Натуральна косметика Сатура для лікування волосся і шкіри головиНатуральна косметика Сатура для лікування волосся і шкіри головиКлініка Медітон вважає розвиток трихології одним з пріоритетних завдань. Саме тому наші фахівці проходять навчання в Європі, отримують відповідні сертифікати і практикують новітні методики лікування волосся і шкіри голови. Також ми звертаємо увагу на ефективні препарати і косметичні засоби. Сьогодні в поле зору потрапила натуральна продукція для лікування волосся Satura Rosta. Розповімо про пропозицію ринку більш детально!

 

Косметика Сатура для лікування і відновлення волосся

 

Ми приділяємо достатньо часу глибокому вивченню захворювань волосся і шкіри голови, а також пошуку і випробуванню різних методик, що сприяють вирішенню проблем подібного роду. Це могли помітити постійні читачі медичних статей на сторінках нашого сайту, адже в спеціальному новинному розділі вже достатньо матеріалів про те, чим лікувати стоншене і ламке волосся, як позбутися лупи або вирішити дерматологічні проблеми, пов'язані безпосередньо зі шкірою голови.

 

На даний момент, ми уважно вивчили косметичні засоби Satura Rosta, і запрошуємо записатися на прийом трихолога в Кривому Розі, який зможе детально пояснити всі переваги її використання!

 

Satura Rosta – продукт британської компанії GZ LABORATORIES, яка пропонує цілу лінійку спеціальних лікувально-косметичних засобів для глибокого відновлення волосся голови, активізації росту брів і вій. Дійсно революційні рішення від Сатура дають значущі результати, описані фахівцями медичних центрів Великобританії і різних країн Європи. Сьогодні натуральна косметика для волосся з'явилася у продажу і на території України. Тому пацієнти, основною проблемою яких є випадання волосся, їх ламкість і витончення, мають всі шанси для вибору в якості ефективного засобу відновлення сертифікованих препаратів Сатура!

 

Склад косметичних засобів Сатура


Косметика Сатура Роста – тільки натуральні компонентиКосметика Сатура Роста – тільки натуральні компоненти

Препарати лінії Satura виробляються з натуральних компонентів, в числі яких лікарські рослини і рідкісні види водоростей. Власна запатентована технологія диктує правила вибору сировини, а також дотримання технології виготовлення кожного окремого препарату. Забезпечується суворий контроль якості, який підтверджується дослідженнями європейських лабораторій.

 

Капсули, лосьйони і бальзами Сатура складаються з натуральних інгредієнтів. У виробництві повністю виключаються ароматизатори і барвники, синтетичні консерванти, антибіотики і гормони, а також поверхнево-активні речовини, здатні негативно вплинути на людський організм. Якість препаратів підтверджується протоколами токсикологічних досліджень!

 

Препарати Сатура Роста вважаються найбільш ефективними для відновлення волосся і шкіри голови. Дані висновки можна зробити завдяки вивченню складу:
• Вітамінний комплекс, ферменти і мікроелементи;
• Білки, алкалоїди і амінокислоти;
• Біологічно активні речовини і стимулятори росту;
• Азотовмісні і дубильні речовини;
• Жирні кислоти, антиандрогенні компоненти і фітонциди!

 

Завдяки глибокому проникненню препарату в шкіру голови, компоненти засобів Сатура впливають безпосередньо на корені волосся і кровоносні судини, за рахунок чого забезпечується регенеруюча, очищаюча, антисептична, бактеріостатична і протизапальна дія!

 

Переваги лікувальної косметики Сатура


Головні позитивні характеристики препаратів Satura RostaГоловні позитивні характеристики препаратів Satura Rosta

• Відсутність хімії. Будь-який з представлених на ринку препаратів містить тільки натуральну основу, спеціально підібрану за запатентованою формулою. У складі виключені консерванти, гормони, ароматизатори, антибіотики;
• Препарати відрізняються високою щільністю і концентрацією біологічно активних речовин. Використовуються дріжджові культури, витяжки з водоростей і лікарських рослин;
• Косметика Сатура відрізняється гіпоалергенною формулою, і може використовуватися пацієнтами з чутливою шкірою або вираженою реакцією на косметичні та лікарські препарати;
• Представлені засоби відрізняються вражаючою ефективністю і в індивідуальному порядку показують значимий результат вже після першого курсу застосування;
• Глибокий і ефективний вплив безпосередньо на волосяні цибулини, їх відновлення і оптимізація працездатності на клітинному рівні;
• Тільки позитивний вплив: живлення шкіри голови, збільшення прикореневого об'єму і посилення, відновлення волосся, перешкода повторному випадінню і пробудження волосяних фолікулів;
• Показання: витончення і випадіння волосся, уповільнене зростання, дифузне випадіння волосся, а також вікові зміни шкіри голови і волосяного покриву.

