Лазерне вагінальне омолодження: підтримка жіночого здоров'яЛазерне вагінальне омолодження: підтримка жіночого здоров'яІнтимне здоров'я жінки було і залишається серйозним і досить делікатним питанням. Але стандартний людський сором, а також необізнаність в даній області призводять до його ігнорування. Ми пропонуємо повну конфіденційність в спілкуванні, професійний підхід і ефективне вирішення проблем вагінальної атрофії з використанням методики лазерного вагінального омолодження в Кривому Розі!

 

Після 30-35 років близько половини жінок страждають від проблем, пов'язаних з жіночим інтимним здоров'ям. Однією з таких є вагінальна атрофія, яка призводить до численних фізіологічних незручностей і стану психологічного дискомфорту.

 

Статистика говорить про те, що лише третина жінок звертається за допомогою, перед цим сумніваючись і відкладаючи похід до фахівця протягом 2-3 місяців. На жаль, звичка мінімальної турботи про себе, а також системність недовіри прогресивним методикам призводять до думки, що багато які вікові зміни або індивідуальна схильність організму – норма. Але навіть якщо і так, чому не змінити в собі те, що не подобається і викликає дискомфорт?

 

Сьогодні це можливо завдяки лазерному омолодженню піхви, яке повертає тканинам інтимної зони первинну чутливість і природну еластичність. Це позитивно позначається не тільки на самопочутті, але також настрої і, що важливо, якості статевого життя!

 

Лазерне омолодження інтимної зони: основні показання


Коли необхідна процедура лазерного інтимного омолодженняКоли необхідна процедура лазерного інтимного омолодження

Більш детально обговорити делікатні проблеми ви можете з гінекологами Клініки Медітон, які вислухають скарги, проведуть огляд і проконсультують по можливостям якнайшвидшого і ефективного усунення виниклої проблеми. Але вже сьогодні можна позначити симптоми, з якими потрібно звернутися в клініку для проведення вульво-вагінального омолодження:
• Опущення статевих органів і нетримання сечі різної етіології;
• Зниження сексуальної активності і статевого потягу;
• Печіння і свербіж, дискомфорт або зниження чутливості в момент статевого акту;
Гіперпігментація в області зовнішніх статевих органів;
• Інші видозміни шкіри геніталій через зміну гормонального фону;
• Сухість слизових оболонок вагіни, вікові зміни;
• Недостатнє вироблення колагену
• Зниження тонусу м'язів піхви;
• Лущення і свербіж в області вульви;
• Шрами і рубці на слизовій статевих органів;
• Перенесені хірургічні втручання, що залишили візуальні наслідки!

 

Подібні проблеми відчувають і нерідко переживають роками жінки після складних пологів, операцій або гінекологічних травм, в разі вікових змін або гормональних збоїв. У більшості випадків, ефективною є практика вагінального лазерного омолодження, яка дозволить уникнути тривалого лікування гормональними препаратами і хірургічних втручань!

 

Мета лазерного інтимного омолодження


Для чого проводиться вульво-вагінальне лазерне омолодженняДля чого проводиться вульво-вагінальне лазерне омолодження

Основним завданням методики є усунення патологічних явищ, а також супроводжуючого відчуття дискомфорту. Процедура дає можливість протягом одного курсу позбутися проблем, які багато років накопичувалися і розвивалися, псували самопочуття і постійно наносили удар по настрою і самооцінці. Лазерне інтимне омолодження – сучасна методика, взята на озброєння сотнями європейських клінік. І сьогодні вона сприяє швидкому і ефективному вирішенню складних завдань жіночого здоров'я і делікатних питань.

 

Вплив лазерного променя спеціального професійного медичного обладнання дозволяє освітлити шкіру інтимної зони, зробити її більш пружною і еластичною, зменшити розмір статевих губ та підтягнути в'ялі ділянки. Тобто, працює апаратна естетична гінекологія. Додатково, маніпуляції покращують кровопостачання, налагоджують і стабілізують обмінні процеси, вироблення колагенів, позитивно позначаються на трофіці тканин. Правильно підібрана кількість процедур допоможе вирішити проблему нетримання сечі, звузити розмір статевого каналу, позбутися сухості шкіри і слизових, свербіння і подразнень, а також налагодити сексуальне життя, максимально виключивши відчуття дискомфорту під час близькості!

