Лазерне вагінальне омолодження: підтримка жіночого здоров'яЛазерне вагінальне омолодження: підтримка жіночого здоров'яІнтимне здоров'я жінки було і залишається серйозним і досить делікатним питанням. Але стандартний людський сором, а також необізнаність в даній області призводять до його ігнорування. Ми пропонуємо повну конфіденційність в спілкуванні, професійний підхід і ефективне вирішення проблем вагінальної атрофії – лазерне вагінальне омолодження на Філатова, гінекологія Клініки Медітон!

 

Після 30-35 років близько половини жінок страждають від проблем, пов'язаних з жіночим інтимним здоров'ям. Однією з таких є вагінальна атрофія, яка призводить до численних фізіологічних незручностей і стану психологічного дискомфорту.

 

Статистика говорить про те, що лише третина жінок звертається за допомогою, перед цим сумніваючись і відкладаючи похід до фахівця протягом 2-3 місяців. На жаль, звичка мінімальної турботи про себе, а також системність недовіри прогресивним методикам призводять до думки, що багато які вікові зміни або індивідуальна схильність організму – норма. Але навіть якщо і так, чому не змінити в собі те, що не подобається і викликає дискомфорт?

 

Сьогодні це можливо завдяки лазерному омолодженню піхви, яке повертає тканинам інтимної зони первинну чутливість і природну еластичність. Це позитивно позначається не тільки на самопочутті, але також настрої і, що важливо, якості статевого життя!

 

Лазерне омолодження інтимної зони: основні показання

 

Більш детально обговорити делікатні проблеми ви можете з гінекологами Клініки Медітон, які вислухають скарги, проведуть огляд і проконсультують по можливостям якнайшвидшого і ефективного усунення виниклої проблеми. Але вже сьогодні можна позначити симптоми, з якими потрібно звернутися в клініку для проведення вульво-вагінального омолодження:
• Опущення статевих органів і нетримання сечі різної етіології;
• Зниження сексуальної активності і статевого потягу;
• Печіння і свербіж, дискомфорт або зниження чутливості в момент статевого акту;
Гіперпігментація в області зовнішніх статевих органів;
• Інші видозміни шкіри геніталій через зміну гормонального фону;
• Сухість слизових оболонок вагіни, вікові зміни;
• Недостатнє вироблення колагену
• Зниження тонусу м'язів піхви;
• Лущення і свербіж в області вульви;
• Шрами і рубці на слизовій статевих органів;
• Перенесені хірургічні втручання, що залишили візуальні наслідки!

 

Подібні проблеми відчувають і нерідко переживають роками жінки після складних пологів, операцій або гінекологічних травм, в разі вікових змін або гормональних збоїв. У більшості випадків, ефективною є практика вагінального лазерного омолодження, яка дозволить уникнути тривалого лікування гормональними препаратами і хірургічних втручань!

 

Мета лазерного інтимного омолодження


Для чого проводиться вульво-вагінальне лазерне омолодженняДля чого проводиться вульво-вагінальне лазерне омолодження

Основним завданням методики є усунення патологічних явищ, а також супроводжуючого відчуття дискомфорту. Процедура дає можливість протягом одного курсу позбутися проблем, які багато років накопичувалися і розвивалися, псували самопочуття і постійно наносили удар по настрою і самооцінці. Лазерне інтимне омолодження – сучасна методика, взята на озброєння сотнями європейських клінік. І сьогодні вона сприяє швидкому і ефективному вирішенню складних завдань жіночого здоров'я і делікатних питань.

 

Вплив лазерного променя спеціального професійного медичного обладнання дозволяє освітлити шкіру інтимної зони, зробити її більш пружною і еластичною, зменшити розмір статевих губ та підтягнути в'ялі ділянки. Тобто, працює апаратна естетична гінекологія. Додатково, маніпуляції покращують кровопостачання, налагоджують і стабілізують обмінні процеси, вироблення колагенів, позитивно позначаються на трофіці тканин. Правильно підібрана кількість процедур допоможе вирішити проблему нетримання сечі, звузити розмір статевого каналу, позбутися сухості шкіри і слизових, свербіння і подразнень, а також налагодити сексуальне життя, максимально виключивши відчуття дискомфорту під час близькості!

