Мікрострумова терапія, Кривий Ріг: Клініка Медітон на ФілатоваМікрострумова терапія, Кривий Ріг: Клініка Медітон на ФілатоваПоліпшення стану шкіри – пріоритет сучасної косметології. Причини у підвищеному впливі навколишнього середовища, стресів, а також природного старіння. Стан шкіри з кожним днем погіршується, і слід приділяти час не тільки лікуванню виявлених патологій, але також профілактичним та відновлювальним заходам для боротьби зі зморшками, набряками, темними колами під очима, себореєю, акне. Ми пропонуємо допомогу: мікрострумова терапія у Кривому Розі, косметолог на Поштовому!

 

Вплив мікрострумів на шкіру

 

Процедура біостимуляції мікрострумами позитивно впливає на клітини шкіри, підвищуючи їх активність. Мікроструми сприяють скороченню і розслабленню м'язів, впливають на клітини без найменших пошкоджень, покращують циркуляцію, завдяки чому успішно коригуються мімічні зморшки, усуваються інші косметологічні проблеми.

 

Ефективність процедури мікрострумової терапії має серйозну доказову базу, тому і є популярною не тільки в нашій клініці, але також в тисячах спеціалізованих кабінетів країни!

 

Коли застосовується мікрострумова терапія: показання

 

Для уточнення необхідності процедури, а також призначення найбільш ефективного курсу, можливо, в поєднанні з іншими профілактичними і омолоджуючими методиками, пацієнту необхідно звернутися в косметологію клініки для отримання первинної консультації.

 

Записатися на прийом косметолога на Поштовому можна за телефонами, що вказані в контактах, або в реєстратурі!


Показання до застосування біостимуляції мікрострумамиПоказання до застосування біостимуляції мікрострумами

На даний момент, фахівцями визначені наступні показання для мікротокової терапії:
• Загальна корекція овалу обличчя;
• Усунення синців під очима, темних кіл;
Боротьба з набряком;
• Зморшки, в'яла шкіра;
• Стандартний догляд і профілактичні омолоджуючі заходи;
• Підготовчі процедури перед пластикою!

 

Самостійна діагностика і запит процедури у фахівців неможливий не тільки зі стандартної причини некоректності даного підходу, але також завдяки розширеній базі косметологічних послуг клініки. Необов'язково замовляти мікрострумову терапію за власним рішенням. Можливо, варто спробувати комплекс спеціальних процедур, в який будуть додатково входити мезотерапія, пілінги, масаж, плазмоліфтінг та інші процедури, призначені строго фахівцем після огляду та збору анамнезу!

 

Позитивний ефект після мікрострумової терапії

 

Пацієнт отримує максимум позитивних ефектів, які помітні вже після декількох процедур:
• Звуження пор шкіри і загальна підтяжка обличчя;
• Усунення набряклості навколо очей, позбавлення від синців і темних кіл;
• Поліпшення кольору шкіри, її пружності, відновлення мікроциркуляційних процесів;
• Згладжування зморшок і носогубних складок!

 

Курс мікрострумової терапії, Кривий Ріг


Косметологія Клініки Медітон: призначення курсу мікротокової терапіїКосметологія Клініки Медітон: призначення курсу мікротокової терапії

У відділенні косметології клініки вас прийме кваліфікований фахівець, який зробить чітке призначення, спираючись на зібрану інформацію. Курс буде призначений, виходячи також з віку пацієнта.

 

Для первинного орієнтиру, вказуємо необхідну кількість процедур і загальні показання застосування біостимуляції мікрострумами:
• Більше 25 років – короткий курс від 5-7 процедур, який дозволить попередити старіння шкіри, виконати якісну профілактику, поліпшити загальний стан шкіри, підвищивши пружність і налагодивши колір;
• Більше 30 років – курс з 8-10 процедур націлений на стабілізацію лінії овалу обличчя, усунення можливих причин старіння шкіри, набряклості і синців під очима;
• Більше 35 років – 10-12 процедур мікрострумової терапії для відновлення метаболізму клітин, скорочення зовнішніх ознак старіння шкірних покривів, а також поліпшення кровообігу, стандартних мікроциркуляційних процесів;
• Більше 40 років – курс від 15 процедур, які слід проводити не менше 1-2 разів на рік, але строго відповідно до призначення фахівця. Основна мета – якісний лімфодренаж, відновлення процесів мікроциркуляції, метаболізму клітин, підтяжка обличчя, зменшення кількості зморшок!

 

Біостимуляція мікрострумами на Визволенні, проспект Поштовий! Ефективний і популярний метод відновлення та омолодження шкіри мікрострумами вважається одним із найбільш затребуваних в естетичній медицині. Тому ми взяли на озброєння методику та активно застосовуємо її поряд з іншими сучасними процедурами та розробками для відновлення шкіри, попередження природного старіння та впливу зовнішнього середовища. Запрошуємо відвідати косметолога для отримання консультацій, призначення та проведення терапії на дійсно якісному рівні з розробкою індивідуальної програми!

 

Мікроструми для обличчя: відновлення та омолодженняМікроструми для обличчя: відновлення та омолодженняМікрострумова терапія у Кривому Розі: косметологічні процедури, консультації, лікування шкіри. Мікротоки для обличчя, ультразвукова чистка, пілінги, доглядові процедури, спеціальні живильні маски для відновлення шкіри, кріомасаж обличчя та зони декольте, фонофорез. Телефон для запису: (098) 530-60-40!

 

Додатково по темі:

Косметологія: ціни, прайс

Кріомасаж обличчя та волосистої частини голови

Комбінована чистка шкіри обличчя

Поділитися