Як підвищити ослаблений імунітет навесні і вліткуЯк підвищити ослаблений імунітет навесні і вліткуОрганізм людини постійно знаходиться під прицілом численних шкідливих мікроорганізмів, від негативного впливу яких рятує тільки імунна система. Ось чому важливо зміцнювати захисну функцію і підтримувати її, як тільки виникли перші ознаки ослаблення імунітету навесні і влітку. Якщо ви маєте поганий імунітет, про що свідчать часті захворювання, необхідна допомога фахівця. Наші лікарі розкажуть, як повернути захист організму, як підвищити імунітет: Кривий Ріг, медцентр Клініка Медітон!

 

Імунна система людини – це комплекс відповідальних за захист організму органів, тканин і клітин. Вона ідентифікує зовнішні і внутрішні небезпеки, серед яких бактерії, віруси і гельмінти, а також бореться з ними, розпізнаючи одночасно власні клітини.

 

На жаль, постійна еволюція патогенних мікроорганізмів і їх адаптація призводять до виявлення нових методів інфікування організму людини різними захворюваннями. Тому важливою частиною життя кожної людини є підтримка імунітету, завдяки чому захисна система зможе вчасно дати імунну відповідь для виявлення і усунення чужорідних агентів – хвороботворних організмів, інфекцій, отруйних речовин, сторонніх тіл, а також власних переродилися клітин. І для посилення такої можливості ми пропонуємо якісне підвищення імунітету в Кривому Розі, лікування імунної системи!

 

Ознаки ослабленого імунітету


Стан імунної системи характеризується життєдіяльністю людини, режимами і поведінкою. Величезний вплив на неї мають стреси, вплив навколишнього середовища, неправильне харчування і шкідливі звички, прийом лікарських препаратів і наркотичних засобів, пасивний спосіб життя і збій режиму сну. В якості реакції на подібні фактори, імунітет знижується і стає нездатним захищати організм людини повноцінно. Наступні ознаки свідчать про ослаблення імунної системи:
Симптоми ослаблення імунної системи і втрати захисної функціїСимптоми ослаблення імунної системи і втрати захисної функції

ГРВІ захворювання стають більш тривалими, спостерігається важкий перебіг, виникають складні наслідки;
• Спостерігається погане загоєння поверхневих ран, подряпин і саден;
• Частішають вірусні та простудні захворювання, до 3-4 і більше разів на рік;
• Проявляється слабкість, ломота, набряклість, блідість або сухість шкіри, організм втрачає активність в опорі навіть найпростішим зовнішнім впливам;
Можливий розвиток грибкових захворювань, загострення хронічних патологій;
• З'являється сонливість, погане самопочуття протягом усього дня, головні болі і запаморочення, нервозність;
• Виявляються захворювання дихальних шляхів, сечостатевої системи, з'являються проблеми з травленням, пронос і запори;
Збільшуються лімфовузли, на шкірі з'являються гнійники, волосся і нігті набувають ламкість!

 

Дані ознаки вказують на часткове або серйозне ослаблення імунітету, якщо мова йде про сукупність представленої симптоматики, і говорять про значне посилення факторів ризику!

 

Причини зниження імунітету

 

Існує ряд причин, які безпосередньо залежать від людини і способу її життя:
• Проживання на території з підвищеною радіацією, постійне або тимчасове, а відповідно, вплив екологічної обстановки і токсинів, що містяться в повітрі від різних хімічних сполук через функціонування відповідних промислових підприємств;
• Мінімальна фізична активність або надмірні навантаження на організм без відпочинку, а також шкідливі звички, серед яких тютюнопаління, вживання алкоголю та наркотичних засобів;
• Неякісне харчування, нестача вітамінів, макро- і мікроелементів в їжі, безпосередньо авітаміноз, гіповітаміноз, анемія;
• Поганий сон, збої в режимі, постійний стрес!


Інші патології і стани організму, які можуть бути причинами ослаблення імунної системи:
Захворювання, що впливають на імунітет людського організмуЗахворювання, що впливають на імунітет людського організму

• Уремія, тяжкі ураження печінки та печінкова недостатність;
• Серйозні хірургічні втручання, перенесені травми;
• Наявність ВІЛ-позитивного діагнозу або пухлинних процесів в організмі;
• Різні патології кровоносної системи;
• Агресивне застосування медикаментозних засобів, а також методик лікування, що радикально впливають на організм, наприклад, хіміотерапії;
• Тривалі інфекційні захворювання, які важко піддаються лікуванню;
• Інші численні фактори!

