Лікування невралгії в Кривому Розі: консультація неврологаЛікування невралгії в Кривому Розі: консультація неврологаНевралгія являє собою патологічний синдром, ураження периферичного нерва, яке характеризується больовими ознаками в області ураження. Статистика говорить про приналежність захворювання до більш дорослої групи населення, від 50 років, але також може спостерігатися у молодих людей і навіть дітей дошкільного віку. Прояв виражених симптомів патології вимагає звернення за допомогою. Пропонуємо лікування невралгії в Кривому Розі, Клініка Медітон на Філатова!

 

Невралгія часто виражена періодичними болями в області спини і попереку, грудей і шийного відділу, і в еру самостійної діагностики за допомогою мережі Інтернет нерідко визначається як захворювання легенів або серця. Відчуваючи дискомфорт, стиснення і задишку, поколювання, плаваючий тупий або нападоподібний гострий біль в певній області, людина намагається пережити симптом "на ногах", не звертаючись до лікаря.

 

Тут же присутнє бажання скористатися допомогою онлайн журналів, сайтів, медичних каталогів, які описують патологію. І саме це можна вважати найсерйознішою помилкою, адже біль в грудях або спині є симптомом сотень захворювань, і провести точну діагностику з виключенням думки професіонала практично неможливо. Постарайтеся проігнорувати звичне бажання запитати у Гугла, що з вами, і чому болить в грудях... зверніться за допомогою в спеціалізовану клініку, щоб отримати точні відповіді!

 

Невралгії часто плутають з іншими захворюваннями, і це факт. Але плутають до початку професійної діагностики. І тому часто присутні скарги на неефективне лікування і погану якість медичних препаратів. Убережіть себе від витрат часу і грошей, відмовтеся від самостійного лікування. Тільки кваліфікований фахівець точно визначить захворювання і його стадію, а також призначить правильне лікування патології!

 

Симптоми невралгії, види і характеристики


Симптоми міжреберної невралгії, характеристики патологіїСимптоми міжреберної невралгії, характеристики патології

Біль різного характеру, виражений по ходу дислокації певного нерва або великого нервового стовбура, супроводжується поколюванням, здавленням, печінням, судомами і нервовим тиком. Але присутність дискомфорту і болю на різних ділянках тіла говорить про наявність відповідної патології:
• Невралгія трійчастого нерва. Перший прояв – біль в лицевій області, спочатку тихий і може зникати, але далі посилюється и наростає. Неприємні відчуття, які прийнято називати тригемінальним нападом, проявляються з одного боку обличчя під час торкання, наприклад, в момент пережовування їжі, вмивання або навіть спирання голови на руку при сидінні за столом. Невралгія лицевого нерва дуже неприємна, часто біль носить стріляючий характер, з додатковим посмикуванням м'язів, онімінням. Рекомендуємо вчасно звернутися за допомогою;
• Невралгія потиличного нерва – локалізація болю в потиличній частині або районі чола, що поширюється на обличчя. Відчуття є характерними, людина відчуває пульсацію, печіння, тривалий дискомфорт. Підвищується чутливість шкіри, посилення відчуттів в момент дотику. При невралгії потиличного нерва дискомфорт виникає в основі черепа, локалізується з певного боку голови, нерідко біль віддає в око на стороні ураження;
• Невралгія язикоглоткового нерва – один з видів патології, напади якої проявляються і в нічний час. Запалення нерва язика призводить до неприємних відчуттів у горлі, близько кореня язика, біль віддає в вуха. Яскраво виражений дискомфорт призводить до нервозності, головних болів;
• Міжреберна невралгія – постійні або нападоподібні болі в районі локалізації і по ходу міжреберних нервів. Головний симптом – стріляючий, пульсуючий точковий біль в певній області, в одному міжреберному проміжку. Напади виникають в момент руху, глибокого вдиху, але нерідко біль постійного характеру, без посилення і затихання. Якщо передбачається міжреберна невралгія, лікування краще розпочати без зволікань;
• Невралгія зовнішнього шкірного нерва. Виявляється онімінням, больовим синдромом, поколювання в області зовнішньої поверхні одного або відразу двох ребер. Напади посилюються, проявляються в нічний час і при ходьбі. Розвивається зниження або підвищення чутливості!

