Лікування і видалення врослого волосуЛікування і видалення врослого волосуВросле волосся з'являється за рахунок процесу вростання в шкіру вільного краю волоска з подальшим запаленням і ущільненням. Дана проблема, яка також називається псевдофолікуліт, може привести до гіперпігментації шкіри і подальшого рубцювання. Фахівці дерматологічного центру розкажуть, як позбутися врослого волосу: Кривий Ріг: Клініка Медітон!

 

Основною причиною врослого волосся вважається навмисне їх видалення під час гоління, депіляції. Але варто приділити увагу і неправильному догляду за шкірою, або його відсутності. Ороговіла і жорстка шкіра сприяє проблемі, коли зламані побутовим шляхом волоски можуть вростати не гірше, ніж збриті!

 

Вростання волосся у жінок і чоловіків зустрічається приблизно однаково, якщо враховувати ідентичні умови проблеми. Але у людей з темним, жорстким і кучерявим волосом, вростання відбувається дещо частіше. Причина в жорсткості і зміненій формі, за рахунок чого відростаючий волосок має напрямок не від епідермісу або уздовж нього, а зворотній, всередину шкіри. Впираючись у верхні шари, волосок вростає в шкіру, утворюючи непомітне ущільнення, яке може запалитися і мати нагноєння!

 

Якщо говорити про локалізацію врослого волосся, це стандартно зони гоління. Шия і щоки у чоловіків, можливо, пахви і голова, а також зона бікіні у практично 95-99% людей. Волоски збриваються, змінюють напрямок росту, впиваються в ніжну шкіру і призводять до подразнення і запалення!

 

Не варто забувати про стандартний злам і втрату волосся за рахунок звичайного одягу. Волоски можуть зламуватись на стегнах, якщо ви носите джинси, а також в нижній частині гомілки, де зазвичай розташована туга гумка шкарпеток. Зламаний під рівень шкіри волосок не має можливості рости прямо, і так само вростає!

 

Причини врослого волосся: чому волосся вростає в шкіру


Чому вростає волосся: як визначити головні причиниЧому вростає волосся: як визначити головні причини

Косметологи і дерматологи називають безліч причин врослого волосу, але спираються строго на індивідуальні дані. Якщо узагальнити їх, можна отримати наступні причини:
• Генетична схильність;
• Потовщення епідермісу, інакше кажучи, гіперкератоз;
• Нанесення шкоди каналу росту волосся під час механічного впливу;
Порушення гормонального фону і збої в роботі ендокринної системи;
• Неправильна депіляція і гоління, наприклад, проти росту волосся;
• Рубцювання в волосяному каналі після процедури епіляції;
• Заламування волоска нижче рівня епідермісу в результаті побутових умов і впливів, або під час гоління;
• Незручна білизна меншого розміру або підвищеної щільності і жорсткості. Те ж стосується іншого одягу!

 

Як визначити вросле волосся

 

Необхідно орієнтуватися за такими ознаками, щоб не переплутати вросле волосся зі стандартними новоутвореннями шкіри, впливати на які не рекомендується!
• Припухлість шкіри і можливе її запалення;
• Утворений горбок, всередині якого видно край або заворот волоска;
• Папула з невеликим нагноєнням, через яке також проглядається краєчок волоска;
• Потемніння шкіри, невелика точка з припухлістю;
• Легке болюче відчуття в момент дотику.

 

Навіть подібні ознаки і симптоми можна сплутати з родимками, прищами і іншими утвореннями. Тому самостійний вплив на них ризикований!

 

Видалення врослого волосу в Кривому Розі


Діагностика врослого волосся, огляд і призначення лікаряДіагностика врослого волосся, огляд і призначення лікаря

Клініка Медітон – це спеціалізований дерматологічний комплекс, який працює з різною проблематикою шкіри і волосся. Ми використовуємо класичні та інноваційні методики видалення врослого волосся, в залежності від типу і ступеню складності проблеми. Якщо ви виявили врослий волосок, необхідно звернутися до дерматолога або косметолога клініки, який проведе консультацію і надасть кваліфіковану допомогу.

 

Вросле волосся можна видалити, використовуючи наступні методики і процедури:
• Скрабування або хімічний пілінг, в процесі чого акуратно знімається верхній шар ороговілої шкіри для вивільнення загнутого і врослого волоска;
• Механічне хірургічне видалення в разі запалення врослого волоса. Стандартна малоінвазивна операція, під час якої гнійний пухирець розкривається для санації рани і видалення волосу. Проводиться подальша обробка антисептиком з накладенням стерильної пов'язки;
• Фотоепіляція – косметологічна методика руйнування волосся світловим імпульсом;
• Електроепіляція – процедура знищення волосся навіть на великій глибині, яке проводиться з використанням спеціальної голки-електрода і слабкого електричного струму;
• Лазерне видалення волосся з використанням сучасного обладнання – процедура без болю і наслідків!

 

Стандартні і апаратні процедури з видалення врослого волосся застосовуються тільки після огляду і консультації з фахівцем, який самостійно, шляхом оцінки проблеми, призначає кращий метод її вирішення!

 

Видалення врослого волосся в домашніх умовах не рекомендується. Проблема полягає у відсутності практики і потрібного інструментарію, а також ступеню дотримання умов гігієни і стерильності. Голкою або пінцетом, діючи похапцем і без досвіду, можна додатково пошкодити шкіру і отримати запалення, яке буде нагноюватися протягом декількох днів, із запаленням ділянок шкіри навколо. Також, можна занести інфекцію, яка в обов'язковому порядку призведе до ускладнень!


Професійне видалення врослого волоссяПрофесійне видалення врослого волоссяДля швидкого і професійного вирішення поставленого завдання, зверніться до лікарів нашої клініки. Тут же можна видалити небажане волосся і отримати консультації з профілактики врослого волосся, спеціальним косметологічним або домашнім процедурам. Видалення врослого волосся: Кривий Ріг, Поштовий та Філатова, прийом хірурга, дерматолога, косметолога. Запис по телефону (098) 530-60-40!

 

Корисна інформація:

Консультація дерматолога

Діагностика та лікування захворювань волосся

Лікування врослого нігтя

Поділитися