Прийом невропатолога в Кривому Розі: запис в Клініці Медітон на ФілатоваПрийом невропатолога в Кривому Розі: запис в Клініці Медітон на ФілатоваПоява певних симптомів приводить людину до рішення відвідати клініку і відповідного фахівця. Але що робити, якщо не знаєш, до кого звернутися? Потрібно записатися на прийом до невропатолога чи невролога, якщо з'явилися болі в спині і шиї, почалися головні болі або судоми? Дані поняття перетинаються і плутаються, тому ми допоможемо розібратися!

 

Невропатолог і невролог: різниця і відмінності

 

Спеціальність невролог згадується в друкованій літературі та онлайн журналах, каталогах і на сторінках корпоративних сайтів медичних установ куди частіше, ніж невропатолог. Причиною є не зміна галузі діяльності та загального профілю, а зміна назви спеціальності відповідно до стандартів. Таким чином, варто розставити всі крапки:
• Невропатолог – вузький фахівець медицини, який пройшов навчання у вищому навчальному закладі на дану спеціальність. Профільна спеціалізація – неврологія. Поняття невропатолог було введено медичною наукою СРСР, і активно використовувалося до 80-х років;
• Невролог – фахівець, який пройшов навчання і здобув вищу освіту. Основна спеціалізація і область діяльності – неврологія. Лікар невролог – сучасний визначальний термін!

 

Торкаючись основ спеціалізації, а також пояснень, зазначених вище, можна підвести підсумок – відмінностей між неврологом і невропатологом не існує, незважаючи на застаріле поняття останнього і практично повне виключення терміна з літератури різних напрямків, а також словесного вжитку. Правда, з однією поправкою: невролог і невропатолог в зарубіжній медичній практиці – поняття, які дещо відрізняються.
З огляду на даний факт, пацієнти з відповідними розладами і патологіями звертаються за допомогою до невролога, записуються на прийом, отримують належне обслуговування: діагностику, призначення додаткових аналізів, лікування та інше. Але серед усього населення країни, і навіть нашого рідного міста, нерідко ще зустрічаються пацієнти, які шукають лікаря невропатолога в Кривому Розі, про що говорить статистична інформація з мережі Інтернет!

 

Прийом невропатолога в Кривому Розі

 

Діагностика неврологічних розладів: прийом невропатолога, огляд лікаремДіагностика неврологічних розладів: прийом невропатолога, огляд лікарем

Незалежно від подібної плутанини, ми готові прийняти всіх пацієнтів зі скаргами на неврологічні розлади, щоб надати необхідну допомогу і призначити ефективне лікування. Якщо в реєстратурі клініки, або за телефонами, що ми вказали на сайті, ви запитаєте графік роботи і години прийому невропатолога, вас зрозуміють і запишуть на зручний час. Відповідно, ви потрапите на фахівця з відділення неврології Клініки Медітон, який уважно вислухає, збере анамнез, встановить діагноз, призначить лікування!

 

Для систематизації власних знань, а також розуміння симптоматики, з якою слід звернутися за допомогою, надаємо наступну інформацію. На консультацію слід записатися при прояві наступних сигналів:
• Підвищена стомлюваність, непереносимість навантажень, швидке стомлення;
• Хронічна втома і метеозалежність;
• Порушення артеріального тиску і серцевого ритму;
Головні болі і мігрені, невралгії;
• Спонтанні або постійні больові відчуття в потилиці, лобовій частці, спині, шиї;
• Зниження концентрації, втрата орієнтації;
• Тривожні стани, погіршення пам'яті, порушення сну;
• Різкі зміни настрою, депресії, дратівливість;
Запаморочення, шум у вухах, гіпервентиляційні розлади!

 

На прийом невролога можуть привести й інші захворювання, список яких налічує десятки найменувань. Серед них безсоння, вегето-судинна дистонія, остеохондроз і радикуліт, невралгія трійчастого нерва, інсульти, поліневропатії. Якщо ваш звичайний стан змінюється незрозумілими для вас відчуттями, дискомфортом і раптовими болями, запишіться на прийом невролога в Кривому Розі. Для цього потрібно зателефонувати за телефоном (098) 530-60-40 і узгодити зручний час відвідування фахівця.

 

По вказаним контактам можна звернутися і в разі патологій, які не відносяться до неврології. Ми готові прийняти вас за двома адресами, на Філатова та Поштовому проспекті. Клініка Медітон пропонує сучасне обслуговування, використання передових методик в лікуванні захворювань, власний лабораторний комплекс, УЗД.

 

Лікування неврологічних болів і розладів, безсоння і мігрені у дітей і дорослихЛікування неврологічних болів і розладів, безсоння і мігрені у дітей і дорослихКонсультація невропатолога у Кривому Розі, прийом невролога, діагностика та лабораторні аналізи, направлення до інших фахівців при виявленні додаткових захворювань, експертне лікування неврологічних патологій. Запис за телефоном: (098) 530-60-40!

 

Важлива інформація:

Остеохондроз: діагностика та методи лікування

Сезонне загострення захворювань

Судинні захворювання головного мозку

Поділитися