Прийом невропатолога в Кривому Розі: запис в Клініці Медітон на ФілатоваПрийом невропатолога в Кривому Розі: запис в Клініці Медітон на ФілатоваПоява певних симптомів приводить людину до рішення відвідати клініку і відповідного фахівця. Але що робити, якщо не знаєш, до кого звернутися? Потрібно записатися на прийом до невропатолога чи невролога, якщо з'явилися болі в спині і шиї, почалися головні болі або судоми? Дані поняття перетинаються і плутаються, тому ми допоможемо розібратися!

 

Невропатолог і невролог: різниця і відмінності

 

Спеціальність невролог згадується в друкованій літературі та онлайн журналах, каталогах і на сторінках корпоративних сайтів медичних установ куди частіше, ніж невропатолог. Причиною є не зміна галузі діяльності та загального профілю, а зміна назви спеціальності відповідно до стандартів. Таким чином, варто розставити всі крапки:
• Невропатолог – вузький фахівець медицини, який пройшов навчання у вищому навчальному закладі на дану спеціальність. Профільна спеціалізація – неврологія. Поняття невропатолог було введено медичною наукою СРСР, і активно використовувалося до 80-х років;
• Невролог – фахівець, який пройшов навчання і здобув вищу освіту. Основна спеціалізація і область діяльності – неврологія. Лікар невролог – сучасний визначальний термін!

 

Торкаючись основ спеціалізації, а також пояснень, зазначених вище, можна підвести підсумок – відмінностей між неврологом і невропатологом не існує, незважаючи на застаріле поняття останнього і практично повне виключення терміна з літератури різних напрямків, а також словесного вжитку. Правда, з однією поправкою: невролог і невропатолог в зарубіжній медичній практиці – поняття, які дещо відрізняються.


З огляду на даний факт, пацієнти з відповідними розладами і патологіями звертаються за допомогою до невролога, записуються на прийом, отримують належне обслуговування: діагностику, призначення додаткових аналізів, лікування та інше. Але серед усього населення країни, і навіть нашого рідного міста, нерідко ще зустрічаються пацієнти, які шукають лікаря невропатолога в Кривому Розі, про що говорить статистична інформація з мережі Інтернет!

 

Прийом невропатолога в Кривому Розі


Діагностика неврологічних розладів: прийом невропатолога, огляд лікаремДіагностика неврологічних розладів: прийом невропатолога, огляд лікарем

Незалежно від подібної плутанини, ми готові прийняти всіх пацієнтів зі скаргами на неврологічні розлади, щоб надати необхідну допомогу і призначити ефективне лікування. Якщо в реєстратурі клініки, або за телефонами, що ми вказали на сайті, ви запитаєте графік роботи і години прийому невропатолога, вас зрозуміють і запишуть на зручний час. Відповідно, ви потрапите на фахівця з відділення неврології Клініки Медітон, який уважно вислухає, збере анамнез, встановить діагноз, призначить лікування!

 

Для систематизації власних знань, а також розуміння симптоматики, з якою слід звернутися за допомогою, надаємо наступну інформацію. На консультацію слід записатися при прояві наступних сигналів:
• Підвищена стомлюваність, непереносимість навантажень, швидке стомлення;
• Хронічна втома і метеозалежність;
• Порушення артеріального тиску і серцевого ритму;
• Головні болі і мігрені, невралгії;
• Спонтанні або постійні больові відчуття в потилиці, лобовій частці, спині, шиї;
• Зниження концентрації, втрата орієнтації;
• Тривожні стани, погіршення пам'яті, порушення сну;
• Різкі зміни настрою, депресії, дратівливість;
• Запаморочення, шум у вухах, гіпервентиляційні розлади!

 

На прийом невролога можуть привести й інші захворювання, список яких налічує десятки найменувань. Серед них безсоння, вегето-судинна дистонія, остеохондроз і радикуліт, невралгія трійчастого нерва, інсульти, поліневропатії. Якщо ваш звичайний стан змінюється незрозумілими для вас відчуттями, дискомфортом і раптовими болями, запишіться на прийом невролога в Кривому Розі. Для цього потрібно зателефонувати за телефоном (098) 530-60-40 і узгодити зручний час відвідування фахівця.


Лікування неврологічних болів і розладів, безсоння і мігрені у дітей і дорослихЛікування неврологічних болів і розладів, безсоння і мігрені у дітей і дорослих

По вказаним контактам можна звернутися і в разі патологій, які не відносяться до неврології. Ми готові прийняти вас за двома адресами, на Філатова та Поштовому проспекті. Клініка Медітон пропонує сучасне обслуговування, використання передових методик в лікуванні захворювань, власний лабораторний комплекс, УЗД.

 

Також рекомендуємо звернутися до розділу сайту, де ви можете знайти корисні Статті та новини. Тут зібрана спеціалізована інформація по захворюваннях, методикам, пропозиціям медичного центру!

Поділитися