Масаж обличчя в Кривому Розі: омолоджуючі процедури в Клініці МедітонМасаж обличчя в Кривому Розі: омолоджуючі процедури в Клініці МедітонЗвичайний ручний масаж обличчя є класичною процедурою і використовується практично в кожному косметологічному салоні, незважаючи на сучасний розвиток альтернативних медичних методик. Він сприяє відновленню кольору та пружності шкіри, стабілізації циркуляційних процесів, зняттю набряклості. Масаж обличчя у Кривому Розі: косметологія на Визволення!

 

На тлі скептичних настроїв і думок, що ручний масаж обличчя вже віджив своє, фахівці наголошують – процедура є дійсно ефективною. Так, сьогодні ринок б'юті-послуг надає можливість застосувати різні препарати і методики, які відрізняються більш видимим ефектом після одного курсу або навіть першої процедури. Це мезотерапія, плазмоліфтінг, уколи ботокса, пілінги, стимуляція мікрострумами та інші. Але відзначити варто і той факт, що техніки класичного ручного масажу обличчя також розвивалися весь цей час. І сьогодні старою можна назвати тільки ідею ручного масажу обличчя, але явно не техніку його виконання, яка значно вдосконалена, поліпшена і є індивідуальною для кожного пацієнта. Ми пропонуємо омолоджуючий масаж обличчя в Кривому Розі: ручний, пластичний, кріомасаж обличчя!

 

Масаж обличчя: переваги і позитивні фактори

 

Класичний масаж обличчя руками призводить до наступних поліпшень:
• Підвищення активності мікроциркуляційних процесів;
• Відновлення природного кольору і відтінку обличчя;
• Позбавлення одутлості, набряклості, синців під очима;
• Значне поліпшення м'язового тонусу шляхом впливу на біологічно активні точки;
• Зменшення кількості зморшок, нормалізація пружності шкіри;
• Стабілізація діяльності потових і сальних залоз;
• Уповільнення процесів старіння!

 

Масаж обличчя в Кривому Розі: методики Клініки Медітон

 

Спеціалісти відділення косметології нашої клініки використовують класичні методики, а також сучасні техніки, які показали найбільш характерний і ефективний результат. Можлива індивідуальна програма, яка буде комбінувати масаж обличчя, спеціальні апаратні процедури, ін'єкційні методики, використання кремів і гелів. Але для розробки подібної програми необхідно відвідування косметолога, так як підбирається вона строго індивідуально, в залежності від віку пацієнта, стану шкіри, визначення різних проблем і патологій, а також способів їх вирішення!

 

Косметолог на Визволення: пластичний масаж обличчя, лікувальний масаж Жаке, а також класичний та кріомасаж лиця. Рекомендований курс з 10 процедур, а також профілактичні масажі після його завершення з періодичністю, призначеною фахівцем. Правильний догляд за шкірою, стабільне відвідування косметологічного кабінету, а також підвищена увага до власного здоров'я допоможуть бути в тонусі, відмінно виглядати і відчувати себе молодо незалежно від віку. Обов'язково уточніть у лікаря можливість застосування інших процедур: пілінги, поживні маски, догляд за чутливою шкірою, маски, карбоксітерапія, фонофорез!

 

Ручний масаж обличчя: переваги процедуриРучний масаж обличчя: переваги процедуриМасаж обличчя на Поштовому у Кривому Розі: класичний масаж обличчя, розслаблюючий та омолоджуючий, лікувальний та відновлювальний, масаж обличчя від зморшок, набряків, кіл під очима. Запис на прийом косметолога: (098) 530-60-40!

 

Цікава інформація:

Косметологія: ціни, прайс

Carboxy CO2: омолодження вуглекислим газом

Кріотерапія: кріомасаж обличчя

Поділитися