Оніміння кінцівок, лікування у Кривому Розі на ФілатоваОніміння кінцівок, лікування у Кривому Розі на ФілатоваОніміння кінцівок – це неврологічний симптом, який може бути пов'язаний з пошкодженням, здавленням або запаленням чутливих нервів. Оніміння рук і ніг може супроводжуватися больовими відчуттями, поколюванням, втратою чутливості пальців, зниженням м'язового тонусу. Вжити заходів у цих випадках потрібно обов'язково. Пропонуємо лікування оніміння рук та ніг у Кривому Розі, відновлення чутливості кінцівок!

 

Причин для оніміння кінцівок достатньо, і вони можуть бути пов'язані як з незручною позою, так і з серйозними патологічними станами, які вимагають обов'язкового професійного втручання – діагностики та лікування. Потрібно точно встановити підстави виникнення симптому та почати послідовне лікування із залученням сучасних методик у неврології. Тільки лікар може призначити ефективні ліки від оніміння ніг та рук, тремору та інших неврологічних розладів!

 

Причини оніміння кінцівок

 

Захворювання судин з їх подальшим звуженням, деформацією і закупоркою – варикози, тромбофлебіт;
• Гострі інфекційні захворювання, здатні привести до пошкоджень периферичних нервів;
• Здавлення судин, яке спостерігається при патологіях опорно-рухового аппарату – спондилолістез, міжхребцеві грижі, остеохондроз та інші;
Захворювання серцево-судинної системи – в певних випадках, ішемічна хвороба серця;
• Наслідки перенесених травм і операційного втручання;
• Патології нервової системи – полінейропатія, неврити!

 

Дані патологічні процеси, травми та стани, значним чином можуть вплинути на якість життя. Це вже не просто окремі випадки, коли засидів ногу на роботі чи залежав руку під час сну. Якщо мліють і поколюють пальці, рухливість погіршена, одночасно є оніміння і судоми, сильно затікають ноги і ви не можете нормально пересуватися, або оніміння рук обмежує стандартні функції, важливою є своєчасна, невідкладна допомога!


Також варто розглянути проблему глибше, оскільки цей симптом може бути ознакою інших захворювань або порушень:

Травми хребта, оніміння після травми руки або ноги, онкологічні захворювання;
• Нестача вітамінів, неправильне харчування, недостатнє споживання корисних речовин;
• Амілоїдна дистрофія, хвороба Лайма, цукровий діабет;
• Невральна аміотрофія, тунельний синдром;
• Аневризма грудної аорти, оперізуючий лишай!

 

До наведеного списку не ввійшли ще десятки захворювань, і це говорить про необхідність підвищеної уваги до проблеми. Не варто ігнорувати навіть найпростішу симптоматику, якщо вона стає систематичною, наприклад, якщо часто німіють пальці лівої руки або віднімається нога після тривалого сидіння в кріслі. Необхідно звернутися до лікаря, якщо ви відчуваєте негативні зміни у власному організмі і звичайному стані!

 

Типи оніміння кінцівок

 

Данийстан підлягає класифікації, оскільки причиною оніміння рук і ніг можуть бути різні захворювання та патології!

 

Оніміння рук, оніміння пальців руки

 

Локалізація може бути різною і відрізнятися за ознаками – поколювання і оніміння пальців руки, оніміння кисті та передпліччя:
• Спонтанне оніміння однієї руки і повністю кисті з усіма пальцями може говорити про прояв остеохондрозу або наявності гриж міжхребцевих дисків;
• Симетричний прояв говорить про інтоксикацію організму, можливо, алкоголем, або присутність гострої інфекції;
• У разі порушення рухової функції і більш серйозної втрати чутливості, причина може бути в полінейропатії;
• Оніміння тільки мізинця говорить про неврит ліктьового нерва або ішемії, а всіх пальців, крім мізинця – про синдром зап'ястного суглоба!

 

Оніміння ніг, оніміння пальців ніг

 

Чому німіють руки та ноги, поколювання в пальцях, втрата рухливостіЧому німіють руки та ноги, поколювання в пальцях, втрата рухливостіПатологія може стосуватися різних відділів. Затікання ноги, оніміння пальців ноги та стопи, втрата чутливості в гомілці та стегні, сідничої та тазостегнової області:
• Оніміння пальців ніг говорить про артрит великого пальця або можливий радикулоневрит;
• Дискомфорт в стопі і гомілці, поколювання та мурашки – наслідки тромбофлебіту, варикозного розширення вен або можливих ускладненнь цукрового діабету;
• Оніміння ніг і поперекового відділу – защемлення сідничного нерва, остеохондроз або атеросклероз, а також грижі поперекового відділу;
• Якщо крім стандартного дискомфорту відчувається і втрата чутливості, симптом може говорити про полінейропатії, артрит, розсіяний склероз!

