Нехірургічний метод підтяжки шкіри PelleveНехірургічний метод підтяжки шкіри PelleveІнноваційні методики працюють на благо людини, і сьогодні Клініка Медітон вибирає кращі з них для можливості підвищити ефективність медичних і косметологічних процедур. Для омолодження і підтяжки шкіри ми вибрали перевірену радіохвильову методику, що сприяє захисту шкіри від старіння, а також допомагає в усуненні вікових дефектів і видимих проблем!

 

Кожна людина прекрасно розуміє причини зміни зовнішнього вигляду шкіри. І це не тільки яскрава міміка, підвищена емоційність та вік людини, але більшою мірою спосіб життя і харчування, екологія, загальна обстановка навколо нас. Тому навіть у людей молодого віку можна помітити деякі, не зовсім доречні зміни зі шкірою – плями, акне, почервоніння, лущення, зморшки. Але більшість з подібних проблем є оборотними, і фахівці Клініки Медітон пропонують вам апаратну підтяжку шкіри Pelleve в Кривому Розі!

 

Лікування зморшок і підтяжка шкіри нехірургічними методами

 

Технологія Pelleve розроблена спеціально для пацієнтів, які йдуть в ногу з часом. Мабуть, багато хто погодиться, що певна кількість пацієнтів просто не звертає уваги на зміни шкіри обличчя і тіла, інша частина сприймає всерйоз тільки класичний підхід до вирішення подібних проблем. Але є і ті люди, які ретельно стежать за змінами в медицині і косметології, щоб мати можливість вчасно випробувати новітні розробки і отримати результат з кращим ефектом. Саме такий результат і пропонує технологія радіохвильової підтяжки шкіри Pelleve!

 

Хочете виконати процедуру омолодження без хірургічного втручання і болю, тривалої реабілітації та відновлювальних препаратів? Тоді вам варто більш уважно вивчити особливості та переваги методики!

 

Як працює технологія підтяжки шкіри Pelleve


Сучасна методика омолодження: підтяжка шкіри PelleveСучасна методика омолодження: підтяжка шкіри Pelleve

Нехірургічна підтяжка шкіри можлива завдяки використанню радіохвильового апарату Сургітрон, разом з яким застосовується наконечник Pelleve. Саме він впливає на глибинні шари шкірного покриву, що містять колаген. Внаслідок впливу радіохвильової енергії, проводиться нагрів до температури в діапазоні +52+55°С, і волокна колагену починають скорочуватися. Завдяки цьому шкіра набуває пружності й підтягується, а зморшки на поверхні розгладжуються!

 

Крім того, за рахунок впливу короткої високочастотної хвилі 4,0 МГц, всередині шарів шкіри утворюються так звані лікувальні ділянки, де відбувається формування фібропластів і вироблення нового колагену.

 

Pelleve – ефективне і безболісне лікування шкіри шляхом прогріву глибоких шарів дерми природним теплом без будь-яких пошкоджень епідермісу і поверхневих шарів. Зміна температури і ущільнення колагену благотворно впливає на ділянку обробки, що сприяє зменшенню зморшок. Вже після першої процедури ви відчуєте і помітите ефект візуально, а через 5-8 днів, коли шкіра почне самостійно виробляти додатковий колаген, буде виявлено помітне поліпшення якості шкіри і показників її щільності і пружності. Ідеальний косметичний результат без хімії, хірургії, пошкодження тканин і складного відновного періоду!

 

Коли варто застосувати підтяжку шкіри

 

Показаннями до застосування процедури є:
• Гіпотонічна шкіра;
• Втрата правильності форм овалу обличчя, обвисла шкіра підборіддя;
• Надмірна шкіра на повіках, зморшки;
• Періорбітальні зморшки, а також відомі багатьом "гусячі лапки" – періорбітальні тонкі зморшки, що утворюють сіточку тонких ліній з зовнішньої частини кута ока;
• Носогубні зморшки і складки, інші дефекти шкіри обличчя!


Переваги радіохвильової підтяжки шкіри

 

• Перевірена технологія з високою ефективністю;
• Мінімальний дискомфорт проведення процедури, відсутність больових відчуттів;
• Безпека під час процедури і відсутність реабілітації;
• Великий досвід проведення процедур фахівцями клініки;
• Виключення будь-яких ускладнень;
• Універсальність методики, яка самостійно показує відмінний результат, але також стимулює природні процеси, запускаючи механізми омолодження!

 

Потребують уваги також протипоказання. Вони стосуються поточного стану організму, захворювань і різних їх стадій, а також стану шкіри на ділянках, де повинна бути проведена обробка. Тому первинний прийом буде консультативним, із забезпеченням вас необхідною базою знань, збором анамнезу, оглядом. Вся інформація буде отримана від фахівців клініки, які в подробицях розкажуть про переваги і можливості методики, запропонують альтернативні методи, розроблять спеціальну програму омолодження шкіри.

 

Підтяжка шкіри в Кривому Розі

 

Переваги радіохвильової підтяжки шкіри в Кривому РозіПереваги радіохвильової підтяжки шкіри в Кривому РозіЗверніть увагу, що високим попитом користується метод плазмоліфтінга і мезотерапії, застосування ін'єкцій ботокса, а також інших препаратів і косметичних засобів, щоб значно і в кращу сторону змінити не тільки свій зовнішній вигляд, але й загальний стан!

 

Записуйтеся на прийом за телефоном (098) 530-60-40 або через реєстратуру за адресою Філатова, 10, а також проспект Поштовий, 52

 

Рекомендуємо матеріали:

Комбінована чистка шкіри обличчя

Масаж обличчя: ефективна процедура омолодження

Біоревіталізація гіалуроновою кислотою в Кривому Розі

Поділитися