 

Переваги лазерного вагінального омолодження

 

• Відсутність хірургічного втручання і порушення цілісності шкірних покривів, слизових оболонок;
• Процедура інтимного лазерного омолодження без болю і дискомфорту. У разі підвищеної чутливості, виконується аплікаційна анестезія ділянки впливу;
• Високий рівень безпеки методики. Лікар заздалегідь визначає довжину променя і частоту, інтенсивність впливу з урахуванням уважно вивчених індивідуальних даних, а також характеру захворювання або естетичної проблеми;
• Мінімальний реабілітаційний період, під час якого немає болю або інших наслідків, як у випадку операційного втручання або ін'єкційних методик;
• Тривале збереження отриманого ефекту в разі проходження призначеного циклу процедур лазерного омолодження!

 

Протипоказання, що виключають призначення курсу


Показання та протипоказання до процедуриПоказання та протипоказання до процедури

• Вагітність, а також період грудного вигодовування дитини;
• Виявлення захворювань аутоімунного походження;
• Схильність до утворення колоїдних рубців;
• Онкологічні новоутворення і виявлення в інтимній зоні родимок невідомого походження;
• Період загострення хронічних захворювань, а також діабет будь-якого типу;
• Наявність активної фази розвитку запальних захворювань статевих органів;
• Встановлені проблеми зі згортанням крові!

 

Побічні ефекти даної процедури не встановлені. Тому вона переноситься нормально, без наслідків і дискомфорту, больових відчуттів і запалень. Єдине, що потребує максимуму уваги – вивчення протипоказань!

 

Лазерне вагінальне омолодження: консультація гінеколога (відео)

 

 

Підготовка до процедури інтимного омолодження

 

Первинний прийом гінеколога, уважний огляд і збір анамнезу;
• Обов'язковий аналіз крові і мазок для визначення проблеми і методики лікування;
• Визначення згортання крові, рівня глюкози;
• Додатково, якщо необхідно, УЗД органів малого таза, електрокардіографія!

 

Детальне обстеження необхідне для виключення негативного впливу на жіночий організм. Ми вважаємо важливим професійний підхід, який виключить проблематику будь-якого характеру і посприяє ефективному впливу на патологію або візуальні дефекти!

 

Як проходить лазерне вагінальне омолодження: ціна і кількість процедур

 

Процедура полягає в обробці проблемних зон з використанням високотехнологічного лазерного обладнання, укомплектованого спеціалізованими насадками. Її тривалість, в середньому, становить близько 10-15 хвилин, в залежності від визначеної проблеми і прийнятого рішення фахівця з її усунення. Професійний індивідуальний підхід забезпечує високу ефективність інтимного омолодження завдяки вивченню проблеми і складанню програми. Стандартно, пропонується 6-8 процедур з інтервалом в 14 днів.

 

Вартість лазерного вагінального омолодження в Кривому РозіВартість лазерного вагінального омолодження в Кривому РозіЛазерне вагінальне омолодження: Кривий Ріг, гінекологія на Філатова! Звертайтеся за консультацією і приходьте на процедури, щоб поліпшити своє здоров'я!

 

Запис на прийом фахівця в Клініці Медітон ведеться по телефону (098) 530-60-40. Звернутися до нас можна через вайбер, соціальні мережі і месенджери, запис через реєстратуру, а також Особистий кабінет на сайті медичного центру. Гінекологія, естетична гінекологія, профілактичні огляди та лікування жіночих захворювань!

 

Важлива інформація:

Сучасна діагностика: Відеокольпоскопія

Лікування запалення маткових труб і яєчників

Лікування вагініту і вагінозу

Поділитися