 

Причини зниження імунітету у дітей

 

В обов'язковому порядку слід ознайомитися і з наступним списком, який вказує на причини ослаблення дитячої імунної системи:
• Можливі ускладнення в період вагітності, родові травми і спадковість;
• Погана екологічна обстановка і нестача вітамінів, некоректний розклад, режим грудного вигодовування;
• Неправильне введення прикорму з надлишком або нестачею корисних речовин;
• Передозування лікарськими препаратами;
• Порушення роботи внутрішніх органів, тривалі стреси або психологічна травма!

 

Як поліпшити і нормалізувати імунітет


Як посилити імунітет: рекомендації спеціалістівЯк посилити імунітет: рекомендації спеціалістів

На жаль, звернувши увагу на екологічну ситуацію в рідному місті, на режим дня і харчування, а також постійні стреси, стає зрозуміло, що виправити проблему буде складно, як і поліпшити імунітет, ослаблений через спадковість. Але якщо використовувати комплексний підхід і сучасні методики лікування основних захворювань, що викликають проблему, впливати на імунну систему можна!

 

• Необхідно нормалізувати режим сну, спати близько 8 годин на добу, лягаючи не пізніше 22:00 години вечора;
• Для поліпшення імунітету варто збалансувати харчування, використовувати дробні дієти навіть при відсутності відхилень в роботі шлунково-кишкового тракту. Важливо вживати в їжу вітамінні, натуральні продукти, виключивши жирну, гостру, кислу їжу;
• Важливо позбутися шкідливих звичок, які мають серйозний вплив не тільки на імунну систему, але і життєво важливі органи. Для поліпшення якості імунітету намагайтеся менше курити або кинути, випивати не більше однієї чашки кави на день, радикально поставтеся до наркотичних засобів;
• У разі гострих або хронічних захворювань, лікування їх повинно проходити строго під контролем лікаря, що допоможе уникнути неправильно складених програм і вживання токсичних і малодієвих препаратів!

 

Додатково, якщо ви спілкуєтеся з фахівцями на тему підвищення імунітету, потрібно строго слідувати їх рекомендаціям з лікування імунного дисбалансу, приймати засоби, що відносяться до групи імуномодуляторів, а також вітамінні комплекси за призначенням!

 

Як підвищити імунітет: корисна інформація


Підвищення імунітету: вітаміни, загартовування, лазніПідвищення імунітету: вітаміни, загартовування, лазні

Є багато способів поліпшити працездатність імунної системи, тим самим позбавивши себе від багатьох захворювань і негативних станів. Найбільш часто професіонали рекомендують наступні з них!

 

Відвідування лазні. Процедура підходить людям, у яких немає протипоказань до високих температур і різких їх перепадів. Лазневі процедури сприяють поліпшенню кровообігу, а також загартовують судини. Виводяться токсини, поліпшуються показники синтезу імуноглобулінів, ведеться боротьба із зовнішніми інфекціями. Важливо правильне відвідування лазні, без алкоголю і надлишку тривалості процедури.

 

Загартовування – відмінний спосіб комплексно поліпшити здоров'я. Загартовуватися можна цілий рік, але перший етап загартовування повинен бути поступовим, з урахуванням специфіки організму і наявності можливих захворювань. Температура при загартовуванні знижується поступово, як і збільшується тривалість однієї процедури. Рішення краще приймати безпосередньо з лікарем, до якого звернулися за допомогою.

 

Підвищення імунітету відбувається і після складних захворювань. Мається на увазі медикаментозна терапія, прийом спеціалізованих засобів – вітамінів, пробіотиків, препаратів, що виключають аутоімунну агресію і дисбаланс, а також імуностимуляторів. Прийом аптечних і народних ліків, а також БАДів, строго регулюється кваліфікованими фахівцями, які призначають тривалість прийому, дозування, режим. Самолікування заборонено!

 

Як поліпшити імунітет: Кривий Ріг, Клініка Медітон


Лікування імунітету: правильно і ефективноЛікування імунітету: правильно і ефективноЛікування імунітету – це не прийом однієї чудодійної таблетки, а тривалий шлях до відновлення організму і його захисних функцій. Але якщо ви вирішите зайнятися власним здоров'ям, ми із задоволенням надамо кваліфіковану допомогу. Нема імунітету, відчуваєте слабкість і часто хворієте, припускаєте в себе ослаблений імунітет і симптоми на це вказують? Звертайтеся до фахівців Клініки Медітон в Кривому Розі, щоб підвищити імунітет. Записуйтесь на прийом за телефоном (098) 530-60-40!

 

Цікава інформація:

Небезпека кашлю: нестандартні захворювання

Лікування застуди на губах

Схуднення і зниження ваги

Поділитися