Відділення дерматології Кривий Ріг: запис на прийом, консультації, діагностикаВідділення дерматології Кривий Ріг: запис на прийом, консультації, діагностикаОдною з основних спеціалізацій Клініки Медітон на Філатова є вирішення дерматологічних проблем, лікування захворювань, пов'язаних зі шкірою та виникаючими на її поверхні новоутвореннями. Шкірний покрив, який вважається найбільшим органом людського організму, сприяє не тільки захисту внутрішніх тканин і життєво важливих систем, але також є індикатором численних патологій. Тому якщо вам необхідна консультація фахівця, рекомендуємо записатися на прийом дерматолога: Філатова, 10, Кривий Ріг!

 

Нерідко, захворювання органів шлунково-кишкового тракту, печінки, легенів, нервової та інших систем організму проявляються пігментацією, висипаннями, подразненнями або почервоніннями на поверхні шкіри. Крім того, є і ряд специфічних захворювань, які відносяться саме до зовнішнього покриву тіла людини. Також, будь-який зовнішній травматизм – удари, поранення, порізи та інші безпосередньо відбиваються на епідермісі.

 

Поряд з усіма названими можливими проблемами, шкіра людини, захищаючи її та переживаючи на собі різноманітні прояви патологічних станів, відповідає за чутливість. Це рецептивне поле дозволяє нам відчувати зміну температур, тиск, біль, дотики. Тому, враховуючи надану інформацію, яка в даному матеріалі подана скорочено і поверхнево, можна назвати шкіру не тільки захисним шаром, але й дійсно найбільш важливим органом людського організму!

 

Основні фактори впливу на шкіру

 

Фахівцями наводиться цілий список негативних факторів, які здатні впливати на шкіру ззовні. Епідермальний і більш глибокі шари сприймають на себе вплив радіаційного фону, вплив хімічних речовин і пилу, пікових температурних значень. Серйозними подразниками, які схильні до посилення ситуації і ускладнень, прийнято вважати інфекції, віруси, бактерії. Паразити, дрібні комахи і мікроскопічні організми – взагалі окрема глава!


Негативні фактори впливу на стан шкіри людиниНегативні фактори впливу на стан шкіри людиниЗ причин географічного розташування нашого міста, його промислової активності і серйозного життєвого ритму, коли в повітрі зібрані не тільки численні хімічні сполуки з виробничих підприємств, але також маса пилу і газів, фактори негативного впливу на шкіру можна множити... на скільки, складно сказати. Але 100% можна відзначити, що в Кривому Розі кожна людина отримує на себе рясну порцію негативу. У більшості випадків, шкіра не справляється, хоча, в залежності від роду діяльності, життєвого ритму і індивідуальних особливостей організму, в ранньому і молодому віці багато хто може і не помічати будь-яких проблем. Але вони існують і розвиваються, і саме тому сьогодні на кожній медичній конференції, пов'язаної з дерматологією, ведуться активні бесіди про необхідність відвідування фахівця мінімум 1-2 рази на рік для профілактики шкірних захворювань. Достатньо записатися на прийом дерматолога в Кривому Розі і відвідати лікаря, щоб повністю виключити проблеми зі шкірою або вчасно виявити захворювання, боротися з якими на ранніх стадіях можливо без значних капіталовкладень і втрат власного часу!

 

Дерматологія: лікування шкірних захворювань в Кривому Розі

 

Активно розвиваючи відділення дерматології в Кривому Розі, наші лікарі намагаються оперативно поставляти корисну інформацію для всіх бажаючих, хто хоче дізнатися про боротьбу зі шкірними захворюваннями більше.

 

Одним з інструментів клініки є корпоративний сайт, де професіоналами написані тематичні матеріали. Ознайомитися з ними ви можете в розділі Новини та статті, а також на головній сторінці сайту:
• Прийом дерматолога в Кривому Розі – контакти та карта проїзду, запис за вказаними телефонами;
Лікування захворювань шкіри у дітей і дорослих – матеріал про патології та новоутворення шкіри;
• Лікування акне, вугрової висипки – опис методів лікування серйозних естетичних проблем;
Стаття про небезпеку родимок – докладне пояснення можливих ризиків і список рекомендацій дерматологів;
• Спеціалізовані матеріали з лікування дерматитів, гемангіоми, псоріазу;
• Поради дерматологів щодо лікування корости, прищів, лущення шкіри!