 

Німіють руки та ноги, коли звернутися до лікаря

 

Подібна симптоматика, особливо, в зв'язку з неправильним способом життя, часто ігнорується. Оніміння кінцівок може бути позначено вами як наслідок сну в незручній позі, тривалого перебування в сидячому положенні в офісі, або втоми в кінці робочого дня. Ми звикли оберігати наші хвороби і не звертати на них уваги. Але в даний момент патології розвиваються і доходять до небезпечної стадії, коли навіть один або кілька симптомів можуть свідчити про серйозні збої і порушення в організмі. Тому варто терміново звернутися за допомогою, як тільки помітили наступні симптоми:
• Різкий біль в онімілій руці або нозі при спиранні на кінцівку, певному навантаженні;
• Тривале збереження нерухомості і втрата чутливості кінцівки, оніміння пальців ніг та рук на протязі годин;
• Відсутність реакції на зовнішні подразники, зокрема, температуру, коли ви не відчуваєте її змін навіть при обмороженні або опіку;
Прояв постійної втоми в поєднанні з агресією і систематичною дратівливістю;
• Значне погіршення зору!

 

Який лікар лікує оніміння рук і ніг

 

Якщо ви періодично або на постійній основі відчуваєте поколювання і оніміння, пропонуємо записатися на прийом терапевта для прояснення картини захворювання, бесіди з фахівцем і збору анамнезу, призначення необхідних аналізів і направлення до профільних фахівців. Використовувані в Клініці Медітон методи діагностики допоможуть встановити причину патології, щоб вплинути на осередок, а не тривало боротися безпосередньо з симптоматикою. Завдяки первинному обстеженню, ми швидко встановимо проблему, щоб направити вас строго до вузького фахівця, який займається лікуванням виявлених захворювань – ортопед, невролог або флеболог. Точна діагностика допоможе підібрати найбільш ефективні ліки від оніміння рук та ніг!

 

Важливим завданням наших лікарів є не саме по собі лікування оніміння руки чи ноги як симптому, мінімізація дискомфорту та виключення мурашок у пальцях чи поколювання. Ні, ми досліджуємо патологію та встановлюємо причину, і впливаємо саме на джерело!

 

Діагностика оніміння кінцівок, прийом невролога

 

В першу чергу, лікарі медичного центру зберуть скарги та анамнез, проведуть огляд і призначать необхідні аналізи. Додатково, може бути виписано направлення на рентгенографію, доплерографію та інші апаратні дослідження, а крім загального аналізу крові призначено біохімію і тести на рівень гормонів, цукру!

 

Первинні висновки визначають подальшу стратегію, а лабораторна діагностика та інструментальне обстеження – підтверджують діагноз, безпосередньо позначають причину. Важливо розуміти, чому німіють пальці рук чи стопа, затікають ноги після сну, з'являється набряклість та біль, чому ви відчуваєте мурашки по руках та ногах після фізичних навантажень. Часто проявляється оніміння при невралгії або міалгії, оніміння кінцівок при остеохондрозі або підвищеному тиску. Але може бути цей симптом і після травми, отруєння, при розвитку серцево-судинних захворювань. Тому важливо встановити причину та діяти відповідно до підтвердженого діагнозу!

 

Лікування оніміння кінцівок, Кривий Ріг, Клініка Медітон

 

Терапія суто індивідуальна, схема лікування оніміння ніг і рук, пальців кінцівок, втрати чутливості та больового синдрому, призначається в залежності від стану пацієнта, виражених симптомів, а найголовніше, в залежності від діагнозу та стадії встановленого захворювання. Лікування комплексне та спрямоване на усунення дискомфорту та неприємних проявів патології, а також боротьбу з основним захворюванням.

 

При необхідності, лікар призначає медикаментозні препарати від оніміння, ліки від судом і болю, для зняття набряклості. Серед них можуть бути анальгетики та протизапальні, препарати для поліпшення кровообігу, антигістаміни, мазі та креми від оніміння пальців, стопи, кінцівки в цілому для місцевого застосування. Також, рекомендуються лікувальні масажі та спеціальна фізкультура, фізіотерапевтичні процедури, які прискорюють лікування оніміння рук та ніг!

 

Якщо ви постійно помічаєте поколювання пальця, мурашки по плечах чи гомілці, у вас часто затікають ноги та руки з подальшою втратою чутливості та функціональності, потрібно звернутися до лікаря. Частіше, причина саме в неврології, але можуть бути ідентифіковані й інші проблеми!

 

Лікування оніміння ніг та рук: невролог, ортопед, терапевтЛікування оніміння ніг та рук: невролог, ортопед, терапевтЯкщо німіють кінцівки – лікування в Кривому Розі! Прийом невролога та терапевта, консультація ортопеда-травматолога, лабораторні аналізи та направлення на апаратне обстеження, встановлення причини та призначення лікування. Телефон контакт-центру: (098) 530-60-40!

 

Додаткова інформація:

Консультація невролога

Прийом та консультація флеболога

Захворювання опорно-рухового апарату

Поділитися