Де зробити кардіограму в Кривому РозіДе зробити кардіограму в Кривому РозіЕлектрокардіографія (ЕКГ) – інструментальний метод дослідження, який дозволяє вчасно виявити розвиток патологій серця, попередити серцево-судинні захворювання, встановити діагноз і розробити схему лікування. Електрокардіографія в Кривому Розі в Клініці Медітон проводиться з використанням сучасних кардіографів, що дозволяють отримати точні дані!

 

Електрокардіограма – стандартний метод раннього виявлення патологій в кардіології. Ціна ЕКГ в Кривому Розі залишається доступною, що дозволяє невідкладно пройти обстеження, отримати розшифровку і діагноз для призначення лікування або виключення складних діагнозів!

 

Показання для проведення ЕКГ

 

• Вік понад 40 років, коли кардіограма є складовою профілактичного огляду;
• Присутність в анамнезі серцево-судинних або ендокринних захворювань, діабету і ревматизму;
• Наявність проблем з надмірною вагою;
• Майбутні операції або перенесений інфаркт, інсульт;
• Присутність в показниках аналізу крові зміни рівня електролітів, зниженого гемоглобіну або підвищеного холестерину, інше;
• Огляд вагітних, спортсменів, дітей перед школою і дитсадком!

 

Симптоми, що вимагають проходження електрокардіографії


Коли потрібна ЕКГ: симптоми і показання до проведенняКоли потрібна ЕКГ: симптоми і показання до проведення

• Біль і печіння в грудях, в області серця;
• Присутність збоїв в диханні, задишки;
• Підвищений артеріальний тиск;
Часті головні болі, запаморочення, непритомні стани;
• Порушення серцевого ритму – аритмії!

 

Нерідко, ЕКГ потрібна при діагностиці та лікуванні ожиріння, атеросклерозу, ускладнень при інфекційних захворюваннях. Призначити ЕКГ можуть і в момент профілактичного огляду, при необхідності контролю лікування патологій серця, після отримання травм грудної клітини. Це стандартне дослідження, яке є індикатором багатьох захворювань в кардіології. Крім того, процедура проведення не забирає багато часу і є доступною для всіх верств населення!

 

Захворювання, які дозволяє виявити кардіографія

 

• Аритмія, стенокардія, екстрасистолія;
• Серцева недостатність, брадикардія і тахікардія;
• Ішемія, міокардит і перикардит;
• Аневризма серця, міокардіодистрофія;
• Тромбоемболія легеневої артерії;
• Інфаркт міокарда та інші патології!

 

Зазначені захворювання є досить складними, і раннє їх виявлення говорить про значне підвищення шансів лікування і повного одужання, або підтримки організму в стабільно працездатному стані без збоїв. Тому якщо вам призначена електрокардіографія серця, не варто відкладати похід до лікаря!

 

Методика проведення ЕКГ


Методика проведення електрокардіограмиМетодика проведення електрокардіограми

Зробити кардіограму в Кривому Розі дуже просто. Для цього вам необхідно записатися до терапевта або безпосередньо на ЕКГ через реєстратуру, отримати вимоги з найпростішої підготовки і приїхати на дослідження за адресою нашої клініки – вул. Філатова, 10, 3-й поверх, Клініка Медітон!

 

Для достовірної інформації, отриманої при ЕКГ, потрібно витримати день без важкої їжі та алкогольних напоїв, утриматися від куріння і вживання кави або міцного чаю, а також серйозних фізичних навантажень. Важливо заспокоїтися, щоб привести серцевий ритм в стандартний режим!

 

Кардіограма проводиться на спеціальному обладнанні, яке визначає і фіксує електричні коливання при роботі серця – кардіографі. За графічним зображенням на стрічці визначається захворювання або відхилення в роботі серця і серцево-судинної системи в цілому.

 

ЕКГ проводиться лежачи. На зап'ястя і щиколотки, а також область грудей встановлюються спеціальні електроди, які зчитують і передають електроімпульси в електрокардіограф!

 

Професійна розшифровка кардіограми дозволяє визначити загальний стан серця, можливі порушення і відхилення, регулярність і ритм скорочень серця. Додатково, спираючись на графічні дані, амплітуду і інтервали зубців на спеціальній стрічці, визначаються порушення електричної провідності в серці, наявність пошкоджень міокарда в гострій або хронічній формі, функціональні порушення в клапанах, закупорка або звуження кровоносних судин, інші порушення!

 

Кардіограму може призначити лікар будь-якої спеціальності. Але частіше це терапевт, невролог, ендокринолог або безпосередньо кардіолог. Вчасно проведена ЕКГ є запорукою якісної та ефективної діагностики протягом лікувальних, профілактичних або реабілітаційних заходів.

 

Електрокардіографія в Кривому РозіЕлектрокардіографія в Кривому РозіКардіограма: Кривий Ріг, Філатова! ЕКГ з розшифровкою, розгорнута консультація спеціаліста, діагностика та необхідні призначення для лікування патологій серця!

 

Запис на прийом за телефоном (098) 530-60-40, або безпосередньо в реєстратурі клініки!

 

Звертаємо увагу:

Консультація терапевта

УЗ діагностика серця

Як розпізнати інсульт

Поділитися