Делегація українських лікарів перед вильотом в ІспаніюДелегація українських лікарів перед вильотом в ІспаніюЛікарі нашої клініки вилетіли до Іспанії для проходження серії семінарів з естетичної медицини. Теоретичні і практичні заняття проводяться фахівцями Regenera Activa!

 

Фахівці Ігор Буток – головний лікар Клініки Медітон, та Ганна Ротарь – косметолог, дерматоонколог і сертифікований трихолог Regenera Activa, взяли участь у циклі теоретичних і практичних семінарів на території Іспанії. У процесі навчання іспанські фахівці поділилися своїми знаннями і практичним досвідом застосування методики Regenera Activa в лікуванні дифузних і андрогенетичних алопецій у жінок і чоловіків. Були представлені оновлені протоколи щодо використання васкуло-стромальних стовбурових клітин в естетичній медицині.

 

У квітні 2018 року ми отримаємо нові протоколи з травматології, і наш ортопед-травматолог – Волков Максим Володимирович, пройде навчання по застосуванню методу Regenera Activa в лікуванні великих суглобів (колінний і тазостегновий). На сьогодні фахівці Клініки Медітон вже почали застосовувати даний метод в трихології та естетичній медицині.


Фото з іспанського семінару Regenera ActivaФото з іспанського семінару Regenera ActivaДізнайтеся про методику більше, записавшись на прийом спеціалістів за телефонами, вказаними в розділі Контакти!

 

Важливі посилання:

Патоморфологічне дослідження при меланомі шкіри

Капілярне лікування випадіння волосся

Фототрихограма – дослідження волосся за допомогою мікроскопа

Поділитися