 

Переваги лазерного вагінального омолодження

 

• Відсутність хірургічного втручання і порушення цілісності шкірних покривів, слизових оболонок;
• Процедура інтимного лазерного омолодження без болю і дискомфорту. У разі підвищеної чутливості, виконується аплікаційна анестезія ділянки впливу;
• Високий рівень безпеки методики. Лікар заздалегідь визначає довжину променя і частоту, інтенсивність впливу з урахуванням уважно вивчених індивідуальних даних, а також характеру захворювання або естетичної проблеми;
• Мінімальний реабілітаційний період, під час якого немає болю або інших наслідків, як у випадку операційного втручання або ін'єкційних методик;
• Тривале збереження отриманого ефекту в разі проходження призначеного циклу процедур лазерного омолодження!

 

Протипоказання, що виключають призначення курсу


Показання та протипоказання до процедуриПоказання та протипоказання до процедури

• Вагітність, а також період грудного вигодовування дитини;
• Виявлення захворювань аутоімунного походження;
• Схильність до утворення колоїдних рубців;
• Онкологічні новоутворення і виявлення в інтимній зоні родимок невідомого походження;
• Період загострення хронічних захворювань, а також діабет будь-якого типу;
• Наявність активної фази розвитку запальних захворювань статевих органів;
• Встановлені проблеми зі згортанням крові!

 

Побічні ефекти даної процедури не встановлені. Тому вона переноситься нормально, без наслідків і дискомфорту, больових відчуттів і запалень. Єдине, що потребує максимуму уваги – вивчення протипоказань!

 

Лазерне вагінальне омолодження: консультація гінеколога (відео)

 

 

Підготовка до процедури інтимного омолодження

 

Первинний прийом гінеколога, уважний огляд і збір анамнезу;
• Обов'язковий аналіз крові і мазок для визначення проблеми і методики лікування;
• Визначення згортання крові, рівня глюкози;
• Додатково, якщо необхідно, УЗД органів малого таза, електрокардіографія!

 

Детальне обстеження необхідне для виключення негативного впливу на жіночий організм. Ми вважаємо важливим професійний підхід, який виключить проблематику будь-якого характеру і посприяє ефективному впливу на патологію або візуальні дефекти!

 

Як проходить лазерне вагінальне омолодження: ціна і кількість процедур

 

Процедура полягає в обробці проблемних зон з використанням високотехнологічного лазерного обладнання, укомплектованого спеціалізованими насадками. Її тривалість, в середньому, становить близько 10-15 хвилин, в залежності від визначеної проблеми і прийнятого рішення фахівця з її усунення. Професійний індивідуальний підхід забезпечує високу ефективність інтимного омолодження завдяки вивченню проблеми і складанню програми. Стандартно, пропонується 6-8 процедур з інтервалом в 14 днів. Вартість вагінального омолодження залежить від ідентифікованої проблеми та курсу, ціна однієї процедури вказана у прайс-листі Відділення гінекології.

 

Вартість лазерного вагінального омолодження в Кривому РозіВартість лазерного вагінального омолодження в Кривому РозіЛазерне вагінальне омолодження: Кривий Ріг, гінекологія на Філатова! Звертайтеся за консультацією і приходьте на процедури, щоб поліпшити своє здоров'я. У нашій клініці приймає одразу кілька лікарів, обладнані гінекологічні кабінети, власна лабораторія, пропонується низка спеціалізованих процедур!

 

Гінекологія на Філатова: запис за телефоном (098) 530-60-40. Звернутися до нас можна через вайбер, соціальні мережі та месенджери, запис через реєстратуру та Особистий кабінет на сайті медичного центру. Гінекологія, естетична гінекологія, профілактичні огляди та лікування жіночих захворювань!

 

Важлива інформація:

Сучасна діагностика: Відеокольпоскопія

Лікування запалення маткових труб і яєчників

Лікування вагініту і вагінозу

Поділитися