Скільки коштує дерматоскопія в Клініці МедітонСкільки коштує дерматоскопія в Клініці МедітонЦифрова дерматоскопія являє собою один з найбільш ефективних методів диференціального дослідження стану шкіри і шкірних новоутворень. Не так давно, по вівторкам пацієнти медичного центру мали можливість можливість відвідати дерматолога та обстежитися зі знижкою в 50% (на даний момент, акція завершена, і діє лише стандартна ціна дерматоскопії)!

 

Для чого необхідна дерматоскопія

 

Методика описана нашими фахівцями вже кілька разів, і якщо ви вирішите більш детально вивчити інформацію на сторінках офіційного сайту Клініки Медітон, ви знайдете багато корисного у розділі Новини і статті. Але нагадаємо, що цифрова дерматоскопія – це професійна оцінка здоров'я шкіри, її глибоке дослідження шляхом поверхневого огляду із застосуванням сучасної оптичної техніки. Ніякого болю і дискомфорту, відсутність протипоказань і найбільш висока інформативність – головні переваги дерматоскопії. Тільки експертне обстеження шкіри для точного діагнозу та призначення відповідного лікування!

 

Серед додаткових плюсів методики моментальна можливість визначення стану родимок та інших утворень, перевірка ризиків злоякісних утворень, а також збереження результату і його роздруківка при необхідності. Фотографії, отримані після оптичного дослідження, можуть зберігатися для коректного спостереження за динамікою!

 

Наше обладнання для дерматоскопії

 

Рекомендуємо дану процедуру пацієнтам будь-якого віку, чоловікам і жінкам, і навіть дітям, так як вона є абсолютно безпечною. Якщо говорити простіше про дослідження і сам процес, це унікальний безконтактний метод диференціальної діагностики, що дозволяє швидко і з максимальною достовірністю визначити природу утворення на поверхні шкіри.

 

Суть методу – збільшення зображення за допомогою професійної оптики і вивчення шкірного новоутворення фахівцем на моніторі, де зображення збільшено в 10, 20, 30 разів!

 

На сьогоднішній день, технічна база дерматологічного центру значно посилена, і у фахівців клініки в роботі не лише стандартні дерматоскопи зі штатним збільшенням зображення новоутворень для вивчення. У центрі діагностики та видалення новоутворень на Поштовому сьогодні встановлено інноваційне обладнання для цифрової дерматоскопії, перший представник даного класу в регіоні. FotoFinder medicam 1000s дає можливість виконати інтерактивне дослідження шкіри, а також отримати якісні цифрові знімки зі збільшенням до 140 разів та покращеною роздільною здатністю, і далі провести ретельний аналіз новоутворення на поверхні, та його внутрішньошкірних структур. Основне призначення комплексу FotoFinder – експертне дослідження новоутворень на онкобезпеку з можливістю раннього визначення злоякісності. Докладніше ознайомитися з характеристиками та перевагами можна за посиланням вище. Ціна дерматоскопії FotoFinder вказана у прайс-листі Відділення дерматоонкології.

 

Коли потрібна дерматоскопія та огляд родимок

 

Апаратне обстеження шкіри призначає дерматолог, дерматоонколог та дерматохірург. Показання для дерматоскопії:
• Зміна виду наявної родимки, якщо вона збільшується в розмірі, змінює форму і контури, структуру і колір, стає більш опуклою або характеризується відразу декількома описаними змінами;
• Якщо у вас з'являються нові утворення, розмір яких більше 5 мм;
• У разі якщо родимка кровоточить, болить, свербить, лущиться або ви пошкодили новоутворення, травмували родимку;
• Процедура є обов'язковою і в тому випадку, якщо у пацієнта є близькі родичі з діагностованою меланомою або іншими немеланомними видами раку шкіри!

 

Скільки коштує дерматоскопія

 

Залежно від рівня медичного центру, кваліфікації фахівців, а також встановленого обладнання для візуалізації новоутворень та огляду небезпечних родимок, ціна цифрової дерматоскопії в Кривому Розі може значно відрізнятися. Ми уважно вивчаємо ціни у місті, та намагаємось надавати послугу за найбільш доступною вартістю – дерматоскопія стандарт, а також FotoFinder від 300 грн!

 

Нагадуємо, що дерматоскопія – це неінвазивна процедура без проколів шкіри, її надрізів або інших подібних маніпуляцій. Це фото вашої родимки спеціальним оптичним приладом із об'єктивом, який може злегка торкатися поверхні шкіри. Швидко, без болю, без протипоказань. Виключіть складні захворювання і можливі їх наслідки протягом всього декількох хвилин.

 

Цифрова дерматоскопія, точкова або як масштабне обстеження шкіри тіла зі складанням карти родимок, може проводитися без призначення фахівцем, за власним бажанням при виявленні раніше зазначеної симптоматики.

 

Цифрова дерматоскопія в Кривому Розі: ціна зі знижкою 50%Цифрова дерматоскопія в Кривому Розі: ціна зі знижкою 50%Дерматоскопія та перевірка родимок на Філатова та Поштовому: консультація дерматолога та дерматоонколога, лікування новоутворень шкіри, видалення родимок, папілом та бородавок. Записуйтесь за телефоном (098) 530-60-40!

 

Зверніть увагу:

Консультація дерматолога

Небезпека родимок. Консультація фахівця

Видалення новоутворень шкіри

Поділитися