Коронавірус: онлайн консультація в Кривому РозіКоронавірус: онлайн консультація в Кривому РозіСитуація з карантином в Кривому Розі посилюється, як і на всій території України, у зв'язку з чим ми пропонуємо максимально обмежити власне пересування по місту і відвідування медичних установ, навіть якщо вам необхідна допомога. Лікарі Клініки Медітон нададуть онлайн консультації в Кривому Розі: коронавірус, симптоми грипу та ГРВІ, інші питання!

 

Практично кожен день уряд і місцеві органи управління вводять певні обмеження, які прописуються в норми карантину для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID‑19 і зниження захворюваності. На жаль, багато жителів міста не хочуть дотримуватися встановлених правил, чим і піддають себе підвищеним ризикам. Але ми настійно рекомендуємо враховувати швидкий розвиток захворювання, можливий безсимптомний інкубаційний період, небезпеку зараження друзів і родичів, і особливо людей з групи ризику, вік яких більше 60 років!

 

У новинах міста, на дошках онлайн оголошень, та й у власному колі спілкування можна зустріти цілий ряд питань. Вони не відрізняються оригінальністю, але їх концентрація підвищена через високу актуальність:
• Де купити маски в Кривому Розі, скільки коштує антисептик і де його взяти;
• Де купити тест на коронавірус і його ціна;
• Чи потрібно ходити в масці по вулиці, чи варто мити продукти харчування після повернення з магазину;
• Як часто мити руки, і чи вбиває мило коронавірус;
• Як потрапити до лікаря під час карантину, скільки триватиме карантин в Україні;
• Чи можна замовити онлайн консультацію по коронавірусу, пневмонії, ГРВІ та іншим захворюванням!

 

Це скорочений список питань, які сьогодні заполонили нашу свідомість, і, на жаль, на деякі з них ми відповісти не зможемо. Зокрема, не маємо інформації щодо загального періоду карантину в Україні, так як він може бути продовжений, потенційно новим нормам і обмеженням для громадян, які будуть введені в майбутньому. Але пропонуємо допомогу наших лікарів, які ведуть консультації по COVID‑19, грипу, ГРВІ, вірусним інфекціям. Ви можете замовити зворотний дзвінок терапевта та інфекціоніста, зателефонувавши в реєстратуру клініки.


Інформація по коронавірусу по телефону, Клініка МедітонІнформація по коронавірусу по телефону, Клініка Медітон

Зверніться по телефону (098) 530-60-40, подайте список питань, що цікавлять, залиште свій номер телефону, і найближчим часом з вами зв'яжеться фахівець Клініки Медітон, який дасть пояснення по темі, що цікавить. Прийміть до відома, що консультації ведуться у вільний від роботи час і на безоплатній основі, тому час зворотного зв'язку може дещо відрізнятися від бажаного!

 

У разі необхідності відвідати медичний центр особисто, запишіться через реєстратуру, по телефону, попередньо уточнивши, які лікарі ведуть прийом під час карантину у зв'язку з коронавірусом в Україні!

 

Будьте здорові, бережіть себе і близьких, суворо дотримуйтеся обмежень, які встановлені карантинними нормами COVID‑19. Носіть маску, мийте руки, намагайтеся залишатися вдома!

Поділитися