Гіпергідроз: лікування ботоксом у Кривому РозіГіпергідроз: лікування ботоксом у Кривому РозіБотокс відомий як препарат для усунення зморшок. Але це далеко не єдина область його застосування. Ботокс у вигляді ін'єкцій успішно використовується для усунення гіпергідрозу. Лікування гіпергідрозу ботоксом гарантує позбавлення від проблеми на термін до 12 місяців. Слід зазначити, що лікування ботоксом не має негативних наслідків і не викликає звикання!

 

Що являє собою гіпергідроз

 

Даний термін все частіше згадується лікарями. Так називають підвищене потовиділення, яке відбувається або на окремих ділянках тіла, або по всьому тілу. Потовиділення є нормальною функцією, що викнується шкірним покривом людини. Однак, підвищене потовиділення, коли людина, що називається "обливається потом", викликає масу проблем і незручностей!

 

Гіпергідроз не вважається самостійним захворюванням, але може бути викликаний деякими збоями в організмі. Проблема призводить до серйозного дискомфорту, оскільки прояви підвищеного потовиділення помітні оточуючим, супроводжуються появою різкого запаху, плям на одязі. Люди, що страждають від підвищеної пітливості, можуть відчувати серйозні складнощі в соціальній та особистій сфері життя. Складнощі проблеми підвищеної пітливості проявляються і в появі всіляких комплексів, невпевненості в собі. Крім того, накопичення поту на різних ділянках тіла створює прекрасні умови для появи і прогресуючого зростання всіляких бактерій, грибків, що викликають попрілості і шкірні інфекційні захворювання. У разі гіпергідрозу часте миття тіла не вирішує проблеми, оскільки під впливом теплої води він може ще більш посилюватися. Не дає позитивного ефекту і застосування антиперсперантів. Як позбутися від пітливості в даній ситуації? Мабуть, це одне з головних питань людей, які страждають від підвищеного потовиділення! Але рішення є, і це ін'єкції ботокса!

 

Причини підвищеної пітливості


Допоможемо усунути причини підвищеної пітливості пахв і долонейДопоможемо усунути причини підвищеної пітливості пахв і долоней

Якщо у людини піт виділяється рясно і практично постійно, незалежно від природних причин, що викликають підвищене потовиділення (підвищення температури, сильний стрес або хвилювання, підвищене фізичне навантаження), швидше за все, дана людина страждає гіпергідрозом. Поділяють первинний гіпергідроз – самостійне захворювання, і вторинний, що є наслідком будь-якого іншого захворювання. Існує цілий ряд причин появи проблеми у людей, серед яких найбільш поширеними є:
• Захворювання серцево-судинної, ендокринної та нервової систем;
Наявність цукрового діабету або туберкульозу;
• Психогенні фактори;
• Генетичні фактори.

 

Крім того, підвищена пітливість може з'явитися при недотриманні гігієни тіла, носінні одягу з синтетики і гумового взуття – матеріалів, що виключають нормальну вентиляцію.

 

Лікування гіпергідрозу ботоксом в Кривому Розі

 

Найбільш часто гіпергідроз має локалізовані форми – проявляється в різних частинах тіла: під пахвами, на долонях та стопах, в паховій області. Загальний гіпергідроз, тобто рясне відділення поту по всьому тілу, зустрічається набагато рідше. Фахівці вважають, що найбільш дієвим лікуванням локального гіпергідрозу є ін'єкції ботулотоксину. Їх ефективність оцінюється в 95%. Абсолютними протипоказаннями для застосування ботокса від підвищеної пітливості вважають наявність:
• Гемофілії;
• Епілепсії;
• Підвищеної чутливості до препарату;
Дерматологічних захворювань в місцях, що підлягають лікуванню.

 

Будь-яке захворювання в фазі загострення служить причиною для відмови проведення лікування ботулотоксином. Призначення ін'єкцій здійснюється сертифікованим лікарем, після ретельного огляду та проведення проб на визначення зон, які потребують ін'єкцій ботокса.

 

Лікування гіпергідрозу пахв


Лікування гіпергідрозу пахв і стоп ботоксом – ефективні методики Клініки МедітонЛікування гіпергідрозу пахв і стоп ботоксом – ефективні методики Клініки Медітон

Найбільш схильні до потовиділення пахвові западини. Саме вони характеризуються наявністю особливо великих потових залоз. Ботокс від гіпергідрозу пахв вводиться із застосуванням анестезуючого гелю. Область пахв обробляється антисептиком і потім проводиться тест Мінора, що дозволяє виділити найбільш рясно потіючі ділянки. Розчин ботулотоксину вводиться підшкірно тонкими голками. Потім відбувається повторна обробка антисептиком і протягом півгодини пацієнт залишається під наглядом лікаря для виключення появи побічних реакцій. Ефект проявляється через дві-три доби після проведення лікування, в залежності від індивідуальних особливостей пацієнта. Лікування гіпергідрозу пахв ботоксом вимагає відмови від використання різних дезодорантів протягом доби до його проведення.

