Як швидко схуднути без наслідківЯк швидко схуднути без наслідківЗниження ваги є в прямому сенсі слова наростаючою проблемою. Виною всьому неправильне харчування і наш стандартний спосіб життя, що й призводить до набору зайвих кілограмів. Але впоратися з проблемою можна, і сьогодні ми розповімо, що таке правильне схуднення і зниження ваги.

 

Присутня думка, що для скидання зайвої ваги потрібно менше їсти. Але не все так просто, особливо, враховуючи специфіку життєвого циклу і індивідуальні особливості організму кожної окремої людини. У світі не існує однієї конкретної дієти або способу швидко скинути вагу, як і фармацевтичної панацеї в форматі однієї таблетки.

 

Схуднення – це тривала і дійсно складна робота над собою, цілий звід правил і умов, яким потрібно відповідати. Але не варто відразу засмучуватися, адже сам процес цікавий, та й в будь-якій дієті можна знайти масу смачних продуктів і страв... а коли ви бачите перші результати вже протягом тижня-двох, це серйозно підстьобує вас до продовження роботи!

 

Головні умови схуднення

 

Проблема не завжди фізична... вона також психологічна, тому що змусити себе сісти на дієту і одночасно зайнятися спортом легко не для кожного. Існує безліч прикладів, коли людина сама собі обіцяє, що ось цей шматок хліба буде останнім, що вже в понеділок буде придбаний абонемент в спортзал, або що з Нового року спосіб життя кардинально зміниться. Потрібно уважно поставитися до подібних обіцянок самим собі, а також слідувати правилам, вимогам і рекомендаціям. Коли ви самостійно "ввійдете в смак", повірте, це сподобається!

 

• Визнання особистої відповідальності за зайву вагу – перша умова схуднення. Переїдання – один з основних ворогів. Тому варто задуматися і вирішити, чого ви хочете більше: ще один бургер і колу, або красиву фігуру і більш міцне здоров'я. Усвідомлення проблеми – перший крок, і він дійсно багато значить;
Основні вимоги для зниження ваги і схудненняОсновні вимоги для зниження ваги і схуднення• Друга умова – воля і бажання. Якщо ви не хочете худнути, вважаєте свою повноту цікавою і привабливою, або просто не звертаєте уваги на зайву вагу, даний матеріал не для вас. Особиста мотивація дає результати... якщо бажання немає, змусити вас не зможе ніхто;
• Третя умова – мотив для схуднення. Добре, якщо це власне бажання, прагнення стати красивіше і здоровіше. Але також слід розуміти, що проблема зайвої ваги може стати причиною захворювань, часом, складних. Зайва вага призводить до гіпертонії, остеохондрозу, проблем шлунково-кишкового тракту, варикозу, ожиріння, цукрового діабету. І даний список неповний... він може налічувати десятки захворювань і серйозних ускладнень, які значно позначаються на якості життя. Тому рішення схуднути – правильне. Адже це не тільки нормалізація ваги, але також профілактика захворювань, поліпшення власного здоров'я;
• Четверта умова – визначення зайвої ваги і планування власних дій. Тут можна використовувати стандартні таблиці розрахунку, а також рекомендації лікарів, серед яких терапевти, гастроентерологи, а також фахівці-дієтологи. Але не варто опиратися лише на дієту для схуднення, адже важливий і рух, а значить, варто скласти графік пробіжок або звичайних вечірніх прогулянок, відвідування тренажерного залу. Чіткий графік і суворе виконання вимог його пунктів – шлях до позитивного результату;
• П'ята умова – побудова моделі харчування. Дієта, знову дієта... але не все так погано. Дієта не завжди означає виключення всіх ваших улюблених страв. Є цікаві системи нормування і дробного харчування з виключенням всього декількох продуктів, які дають відмінні результати, правда, в разі комплексного підходу. Але потрібно точно знати, що викреслити доведеться борошняне, солодке, жирне, копчене;
• Шоста умова – самопереконання та самоналаштування. Можна слухати маси лекцій, дивитися мотивуючі відео про схуднення, цілі фільми... але це тільки хвилинне розуміння всієї користі від здорового харчування і заняття спортом. Почати скидати зайву вагу можна тільки при повному самостійному усвідомленні того, що це необхідно вам, і що ви впораєтеся із завданням;
• І, нарешті, сьома умова – перший крок! Повірте, даний спосіб життя досить цікавий, і навіть якщо не впадати в режим ЗОЖ повністю, а тільки частково, вже через кілька тижнів ви втягуєтеся і міцно "сидите на режимі". Спробуйте, почніть, а ми всіляко допоможемо домогтися гарного результату!

 

Індивідуальна дієта для схуднення – робота особистих дієтологів. Описувати загальні параметри харчування для людей різного віку і статі, комплекції і ваги, режиму життя і роботи – неправильно, нераціонально і, напевно, навіть трохи некоректно з боку прозорості підходу.

 

Так вчиняють деякі ресурси в мережі Інтернет, які продають дорогі курси для схуднення... і вони не дають результатів. Тому тільки індивідуальний підхід!

 

Жири, білки і вуглеводи: що потрібно знати при схудненні


Які продукти слід виключити, щоб схуднутиЯкі продукти слід виключити, щоб схуднути

Трохи вступних даних, які потрібні для ознайомлення з процесом скидання ваги з живота і боків, а також загальної маси!

