хелікобактер пілори, симптоми

 

• Печіння в стравоході, печія і неприємна відрижка, напади нудоти, блювота, запори і проноси;
• Больові відчуття в шлунку і кишечнику, неприємний присмак і запах з рота;
• Давляче відчуття в грудній клітці, відчуття переповненості шлунку;
• Можливе підвищення метаболізму, поява висипу на обличчі, дерматитів, прищів і акне!

 

Варто відзначити, що указуючі на Хелікобактер симптоми, можуть одночасно бути і ознаками інших захворювань, і не тільки органів травного тракту. Тому самодіагностика тут неприпустима, адже тільки лікар з досвідом, шляхом досліджень і отримання даних спеціальних аналізів, може прийти до відповідних висновків і призначити лікування. Хелікобактер пілори та симптоми на шкірі – окрема історія. Тільки за допомогою точної апаратної та лабораторної діагностики лікар розуміє, що висипання на тілі, печіння шкіри, лущення та свербіж, прищі та акне викликає бактерія!

 

Діагностика Хелікобактер пілорі в Клініці Медітон


Діагностика Helicobacter pylori в Клініці Медітон, аналізи на ХелікобактерДіагностика Helicobacter pylori в Клініці Медітон, аналізи на Хелікобактер

При підозрі на захворювання, пов'язані з бактерією, а також для діагностики наявності H. pylori, терапевт або гастроентеролог Клініки Медітон призначить відповідні для підтвердження або виключення зараження дослідження:
• Аналіз крові на Хелікобактер пілорі для оцінки рівня антитіл;
Аналіз калу на H. pylori експрес тест;
• Дихальний тест на Хелікобактер – уреазний тест;
• Гістологічний аналіз, інвазивна методика з забором зразка тканини шлунку;
• Лабораторне дослідження біоптату слизової шлунка з забором під час гастроскопії!

 

Залежно від симптомів, скарг пацієнта, наявності встановлених захворювань в гострій або хронічній формі, може бути призначений той чи інший аналіз, їх комплекс для найбільш точного діагностування!

 

Сьогодні все частіше лікарі призначають аналізи на Хелікобактер – хеліко-тест МБА, здати кал або кров, якщо людина скаржиться на розлади травлення, печію та біль у шлунку. Важливо вчасно виключити проблему, або підтвердити її та зробити призначення!

 

Лікування Хелікобактер пілорі в Кривому Розі

 

Терапія медикаментозна, яка включає прийом антибіотиків для ерадикації H. pylori. Призначення строго відповідно до отриманих аналізів, а також характеристик бактерії.

 

Прописуються лікарські препарати, які проникають в слизову шлунка і кишечника, надають прямий вплив на бактерію, і швидко виводяться з організму без негативних наслідків. Прийом призначених антибіотиків до повного знищення патогенних мікроорганізмів, стійких до кислотності шлунку. Можливе призначення повторного курсу терапії.

 

Додатково, гастроентеролог або лікар інфекціоніст може призначити спеціальні препарати, які пригнічують симптоми захворювання і покращують загальний стан пацієнта: антациди, анальгетики, засоби від нудоти і печії, інші засоби відповідно до індивідуальних вимог. Важливо дотримуватись рекомендацій лікаря, якщо призначено комплексне лікування Хелікобактер пілорі – засоби антибактеріальні, знеболювальні, відновлюючі.

 

Неправильне лікування Helicobacter pylori, ускладнення

 

Існує низка випадків, коли людина приймає Омепразол, щоб вбити бактерію Хелікобактер пілорі, інгібітор протонної помпи іншого типу, класу та групи, наприклад, ІПП негайного вивільнення, комбіновані препарати або блокатори кислоти, у тому числі Пантапразол, Ванопразан. Дані препарати можуть підтримувати високий рівень рН у шлунку, мають деяку антимікробну активність і вбивають Хелікобактер – інгібітор протонної помпи гальмує активність бактерії. Але всі із зазначених ліків мають і протипоказання, побічні дії. Уповільнення вивільнення соляної кислоти може негативно впливати на печінку та жовчний, а неправильно підібраний препарат сприятиме адаптації бактерії, прихованому її розвитку.

 

Якщо не лікувати Хелікобактер або лікувати неправильно, можливий розвиток численних патологічних процесів із погіршенням стану. Стандартно, розвивається хронічний гастрит із загостреннями, можлива пептична виразка, визнані випадки розвитку раку шлунка при Хелікобактері. Інфекція досить серйозна і потребує підвищеної уваги. Не варто приймати самостійних поспішних рішень!

 

Лікування H. pylori на Філатова у Кривому Розі, Клініка МедітонЛікування H. pylori на Філатова у Кривому Розі, Клініка МедітонХелікобактер пілори, лікування у Кривому Розі: тести на H. pylori, аналізи, комплексна лабораторна діагностика, УЗД внутрішніх органів, консультація інфекціоніста та гастроентеролога. Запис за телефоном: (098) 530-60-40!

 

Важливі матеріали:

Лікування та профілактика кишкових інфекцій

Діагностика та лікування харчового отруєння

Консультація гастроентеролога

Поділитися