Новітня методика лікування витончення і випадіння волосся тепер в Кривому РозіНовітня методика лікування витончення і випадіння волосся тепер в Кривому РозіВитончення волосся, а також порідіння до облисіння, є серйозною проблемою мільйонів чоловіків і жінок. Фахівці-трихологи виділяють безліч причин, що сприяють випаданню волосся, що перевищує норму, і сьогодні готові рекомендувати ефективне лікування алопеції в Кривому Розі: методика Regenera Activa для відновлення волосся, боротьби зі стоншуванням та випадінням!

 

Причини порідіння і випадання волосся

 

Процес може активізуватися внаслідок недостатньої кількості вітамінів і мікроелементів, генетичної схильності, при захворюваннях щитовидної залози, хронічному стресі, себореї, при синдромі втомлених надниркових залоз і загальному виснаженні. Пропоноване раніше лікування, як правило, мало тимчасовий ефект. Сьогодні існує унікальна методика лікування алопеції. Всього за один сеанс досягається стійкий результат, що не вимагає повторного звернення до фахівців. Відновлення волосся Regenera Activa визнано інноваційною методикою, показаною при підвищеному випаданні волосся, викликаному хронічним стресом, андрогенною або рубцевою алопецією. Ще зовсім недавно радикальним способом лікування від облисіння, викликаного андрогенетичними причинами, була трансплантація волосяних цибулин зі здорових ділянок на пошкоджені. Невеликі частиці шкіри, взятої з потиличної частини або скронь, поділялися на більш дрібні та пересаджувалися на ділянки, уражені облисінням. Regenera Activa є чудовою альтернативою трансплантації!

 

Regenera Activa: ефективна методика лікування волосся

 

• По-перше, процедура є менш травматичною;
• По-друге, реабілітація після проведення процедури по формулі Регенера Актива не потрібна, також, як і будь-які обмеження в повсякденному житті;
• По-третє, достатньо єдиної процедури для отримання максимального ефекту!

 

Методика використовується для лікування алопеції у чоловіків і жінок будь-якого віку. Regenera Activa легко переноситься пацієнтом, оскільки для її проведення не потрібне хірургічне втручання або специфічні препарати. Крім того, відсутні побічні ефекти. Важливим є той факт, що лікування алопеції відновленням волосся методом Regenera не потребує довготривалої реабілітації. Ефект від процедури стає помітний вже на 21-у добу після її проведення.


Лікування витончення волосся у жінок: Клініка МедітонЛікування витончення волосся у жінок: Клініка Медітон

Для терапії використовуються васкуло-стромальні стовбурові клітини. Невелика кількість тканини пацієнта фільтрується в спеціальному апараті. Двохвилинна механічна дезагрегація призводить до отримання суспензії, що містить близько 70-90 тисяч стовбурових клітин пацієнта, а також фібропластів. З їх допомогою відбувається поліпшення пігментації волосся, стимулювання їх зростання, поліпшення кровопостачання фолікули. Забір матеріалу проводиться з невеликої ділянки шкіри голови, на якому знаходяться неушкоджені фолікули. Оскільки процедура Регенера Актива здійснюється безопераційним способом, пацієнт не відчуває болю та дискомфорту.

 

Оброблений матеріал вводиться шляхом ін'єкцій, для яких використовують дуже тонкі атравматичні голки. Після проникнення клітин сполучної тканини в проблемні ділянки шкіри голови, вони починають активно живити і зміцнювати імунітет волосяних цибулин, пробуджуючи їх і стимулюючи активне зростання.

 

Даний метод з успіхом може бути використаний для страждаючих досить рідкісним захворюванням – осередковою алопецією, що виявляється в появі однієї або декількох ділянок, схильних до раптового випадіння волосся при пошкодженні кореневої системи. Лікування вогнищевих облисінь Regenera Activa є найбільш ефективним!

 

Існує ще один різновид алопеції – дифузне облисіння. Воно характеризується випадінням волосся, що відбувається рівномірно з усього волосяного покриву голови. Помічено, що жінки страждають від цього виду облисіння частіше, ніж чоловіки. Лікування дифузного облисіння також може проводитися методом Regenera Activa з отриманням виражених результатів.

 

Для стимуляції волосяних цибулин використовується також PRP терапія для волосся. Суть її полягає у введенні під шкіру голови пацієнта плазми власної крові, збагаченої тромбоцитами. Безболісність і безпека даного методу в поєднанні з чудовими результатами, роблять його без перебільшень значимим у випадках, коли необхідно провести лікування порідіння волосся і поліпшення їх якості. Боротьба з проблемою стоншування волосся також може проводитися з використанням PRP. Реабілітаційні обмеження після проведення процедури не обтяжливі:
• Протягом півдоби після процедури забороняється використання декоративної косметики;
• Три доби слід утримуватися від відвідувань басейну і сауни;
• Тривале перебування на сонці і відвідування солярію заборонені протягом тижня після ін'єкцій!

 

Для з'ясування причини погіршення якості волосся і облисіння необхідно провести обстеження організму. Сертифікований лікар-трихолог підкаже, на що слід звернути увагу в першу чергу.

 

Лікування випадіння волосся у жінок і чоловіків в Кривому Розі

 

Лікування випадіння волосся у жінок слід починати з встановлення гормонального фону і точної діагностики. Нерідко причиною потьмяніння і підвищеної ламкості волосся є пошкодження, нанесені фарбуванням, хімічною завивкою, гарячою сушкою і так далі. Лікування випадіння волосся у чоловіків починається визначенням рівня тестостерону, який часто є причиною знищення фолікулів. Саме тому нерідко спостерігається раннє облисіння у чоловіків.

 

Ганна Ротарь – лікар Клініки Медітон, сертифікований трихолог Regenera ActivaГанна Ротарь – лікар Клініки Медітон, сертифікований трихолог Regenera ActivaЛікування випадіння волосся у Кривому Розі: Regenera Activa! Ціна процедури доступна, незважаючи на високоефективний результат. Лікування стоншування волосся та ламкості, облисіння різного типу з попередньою діагностикою захворювань волосся!

 

Важливо знати:

Лікування захворювань волосся

Здорове волосся: правила догляду

Мезотерапія голови: вітамінні коктейлі

Поділитися