Апаратний масаж простати, лікування простатиту в Кривому РозіАпаратний масаж простати, лікування простатиту в Кривому РозіМетодики безболісного лікування чоловічих захворювань завжди були цікаві медицині, і сьогодні одна з таких користується дійсно серйозним успіхом. Фізіотерапія при хронічному простатиті, пневмовібромасаж у Кривому Розі: лікування запалення передміхурової залози, та статевої дисфункції, полегшення сечовипускання, усунення застою у простаті!

 

Сучасна медицина давно працює над методиками, які були б безболісними, органозберігаючими, малоінвазивними, патогенетичними і дійсно ефективними. Одна з них – трансректальна термотерапія та пневмовібромасаж.. Методика не є новою, але за останні кілька років значно вдосконалена, і завдяки внесенню декількох важливих змін в курс лікування, сприяє підвищенню його ефективності!

 

Методики лікування хронічного простатиту

 

За результатами медичного обстеження, уролог призначає пацієнтові комплексну схему лікування запалення передміхурової залози. Для поліпшення майбутніх результатів, а також скорочення термінів безпосередньо курсу, використовується сучасний фізіотерапевтичний метод, що підключає до призначення пневмовібромасаж і трансректальну термотерапію – апаратне лікування простатиту. Їх головною перевагою є патогенетичний механізм, завдяки якому основний вплив направлено на причини захворювання!

 

Лікування хронічного простатиту направлено не тільки на усунення неприємної і болючою симптоматики, але також виключення численних ускладнень, які можуть виражатися еректильною дисфункцією і безпліддям. Тому важливо не тільки своєчасне виявлення проблеми, але і ефективний вплив на неї. Для цього використовуються різні методики, основою яких є дренування простати, усунення джерел інфікування, а також відновне лікування для поліпшення кровотоку і лімфотоку, гормонокорекції та імуностимуляції, підвищення м'язового тонусу.

 

Не так давно основою придушення подібної патології був пальцевий масаж простати. Але дана процедура сьогодні застосовується все рідше, так як є складною психологічно, досить неприємною, а також протипоказаною при інфекційному простатиті. Крім того, багато медичних спільнот оскаржують загальну її ефективність. Тому лікарі рекомендують підходити до вирішення проблем зі здоров'ям обдумано, і не застосовувати масаж простати самому, в домашніх умовах. Це може бути небезпечним!

 

Апаратний масаж простати або пневмовібромасаж передміхурової залози з термотерапією – альтернатива раніше застосовуваним процедурам, більш якісне та ефективне лікування чоловічих захворювань!

 

Трансректальний пневмовібромасаж в Кривому Розі: особливості методики


Трансректальний пневмовібромасаж: особливості, схема лікування, перевагиТрансректальний пневмовібромасаж: особливості, схема лікування, переваги

Технологія, розроблена з урахуванням недоліків попередніх методик і їх виключенням. Завдяки поєднанню вібраційного і теплового впливу, з'явилася можливість ефективного досягнення головної мети – лікування хронічного простатиту і попередження його наслідків!

 

• Вібраційний вплив – легка механічна вібрація, яка не доставляє незручностей і не призводить до дискомфорту, але стимулює м'язи тазового дна і м'язові елементи простати. Результат апаратного масажу передміхурової залози – усунення застою та відновлення тонусу. За рахунок поліпшення ефекту евакуації секрету, мінімізується проблемна симптоматика подразнення нижніх сечостатевих шляхів;
• Тепловий вплив – додатковий позитивний вплив. Результат термотерапії простати – покращення мікроциркуляції крові в залозі, а також стимуляції імунітету в тканинах!

 

Схема лікування хронічного простатиту

 

Обґрунтування призначення курсу апаратного масажу передміхурової залози – санація простати, забезпечення дренажу, відтік вмісту порожнин простати. Стандартний курс трансректального пневмовибромасажу – 10 процедур. На 2-5 день проводиться аналіз мікрофлори, що надходить в уретру. Додатково призначається відновлювальна терапія!

 

Переваги пневмовібромасажу простати

 

• Призначення після урологічного обстеження та підтвердження діагнозу;

• Проходження курсу масажу простати та термотерапії в кабінеті фізіотерапії клініки;

• Можливість коплексного лікування – пневмовібромасаж + інстиляції в уретру та сечовий міхур, магнітотерапія, бужування, ультразвукове лікування, електрофотостимуляція;

• Можливість відстеження курсу динаміки лікування хронічного простатиту та інших урологічних захворювань на місці;

Доступна ціна на масаж простати, вартість додаткових процедур;

• Поліпшення обміну речовин і кровотоку в передміхуровій залозі;
• Посилення місцевого імунітету для можливості ефективного придушення інфекцій;
• Зникнення запального процесу і купірування болю;
• Апаратний масаж простати стабілізує та полегшує сечовипускання;
• Посилення статевої функції та відновлення репродуктивної функції!

 

Позитивним фактором є і зниження навантаження на організм від медикаментозних препаратів, кількість яких значно зменшується. Крім того, лікування з використанням методики пневмовібромасажу в Клініці Медітон відбувається під суворим наглядом уролога медичного закладу. Забезпечується індивідуальний підхід, корекція лікування, призначення профілактичних методик і засобів!

 

Курс при захворюваннях простати призначається тільки після обстеження і постановки точного діагнозу. Методика ефективна, але має деякі протипоказання, які слід виключити. Ми пропонуємо тільки комплексний підхід, який підтверджений нашим досвідом і практикою. Використовуємо сучасне обладнання та кваліфікацію наших лікарів, забезпечуємо повну конфіденційність.

 

Кабінет фізіотерапії в урології: апаратний ректальний масаж передміхурової залози при хронічному простатиті, електрофонофорез, озонові свічки, катетеризація та інстиляція, тампонада уретри, вакуумаспірація, магнітотерапія в лікуванні захворювань чоловічої сечостатевої системи, терапії інфекційних захворювань. Протокольне лікування з урахуванням індивідуальних особливостей організму, форми та стадії захворювання – найбільш правильне рішення!

 

Як вилікувати хронічний простатит? Пневмовібромасаж у Кривому РозіЯк вилікувати хронічний простатит? Пневмовібромасаж у Кривому РозіПневмовібромасаж простати у Кривому Розі, лазеротерапія простати, ЕЛМТ та інші апаратні процедури для чоловічого здоров'я. Запис на прийом уролога, обстеження та лабораторні аналізи за телефоном (098) 530-60-40!

 

Важлива інформація:

Цистоскопія – діагностика уретри та сечового міхура

Лікування захворювань в урології: АПК "Андро-Гін"

ТРУЗД: трансректальне ультразвукове дослідження

Поділитися