Трихоскопія – дослідження волосся та шкіри голови у Кривому РозіТрихоскопія – дослідження волосся та шкіри голови у Кривому РозіЧисленні зовнішні фактори призводять до захворювань внутрішніх органів, але також негативних змін волосся та шкіри голови. Ми готові швидко вирішити подібні проблеми, оскільки маємо необхідну кваліфікацію та обладнання. Нещодавно нами проводилася акція – прийом трихолога та трихоскопія у Кривому Розі зі знижкою 50%. Сьогодні, тимчасово, акцію припинено, і діє стандартна ціна на трихоскопію!

 

Про проблеми волосся і шкіри голови ми розповідали неодноразово, коли ділилися новинами клініки, звітами про отримання сертифікатів нашими лікарями і відвідування ними різних курсів підвищення кваліфікації. Крім того, захворювання волосся детально описані в спеціальних матеріалах, які відображають загальну картину, розповідають про симптоматику, а також методи лікування. Наводимо для вас деякі матеріали зі сторінок сайту клініки:
Лікування облисіння і трихоклазії;
Лікування дифузного випадання волосся;
Діагностика та лікування вогнищевих облисінь;
Сучасна методика відновлення волосся Regenera Activa;
Курс навчання сучасним методикам лікування волосся.

 

Ми пропонуємо звернути увагу не лише на необхідність профілактичних оглядів у трихолога для своєчасного діагностування захворювань волосся на ранніх стадіях, але також вартість обстеження волосся – ціна трихоскопії залишається доступною, враховуючи факт можливості найбільш точного аналізу та отримання моментального результату!

 

Причини звернення до трихолога

 

У вас жирне або тонке волосся, нестача вітамінів і підвищена ламкість? Діагностована алопеція або себорейний дерматит волосистої частини голови? Не можете підібрати засіб для догляду за волоссям або шампунь від лупи?

 

Якщо подібні проблеми існують і від них не виходить позбутися протягом тривалого часу, рекомендуємо звернутися до трихолога га Філатова. Сьогодні наші спеціалісти щодня працюють зі складними випадками часткового облисіння і посиленого випадіння волосся, лущення шкіри волосистої частини голови, а також підвищеним витонченням волосся... і вирішують їх ефективно за допомогою сучасних методик і якісного обладнання, яке за останній час довело свій потенціал і можливості!

 

Діагностика захворювань волосся – трихоскопія в Кривому Розі

 

Одним з методів найбільш точної діагностики є цифрова трихоскопія. Це безболісна процедура без протипоказань, яка може застосовуватися по відношенню до пацієнтів будь-якої статі і віку. Полягає вона в дослідженні шкіри голови і волосся спеціальним оптичним приладом – трихоскопом, який дозволяє отримати картинку високої якості зі збільшенням 10-1000 крат. Фотографується поверхня шкіри, виконуються знімки волосся і фолікулів, проводиться діагностика, в результаті чого пацієнт отримує точний діагноз, а не назву невідомих хвороб за припущеннями після стандартного візуального огляду!

 

Трихоскопія – найбільш інформативний і точний метод, що доведено провідними європейськими лабораторіями. Методика визнана у всьому світі, і сьогодні ми раді можливості її застосування тут, в нашому місті. Крім високої ефективності і точності, пропонуємо доступну вартість трихоскопії у Кривому Розі!

 

Не варто маскувати проблеми недорогими засобами і лікуватися неперевіреними медикаментами, про які ви дізналися з реклами по ТБ або онлайн. Подібний підхід може не тільки посилити проблему, але також негативно вплинути на життєво важливі органи і системи організму. Тому тільки точна діагностика і лікування ефективними препаратами, які призначає лікар з відповідною кваліфікацією та освітою. Аналіз волосся та шкіри голови, обстеження із застосуванням оптики, мікроскопія волосся та апаратна діагностика дерматологічних захворювань сприяють швидкому лікуванню ламкості волосся, витончення волосся, алопеції!


Діагностика волосся, трихоскопія на Філатова у Кривому РозіДіагностика волосся, трихоскопія на Філатова у Кривому Розі

Трихоскопія на Філатова у Кривому Розі: ціна від 300 грн. Експертна діагностика волосся, консультація трихолога, призначення терапії та процедур. Звертайтесь за телефоном (098) 530-60-40 або записуйтесь на прийом трихолога через реєстратуру клініки!

 

Додаткова інформація:

Консультація трихолога

TrichoScience: експертна діагностика захворювань волосся

Себорейний дерматит: лікування в Кривому Розі

Поділитися