Макроскопічний, мікроскопічний опис і патогістологічний діагноз при дослідженні меланоми шкіриМакроскопічний, мікроскопічний опис і патогістологічний діагноз при дослідженні меланоми шкіриПатоморфологічне дослідження при меланомі шкіри є найбільш інформаційно цінним. У комплексному гістологічному дослідженні пухлин шкіри вказується макроскопічний, мікроскопічний опис і патогістологічний діагноз. Ми співпрацюємо з лабораторією CSD і пропонуємо комплексний гістологічний аналіз: патоморфологія при меланомі в Кривому Розі!

 

Він включає в себе наступні дані:
• Гістологічний варіант меланоми;
• Товщина пухлини по Бреслоу;
• Наявність виразки, мітотичний Індекс;
• Інвазія в лімфатичні або кровоносні судини;
• Сателітні/транзитні метастази;
• Периневральна інвазія, фаза росту пухлини;
• Інфільтрація пухлини лімфоцитами;
• Регресія, рівень інвазії по Кларку.

 

Всі ці показники і їх комплексна оцінка дозволяють лікарю-клініцисту підібрати правильну тактику лікування меланоми шкіри.

 

Якщо у хворого 3 або 4 ст меланоми, для призначення подальшого лікування і вибору методу сучасної терапії необхідно визначення наявності мутації гена BRAF в ДНК-коді меланоми. Приблизно в 40% меланоми визначається мутація даного гена.

 

В даний час існують препарати, які здатні блокувати поломку гена і тим самим зупиняти зростання пухлини.

 

Патоморфологічне дослідження при меланомі: Кривий Ріг


Співпраця з приватною патоморфологічною лабораторією CSD Health Care відкриває нові можливості в дослідженні та лікуванні меланоми шкіри. Зверніться до фахівців Клініки Медітон для консультації з коректної та ефективної гістології для отримання найбільш точних даних по захворюванню. Діагностика залишається найважливішим етапом у лікуванні захворювань шкіри, меланоми, онкологічних патологій іншого типу. Розширений спектр результатів аналізів на рак шкіри дозволяє швидко підібрати найбільш ефективну схему терапії!

 

Діагностика та лікування меланоми шкіри у Кривому РозіДіагностика та лікування меланоми шкіри у Кривому РозіДослідження, тести, аналізи при меланомі у Кривому Розі: патоморфологія раку шкіри, вивчення результатів та розшифровка, рекомендації з лікування меланоми та базаліоми, панч-біопсія шкіри та гістологічний аналіз, видалення новоутворень!

 

Звертаємо увагу:

Біопсія та гістологічне дослідження

Рання діагностика родимок та меланоми

Безпечне видалення новоутворень шкіри

Поділитися