Ультразвукова і механічна чистка обличчя в Кривому РозіУльтразвукова і механічна чистка обличчя в Кривому Розі

Асортимент запропонованих косметологічних процедур може заплутати людину, яка вирішила поліпшити стан шкіри і отримати якісний ефект омолодження. Тому практикуючі фахівці Клініки Медітон розкажуть про послуги та методики більш детально. Вже сьогодні вам доступні наступні процедури – механічна та ультразвукова чистка обличчя в Кривому Розі!

 

Чим відрізняється пілінг від чистки шкіри обличчя

 

Дане питання постає практично перед половиною відвідувачів косметологічного кабінету. Тому на нього слід відразу відповісти!

 

• Пілінг являє собою стандартну косметологічну процедуру, завдяки якій можливо акуратне і щадне видалення ороговілого шару епітелію. Використовуються для цього спеціальні кислотні розчини, а саме піровиноградна, гліколева і мигдальна кислоти. Усувається лущення шкіри, проводиться очищення, поліпшується процес оновлення;
Чистка обличчя – косметологічна процедура, спрямована на мануальне очищення пор шкіри. Для цього фахівцями застосовується кілька методик. Переважно, механічна і ультразвукова чистка, що додатково сприяють видаленню ороговілих шарів з поверхні шкіри, а також активній стимуляції мікроциркуляційних процесів, щоб уникнути негативних застійних явищ!

 

Це основні відмінності чистки обличчя і пілінгу – процедур, які найчастіше застосовуються в косметологічних кабінетах. Але ми рекомендуємо індивідуальний підхід до проблеми, а не вибір методики по її опису.

 

Важливою порадою є консультація косметолога в Кривому Розі, після запису по телефону або через реєстратуру. Тільки точно встановивши проблему, можна усунути її і вжити певних профілактичних заходів, щоб уникнути відновлення негативних факторів, домогтися найкращого результату!

 

Механічна чистка обличчя

 

Механічна чистка обличчя: етапи проведення та перевагиМеханічна чистка обличчя: етапи проведення та переваги

Найбільш ефективна процедура, яка проводиться із застосуванням спеціалізованого інструментарію, наприклад, ложки Уно або голки Відаля, а також ручним методом. Процедура є помірно травматичною, але дає можливість глибокого очищення пір шкіри.

 

Після її проведення, ділянка обробки має почервоніння протягом декількох днів, але результатом буде дійсно глибоке очищення від вугрів і комедонов!

 

Спрощення процедури, підвищення її комфорту і поліпшення ефективності досягається застосуванням спеціальних препаратів – гелів, що сприяють попередньому розм'якшенню поверхневих шарів!

 

Механічна чистка шкіри проводиться в кілька основних етапів:
• Демакіяж шкіри, ретельне очищення від косметики, кремів, інших засобів;
• Нанесення спеціального гелю для розм'якшення і відкриття пор;
• Безпосередній процес механічного чищення шкіри;
• Нанесення на оброблену ділянку антисептичної маски;
• Нанесення заспокійливого крему, який підбирається індивідуально, за типом шкіри пацієнта!


Детальніше про показання та протипоказання механічного чищення шкіри обличчя можна дізнатися у наших фахівців при відвідуванні клініки. Крім того, ви отримаєте консультації по догляду за шкірою після чистки, а також інших процедур, роз'яснення по необхідним препаратам!

 

Ультразвукова чистка обличчя


Ультразвукова чистка шкіри обличчя: ефективне очищення і регенераціяУльтразвукова чистка шкіри обличчя: ефективне очищення і регенерація

Дана процедура є апаратною, і проводиться за допомогою ультразвуку, завдяки якому проходить видалення відмерлих клітин і можливих поверхневих забруднень, очищення пор, стимуляція вироблення колагену. Ультразвукова чистка обличчя – сучасна процедура в косметології, яка сприяє омолодженню, покращенню стандартних якостей шкіри.

 

Переваги ультразвукової чистки шкіри обличчя

 

• Ефективне очищення і регенерація, але також відкриття пор, що сприяє глибокому проникненню косметичних і лікувальних засобів;
• Методика дозволяє поліпшити боротьбу з дрібними зморшками, звузити пори, а також поліпшити колір обличчя;
• І, основна з переваг – ціна на ультразвукову чистку обличчя в Кривому Розі. У Клініці Медітон вона залишається прийнятною для кожного пацієнта!

 

Основні етапи проведення ультразвукової чистки

 

• Очищення поверхні шкіри, демакіяж;
• Обробка скрабом при необхідності;
• Нанесення гелю для ультразвукової чистки обличчя;
• Безпосередня ультразвукова чистка шкіри обличчя;
• Нанесення спеціально підібраного крему!

 

Завдяки застосуванню даної процедури, можна значно поліпшити не тільки зовнішній вигляд, але також здоров'я шкіри. Стабілізація кольору обличчя, очищення і звуження пор, очищення від глибоких пробок і ороговілих шарів, придбання гладкої і пружної шкіри!

 

Кількість процедур ультразвукової чистки, показання та протипоказання, а також рекомендації фахівця – строго в індивідуальному порядку!

 

Клініка Медітон рекомендує планове відвідування косметолога мінімум 2 рази на рік для своєчасного виявлення можливих проблем і усунення їх на ранніх стадіях. Саме подібний підхід забезпечить економію коштів і посприяє найбільш ефективному омолодженню, підтримці шкіри в ідеальному стані!

 

Косметологічні процедури чистки обличчя в Кривому РозіКосметологічні процедури чистки обличчя в Кривому РозіМеханічна та ультразвукова чистка обличчя у Кривому Розі: косметологія на Поштовому, поряд з пл. Визволення. Ультразвуковий пілінг, атравматичне чищення обличчя від чорних крапок, апаратне чищення обличчя від прищів та комедонів, доглядові процедури, масаж, поживні маски, засоби омолодження.

 

Звертаємо увагу:

Косметологія: ціни, прайс

Біостимуляція мікрострумами в Кривому Розі

Карбоксітерапія – омолодження вуглекислим газом

Поділитися