Комбінована чистка обличчя в Кривому Розі: особливості та перевагиКомбінована чистка обличчя в Кривому Розі: особливості та перевагиКомбінована чистка обличчя передбачає застосування під час процедури відразу двох методик, про які ми вже розповідали раніше, механічної та ультразвукової чистки обличчя. Завдяки об'єднанню основних переваг, пацієнт отримує дійсно помітний ефект. Комбінована чистка обличчя у Кривому Розі на Поштовому та Філатова!

 

Процедура відповідає за ефективне очищення шкіри обличчя. І якщо стандартно механічна чистка вважається травматичною, то поєднання її з ультразвуковою дозволяє привести процедуру до максимально безпечного і комфортного рівня.

 

Комбінований пілінг розроблений і застосовується для догляду за складною шкірою, коли очищення і профілактика необхідні, але інтенсивні дії можуть негативно вплинути на її стан. Методика є виходом з ситуації, що склалася, і не просто альтернативою, а дійсно ефективною, незалежно від віку пацієнта і типу шкіри. Процедура підходить практично всім, з мінімальними обмеженнями, і дає можливість безболісно, виключаючи травматичність, боротися з багатьма дефектами!

 

Спочатку проводиться мануальна чистка обличчя, з урахуванням впливу на особливо забруднені ділянки шкіри, де є найбільша концентрація чорних крапок, комедонів, жировиків. Решта ділянки обробляються ультразвуком, щоб прибрати поверхневі забруднення і ороговілий шар шкіри.

 

Показання для проведення комбінованої чистки обличчя

 

• Присутність скупчення білих і чорних крапок, прищів, помітних проявів вугрової висипки;
• Фурункули і сальні пробки;
• Дефекти шкіри, виражені горбистістю, а також шрами невеликих розмірів;
Підвищена жирність, запалення, кератоз, набряклість;
• Пігментні плями і зміни кольору шкіри!

 

Протипоказання проведення процедури


Комбінована чистка шкіри обличчя: показання та протипоказанняКомбінована чистка шкіри обличчя: показання та протипоказання

Існує і ряд протипоказань для проведення комбінованої чистки обличчя, серед яких псоріаз, герпес, різні дерматити, гострі запальні процеси, невралгії, висока температура. Але обговорити можливість призначення курсу процедур варто з фахівцем, під час прийому косметолога, який самостійно проведе огляд і уважно вислухає ваші скарги, можливі побажання!

 

Переваги комбінованого очищення обличчя

 

Механічна і ультразвукова чистка обличчя в симбіозі – високоефективний метод поліпшення стану шкіри обличчя, її відновлення і омолодження. Фахівці Клініки Медітон на Філатова наводять список переваг, на які необхідно орієнтуватися при виборі косметологічної процедури:
• Можливість індивідуального підходу і вирішення проблем окремого пацієнта. Визначається кількість процедур і їх тривалість, графік проведення, призначаються спеціальні засоби на час проведення очищення шкіри (гелі та креми), а також засоби догляду за шкірою. При цьому враховується вік пацієнта, складність проблеми, загальний стан шкірних покривів;
• Додаткова, але не менш важлива перевага – виключення травматичності шкіри в порівнянні з використанням тільки механічної чистки обличчя. Комбінування методів покращує ефект і зводить всі ризики травматичності і тривалої реабілітації до нуля;
• Сумісність комбінованого очищення шкіри обличчя з іншими методами відновлення, омолодження і профілактики. Детальніше про них розкажуть косметологи Клініки Медітон, які і запропонують додатково масаж, пілінги, процедури антіейджінга, а також мезотерапію, біоревіталізацію і плазмоліфтинг – ефективні методики естетичної медицини!

 

Позитивний вплив комбінованого пілінгу

 

Делікатний вплив на поверхню шкіри не знижує ефективності процедури, і результати помітні практично відразу:
• Відбувається значне видалення стандартних шкірних забруднень, ороговілих, відмерлих клітин;
• Поліпшується шкірне дихання, мікроциркуляційні процеси, кровообіг;
• Значно активізуються обмінні процеси;
• Скорочується глибина і розмір пор, усуваються чорні точки, комедони, дрібні зморшки;
• Стабілізується рельєф шкіри, маскуються дефекти;
• Усувається набряклість, пігментні плями!

 

Переваг комбінованої чистки шкіри обличчя досить багато. І про кожну з них окремо, в прямій залежності від індивідуальної картини, розкажуть спеціалісти. Рекомендуємо відвідати косметолога, щоб отримати послуги експертного рівня, ефективні процедури і правильні призначення по догляду за шкірою.

 

Комбінований пілінг в Кривому Розі: запис на прийом косметологаКомбінований пілінг в Кривому Розі: запис на прийом косметологаКомбінована чистка обличчя у Кривому Розі: косметолог на Визволення. Консультація в косметології, доглядові процедури, пілінги та чистка обличчя, маски, апаратні методики омолодження шкіри обличчя, діагностика новоутворень шкіри та видалення родимок, папілом, бородавок. Запис за телефоном (098) 530-60-40!

 

Рекомендуємо статті:

Масаж обличчя: приємна процедура омолодження

Ультразвуковий фонофорез

Carboxy CO2: омолодження та оздоровлення шкіри

Поділитися