Апаратний масаж простати, лікування простатиту в Кривому РозіАпаратний масаж простати, лікування простатиту в Кривому РозіМетодики безболісного лікування чоловічих захворювань завжди були цікаві медицині, і сьогодні одна з таких користується дійсно серйозним успіхом. Фізіотерапія при хронічному простатиті, процедури в урології – пневмовібромасаж у Кривому Розі, апаратний масаж простати: лікування запалення передміхурової залози та статевої дисфункції, полегшення сечовипускання, усунення застою у простаті

 

Для сучасної медицини пріоритетним є безболісне, органозберігаюче, малоінвазивне, патогенетичне та ефективне лікування. Одна з провідних технологій – трансректальна термотерапія та пневмовібромасаж. Процедура не є новою, але за останні кілька років значно вдосконалена, і завдяки внесенню декількох важливих змін в курс лікування, сприяє підвищенню його ефективності. Апаратний трансректальний масаж простати показав високу ефективність і сьогодні призначається для усунення застою в передміхуровій залозі та лікування простатиту. Докладніше про процедуру можна дізнатися з даного матеріалу, також на запитання відповість уролог Клініки Медітон.

 

Методики лікування хронічного простатиту

 

За результатами медичного обстеження, лікарем рекомендується комплексна схема лікування запалення передміхурової залози.. Для поліпшення майбутніх результатів, а також скорочення термінів безпосередньо курсу, використовується сучасний фізіотерапевтичний метод, що підключає до призначення пневмовібромасаж і трансректальну термотерапію – апаратне лікування простатиту. Їх головною перевагою є патогенетичний механізм, завдяки якому основний вплив направлено на причини захворювання!

 

Лікування хронічного простатиту направлено не тільки на усунення неприємної і болючою симптоматики, але також виключення численних ускладнень, які можуть виражатися еректильною дисфункцією і безпліддям. Тому важливо не тільки своєчасне виявлення проблеми, але і ефективний вплив на неї. Виконується дренування простати, усунення джерел інфікування, а також відновне лікування для стабілізації покращення кровотоку та лімфотоку, імуностимуляції, поступового підвищення м'язового тонусу, корекції гормонального фону.

 

Не так давно основою придушення подібної патології був пальцевий масаж простати. Але дана процедура сьогодні застосовується все рідше, так як є складною психологічно, досить неприємною, а також протипоказаною при інфекційному простатиті. Крім того, багато медичних спільнот оскаржують загальну її ефективність. Тому лікарі рекомендують підходити до вирішення проблем зі здоров'ям обдумано, і не застосовувати масаж простати самому, в домашніх умовах. Це може бути небезпечним. Хоча, незалежно від думки лікарів, ми нерідко помічаємо ігнорування пацієнтами їхніх порад та рішень. Це виявляється у запитах клієнтів наступного характеру: чи можна вилікувати простатит вдома народними засобами, де купити недорогі аналоги ліків від хронічного запалення передміхурової залози, як знайти масажер для простати, та інші.

 

В якості альтернативи ряду неправильних і, часом, дійсно небезпечних для здоров'я рішень, ми пропонуємо апаратний масаж простати або пневмовібромасаж передміхурової залози з термотерапією – це сучасна і ефективна процедура лікування чоловічих захворювань!

 

Трансректальний пневмовібромасаж – масаж простати, Кривий Ріг


Трансректальний пневмовібромасаж: особливості, схема лікування, перевагиТрансректальний пневмовібромасаж: особливості, схема лікування, переваги

Технологія, розроблена з урахуванням недоліків попередніх методик і їх виключенням. Завдяки поєднанню вібраційного і теплового впливу, з'явилася можливість ефективного досягнення головної мети – лікування хронічного простатиту і попередження його наслідків!

