Корекція форми і розмірів губ в Кривому РозіКорекція форми і розмірів губ в Кривому Розі

Сучасна медицина і косметологія дозволяють будь-якій людині виправити недоліки зовнішності безпечними і ефективними способами. Великою популярністю у дівчат та жінок користується корекція форми та розмірів губ. Пропонуємо збільшення губ гіалуроновою кислотою в Кривому Розі, контурна пластика з використанням сертифікованої продукції та компонентів!

 

Гіалуронова кислота для збільшення губ: переваги

 

Гіалуронова кислота є одним з найбільш затребуваних препаратів в косметології. Це пояснюється тим, що даний природний матеріал міститься в тканинах людського організму і звичайним шляхом синтезується в ньому. Саме гіалуронова кислота забезпечує збереження вологи і її в'язкість в міжклітинному просторі. Вона бере участь в процесах регенерації, відновленні тканин, чим і сприяє формуванню еластину. Ці якості гіалуронової кислоти пояснюють не тільки безпеку, але і користь її використання в самих різних процедурах по омолодженню.

 

Гіалуронова кислота часто входить до складу косметичних засобів по догляду за шкірою, але найбільш дієвим є її інструментальне введення. Шкіра стає свіжою, розгладженою і здоровою.

 

Важливим є той факт, що гіалуронова кислота практично не викликає алергічних реакцій або відторгнення, оскільки вона присутня в організмі людини і не є чужорідним матеріалом. Згодом ефект від процедури проходить, так як кислота під шкірою розсмоктується. Час дії залежить від особливостей організму людини, якій був введений препарат на основі гіалуронової кислоти!

 

Корекція розміру губ в Клініці Медітон


Корекція губ – популярна процедура в естетичній медициніКорекція губ – популярна процедура в естетичній медицині

Дана процедура є однією з найбільш популярних в естетичній медицині. Отримати більш об'ємні губи замість тонких і невиразних, зробити зовнішність більш яскравою і привабливою без використання імплантатів і сторонніх тіл дозволяють філери на основі гіалуронової кислоти.

 

Ви отримуєте не "накачані губи", які роблять людину невпізнанною, а природну форму з виконаною корекцією!

 

Корекція форми губ

 

Дана процедура зацікавлює не тільки молодих дівчат, але й зрілих жінок. Справа в тому, що з віком синтез власної гіалуронової кислоти в організмі сповільнюється, приводячи до зменшення кількості еластину. Губи при цьому втрачають чіткість, стоншуються, стають сухими. За допомогою введення філерів можна:
• Вигідно змінити форму губ;
• Скоротити кількість зморшок навколо рота;
• Підняти куточки губ, що опустилися з часом;
• Позбутися сухості і лущення шкіри губ;
• Прибрати асиметричність.

 

Використовуються тільки сертифіковані препарати, які підбираються за погодженням з лікарем.

 

Гіалуронова кислота не вводиться в чистому вигляді. Для інвазивного застосування використовуються філери на основі гіалуронової кислоти. Назва походить від англійського слова "наповнювати", що більш ніж зрозуміло розкриває принцип дії.

 

Корекція губ філерами та ботоксом повинна проводиться фахівцями. Важливо точно розрахувати об'єм ін'єкції – 1 мл у губи чи трохи більше, щоб отримати не просто накачані губи, а необхідну форму після контурної пластики!


Допоможемо змінити форму губ, зменшити кількість зморшок навколо ротаДопоможемо змінити форму губ, зменшити кількість зморшок навколо ротаПроцедура не може бути проведена, якщо у пацієнта спостерігається загострення герпесу. Також процедура протипоказана особам, які страждають аутоімунними захворюваннями, діабетом або які мають проблеми зі згортанням крові. Ін'єкції в область губ проводяться із застосуванням місцевої анестезії. Препарати випускають вже готовими до використання і дозованими. Лікар попереджає пацієнта про те, що перед ін'єкціями категорично забороняються алкоголь, куріння, а також прийом препаратів, що сприяють розрідженню або згортанню крові. Як би не була відпрацьована методика збільшення і корекції губ філерами з гіалуроновою кислотою, не можна забувати про те, що процедура є інвазивним втручанням, тому після проведення можливі деякі побічні дії. Це набряк області губ, синці, почервоніння. Всі небажані явища зникають протягом декількох днів після процедури. Рекомендуємо проконсультуватися з нашими фахівцями про методи догляду, обмеження, протипоказання після процедури!

 

Збільшення губ в Кривому Розі

 

Аугментація губ філерами застосовується досить давно, і процедура прекрасно себе зарекомендувала. До методики вдаються молоді дівчата і жінки, які бажають збільшити об'єм губ, зробити їх сексуальнішими. Дорослі зрілі жінки мають прекрасну можливість за допомогою ін'єкцій гіалуронової кислоти повернути губам втрачену з віком пружність і повноту. Крім того, даний метод дозволяє скорегувати асиметрію і диспропорцію губ. Пацієнти клініки залишають позитивні відгуки про збільшення губ. Вони відзначають, що дана процедура:
• Має мінімум протипоказань;
• Виключає ризик ускладнень;
• Проходить швидко і безболісно, завдяки можливості використовувати місцеву анестезію;
• Трансформація зовнішності має природний натуральний вигляд;
• Поліпшує вигляд та стан губ!

 

Ще одним важливим моментом використання філерів на основі гіалуронової кислоти є можливість в разі необхідності швидкого їх видалення з організму спеціальними антидотами. Але корекція губ в Кривому Розі здійснюється висококласними фахівцями, тому результат задовольняє пацієнтів повністю і не вимагає виведення філерів.

 

Вартість збільшення губ формується, виходячи зі стану шкіри пацієнта та необхідної кількості препарату для введення. Також ціна корекції губ та контурної пластики залежить від вартості того чи іншого філера, інших засобів проведення контурної пластики!

 

Ще одним способом повернути губам пружність, зробити їх більш яскравими і соковитими є мезотерапія гіалуроновою кислотою. Для мезотерапії використовують гіалуронову кислоту тваринного походження. Дану процедуру рекомендують для профілактичних цілей, починаючи з 25 років. Пропонуються курси, щоб отримати лікувальний тривалий ефект. Також, для підтримки молодості і привабливого вигляду губ необхідно робити пілінги. Процедуру найкраще проводити в нашому спеціалізованому косметологічному кабінеті, де вам буде зроблений якісний пілінг і ви зможете отримати рекомендації щодо подальшого догляду за губами!

 

Перераховані процедури дозволять вам не тільки запобігти старінню і деформацію губ, але й зберегти молодість та привабливість незалежно від віку. Запишіться на консультацію косметолога Клініки Медітон: (098) 530-60-40, або звертайтесь до реєстратури!

 

Збільшення губ в Кривому Розі гіалуроновою кислотоюЗбільшення губ в Кривому Розі гіалуроновою кислотоюКонтурна пластика губ у Кривому Розі: збільшення, аугментація філерами, застосування ін'єкцій гіалуронової кислоти для корекції губ. Багаторічний досвід, кваліфіковані спеціалісти, сертифіковані матеріали та обладнання!

 

Цікава інформація:

Збільшення губ, Кривий Ріг: ціна

Біостимуляція мікрострумами в Кривому Розі

Сережки: проколювання вух

Поділитися