День меланоми 20 квітня 2018 року – безкоштовна діагностика родимокДень меланоми 20 квітня 2018 року – безкоштовна діагностика родимок20 квітня 2018 року, по всій території України проводиться День діагностики меланоми. Всі державні, а також багато приватних клінік відкривають свої двері для всіх бажаючих перевірити родимки на безкоштовній основі!

 

У 2018 році День діагностики меланоми пройде в Україні вже десятий раз. Це щорічна програма, в якій, крім інших 30 держав, бере участь і наша країна. Інтеграція в програму "Євромеланома" стала можливою завдяки Заслуженому лікарю України Ользі Богомолець!

 

Рак шкіри – перший за поширенням в Україні!

 

Невтішна статистика з онкологічних захворювань в Україні свідчить про високі показники захворюваності населення саме злоякісними новоутвореннями шкіри. На жаль, тільки кожен 5-й столичний житель і кожен 10-й опитаний в регіонах знає, що таке меланома, і розуміє всю складність і небезпеку даного захворювання. Серед проінформованого населення 1/3 чоловіків і 2/3 жінок, що означає ключову роль жінки у формуванні та підтримці здоров'я сім'ї. Саме мати, дружина, сестра починають вчасно бити тривогу, помітивши небезпечну родимку на тілі свого чоловіка, дитини або батьків!

 

Головною метою зазначеного заходу є своєчасне інформування населення країни про небезпеку захворювання, а також ризики переродження родимки в злоякісну пухлину!

 

Меланома є однією з найбільш злоякісних пухлин, здатних вже протягом року привести до летального результату. Це повинен знати кожен, так як смертність в Україні через меланому дуже висока. І пов'язана негативна статистика саме з недостатньою інформаційною підтримкою і несвоєчасною діагностикою, а зовсім не з відсутністю методів лікування!

 

Надійним способом профілактики смертності від меланоми є раннє виявлення онкологічного захворювання. При своєчасному виявленні та якісній діагностиці, меланома може бути виліковна!

 

Перевірте родимки в Клініці МедітонПеревірте родимки в Клініці МедітонПриходьте 20 квітня в Клініку Медітон, щоб перевірити підозрілу родимку, і отримати по ній детальну інформацію від фахівців дерматології. Задати питання можна за вказаними на сайті контактами!

 

Слідкуйте за новинами та пропозиціями нашого медичного центру, який нерідко проводить подібні акції, привертаючи увагу жителів міста до власного здоров'я!

 

Додатково по темі:

Запис на прийом дерматолога в Кривому Розі

Дерматологічні захворювання: тлумачний словник

Небезпека родимок: консультація фахівця

Поділитися