Де зробити кардіограму в Кривому РозіДе зробити кардіограму в Кривому РозіЕлектрокардіографія – це інструментальний метод дослідження, який дозволяє вчасно виявити розвиток патологій серця, попередити серцево-судинні захворювання, встановити діагноз і розробити схему лікування. Електрокардіографія у Кривому Розі, ЕКГ з розшифровкою в Клініці Медітон на Філатова: прийом кардіолога, консультації!

 

Електрокардіограма – це стандартний метод раннього виявлення патологій в кардіології. Ціна ЕКГ в Кривому Розі залишається доступною, що дозволяє невідкладно пройти обстеження, отримати розшифровку і діагноз для призначення лікування або виключення складних діагнозів!

 

Показання для проведення ЕКГ

 

• Вік понад 40 років, коли кардіограма є складовою профілактичного огляду;
• Присутність в анамнезі серцево-судинних або ендокринних захворювань, діабету і ревматизму;
• Наявність проблем з надмірною вагою;
• Майбутні операції або перенесений інфаркт, інсульт;
• Присутність в показниках аналізу крові зміни рівня електролітів, зниженого гемоглобіну або підвищеного холестерину, інше;
• Огляд вагітних, спортсменів, огляд дітей перед школою!

 

Електрокардіографія, симптоми для ЕКГ

 

Призначає кардіограму серця лікар кардіолог або терапевт після вивчення скарг пацієнта та первинного огляду в кабінеті. Серед причин рекомендації інструментального дослідження серця підозри на захворювання серцево-судинної системи. Також, кожен пацієнт може самостійно записатися на кардіограму, якщо спостерігає наступні симптоми:

• Біль і печіння в грудях, біль в області серця, спазми;
• Присутність збоїв в диханні, задишки, утруднене дихання;
• Підвищений артеріальний тиск, скачки артеріального тиску;
Часті головні болі, запаморочення, непритомні стани;
• Порушення серцевого ритму – аритмії!

 

Лікарі призначають ЕКГ серця при діагностиці та лікуванні ожиріння, атеросклерозу, ускладнень при інфекційних захворюваннях. Призначити ЕКГ можуть і в момент профілактичного огляду, при необхідності контролю лікування патологій серця, після отримання травм грудної клітини. Це стандартне дослідження, яке є індикатором багатьох захворювань в кардіології. Крім того, процедура проведення не забирає багато часу і є доступною для всіх верств населення. Підтверджує це і прайс-лист нашого медичного центру, де вказана ціна ЕКГ серця, вартість УЗД серця та інших методик обстеження.

 

Які хвороби визначає кардіограма

 

Симптоми та показання для ЕКГ, які хвороби визначає кардіограмаСимптоми та показання для ЕКГ, які хвороби визначає кардіограмаАритмія, стенокардія, екстрасистолія;
• Серцева недостатність, брадикардія і тахікардія;
• Ішемія, міокардит і перикардит;
• Аневризма серця, міокардіодистрофія;
• Тромбоемболія легеневої артерії;
• Інфаркт міокарда та інші патології!

 

Зазначені захворювання є досить складними, і раннє їх виявлення говорить про значне підвищення шансів лікування і повного одужання, або підтримки організму в стабільно працездатному стані без збоїв. Тому якщо вам призначена електрокардіографія серця, не варто відкладати похід до лікаря!

 

Методика проведення ЕКГ

 

Якщо вам необхідно зробити кардіограму у Кривому Розі, запрошуємо відвідати наш медичний центр. Для цього необхідно записатися до терапевта або кардіолога для відповідного призначення, або самостійно оформити запис через реєстратуру та приїхати на дослідження серця ЕКГ на Філатова, 10, 3-й поверх, Клініка Медітон!

 

Підготовка до електрокардіографії серця! Для отримання достовірної інформації, одержаної при ЕКГ, потрібно витримати день без важкої їжі та алкогольних напоїв, утриматися від куріння і вживання кави або міцного чаю, а також серйозних фізичних навантажень. Важливо заспокоїтися, щоб привести серцевий ритм в стандартний режим!

 

Кардіограма проводиться на спеціальному обладнанні, яке визначає і фіксує електричні коливання при роботі серця – кардіографі. За графічним зображенням на стрічці визначається захворювання або відхилення в роботі серця і серцево-судинної системи в цілому.

 

ЕКГ проводиться лежачи. На зап'ястя і щиколотки, а також область грудей встановлюються спеціальні електроди, які зчитують і передають електроімпульси в електрокардіограф!

 

Діагностика серця, кардіограма у Кривому Розі

 

Професійна розшифровка кардіограми дозволяє визначити загальний стан серця, можливі порушення і відхилення, регулярність і ритм скорочень серця. Додатково, спираючись на графічні дані, амплітуду і інтервали зубців на спеціальній стрічці, визначаються порушення електричної провідності в серці, наявність пошкоджень міокарда в гострій або хронічній формі, функціональні порушення в клапанах, закупорка або звуження кровоносних судин, інші порушення. Розшифровка кардіограми проводиться на місці нашими лікарями, які пояснюють результати ЕКГ та їх значення, підтверджують діагноз та призначають лікування, або рекомендують додаткову діагностику – УЗД серця, холтерівське моніторування СМАД, КТ, МРТ, лабораторні аналізи.

 

Призначає ЕКГ кардіолог, терапевт та фахівці інших спеціальностей. Вчасно проведене обстеження серця є запорукою якісної та ефективної діагностики протягом лікувальних, профілактичних або реабілітаційних заходів, та дозволяє призначити своєчасне лікування зазначеної патології!

 

Електрокардіограма у Кривому Розі, ЕКГ серця на ФілатоваЕлектрокардіограма у Кривому Розі, ЕКГ серця на ФілатоваЕлектрокардіографія у Кривому Розі, розшифровка, вивчення результатів ЕКГ, розгорнута консультація кардіолога, призначення. Ціна кардіограми вказана у прайс-листі клініці, як і вартість УЗД серця, інших досліджень. Для запису на прийом звертайтесь за телефоном: (098) 530-60-40!

 

Звертаємо увагу:

Холтер, добовий моніторинг СМАД

УЗД внутрішніх органів

Прийом кардіолога, кардіограма – ціни

Поділитися