 

До додаткових переваг препаратів Сатура слід віднести також можливість їх використання при синдромі хронічної втоми або метаболічному синдромі. Запатентована формула на базі біоактивних натуральних речовин дозволяє впливати на багато захворювань. Більш детальну інформацію можна отримати у трихолога Клініки Медітон. Але первинно ознайомитися з асортиментом і специфікацією ми пропонуємо вже зараз!

 

Товари компанії Сатура


Капсули РеджувіДжел Сатура Роста для ефективного омолодженняКапсули РеджувіДжел Сатура Роста для ефективного омолодження

Сатура представляє широкий асортимент продукції, яку ви можете використовувати вже сьогодні: спеціалізовані бальзами і лосьйони для волосся, вій і брів, а також омолоджуючі капсули. Більш детально в наступному списку:
• SATURA ROSTA BALM – бальзам Сатура Роста. Даний препарат використовується фахівцями протягом останніх 25 років і встиг зарекомендувати себе в якості високоефективного засобу для лікування волосся і шкіри голови. Формула являє собою синтез бактерій і спеціальних культур дріжджових грибів, витяжок рослин і екстрактів водоростей. Бальзам Сатура застосовується для стимуляції росту волосся і роботи волосяних фолікулів, розвитку підшкірної клітковини, синтезу білка, а також омолодження структури шкіри і підшкірних тканин за рахунок процесу виборчого знищення пошкоджених і нездатних клітин. Зовнішнє застосування шляхом втирання бальзаму в шкіру голови;
• SATURA RejuveGel Capsules – капсули РеджувіДжел Сатура Роста. Препарат дає значущі результати зменшення частки старіючих клітин в загальній кількості, а також протидіє клітинному старінню. Додатково, спостерігається антизапальний ефект і нормалізація фізіологічних процесів всього організму. Прийом капсул Сатура позитивно позначається на зростанні не тільки волосся, але також нігтів. Додатково поліпшується стан шкірних покривів завдяки стимуляції синтезу АТФ і обмінних процесів. Препарат являє собою живильне середовище на базі натуральних компонентів водоростей, бактерій, дріжджових грибків і лікарських рослин. Препарат приймається всередину;
• SATURA PROFESSIONAL COMPLEX – професійний комплекс Сатура. Даний лікувально-косметичний засіб є синтезом найбільш успішних формул виробника з підвищеним вмістом активних компонентів. Використання препарату позитивно впливає на волосяні фолікули, синтез стовбурових клітин, розвиток підшкірно-жирової клітковини, а також сприяє активації виборчої боротьби з пошкодженими і старими клітинами. Зовнішнє застосування;
• SATURA ROSTA EYELASH BALM – бальзам Сатура Роста Айлеш. Спеціальний препарат для активації росту брів і вій, в основі якого біоактивні компоненти глибоководних водоростей, вітаміни і біологічні комплекси екстрактів рослин. Засіб позитивно впливає також на шкіру повік, розгладжуючи дрібні зморшки і стабілізуючи здоровий колір. Зовнішнє застосування!

 

Також в лінійці виробника наступна продукція: Лосьйон Сатура Про для боротьби з випадінням волосся, лосьйон сатура Супер Скальп для лікування себорейного дерматиту, Лосьйон Сатура Б-Комплекс для догляду за тонким і слабким волоссям, засоби Екстра мікс, Прайм Кондишн, Шир Нейчурал.

 

Трихологи рекомендують комплексне використання препаратів Сатура, але індивідуальність кожної окремої проблеми диктує правило вибіркових призначень. Більш детально обговорити застосування даної лінійки можна з нашими фахівцями, які дадуть відповідь на всі питання і проведуть кваліфіковану діагностику. Для цього сьогодні використовується спеціальна програма TrichoScience!

 

Результат лікування волосся засобами СатураРезультат лікування волосся засобами СатураВідвідування Клініки Медітон дає можливість не тільки отримання консультації професійних фахівців, але також порівняння лікарських препаратів і косметичних засобів для відновлення і лікування волосся, шкіри голови. Не варто самостійно визначати виробника і лінійки препаратів, адже вони можуть не підійти на індивідуальному рівні. Правильний вибір – звернення за допомогою у вирішенні різних питань до спеціалістів трихології, дерматології та косметології. Записуйтеся на прийом за телефоном (098) 530-60-40!

 

Рекомендуємо матеріали:

TrichoScience – діагностика захворювань волосся

Консультація дерматолога

Відділення косметології

Поділитися