Трихоскопія – дослідження волосся і шкіри голови зі знижкою 50%мТрихоскопія – дослідження волосся і шкіри голови зі знижкою 50%мНеправильне харчування, складна екологічна обстановка, стреси і збої в роботі імунної системи можуть привести не тільки до захворювань внутрішніх органів, але також видимих і значущих негативних змін волосся і шкіри голови. Пропонуємо вирішити подібні проблеми відвідуванням кваліфікованого трихолога в Кривому Розі. Наші фахівці практикують не тільки консервативні методи з візуальним оглядом, а й комп'ютерне обстеження – трихоскопія для дослідження волосся зі знижкою 50% щочетверга (перевірте актуальність пропозиції по телефону)!

 

Про проблеми волосся і шкіри голови ми розповідали неодноразово, коли ділилися новинами клініки, звітами про отримання сертифікатів нашими лікарями і відвідування ними різних курсів підвищення кваліфікації. Крім того, захворювання волосся детально описані в спеціальних матеріалах, які відображають загальну картину, розповідають про симптоматику, а також методи лікування. Наводимо для вас деякі матеріали зі сторінок сайту клініки:
Лікування облисіння і трихоклазії;
• Лікування дифузного випадання волосся;
Діагностика та лікування вогнищевих облисінь;
• Сучасна методика відновлення волосся Regenera Activa;
• Курс навчання сучасним методикам лікування волосся!

 

Ми пропонуємо звернути увагу не тільки на необхідність профілактичних оглядів для своєчасного діагностування захворювань волосся на ранніх стадіях, але також на факт зниження вартості на один з найбільш ефективних діагностичних методів. Щочетверга в Клініці Медітон в Кривому Розі трихоскопія зі знижкою 50% (перевірте актуальність пропозиції по телефону)!

 

Причини звернення до трихолога


Коли необхідно записатися на прийом трихологаКоли необхідно записатися на прийом трихолога

У вас жирне або тонке волосся, нестача вітамінів і підвищена ламкість? Діагностована алопеція або себорейний дерматит волосистої частини голови? Не можете підібрати засіб для догляду за волоссям або шампунь від лупи?

 

Якщо подібні проблеми існують і від них не виходить позбутися протягом тривалого часу, рекомендуємо звернутися до трихолога Клініки Медітон. Сьогодні наші спеціалісти щодня працюють зі складними випадками часткового облисіння і посиленого випадіння волосся, лущення шкіри волосистої частини голови, а також підвищеним витонченням волосся... і вирішують їх ефективно за допомогою сучасних методик і якісного обладнання, яке за останній час довело свій потенціал і можливості!

 

Діагностика захворювань волосся – трихоскопія в Кривому Розі

 

Одним з методів найбільш точної діагностики є цифрова трихоскопія. Це безболісна процедура без протипоказань, яка може застосовуватися по відношенню до пацієнтів будь-якої статі і віку. Полягає вона в дослідженні шкіри голови і волосся спеціальним оптичним приладом – трихоскопом, який дозволяє отримати картинку високої якості зі збільшенням 10-1000 крат. Фотографується поверхня шкіри, виконуються знімки волосся і фолікулів, проводиться діагностика, в результаті чого пацієнт отримує точний діагноз, а не назву невідомих хвороб за припущеннями після стандартного візуального огляду!

 

Трихоскопія – найбільш інформативний і точний метод, що доведено провідними європейськими лабораторіями. Методика визнана у всьому світі, і сьогодні ми раді можливості її застосування тут, в нашому місті. Крім високої ефективності і точності, пропонуємо скористатися нашою пропозицією і записатися на трихоскопію в Кривому Розі зі знижкою!


Ефективна діагностика захворювань волосся із застосуванням професійного обладнанняЕфективна діагностика захворювань волосся із застосуванням професійного обладнання

Не варто маскувати проблеми недорогими засобами і лікуватися неперевіреними медикаментами, про які ви дізналися з реклами по ТБ або онлайн. Подібний підхід може не тільки посилити проблему, але також негативно вплинути на життєво важливі органи і системи організму. Тому тільки точна діагностика і лікування ефективними препаратами, які призначає лікар з відповідною кваліфікацією та освітою!

 

Стандартна ціна трихоскопії – 250 грн, вартість зі знижкою – 125 грн станом на березень 2019 року. Звертайтесь за телефоном (098) 530-60-40 та записуйтесь на прийом трихолога через реєстратуру клініки!

 

Додаткова інформація:

Консультація трихолога

TrichoScience: експертна діагностика захворювань волосся

Себорейний дерматит: лікування в Кривому Розі

Поділитися