
Ослаблення імунітету: як поліпшити захисну функцію організму
- 22 травня 2019
Як підвищити ослаблений імунітет, лікування у Кривому РозіОрганізм людини постійно знаходиться під прицілом численних шкідливих мікроорганізмів, від негативного впливу яких рятує тільки імунна система. Ось чому важливо зміцнювати захисну функцію і підтримувати її, як тільки виникли перші ознаки ослаблення імунітету навесні і влітку. Якщо ви маєте поганий імунітет, про що свідчать часті захворювання, необхідна допомога фахівця. Наші лікарі розкажуть, як повернути захист організму, як підвищити імунітет: Кривий Ріг, медцентр Клініка Медітон!
Імунна система людини – це комплекс відповідальних за захист організму органів, тканин і клітин. Вона ідентифікує зовнішні і внутрішні небезпеки, серед яких бактерії, віруси і гельмінти, а також бореться з ними, розпізнаючи одночасно власні клітини. Можливість стійкого захисту визначається стабільністю роботи загальної системи, повноцінними компонентами якої є гуморальний імунітет та клітинний імунітет!
На жаль, постійна еволюція патогенних мікроорганізмів і їх адаптація призводять до виявлення нових методів інфікування організму людини різними захворюваннями. Тому важливою частиною життя кожної людини є підтримка імунітету, завдяки чому захисна система зможе вчасно дати імунну відповідь для виявлення і усунення чужорідних агентів – хвороботворних організмів, інфекцій, отруйних речовин, сторонніх тіл, а також власних переродилися клітин. І для посилення такої можливості ми пропонуємо якісне підвищення імунітету в Кривому Розі, лікування імунної системи!
Ознаки ослабленого імунітету
Стан імунної системи характеризується життєдіяльністю людини, режимами і поведінкою. Величезний вплив на неї мають стреси, вплив навколишнього середовища, неправильне харчування і шкідливі звички, прийом лікарських препаратів і наркотичних засобів, пасивний спосіб життя і збій режиму сну. В якості реакції на подібні фактори, імунітет знижується і стає нездатним захищати організм людини повноцінно. Наступні ознаки свідчать про ослаблення імунної системи:
• ГРВІ захворювання стають більш тривалими, спостерігається важкий перебіг, виникають складні наслідки;
• Спостерігається погане загоєння поверхневих ран, подряпин і саден;
• Частішають вірусні та простудні захворювання, до 3-4 і більше разів на рік;
• Проявляється слабкість, ломота, набряклість, блідість або сухість шкіри, організм втрачає активність в опорі навіть найпростішим зовнішнім впливам;
• Можливий розвиток грибкових захворювань, загострення хронічних патологій;
• З'являється сонливість, погане самопочуття протягом усього дня, головні болі і запаморочення, нервозність;
• Виявляються захворювання дихальних шляхів, сечостатевої системи, з'являються проблеми з травленням, пронос і запори;
• Збільшуються лімфовузли, на шкірі з'являються гнійники, волосся і нігті набувають ламкість!
Дані ознаки вказують на часткове або серйозне ослаблення імунітету, якщо мова йде про сукупність представленої симптоматики, і говорять про значне посилення факторів ризику розвитку аутоімунних захворювань або їх присутності!
Причини зниження імунітету
Існує ряд причин, які безпосередньо залежать від людини і способу її життя:
• Проживання на території з підвищеною радіацією, постійне або тимчасове, а відповідно, вплив екологічної обстановки і токсинів, що містяться в повітрі від різних хімічних сполук через функціонування відповідних промислових підприємств;
• Мінімальна фізична активність або надмірні навантаження на організм без відпочинку, а також шкідливі звички, серед яких тютюнопаління, вживання алкоголю та наркотичних засобів;
• Неякісне харчування, нестача вітамінів, макро- і мікроелементів в їжі, безпосередньо авітаміноз, гіповітаміноз, анемія;
• Поганий сон, збої в режимі, постійний стрес!
Інші патології і стани організму, які можуть бути причинами ослаблення імунної системи:
• Уремія, тяжкі ураження печінки та печінкова недостатність;
• Серйозні хірургічні втручання, перенесені травми;
• Наявність ВІЛ-позитивного діагнозу або пухлинних процесів в організмі;
• Різні патології кровоносної системи;
• Агресивне застосування медикаментозних засобів, а також методик лікування, що радикально впливають на організм, наприклад, хіміотерапії;
• Тривалі інфекційні захворювання, які важко піддаються лікуванню!
