Пневмовібромасаж: ефективне лікування простатиту в Кривому РозіПневмовібромасаж: ефективне лікування простатиту в Кривому РозіМетодики безболісного лікування чоловічих захворювань завжди були цікаві медицині, і сьогодні одна з таких користується дійсно серйозним успіхом. Пневмовібромасаж для лікування простатиту та імпотенції в Кривому Розі, на базі медичного центру Клініка Медітон!

 

Сучасна медицина давно працює над методиками, які були б безболісними, органозберігаючими, малоінвазивними, патогенетичними і дійсно ефективними. Однією з розробок останніх років, яка сьогодні знаходиться на озброєнні нашого медичного центру, є трансректальна термотерапія і пневмовібромасаж. Методика не є новою, але за останні кілька років значно вдосконалена, і завдяки внесенню декількох важливих змін в курс лікування, сприяє підвищенню його ефективності!

 

Методики лікування хронічного простатиту

 

За результатами медичного обстеження, уролог призначає пацієнтові комплексну схему лікування. Для поліпшення майбутніх результатів, а також скорочення термінів безпосередньо курсу, використовується сучасний фізіотерапевтичний метод, що підключає до призначення пневмовібромасаж і трансректальну термотерапію для апаратного лікування простатиту. Їх головною перевагою є патогенетичний механізм, завдяки якому основний вплив направлено на причини захворювання, а не наслідки і симптоми!

 

Лікування хронічного простатиту направлено не тільки на усунення неприємної і болючою симптоматики, але також виключення численних ускладнень, які можуть виражатися еректильною дисфункцією і безпліддям. Тому важливо не тільки своєчасне виявлення проблеми, але і ефективний вплив на неї. Для цього використовуються різні методики, основою яких є дренування, усунення джерел інфікування, а також відновне лікування для поліпшення кровотоку і лімфотоку, гормонокорекції та імуностимуляції, підвищення м'язового тонусу. Не так давно основою придушення подібної патології був пальцевий масаж простати. Але дана процедура сьогодні застосовується все рідше, так як є складною психологічно, досить неприємною, а також протипоказаною при інфекційному простатиті. Крім того, багато медичних спільнот оскаржують загальну її ефективність.

 

Сучасна урологія використовує трансректальний пневмовібромасаж, який набагато ефективніше і позбавлений подібних недоліків!

 

Трансректальний пневмовібромасаж в Кривому Розі: особливості методики


Трансректальний пневмовібромасаж: особливості методикиТрансректальний пневмовібромасаж: особливості методики

Технологія, розроблена з урахуванням недоліків попередніх методик і їх виключенням. Завдяки поєднанню вібраційного і теплового впливу, з'явилася можливість ефективного досягнення головної мети – лікування хронічного простатиту і попередження його наслідків!

 

• Вібраційний вплив – легка механічна вібрація, яка не доставляє незручностей і не призводить до дискомфорту, але стимулює м'язи тазового дна і м'язові елементи простати, що призводить до їх скорочення, усунення застою і відновлення тонусу. За рахунок поліпшення ефекту евакуації секрету, мінімізується проблемна симптоматика подразнення нижніх сечостатевих шляхів;
• Тепловий вплив – додатковий позитивний вплив, який призводить до поліпшення мікроциркуляції крові в простаті, а також стимуляції імунітету в тканинах!

 

Процес лікування хронічного простатиту за стандартною схемою

 

Призначення процедури трансректального пневмовібромасажу обгрунтовано ефективною санацією простати і забезпеченням дренажу, відтоку вмісту порожнин простати. Стандартний курс становить 10 процедур. На 2-5 день проводиться аналіз мікрофлори, що надходить в уретру. Додатково призначається відновлювальна терапія!

 

Переваги пневмовібромасажу простати

 

• Поліпшення обміну речовин і кровотоку в передміхуровій залозі;
• Посилення місцевого імунітету для можливості ефективного придушення інфекцій;
• Зникнення запального процесу і купірування болю;
• Стабілізація і полегшення сечовипускання;
• Посилення статевої та відновлення репродуктивної функцій!

 

Додатковим позитивним фактором є зниження навантаження на організм від медикаментозних препаратів, кількість яких значно зменшується. Крім того, лікування з використанням методики пневмовібромасажу в Клініці Медітон відбувається під суворим наглядом уролога медичного закладу. Забезпечується індивідуальний підхід, корекція лікування, призначення профілактичних методик і засобів!


Як вилікувати хронічний простатит? Пневмовібромасаж в Кривому РозіЯк вилікувати хронічний простатит? Пневмовібромасаж в Кривому Розі

Курс призначається тільки після обстеження і постановки точного діагнозу. Методика ефективна, але має деякі протипоказання, які слід виключити. Ми пропонуємо тільки комплексний підхід, який підтверджений нашим досвідом і практикою. Використовуємо сучасне обладнання та кваліфікацію наших лікарів, забезпечуємо повну конфіденційність.

 

Для запису на прийом уролога телефонуйте за номером (098) 530-60-40!

 

Важлива інформація:

Цистоскопія – діагностика уретри та сечового міхура

Лікування захворювань в урології: АПК "Андро-Гін"

ТРУЗД: трансректальне ультразвукове дослідження

Поділитися