Інноваційний метод лікування волосся RenegeraІнноваційний метод лікування волосся RenegeraСпеціалісти Клініки Медітон не перший рік допомагають своїм пацієнтам з діагностикою та лікуванням захворювань волосся, пов'язаних з вогнищевими і дифузними облисіннями. Але сьогодні, крім стандартних і популярних методик, ми готові запропонувати вам революційний підхід – Regenera: відновлення волосся у Кривому Розі, активна регенерація, лікування алопеції!!

 

Новітнє Іспанське обладнання для клінічного застосування в області регенеративних процедур тепер і в Клініці Медітон. Ми не є першими, але вже в числі лідерів медичних установ країни, які ефективно борються з проблемою стоншування, випадання і порідіння волосся!

 

Активне використання апарату Regenera в трихології дає можливість підійти до терапії відновлення волосся більш раціонально і ефективно. Обумовлено це можливістю лікування спадкового облисіння на первинних стадіях!

 

Показання до застосування Regenera

 

• Порідіння волосся;
• Андрогенна алопеція дифузного типу у жінок і чоловіків;
• Рубцева алопеція.

 

Клітинна терапія лікування випадіння волосся Regenera – дійсно інноваційний метод, що вирішує проблеми витончення і випадання волосся. Ефективність процедури на досить високому рівні, і численні дослідження показали вражаючі результати у відновленні волосся. Перші результати стануть помітними вже через 21 день. Досить пройти всього 1 процедуру!

 

Відновлення волосся: Кривий Ріг, Клініка Медітон

 

Клітинна терапія волосся, капілярне лікування, моментальне відновлення волосся та регенерація, боротьба з облисіннями будь-якого типу – запитів справді багато, але ми маємо відповідь. Крім стандартних програм лікування та спеціально розроблених схем за індивідуальними показниками, сьогодні у нас є сильний та ефективний інструмент – Регенера Актива!

 

Запатентована методика відновлення волосся всього за 1 процедуру є безболісною і повністю безпечною. Отримайте консультацію у наших фахівців, щоб вже найближчим часом почати терапію.

 

Результат лікування волосся Renegera за 1 процедуру через 21 деньРезультат лікування волосся Renegera за 1 процедуру через 21 деньВідновлення волосся у Кривому Розі: консультація трихолога, цифрова діагностика, комплексні лабораторні дослідження та лікування! Запис на прийом спеціаліста за телефоном (098) 530-60-40.

 

Рекомендуємо прочитати:

TrichoScience – діагностика захворювань волосся

Косметика для лікування волосся Satura Rosta

Діагностика та лікування захворювань волосся

Поділитися