Акційна ціна на дерматоскопію в Клініці МедітонАкційна ціна на дерматоскопію в Клініці МедітонЦифрова дерматоскопія являє собою один з найбільш ефективних методів диференціального дослідження стану шкіри і шкірних новоутворень. Незважаючи на доступність дерматоскопії, Клініка Медітон додатково знижує ціни на дерматоскопію в Кривому Розі!

 

Вже кілька років ми практикуємо акцію по вівторках. І сьогодні вирішили повторити інформацію для нових відвідувачів клініки, які могли бути не в курсі дослідження і його вартості, а також умов проведення у форматі поточної акції. Записуйтесь на цифрову дерматоскопію у вівторок, щоб заощадити 50% від ціни (перевірте актуальність пропозиції по телефону)!

 

Для чого необхідна дерматоскопія

 

Методика описана нашими фахівцями вже кілька разів, і якщо ви вирішите більш детально вивчити інформацію на сторінках офіційного сайту Клініки Медітон, ви знайдете багато корисного. Але нагадаємо, що цифрова дерматоскопія – це професійна оцінка здоров'я шкіри, її глибоке дослідження шляхом поверхневого огляду із застосуванням сучасної оптичної техніки. Ніякого болю і дискомфорту, відсутність протипоказань і найбільш висока інформативність – головні переваги дерматоскопії!

 

Серед додаткових плюсів методики моментальна можливість визначення стану родимок та інших утворень, перевірка ризиків злоякісних утворень, а також збереження результату і його роздруківка при необхідності. Фотографії, отримані після оптичного дослідження, можуть зберігатися для коректного спостереження за динамікою!

 

Коли варто зробити дерматоскопію


Коли потрібно робити дерматоскопію: показання для процедури дослідження новоутвореньКоли потрібно робити дерматоскопію: показання для процедури дослідження новоутворень

Рекомендуємо дану процедуру пацієнтам будь-якого віку, чоловікам і жінкам, і навіть дітям, так як вона є абсолютно безпечною. Якщо говорити простіше про дослідження і сам процес, це унікальний безконтактний метод диференціальної діагностики, що дозволяє швидко і з максимальною достовірністю визначити природу утворення на поверхні шкіри.

 

Суть методу – збільшення зображення за допомогою професійної оптики і вивчення шкірного новоутворення фахівцем на моніторі, де зображення збільшено в 10, 20, 30 разів!

 

Коли ж варто звернутися до фахівців і пройти обстеження?

 

В першу чергу, після прийому терапевта або дерматолога, який його призначає. Але також у разі зазначених показань до дерматоскопії:
• Зміна виду наявної родимки, якщо вона збільшується в розмірі, змінює форму і контури, структуру і колір, стає більш опуклою або характеризується відразу декількома описаними змінами;
• Якщо у вас з'являються нові утворення, розмір яких більше 5 мм;
• У разі якщо родимка кровоточить, болить, свербить, лущиться або ви пошкодили новоутворення, травмували родимку;
• Процедура є обов'язковою і в тому випадку, якщо у пацієнта є близькі родичі з діагностованою меланомою або іншими немеланомними видами раку шкіри!

 

Скільки коштує дерматоскопія

 

Ціна цифрової дерматоскопії в Кривому Розі – 300 грн станом на березень 2019 року. Ви маєте можливість заощадити половину цієї суми і пройти важливе обстеження швидко, з кращою результативністю!

 

Нагадуємо, що дерматоскопія – це неінвазивна процедура без проколів шкіри, її надрізів або інших подібних маніпуляцій. Це фото вашої родимки спеціальним оптичним приладом, об'єктивом, який може злегка торкатися поверхні шкіри. Швидко, без болю, без протипоказань. Виключіть складні захворювання і можливі їх наслідки протягом всього декількох хвилин.

 

Цифрова дерматоскопія в Кривому Розі: ціна зі знижкою 50%Цифрова дерматоскопія в Кривому Розі: ціна зі знижкою 50%Цифрова дерматоскопія може проводитися без призначення фахівцем, за власним бажанням при виявленні раніше зазначеної симптоматики.

 

Записуйтеся по телефону (098) 530-60-40!

 

Зверніть увагу:

Консультація дерматолога

Небезпека родимок. Консультація фахівця

Видалення новоутворень шкіри

Поділитися