 

Причини невралгії


Причини невралгії: до якого лікаря звернутися за допомогоюПричини невралгії: до якого лікаря звернутися за допомогою

В залежності від локалізації, причини можуть бути різними, але частіше вони пов'язані з защемленням нервів, утиском, розвитком патологій в тканинах організму, про що і сигналізують рецептори нервового волокна, що передають інформацію в центральну нервову систему. Іншими, але також стандартними причинами невралгії можуть бути надмірні фізичні навантаження, переохолодження організму, мікротравми, ураження токсинами. Невралгії викликає остеохондроз, запальні захворювання опорно-рухового апарату, вроджені аномалії кістково-суглобової системи, десятки інших патологій, які додатково відображаються на організмі і стані здоров'я людини!

 

Хто лікує невралгії, до якого лікаря звернутися

 

Первинно пацієнт звертається до терапевта для уточнення діагнозу і отримання направлення до вузького фахівця. Але й відразу можна записатися на прийом невролога, який збирає анамнез, визначає локалізацію патології і стадію захворювання. Невролог може призначити додаткові консультації дерматолога і хірурга, що необхідно для виключення оперізуючого лишаю і травматичних уражень кісткової тканини, хрящової тканини!

 

Лікування міжреберної невралгії в Кривому Розі


Статистичні дані говорять, що щорічно за лікуванням міжреберної невралгії в Кривому Розі звертаються сотні громадян. Ми фіксуємо кожен випадок, число яких могло б бути значно знижено за рахунок своєчасного відвідування лікаря для профілактичного огляду, або при відчутті перших симптомів проблеми. Якщо ви помічаєте симптоми міжреберної невралгії або утиску лицьового нерва, описані вище, головний біль і біль в спині, оніміння шкіри, печіння або втрату чутливості, не відкладайте відвідування спеціаліста. Сьогодні у відділенні неврології Клініки Медітон використовуються тільки сучасні методики надання допомоги при даних патологіях, і ми готові запропонувати дійсно ефективне лікування!

 

Запис на прийом невролога в Кривому Розі частіше відбувається після вивчення списку клінік в пошукових системах мережі Інтернет. Але якщо ви вже потрапили на корпоративний сайт Клініки Медітон і читаєте даний матеріал, у вас є всі можливості для професійної діагностики та лікування невралгії, незалежно від її локалізації. Запишіться на прийом за телефоном (098) 530-60-40 або через реєстратуру нашого медичного закладу. Після бесіди з лікарем, можуть бути призначені аналізи крові, ультразвукова діагностика, рентген органів грудної клітини і хребта, а також інші клінічні дослідження для отримання найбільш інформативних даних по захворюванню!

 

Пам'ятайте, що тільки початкові форми невралгії піддаються швидкому і недорогому лікуванню медикаментозними препаратами. Призначається вітамінотерапія, ненаркотичні анальгетики, відповідне харчування. При ускладненнях або в разі розвитку патології – мануальна терапія, масажі, фізіотерапія, рефлексотерапія, знеболюючі блокади. Приділіть своєму здоров'ю більше уваги при перших незвичних і неприємних відчуттях. Це обов'язково дасть позитивний результат!

 

Запис на прийом невролога в Кривому Розі: лікування міжреберної невралгіїЗапис на прийом невролога в Кривому Розі: лікування міжреберної невралгіїЛікування невралгії у Кривому Розі: міжреберної, трійчастого та потиличного нерва, ураження нерва язика та обличчя, терапія невриту, відновлення функціональності, усунення больового синдрому!

 

Додаткові матеріали:

Оніміння кінцівок: діагностика та лікування

Лікування міозиту в Кривому Розі

Чому болить шкіра голови

Поділитися