Лікування врослого волосу, видалення врослого волоссяЛікування врослого волосу, видалення врослого волоссяВросле волосся з'являється за рахунок процесу вростання в шкіру вільного краю волоска з подальшим запаленням і ущільненням. Дана проблема, яка також називається псевдофолікуліт, може привести до гіперпігментації шкіри і подальшого рубцювання. Фахівці дерматологічного центру розкажуть, як швидко вирішити проблему: видалення врослого волосу у Кривому Розі на Філатова та Поштовому, профілактика псевдофолікуліту!

 

Основною причиною вросшого волосся вважається навмисне їх видалення під час гоління, депіляції. Але варто приділити увагу і неправильному догляду за шкірою, або його відсутності. Ороговіла і жорстка шкіра сприяє проблемі, коли зламані побутовим шляхом волоски можуть вростати не гірше, ніж збриті!

 

Вростання волосся у жінок і чоловіків зустрічається приблизно однаково, якщо враховувати ідентичні умови проблеми. Але у людей з темним, жорстким і кучерявим волосом, вростання відбувається дещо частіше. Причина в жорсткості і зміненій формі, за рахунок чого відростаючий волосок має напрямок не від епідермісу або уздовж нього, а зворотній, всередину шкіри. Впираючись у верхні шари, волосок вростає в шкіру, утворюючи непомітне ущільнення, яке може запалитися і мати нагноєння!

 

Якщо говорити про локалізацію врослого волосся, це стандартно зони гоління. Частіше виявляється вросле волосся на щоці та шиї, на голові, а також вросле волосся в зоні бікіні у жінок, у пахвах. Волоски збриваються, змінюють напрямок росту, впиваються в ніжну шкіру і призводять до подразнення і запалення!

 

Не варто забувати про стандартний злам і втрату волосся за рахунок звичайного одягу. Волоски можуть зламуватись на стегнах, якщо ви носите джинси, а також в нижній частині гомілки, де зазвичай розташована туга гумка шкарпеток. Зламаний під рівень шкіри волосок не має можливості рости прямо, і так само вростає!

 

Причини врослого волосся, чому волосся вростає в шкіру


Чому вростає волосся: як визначити головні причиниЧому вростає волосся: як визначити головні причини

Косметологи і дерматологи називають безліч причин врослого волосу, але спираються строго на індивідуальні дані. Якщо узагальнити їх, можна отримати наступні причини псевдофолікуліту:
• Генетична схильність, порушення гормонального фону і збої в роботі ендокринної системи;
• Потовщення епідермісу – гіперкератоз, вросший волос на ногах і руках, де утворюється більш жорсткий шар шкіри;
• Нанесення шкоди каналу росту волосся під час механічного впливу – гоління, травмування шкіри;
• Неправильна депіляція і гоління, наприклад, проти росту волосся, після чого можна спостерігати вросле волосся на лобку і в пахвах;
• Рубцювання в волосяному каналі після процедури епіляції;
• Заламування волоска нижче рівня епідермісу в результаті побутових умов і впливів, або під час гоління;
• Незручна білизна меншого розміру або підвищеної щільності і жорсткості. Те ж стосується іншого одягу!

 

Як визначити вросле волосся, фото та опис

 

Необхідно орієнтуватися за такими ознаками, щоб не переплутати вросле волосся зі стандартними новоутвореннями шкіри, впливати на які не рекомендується. Нерідко, врослий волос на обличчі або шиї, під руками та на грудях дуже схожий на плоску бородавку, міліум, фолікуліт або невеликого розміру атерому. Стосується це зон з підвищеним зростанням волосся і важкодоступних місць, де самостійно визначити псевдофолікуліт практично неможливо: вросле волосся в паху, під пахвами.


• Припухлість шкіри і можливе її запалення;
• Утворений горбок, всередині якого видно край або заворот волоска;
• Папула з невеликим нагноєнням, через яке також проглядається краєчок волоска;
• Потемніння шкіри, невелика точка з припухлістю;
• Легке болюче відчуття в момент дотику.

 

Навіть подібні ознаки і симптоми можна сплутати з родимками, прищами і іншими утвореннями шкіри. Тому самостійний вплив на них ризикований. Правильне рішення – консультація дерматолога або дерматохірурга. Вросле волосся, шишка або горбок на тілі, невелика папула та нагноєння, це привід звернутися до лікаря, записатися на огляд!

 

Видалення врослого волосу в Кривому Розі


Вросле волосся: фото, симптоми, діагностика та рекомендаціїВросле волосся: фото, симптоми, діагностика та рекомендації

Клініка Медітон – це спеціалізований дерматологічний комплекс, який працює з різною проблематикою шкіри і волосся. Ми використовуємо класичні та інноваційні методики видалення вросшого волосся, в залежності від типу і ступеню складності проблеми. Якщо ви виявили вросле волосся під пахвами, на шиї або обличчі, врослий волос на руці або нозі, необхідно звернутися до дерматолога або косметолога клініки, який проведе консультацію і надасть кваліфіковану допомогу.

 

Призначається видалення врослого волосся:
• Скрабування або хімічний пілінг, в процесі чого акуратно знімається верхній шар ороговілої шкіри для вивільнення загнутого і врослого волоска;
• Механічне хірургічне видалення, якщо врослий волос запалився. Операція стандартна та малоінвазивна, безпечна і займає лише кілька хвилин. Під час маніпуляції гнійний пухирець розкривається для санації рани і видалення волосу. Проводиться подальша обробка антисептиком з накладенням стерильної пов'язки;
• Фотоепіляція – косметологічна методика руйнування волосся світловим імпульсом;
Електроепіляція – видалення волосся на великій глибині, яке проводиться з використанням спеціальної голки-електрода і слабкого електричного струму;
• Лазерне видалення волосся із застосуванням сучасного обладнання – процедура без болю і наслідків!

 

Стандартні і апаратні процедури з видалення врослого волосу застосовуються тільки після огляду і консультації із лікарем, який самостійно, шляхом оцінки проблеми, призначає кращий метод її вирішення. Якщо у вас з'являється вросле волосся після гоління обличчя або інтимних зон, на стегнах і гомілках, на шиї та голові, довіртеся фахівцям!

 

Видалення врослого волосся в домашніх умовах не рекомендується. Проблема полягає у відсутності практики і потрібного інструментарію, а також ступеню дотримання умов гігієни і стерильності. Голкою або пінцетом, діючи похапцем і без досвіду, можна пошкодити шкіру і отримати запалення, яке буде нагноюватися протягом декількох днів, із додатковим запаленням ділянок шкіри навколо. Також, можна занести інфекцію, яка в обов'язковому порядку призведе до ускладнень!


Для швидкого і професійного вирішення поставленого завдання, зверніться до лікарів нашої клініки. У нас можна видалити небажане волосся на тілі – електроепіляція та воскова епіляція, а також отримати консультації щодо профілактики врослого волосся, спеціальних косметологічних чи домашніх процедур!

 

Видалення врослого волосу на Поштовому та Філатова, Кривий РігВидалення врослого волосу на Поштовому та Філатова, Кривий РігВидалення врослого волосся: Кривий Ріг, Поштовий та Філатова, прийом дерматолога, косметолога та дерматохірурга. Якщо вами помічений врослий волос, шишка або горбок на шкірі, а також інші підозрілі новоутворення, звертайтеся. Запис по телефону (098) 530-60-40!

 

Корисна інформація:

Консультація дерматолога

Діагностика та лікування захворювань волосся

Лікування врослого нігтя

Поділитися