Усунення зморшок: досвід фахівців Клініки МедітонУсунення зморшок: досвід фахівців Клініки МедітонЯк і будь-який інший орган людського організму, шкіра старіє. Зовні це проявляється в появі зморшок. У шкірі протікають складні фізіологічні процеси, в результаті яких клітини-фібропласти знижують свою активність, а саме з їх допомогою виробляється колаген, еластин і гіалуронова кислота, що забезпечують шкірі здоровий вигляд і пружність. Ми пропонуємо лікування зморшок ботоксом у Кривому Розі, масажами та пілінгами, із застосуванням мезотерапії та плазмоліфтингу!

 

Процес починається непомітно вже після досягнення людиною віку 30-35 років, і значно прогресує до 55-60 років. Наявність гравітаційних зморшок пояснюється також зниженням тургору шкіри. Ці зморшки мають вигляд шкірних складок, що утворюються при розтягуванні і опущенні (інакше називається птоз) шкіри обличчя. Але нерідко зморшки можуть утворюватися у людини молодого віку. Це обумовлено мімікою. Поверхневі мімічні зморшки часто розташовуються в куточках очей і губ, між бровами і на лобі. У будь-якому випадку, зі зморшками можна і потрібно боротися. Усунення мімічних зморшок здійснюється шляхом скорочення активності м'язів обличчя. Розгладити зморшки, що з'явилися внаслідок віку теж можна, для чого в шкірі підвищується вміст речовин, відповідальних за її пружність. Гравітаційні зморшки піддаються корекції за допомогою ліфтингу і підтягування шкіри!

 

Косметологія від зморшок

 

Сучасна косметологія пропонує безліч способів, здатних значно поліпшити зовнішній вигляд шкіри і позбутися, або помітно скоротити кількість зморшок. Найпростіше коригуються поверхневі зморшки, що торкнулися лише верхніх шарів шкіри. Чим глибше зморшки, тим більше зусиль потрібно на їх усунення. Тому рекомендовано почати відвідувати косметолога, не чекаючи критичного становища!


• Уникнути появи зморшок ще нікому не вдалося, але віддалити час їх прояву можливо. Найпростіший і доступний спосіб – масаж від зморшок. Ця процедура розслабляє лицьові м'язи, підсилює приплив крові, покращуючи живлення епідермісу і його постачання киснем. В результаті починається активний поділ клітин і відлущування омертвілого шару. Шкіра стає більш підтягнутою;
• Не слід нехтувати і засобами по догляду за шкірою обличчя. Препарати від зморшок – креми і маски володіють поживними, зволожуючими, антиоксидантними, розгладжуючими властивостями, здатними зберегти привабливість шкіри. Існує велика кількість препаратів, рекомендованих в залежності від віку і типу шкіри;
• Хороший результат в боротьбі з дрібними зморшками дає пілінг з використанням препаратів на основі фруктових кислот!

 

Усунення зморшок за допомогою введення ботокса

 

Для корекції мімічних зморшок широко застосовуються ін'єкції ботокса. Ботулотоксин на певний час блокує м'язи обличчя, відповідальні за міміку. В результаті шкіра, прилегла до цих м'язів, розгладжується і мімічна зморшка зникає. Препарат вводиться найтоншими голками під місцевою анестезією. Даний спосіб усунення зморшок ефективний для мімічних зморшок між бровами, на лобі, біля очей і в кутах губ. Слід зазначити, що для корекції гравітаційних зморшок ботокс не підходить.

 

Ін'єкції ботокса від зморшок роблять як молоді дівчата, так і зрілі, літні жінки. Результат є яскраво вираженим, а обличчя виглядає значно молодше!

 

Як позбутися зморшок навколо очей

 

Усунення зморшок на лобі і навколо очей, позбавлення мімічних зморшокУсунення зморшок на лобі і навколо очей, позбавлення мімічних зморшокУсунення зморшок навколо очей є найбільш поширеною процедурою, оскільки саме параорбітальна область найбільше схильна до активного і частого напруження. Саме в цій області виникають перші мімічні (динамічні), а потім і статичні (вікові зморшки). На стан шкіри навколо очей великий вплив має неправильний спосіб життя: недосип, куріння, стрес, а також несприятливі кліматичні фактории, серед яких сонячні промені, шкідливі речовини, що містяться в повітрі. Зморшки під очима можуть з'явитися через надмірне напруження зору, наприклад, від довгої роботи за комп'ютером. Звичайно ж, не слід забувати про анатомічні особливості будови обличчя і генетичних факторах. Залежно від стану шкіри, віку пацієнта і характеру зморшок пропонуються різні методики їх усунення.