 

Жир. Насичені і ненасичені жири постійно потрапляють в організм людини з їжею. Насичені жири – погані, які впливають негативно і провокують масу проблем зі здоров'ям. Вони містяться в жирній молочній продукції: вершкове масло, майонез, сир, а також в какао бобах і м'ясній продукції, серед якої баранина і свинина.

 

Ненасичені жири – хороші, і вони містяться в морській рибі, наприклад, форелі або сьомзі, а також горіхах і багатьох інших продуктах, про які можна буде більш предметно поспілкуватися при призначенні дієти для схуднення!

 

Білки. Важливий компонент харчування, від якого залежить відновлення клітин, зростання і розвиток органів. Білки містяться в продуктах тваринного походження – яловичина, птиця, риба, а також рослинного – квасоля, горох, боби та інше!

 

Вуглеводи – повільні і швидкі, інакше кажучи, складні і прості. Складні містяться в гречаній і рисовій каші, прості – в солодощах і фруктах. Саме прості вуглеводи можуть сприяти організації жирового прошарку, який нам ні до чого!

 

Незалежно від продуктів, прописаних в дієті, важливо харчуватися дробно, щоб організм не сприймав величезні порції їжі 1-2 рази на день в якості стратегічного запасу, з якого потрібно швидко сформувати жир. Дробове харчування дозволяє відчувати себе легко, "не тиснути" на шлунок і органи шлунково-кишкового тракту, а також справлятися із зайвою вагою куди простіше!

 

Сушка тіла, дієта для схуднення


Дієта для схуднення не є вироком!Дієта для схуднення не є вироком!

Наведемо приклади продуктів, щоб звести до нуля всі страхи про обмежене харчування. Отже, що можна їсти:
• М'ясо. Відварене, тушковане і приготоване в пароварці м'ясо птиці, яловичина;
• Морепродукти. Морська капуста, практично будь-яка риба, приготована в пароварці або духовці, відварна;
• Бульйони і супи. Легкі овочеві та м'ясні на другому бульйоні, на нежирній птиці та м'ясі, а також рибні супи з морепродуктів;
• Молочні продукти, яйця. Кефір і сир – відмінне рішення. Але з обмеженою жирністю: сир – не більше 5%, кефір – до 1%. Яйця без жовтка, бажано відварні;
• Овочі. Практично всі зелені овочі, а також інші з формального списку вашого столу в відварному і пропареному вигляді;
• Фрукти. Обмежена кількість. Виключаються банани, але в дієту вводиться 1-2 яблука в день, грейпфрут, лимони. Норма строго за вимогами фахівця!

 

В обов'язковому порядку виключається хліб і солодка газована вода, борошняні вироби і жирні м'ясні страви. Не потрібно думати, що вам нічого буде їсти. Тільки з сьомги можна приготувати близько 20 страв, з яловичини – не менше 15, з м'яса птиці, курки та індички, в загальному комплексі з кашами і овочами – більше 150 страв.

 

Звичайно, дієта допомагає скидати вагу. Але що потрібно робити додатково, щоб посилювати ефект і закріплювати результат? В першу чергу, важливі заняття спортом, які можуть полягати в кардіо навантаженнях. Зазвичай, люди старшого і похилого віку, а також ті, що мають серйозну вагу або захворювання внутрішніх органів, не ходять в зал. Прогулянка ввечері, на свіжому повітрі, нормальним кроком по парковій зоні протягом 40 хвилин – відмінна заміна силовому тренуванню. Так, нехай не повноцінна, але ми не качаємо м'язи, а скидаємо вагу і тонізуємо організм. Чи можна таким способом схуднути на 10 кг? Звичайно, і при цьому не травмуючи організм і не переживаючи про збої, які призводять до швидкого набору ваги в разі припинення фізичних занять або дотримання дієти!

 

Отже, як спалювати жир, і яким чином швидко схуднути? Є кілька способів, які фахівці вважають найбільш ефективними. Важливий комплексний підхід, який враховує правильне харчування дрібно, невеликими порціями по 250 грам 5-6 разів на день, розмірені фізичні навантаження, велика кількість чистої води, а також здоровий нормований сон!

 

Можна місяцями вживати таблетки для схуднення, коригувати вагу, качаючи прес, намагатися прибрати жир з боків і живота за спеціальними програмами невідомих авторів з Інтернету... але результат буде один – марна трата часу і грошей. Тому ми настійно радимо вам звернутися до фахівців, які розкажуть про дієту для схуднення і скидання ваги, заняття спортом та інші необхідні заходи, а також їх вплив на організм в разі виявлення ряду хронічних захворювань. Варто пам'ятати про масу обмежень, якщо зі здоров'ям непорядок. Тому обов'язковою умовою схуднення є консультація з лікарем!

 

Позбутися зайвої ваги можна: дієта, спорт, здоровий сон!Позбутися зайвої ваги можна: дієта, спорт, здоровий сон!Правильне схуднення та зниження ваги! Рекомендуємо регулярні огляди, своєчасне звернення до профільних лікарів і бесіду з фахівцями, індивідуальні програми схуднення за допомогою правильної дієти, що призначається при виявленні певних хронічних захворювань або в якості профілактики!

 

Додатково по темі:

Консультація гастроентеролога

Лікування ожиріння в Кривому Розі

Як боротися з авітамінозом

Поділитися