 

Лікування гіпергідрозу стоп

 

Гіпергідроз стоп часто має ускладнення у вигляді грибка нігтів, викликаного активним розмноженням бактерій у взутті. При наявності грибкових захворювань процедуру проводити не можна, тому пацієнт повинен бути ретельно обстежений. До початку лікування стоп пацієнту рекомендують зробити педикюр, щоб відлущити роговий шар, що заважає проникненню препарату. Потім виконується проба Мінора і проводиться анестезія, безпосередньо введення препарату!

 

Гіпергідроз долонь: лікування ботоксом

 

Досить поширеною формою локального гіпергідрозу є зайва пітливість долонь. Захворюванням це не вважається, однак, може викликати серйозні ускладнення в житті людини, який ним страждає. Але і тут питання вирішується швидко і ефективно – ін'єкції ботулотоксину в область долонь позбавляють людину від неприємного явища!

 

Гіпергідроз пахової області

 

До областей, де можна використовувати метод лікування пітливості ботоксом, відноситься пахова зона. Пітливість пахової зони є одним з найбільш неприємних проявів локального гіпергідрозу, оскільки не тільки призводить до постійних попрілостей, але може створювати проблеми в інтимній сфері життя пацієнта, що веде до депресій і нервових зривів. У даній ситуації знову ж найбільш швидким і дієвим методом є ін'єкції ботокса в пахову область. Приблизно на півроку людина буде позбавлена від болісних і неприємних явищ, які супроводжують підвищене потовиділення у паховій зоні.

 

Переваги лікування гіпергідрозу ботоксом


Переваги лікування підвищеної пітливості ботоксомПереваги лікування підвищеної пітливості ботоксом• Головною і основною перевагою підшкірних ін'єкцій препаратів ботулотоксину для позбавлення від підвищеного потовиділення є його доведена ефективність. Оскільки не існує методу, здатного позбавити від даного захворювання назавжди, тривалість дії ботокса є досить високою. Від особливостей організму і від ступеня захворювання залежить тривалість позитивного ефекту;
• Ще одним важливим фактором є відсутність необхідності проведення тривалих процедур. Адже навіть при високому ступені гіпергідрозу ефект помітний вже після однієї, максимум двох процедур;
• При відсутності протипоказань процедура не представляє абсолютно ніякої небезпеки для людини. Для визначення ступеня захворювання застосовують діагностичну пробу Мінора. Проблемну ділянку обробляють водним розчином Люголя, а коли розчин повністю висохне, оброблене місце присипають крохмалем. Піт, що починає виділятися, забарвлює крохмаль в синій колір. Це і є найбільш уражені гіпергідрозом ділянки, в які необхідно вводити ботокс;
• Безболісність і можливість застосування місцевої анестезії також є безсумнівними плюсами даної процедури. Період реабілітації не змінює звичного ритму життя пацієнта!


Після проведення маніпуляції заборонено:
• Використання дезодорантів або кремів, а також промивання водою обробленої зони протягом першої доби;
• Протягом перших трьох днів – відвідування басейну, лазні, сауни та солярію;
• Протягом тижня – важкі фізичні навантаження і тренування;
• Протягом двох тижнів – вживання алкоголю;
• Масаж і вплив променів сонця на область ін'єкцій!


Для боротьби з локальним гіпергідрозом оптимальним засобом є ботулінотерапія. Зайва пітливість рук, пітливість ніг, пахв і пахової області, що здатні перетворити життя людини у муки, відступають перед ін'єкціями ботокса. Тільки той, хто знайомий з проблемою не з чуток, зможе оцінити якість життя, отримане після лікування!


Позбутися гіпергідрозу стоп і долонь простоПозбутися гіпергідрозу стоп і долонь просто

Клініка Медітон запрошує всіх бажаючих спробувати метод лікування гіпергідрозу ботоксом в Кривому Розі. Швидке вирішення проблемного питання нашими спеціалістами поверне впевненість в собі і позбавить постійного дискомфорту!

 

Звертаємо увагу:

Естетична медицина і косметологія

Правила інтимної гігієни

Здорове волосся: правила догляду

Поділитися