Найбільш популярними є ін'єкційні методи:
• Блокування мімічних м'язів ін'єкціями ботоксу;
Мезотерапія і плазмоліфтінг. Дані процедури забезпечують стимуляцію обмінних процесів. Існує велика кількість препаратів, що відрізняються термінами дії і типом ефекту;
• Контурна пластика гіалуроновою кислотою – альтернатива хірургічному втручанню, званому блефаропластикою. Показана для пацієнтів зі зрілою шкірою;
• Ліпофілінг. З успіхом використовується для заповнення провалів і кіл під очима з використанням жирової тканини пацієнта.

 

Розгладження зморшок на лобі

 

Усунення зморшок на лобі, які можуть з'явитися вже в молодому віці через звичку часто хмуритися або піднімати брови, а з віком ставати все глибше і помітніше, також можна проводити різними способами. Молодим дівчатам і жінкам до тридцяти років можна обмежитися застосуванням якісних масок і кремів, що розгладжують шкіру та з ботокс-ефектом. Хороший результат надає масаж, в тому числі, апаратний, а також гімнастика. Чим раніше почати ці процедури, тим пізніше виникне необхідність застосування ін'єкційних і хірургічних методів корекції зморшок на лобі.

 

До ін'єкційних способів боротьби з даним видом зморшок відносяться:
• Ін'єкції ботокса. Рекомендується починати лікування ботоксом після 35 років;
• Мезотерапія. Введення під шкіру поживних коктейлів, які покращують кровотік і стимулюють регенерацію шкіри;
Біоревіталізація. Ін'єкційне введення під шкіру гіалуронової кислоти, що має здатність утримувати воду в клітинах шкіри. Як правило, проводиться курс з трьох-чотирьох процедур.

 

Шкіра стає більш пружною, дрібні зморшки зникають, а більш глибокі зморшки стають менш вираженими.

 

Можливості сучасної естетичної медицини

 

Відділення естетичної медицини Клініки Медітон проводить всі перераховані операції по корекції зморшок незалежно від характеру їх утворення. Консультації ведуть досвідчені лікарі-дерматологи і лікарі-косметологи, які розкажуть про те, який метод найбільш підходить саме вам, і пояснять, як він працює. Якщо ви не знаєте, як прибрати зморшки на обличчі, або з віком помічаєте все більше негативних змін шкірного покриву, радимо не затягувати з проблемою, а зателефонувати і записатися на консультацію. Стосується це і пацієнтів, які давно не можуть позбутися рубців і шрамів, бажають видалити родимки і папіломи!

 

Кращі методики усунення зморшок в Кривому Розі

 

Залежно від ситуації, індивідуальних вимог і показань, спеціалісти застосовують різні види пілінгу, радіохвильовий метод, мікродермабразію, лазерне лікування. Наші лікарі вивчають і активно впроваджують нові випробувані методики боротьби проти зморшок, лікування або видалення інших небажаних явищ: бородавок, кондилом, невусів, куперозів, гемангіом. Навесні 2018 року наші лікарі отримали сертифікати слухачів курсу "Дерматоскопічні аспекти в загальній дерматології" та "Лазери в естетичній медицині та дерматології" професора Ольги Богомолець у Києві, а також семінарів з естетичної медицини та методик лікування волосся Regenera Activa в Іспанії!

 

Фахівці Клініки Медітон в Кривому Розі допоможуть позбутися зморшокФахівці Клініки Медітон в Кривому Розі допоможуть позбутися зморшокСтати красивою і впевненою в собі, мати здорову і доглянуту гладку шкіру сьогодні стає все простіше і доступніше будь-якій дівчині або жінці. Звертайтеся в Клініку Медітон, і ми знайдемо рішення будь-якої естетичної проблеми: омолодження шкіри з використанням гіалуронової кислоти, ботоксу, процедур мезотерапії та плазмоліфтингу, пілінгів та масажів, ефективна корекція мімічних зморшок!

 

Додатково по темі:

Кріомасаж обличчя, зони декольте

Карбоксітерапія – омолодження вуглекислим газом

Біостимуляція мікрострумами: боротьба зі зморшками і набряками

Поділитися