Захворювання, що впливають на імунітет людського організмуКрім низки зовнішніх факторів, за рахунок яких розвивається і посилюється дисфункція імунної системи, а також перенесених захворювань внутрішніх органів, варто згадати і патології, за наявності яких організм утворює імунну відповідь, спрямовану проти власних тканин. Аутоімунна реакція може бути орієнтована на щитовидну залозу, шлунок та підшлункову залозу, надниркові залози. Завдяки даній тенденції, можливий розвиток ендокринних аутоімунних захворювань – тиреоїдит Хашимото та хвороба Грейвса, аутоімунні хвороби ШКТ – хронічний гастрит. Також, й інші хвороби та патологічні стани, серед яких цукровий діабет першого типу, хвороба Аддісона, глютенова хвороба, псоріаз та ревматоїдний артрит, вітіліго. Отримання більш детальної інформації можливе на прийомі лікаря, який проводить діагностику, отримує результати лабораторних досліджень та інструментальної діагностики, а також призначає лікування імунітету, відновлення захисної функції організму з урахуванням індивідуальних показників та наявності пов'язаних захворювань внутрішніх органів та систем!
Причини зниження імунітету у дітей
В обов'язковому порядку слід ознайомитися і з наступним списком, який вказує на причини ослаблення дитячої імунної системи:
• Можливі ускладнення в період вагітності, родові травми і спадковість;
• Погана екологічна обстановка і нестача вітамінів, некоректний розклад, режим грудного вигодовування;
• Неправильне введення прикорму з надлишком або нестачею корисних речовин;
• Передозування лікарськими препаратами;
• Порушення роботи внутрішніх органів, тривалі стреси або психологічна травма!
Як поліпшити і нормалізувати імунітет
На жаль, звернувши увагу на екологічну ситуацію в рідному місті, на режим дня і харчування, а також постійні стреси, стає зрозуміло, що виправити проблему буде складно, як і поліпшити імунітет, ослаблений через спадковість. Але якщо використовувати комплексний підхід і сучасні методики лікування основних захворювань, що викликають проблему, впливати на імунну систему можна!
• Необхідно нормалізувати режим сну, спати близько 8 годин на добу, лягаючи не пізніше 22:00 години вечора;
• Для поліпшення імунітету варто збалансувати харчування, використовувати дробні дієти навіть при відсутності відхилень в роботі шлунково-кишкового тракту. Важливо вживати в їжу вітамінні, натуральні продукти, виключивши жирну, гостру, кислу їжу;
• Важливо позбутися шкідливих звичок, які мають серйозний вплив не тільки на імунну систему, але і життєво важливі органи. Для поліпшення якості імунітету намагайтеся менше курити або кинути, випивати не більше однієї чашки кави на день, радикально поставтеся до наркотичних засобів;
• У разі гострих або хронічних захворювань, лікування їх повинно проходити строго під контролем лікаря, що допоможе уникнути неправильно складених програм і вживання токсичних і малодієвих препаратів!
Додатково, якщо ви спілкуєтеся з фахівцями на тему підвищення імунітету, потрібно строго слідувати їх рекомендаціям з лікування імунного дисбалансу, приймати засоби, що відносяться до групи імуномодуляторів, а також вітамінні комплекси за призначенням!
Як підвищити імунітет: корисна інформація
Є багато способів поліпшити працездатність імунної системи, тим самим позбавивши себе від багатьох захворювань і негативних станів. Найбільш часто професіонали рекомендують наступні з них!
Відвідування лазні. Процедура підходить людям, у яких немає протипоказань до високих температур і різких їх перепадів. Лазневі процедури сприяють поліпшенню кровообігу, а також загартовують судини. Виводяться токсини, поліпшуються показники синтезу імуноглобулінів, ведеться боротьба із зовнішніми інфекціями. Важливо правильне відвідування лазні, без алкоголю і надлишку тривалості процедури.
Загартовування – відмінний спосіб комплексно поліпшити здоров'я. Загартовуватися можна цілий рік, але перший етап загартовування повинен бути поступовим, з урахуванням специфіки організму і наявності можливих захворювань. Температура при загартовуванні знижується поступово, як і збільшується тривалість однієї процедури. Рішення краще приймати безпосередньо з лікарем, до якого звернулися за допомогою.
Підвищення імунітету відбувається і після складних захворювань. Мається на увазі медикаментозна терапія, прийом спеціалізованих засобів – вітамінів, пробіотиків, препаратів, що виключають аутоімунну агресію і дисбаланс, а також імуностимуляторів. Прийом аптечних і народних ліків, а також БАДів, строго регулюється кваліфікованими фахівцями, які призначають тривалість прийому, дозування, режим. Самолікування заборонено!
Як поліпшити імунітет: Кривий Ріг, Клініка Медітон
Лікування імунітету – це не прийом однієї чудодійної таблетки, а тривалий шлях до відновлення організму і його захисних функцій. Але якщо ви вирішите зайнятися власним здоров'ям, ми із задоволенням надамо кваліфіковану допомогу. Нема імунітету, відчуваєте слабкість і часто хворієте, припускаєте в себе ослаблений імунітет і симптоми на це вказують? Звертайтеся до фахівців Клініки Медітон в Кривому Розі.
Лікування імунітету у Кривому Розі, усунення імунної дисфункціїВизначення причин ослаблення імунітету, лікування аутоімунних захворювань, нормалізація захисної функції, профілактика імунодефіциту. Записуйтесь на прийом за телефоном (098) 530-60-40!
Цікава інформація: