Коронавірус, онлайн консультація у Кривому Розі – інфекціоніст та терапевтКоронавірус, онлайн консультація у Кривому Розі – інфекціоніст та терапевтСитуація з карантином в Кривому Розі посилюється, як і на всій території України, у зв'язку з чим ми пропонуємо максимально обмежити власне пересування по місту і відвідування медичних установ, навіть якщо вам необхідна допомога. Лікарі Клініки Медітон допоможуть вирішити питання віддалено. Онлайн консультація інфекціоніста в Кривому Розі COVID‑19, консультація лікаря по телефону: коронавірус, симптоми грипу та ГРВІ, профілактика коронавірусної інфекції, ускладнення!

 

Практично кожен день уряд і місцеві органи управління вводять певні обмеження, які прописуються в норми карантину для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID‑19 і зниження захворюваності. На жаль, багато жителів міста не хочуть дотримуватися встановлених правил, чим і піддають себе підвищеним ризикам. Але ми настійно рекомендуємо враховувати швидкий розвиток захворювання, можливий безсимптомний інкубаційний період, небезпеку зараження Ковід друзів і родичів, і особливо людей з групи ризику, вік яких більше 60 років!

 

У новинах міста, на дошках онлайн оголошень, та й у власному колі спілкування можна зустріти цілий ряд питань. Вони не відрізняються оригінальністю, але їх концентрація підвищена через високу актуальність:
• Де купити маски в Кривому Розі, скільки коштує антисептик і де його взяти;
• Де купити тест на коронавірус і ціна, де здати аналіз на Ковід, Кривий Ріг;
• Чи потрібно ходити в масці по вулиці, чи варто мити продукти харчування після повернення з магазину;
• Як часто мити руки, і чи вбиває мило коронавірус;
• Як потрапити до лікаря під час карантину, скільки триватиме карантин в Україні;
• Чи можна замовити онлайн консультацію по коронавірусу, пневмонії, ГРВІ та іншим захворюванням!

 

Це скорочений список питань, які сьогодні заполонили нашу свідомість, і, на жаль, на деякі з них ми відповісти не зможемо. Зокрема, не маємо інформації щодо загального періоду карантину в Україні, так як він може бути продовжений, потенційно новим нормам і обмеженням для громадян, які будуть введені в майбутньому. Але пропонуємо допомогу наших лікарів, які ведуть консультації по COVID‑19, грипу, ГРВІ, вірусним інфекціям. Ви можете замовити зворотний дзвінок терапевта та інфекціоніста, зателефонувавши в реєстратуру клініки.

 

Зверніться по телефону (098) 530-60-40, подайте список питань, що цікавлять, залиште свій номер телефону, і найближчим часом з вами зв'яжеться фахівець Клініки Медітон, який дасть пояснення по темі, що цікавить. Зверніть увагу, що консультація інфекціоніста по телефону ведеться за графіком, лікар онлайн  строго по запису!

 

У разі необхідності відвідати медичний центр особисто, запишіться через реєстратуру, по телефону, попередньо уточнивши, які лікарі ведуть прийом під час карантину у зв'язку з коронавірусом в Україні!

 

Лікар онлайн – консультація інфекціоніста по телефону, Кривий РігЛікар онлайн – консультація інфекціоніста по телефону, Кривий РігІнфекціоніст онлайн у Кривому Розі, консультація лікаря по телефону: коронавірусна інфекція, ГРВІ, грип, інфекційні захворювання, профілактика Ковід та отруєнь, призначення діагностики! Будь ласка, дотримуйтесь обмежень щодо карантину COVID‑19. Носіть маску, мийте руки, намагайтеся залишатися вдома!

 

Потрібно знати:

Інформація по COVID-19

Прийом терапевта

Прийом алерголога

Поділитися