 

Своєчасне постачання інформації жителям нашого міста – прояв активної позиції і бажання поліпшення вашого здоров'я! Саме тому відділення дерматології Клініки Медітон щорічно проводить безкоштовний огляд родимок з використанням сучасної апаратури європейського рівня. Дерматоскопія дозволяє отримати детальну інформацію по невусах, провести діагностику для виключення складних і небезпечних патологій або своєчасного виявлення проблеми, що дозволить відразу приступити до лікування!

 

Прийом дерматолога в Кривому Розі на Філатова


Дерматолог Кривий Ріг: прийом лікаряДерматолог Кривий Ріг: прийом лікаря

В нашому місті достатньо косметологічних кабінетів, окремих фахівців, і навіть клінік, репутація яких може бути як позитивною, так і негативною. Не будемо підводити риску, і намагатися видати за офіційні цифри ті значення, які у всіх на слуху. Але посміємо заявити, що в даній галузі важливим є не яскрава і красива реклама, а практика й досвід, належна кваліфікація і глибокі пізнання.

 

Наші лікарі-дерматологи не тільки працюють за фахом, але також постійно навчаються, відвідують тренінги та конференції, переймаючи досвід у професорів, доцентів і кандидатів наук державних медичних академій та університетів, а також закордонних дослідницьких центрів і спеціалізованих інститутів. Про це говорять сертифікати, ліцензії на застосування сучасних передових методик, допуски до роботи зі складними дерматологічними та естетичними проблемами. На даний момент, в Клініці Медітон ведуть прийом:
• Дерматолог, дерматовенеролог, дерматоонколог, трихолог Буток Ігор Євгенійович;
• Дерматолог, трихолог Бесараб Андрій Олександрович;
• Дерматолог, онколог Ротарь Ганна Миколаївна;
• Дерматолог, косметолог Горбенко Людмила Миколаївна!

 

Завдяки відповідній освіті та спеціалізаціям, наші лікарі допоможуть вирішити проблеми комплексно і найбільш ефективно!

 

Консультація дерматолога, огляд і діагностика: відео

 

 

Відділення дерматології на Філатова: методики

 

Ми враховуємо не тільки власні напрацювання й досвід, але також передові технології, які освоюємо і впроваджуємо на базі медичного закладу. Підхід, оснований на знаннях і кваліфікації, а також постійних коригуваннях методів на увазі останніх розробок, дає нам можливість успішно боротися з дерматологічними захворюваннями на будь-якій стадії. Вже сьогодні ми використовуємо в діагностиці та лікуванні патологічних процесів:
• Дерматоскопію і трихоскопію для отримання найбільш коректних візуальних даних;
• Біопсію та патоморфологічні дослідження на базі власного діагностичного центру та приватної лабораторії CSD Health Care;
• Лікування дерматологічних захворювань з використанням лазерів і фотодинамічної терапії;
• Поліпшення стану шкіри і активне омолодження шляхом пілінгів, плазмоліфтинга, мезотерапії, біостимуляції мікрострумами і класичного масажу!

 

Наше відділення дерматології в Кривому Розі – це не перспективний кабінет, і не конкурентна структура, як сьогодні люблять називати себе нові спеціалізовані організації. Це серйозний лікувально-діагностичний комплекс з досвідом роботи більше 20 років, багатопрофільний центр, який на постійній основі впроваджує найбільш ефективні і безпечні методики для лікування захворювань в дерматології та інших напрямках медицини.

 

Запис на прийом дерматолога: професійна діагностика та ефективне лікуванняЗапис на прийом дерматолога: професійна діагностика та ефективне лікуванняЗапишіться на прийом дерматолога в реєстратурі медичного центру, або зателефонуйте нам за номером (098) 530-60-40, щоб вибрати зручний час для відвідування лікаря!

 

Допоміжна інформація:

Видалення новоутворень шкіри

Лікування стрептодермії у дітей і дорослих

Псоріаз – стійка ремісія захворювання

Поділитися