Лікування нетримання сечі у жінок сучасними методамиЛікування нетримання сечі у жінок сучасними методамиНетримання сечі – делікатна проблема, яка виражається мимовільним сечовипусканням, виділенням невеликої кількість сечі при кашлі, навантаженнях і навіть під час сміху. Про даний стан говорити соромно, але необхідно. Ми пропонуємо звернутися до наших фахівців відразу після виявлення проблеми для найбільш якісного та ефективного лікування нетримання сечі в Кривому Розі!

 

Можна вивчати місцеву або глобальну статистику, читати статті фахівців і невеликі замітки в профільних виданнях, збираючи різні цифри і проектуючи їх на себе. Але важливою частиною подібного дослідження є не самостійна діагностика, а розуміння необхідності отримання допомоги лікарів!

 

Нетримання сечі у жінок зустрічається приблизно в 2 рази частіше, ніж у чоловіків. Подібна проблема може виникати в молодому віці, після ускладнених пологів. Але частіше спостерігається після 40-50 років, у літніх жінок, особливо під час клімаксу, коли значно скорочується виробництво естрогенів. Жіночі гормони відповідають за стимуляцію розвитку статевих органів, еластичність тканин, а також м'язовий і зв'язковий апарат тазового дна. І зниження їх концентрації веде до погіршення тонусу уретри, що є причиною мимовільних сечовипускань при навантаженнях або кашлі!

 

Типологія нетримання сечі і симптоми

 

Патологічні стани мимовільного підтікання сечі діляться на три основних типи:
• Стресове нетримання сечі. Стандартна форма, яка характеризується виділенням сечі при підвищенні внутрішньочеревного тиску. Основні причини: кашель, сміх, чхання. Можливий прояв проблеми при різкому підвищенні навантажень, наприклад, в момент тренування в спортзалі, а також під час статевого акту;
• Ургентне нетримання сечі. Даний стан характеризується різким, раптовим позивом до сечовипускання, під час якого можна не встигнути усвідомити ситуацію і якось зреагувати на неї. Примітно те, що такий позив можливий навіть при незначному наповненні сечового міхура;
• Змішаний тип нетримання, який стандартно об'єднує характеристики і симптоматику перших двох типів!


Нетримання сечі: типологія і класифікація захворювання, симптомиНетримання сечі: типологія і класифікація захворювання, симптоми

Патологія та її тип будуть визначатися під час огляду фахівцем. Але більш важливим залишається факт присутності проблеми, а також пов'язаних з нею первинних ускладнень.

 

У молодому і дорослому віці, коли нетримання сечі відбувається вперше і несподівано, а далі і систематично, проблема значно знижує самооцінку і, відповідно, якість життя, викликаючи збентеження і нерідко депресії. У літньому віці, різкий позив до сечовипускання створює додаткові проблеми і ризики травматизму, адже потрібно встигнути в туалет. У лежачих пацієнтів проблема ще більш виражена, так як тривалий прямий контакт з мокрою білизною веде до додаткового ряду серйозних ускладнень, пов'язаних з впливом на шкіру!

 

Необхідно тримати ситуацію під контролем з першого випадку прояву, адже нетримання сечі може розвиватися. Спочатку, прояв зовсім слабкий, і його можна навіть не помітити. Далі, інконтиненція продовжується капанням, а також періодичними сечовипусканнями вже більш серйозними порціями. Можливі різкі позиви, боротися з якими самостійно не виходить... чи варто в подібній ситуації ще більш відтягувати похід до лікаря, вирішувати тільки вам!

 

Класифікація та типологія можуть дати вам і додаткові терміни. Але незалежно від форми захворювання і симптоматики, будь це імперативне, функціональне або змішане нетримання сечі, підсумок тільки один – негайне звернення за допомогою!

 

Нетримання сечі у жінок: основні причини


Головні причини мимовільного сечовипускання у жінокГоловні причини мимовільного сечовипускання у жінок

Ситуативний прояв, тимчасова або хронічна проблеми можуть бути безпосередньо пов'язані з наступними факторами:
• Гінекологічні операції, в тому числі і пов'язані з кістою яєчника або ерозіями шийки матки, видаленням пухлин;
• Особливості жіночої анатомії, які мають безпосередній вплив на ослаблення м'язів тазового дна;
• Втрата еластичності тканин в результаті гормональних змін;
• Важкі пологи, супроводжувані травмами, серед яких розтягнення м'язів і розрив тканин;
• Тиск на сечовий міхур, обумовлений збільшеною маткою, кістою, надмірною вагою;
• Гіперактивність сечового міхура з можливим розвитком на тлі сечостатевих інфекцій, травм, неврологічних захворювань;
• Старече нетримання сечі, яке характеризується віковими змінами організму і ослабленням тонусу уретри!

 

Діагностика нетримання сечі у жінок в Клініці Медітон

 

Для підтвердження проблеми і виявлення її основних причин, необхідно записатися на прийом гінеколога, який проведе збір анамнезу і огляд. Нерідко, в процесі комплексної діагностики та лікування патології участь бере уролог. Слід уважно поставитися до вивчення захворювання, адже причиною може бути як банальна сечостатева інфекція, так і пухлинні захворювання. Від цього безпосередньо залежать призначення медикаментозних препаратів і фізіотерапевтичних процедур!

 

Діагностика проводиться за допомогою візуального огляду, УЗД сечового міхура і нирок, цистоскопії, мазків для мікроскопічного дослідження. Умовною є і класична "кашльова проба"!

 

Нетримання сечі: лікування в Кривому Розі

 

Для лікування нетримання сечі ми використовуємо безопераційні немедикаментозні методи, ефективні медичні препарати, а також сучасні апаратні технології, серед яких лазерне вагінальне омолодження!

 

В залежності від обраного напрямку лікування інконтиненції, буде розроблена програма і схеми, яких слід дотримуватися в обов'язковому порядку. Всі призначення строго індивідуальні, спілкування з фахівцями конфіденційне. Ціна на лікування нетримання сечі, а також супутніх або основних патологій буде озвучена після діагностики. Вартість прийому вказана в прайс-листі Клініки Медітон!

 

Діагностика і лікування нетримання сечі в Кривому РозіДіагностика і лікування нетримання сечі в Кривому РозіБудь ласка, не займайтеся самолікуванням і не відкладайте похід до лікаря, навіть якщо проблема настільки делікатного рівня.

 

Працювати з вами будуть професіонали з багаторічним досвідом і кваліфікацією. Для консультації телефонуйте за номером (098) 530-60-40!

 

Важливо знати:

Запальні захворювання статевих органів

Правила інтимної гігієни

Діагностика уретри та сечового міхура

Поділитися