Попереково-крижовий радикуліт: лікування в Кривому РозіПопереково-крижовий радикуліт: лікування в Кривому РозіРадикуліт – запальний процес у нервовому корінці, основою якого є структурне чи функціональне порушення спинномозкового корінця. Анатомо-фізіологічно спинномозкові корінці, утворюючи нервові волокна, беруть участь в іннервації органів та систем організму людини. При запальних процесах різного генезу біль від радикуліту пояснюється розвитком тканинного набряку та застоєм крові. Пропонуємо експертне лікування радикуліту у Кривому Розі на Філатова!

 

Захворювання відноситься до ряду специфічних больових синдромів, які пов'язані з хронічними дегенеративними змінами хребта. Симптоматика вкрай неприємна – біль у спині та попереку, біль віддає в криж і ногу, стегна та гомілки, присутня обмеженість руху. Для вирішення проблеми недостатньо використовувати мазь або уколи, потрібна участь спеціаліста. Лікування радикуліту: Кривий Ріг, ортопедія Клініки Медітон на Філатова!

 

Причини радикуліту

 

Етіологія допомагає виділити кілька основних факторів, що призводять в кінцевому підсумку до радикуліту спини:
• Стан, коли спинномозкові корінці знаходяться в стані компресії, коли зменшується діаметр отвору між хребцями. Причинами цьому може служити остеохондроз хребетного стовпа, патологія, виражена протрузією і/або грижею диска. Також до цього можуть привести наслідки травматичних ушкоджень хребта, що спричинили зміщення різних хребетних сегментів.
• Стан асептичного (небактеріального) запалення, коли розвивається тканинна запальна реакція паравертебральної тканини з подальшим переходом на корінець.
• Запальні захворювання тканини, прилеглої до хребця, інфекційної природи, коли джерелом хвороби виступають хвороботворні мікроорганізми.
• Дистрофічні порушення тканинних компонентів, що утворюють корінець, виникаючі через порушення харчування і кровопостачання даної області.
• Незбалансоване надмірне навантаження на хребетний стовп протягом тривалого часу, коли внаслідок статичного стомлення м'язів вони перенапружуються, а за причини приєднаного запалення і спазму відбувається здавлювання корінця.

 

Симптоми радикуліту: прояв захворювання


Головний, або провідний симптом даного захворювання – біль в спині. Прояв болю має ряд характерних ознак:
• Як правило, для даного захворювання притаманний гострий початок, так званий простріл (наприклад, в поперек). Цьому анамнестично можуть передувати надмірне фізичне навантаження або ж переохолодження, причому як всього організму, так і конкретно будь-якого відділу хребта ("продуло спину");
• У гострий період хвороби біль в спині носить виражений інтенсивний характер;
• Залежність вираженості больових відчуттів від сили і характеру фізичної активності!

 

Методи діагностики радикуліту


Як правило, діагностувати попереково-крижовий радикуліт підготовленому кваліфікованому лікарю досить нескладно. Фахівці Клініки Медітон після ретельного збору анамнезу визначать подальший план обстеження пацієнта. Він може включати в себе призначення прицільної рентгенограми потрібного відділу хребта, РКТ або МРТ (за принципом діагностичної потреби), лабораторну імунодіагностику з метою визначення наявності специфічних запальних, пухлинних або ж аутоімунних маркерів.


Провівши всебічні діагностичні маніпуляції, лікарями клініки буде поставлений остаточний діагноз і призначено індивідуальне лікування.

 

Лікування радикуліту: Кривий Ріг, Клініка Медітон

 

В основі терапії пацієнта лежить проведення етіотропного лікувального впливу, патогенетичної та симптоматичної терапії. Результатом надання допомоги пацієнту стане проведення комплексу реабілітаційних заходів, що послужать закріпленням досягнутого лікувального ефекту.

 

У період загострення радикуліту важливо терміново подавити симптоми, для чого призначаються вітаміни, протизапальні, анальгетики. Рекомендується обмеження навантажень, спеціалізована фізіотерапія та рефлексотерапія, лікувальні блокади!

 

Діагностика та лікування радикуліту в Клініці Медітон на ФілатоваДіагностика та лікування радикуліту в Клініці Медітон на ФілатоваЛікування радикуліту в ортопедії на Філатова! Болить спина, стріляє поперек, біль віддає в ногу і куприк? Запишіться на прийом лікаря: (098) 530-60-40!

 

Важлива інформація:

Лікування протрузій та гриж

Ударно-хвильова терапія

Лікування спортивних травм

Поділитися