 

• Вібраційний вплив – легка механічна вібрація, яка не доставляє незручностей і не призводить до дискомфорту, але стимулює м'язи тазового дна і м'язові елементи простати. Результат апаратного масажу передміхурової залози – усунення застою та відновлення тонусу. За рахунок поліпшення ефекту евакуації секрету, мінімізується проблемна симптоматика подразнення нижніх сечостатевих шляхів, масаж та стимуляція простати значно полегшують стан;
• Тепловий вплив – додатковий позитивний вплив. Результат термотерапії простати – покращення мікроциркуляції крові в залозі, а також стимуляції імунітету в тканинах!

 

Схема лікування хронічного простатиту

 

Після обстеження в урології, інструментальної та лабораторної діагностики, уролог призначає лікування хронічного простатиту, і лікувальний масаж простати – не єдиний напрямок. Спочатку лікар виписує препарати для усунення симптомів та полегшення стану, призначається антибіотикотерапія, препарати для зміцнення імунітету, протизапальні засоби, коригується дієта. Комплексний підхід підвищує ефективність курсу.

 

Навіщо рекомендується апаратний масаж передміхурової залози – санація простати, забезпечення дренажу, відтік вмісту порожнин простати. Стандартний курс трансректального пневмовибромасажу – 10 процедур. На 2-5 день проводиться аналіз мікрофлори, що надходить в уретру. Додатково призначається відновлювальна терапія!

 

Апаратний масаж простати у Кривому Розі – переваги

 

• Призначення після урологічного обстеження та підтвердження діагнозу;

• Проходження курсу масажу простати та термотерапії в кабінеті фізіотерапії клініки;

• Можливість коплексного лікування – пневмовібромасаж + інстиляції в уретру та сечовий міхур, магнітотерапія, бужування, ультразвукове лікування, електрофотостимуляція;

• Можливість відстеження курсу динаміки лікування хронічного простатиту та інших урологічних захворювань на місці;

Доступна ціна на масаж простати, вартість додаткових процедур;

• Поліпшення обміну речовин і кровотоку в передміхуровій залозі;
• Посилення місцевого імунітету для можливості ефективного придушення інфекцій;
• Зникнення запального процесу і купірування болю;
• Апаратний масаж простати стабілізує та полегшує сечовипускання;
• Посилення статевої функції та відновлення репродуктивної функції!

 

Позитивним фактором є і зниження навантаження на організм від медикаментозних препаратів, кількість яких значно зменшується. Крім того, лікування з використанням методики пневмовібромасажу в Клініці Медітон відбувається під суворим наглядом уролога медичного закладу. Забезпечується індивідуальний підхід, корекція лікування, призначення профілактичних методик і засобів!

 

Курс при захворюваннях простати призначається тільки після обстеження і постановки точного діагнозу. Методика ефективна, але має деякі протипоказання, які слід виключити. Ми пропонуємо тільки комплексний підхід, який підтверджений нашим досвідом і практикою. Використовуємо сучасне обладнання та кваліфікацію наших лікарів, забезпечуємо повну конфіденційність.

 

Кабінет фізіотерапії та апаратного лікування в урології: апаратний ректальний масаж передміхурової залози при хронічному простатиті, електрофонофорез, озонові свічки, катетеризація та інстиляція, тампонада уретри, вакуумаспірація, магнітотерапія в лікуванні захворювань чоловічої сечостатевої системи, терапії інфекційних захворювань. Протокольне лікування з урахуванням індивідуальних особливостей організму, форми та стадії захворювання – найбільш правильне рішення!

 

Як вилікувати хронічний простатит? Пневмовібромасаж у Кривому РозіЯк вилікувати хронічний простатит? Пневмовібромасаж у Кривому РозіПневмовібромасаж простати у Кривому Розі, лазеротерапія простати, ЕЛМТ та інші апаратні процедури для чоловічого здоров'я. Запис на прийом уролога, обстеження та лабораторні аналізи за телефоном (098) 530-60-40!

 

Важлива інформація:

Цистоскопія – діагностика уретри та сечового міхура

Лікування захворювань в урології: АПК "Андро-Гін"

ТРУЗД: трансректальне ультразвукове дослідження

Поділитися