Коронавірус: онлайн консультація в Кривому РозіКоронавірус: онлайн консультація в Кривому РозіСитуація з карантином в Кривому Розі посилюється, як і на всій території України, у зв'язку з чим ми пропонуємо максимально обмежити власне пересування по місту і відвідування медичних установ, навіть якщо вам необхідна допомога. Лікарі Клініки Медітон нададуть онлайн консультації в Кривому Розі: коронавірус, симптоми грипу та ГРВІ, інші питання!

 

Практично кожен день уряд і місцеві органи управління вводять певні обмеження, які прописуються в норми карантину для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID‑19 і зниження захворюваності. На жаль, багато жителів міста не хочуть дотримуватися встановлених правил, чим і піддають себе підвищеним ризикам. Але ми настійно рекомендуємо враховувати швидкий розвиток захворювання, можливий безсимптомний інкубаційний період, небезпеку зараження друзів і родичів, і особливо людей з групи ризику, вік яких більше 60 років!

 

У новинах міста, на дошках онлайн оголошень, та й у власному колі спілкування можна зустріти цілий ряд питань. Вони не відрізняються оригінальністю, але їх концентрація підвищена через високу актуальність:
• Де купити маски в Кривому Розі, скільки коштує антисептик і де його взяти;
• Де купити тест на коронавірус і його ціна;
• Чи потрібно ходити в масці по вулиці, чи варто мити продукти харчування після повернення з магазину;
• Як часто мити руки, і чи вбиває мило коронавірус;
• Як потрапити до лікаря під час карантину, скільки триватиме карантин в Україні;
• Чи можна замовити онлайн консультацію по коронавірусу, пневмонії, ГРВІ та іншим захворюванням!

 

Це скорочений список питань, які сьогодні заполонили нашу свідомість, і, на жаль, на деякі з них ми відповісти не зможемо. Зокрема, не маємо інформації щодо загального періоду карантину в Україні, так як він може бути продовжений, потенційно новим нормам і обмеженням для громадян, які будуть введені в майбутньому. Але пропонуємо допомогу наших лікарів, які ведуть консультації по COVID‑19, грипу, ГРВІ, вірусним інфекціям. Ви можете замовити зворотний дзвінок терапевта та інфекціоніста, зателефонувавши в реєстратуру клініки.

 

Зверніться по телефону (098) 530-60-40, подайте список питань, що цікавлять, залиште свій номер телефону, і найближчим часом з вами зв'яжеться фахівець Клініки Медітон, який дасть пояснення по темі, що цікавить. Прийміть до відома, що консультації ведуться у вільний від роботи час і на безоплатній основі, тому час зворотного зв'язку може дещо відрізнятися від бажаного!

 

Інформація по коронавірусу по телефону, Клініка МедітонІнформація по коронавірусу по телефону, Клініка МедітонУ разі необхідності відвідати медичний центр особисто, запишіться через реєстратуру, по телефону, попередньо уточнивши, які лікарі ведуть прийом під час карантину у зв'язку з коронавірусом в Україні!

 

Будьте здорові, бережіть себе і близьких, суворо дотримуйтеся обмежень, які встановлені карантинними нормами COVID‑19. Носіть маску, мийте руки, намагайтеся залишатися вдома!

 

Потрібно знати:

Інформація по COVID-19

Прийом терапевта

Прийом алерголога

Поділитися