Своєчасне лікування ангіни на Філатова, Кривий РігСвоєчасне лікування ангіни на Філатова, Кривий РігАнгіна є одним з найбільш поширених захворювань. Але, незалежно від впізнаваності симптомів, серед яких запалення та біль в горлі, а також білий наліт і ціла сітка гнійників на мигдалинах, діагностувати дане захворювання для призначення правильного лікування може тільки кваліфікований фахівець. Ми пропонуємо свою допомогу – лікування ангіни у Кривому Розі в медичному центрі Клініка Медітон!

 

Так, ми постійно говоримо про те, що кожна людина, тим більше, дитина, повинна проходити плановий огляд лікарів 2 рази в рік, а також вчасно звертатися до фахівців у тому випадку, якщо з'являються симптоми будь-яких захворювань. Це дуже правильне рішення, адже, таким чином, ви бережете своє здоров'я і не допускаєте ускладнень захворювань. Це ж стосується і ангіни – складного інфекційного захворювання з яскраво вираженою болючою симптоматикою!


Що таке ангіна і як виникає захворювання

 

Ангіна являє собою гостре інфекційне захворювання, при якому уражаються мигдалини. Викликається воно стрептококами, стафілококами, пневмококами. Переважно, ангіна передається повітряно-крапельним шляхом, а також побутовими шляхами!

 

Також, ангіна може бути викликана переохолодженням, через порушення носового дихання, при зниженні імунітету, або розвинутися на базі ГРВІ. Причин більш ніж достатньо, але результат один – дійсно поганий стан, постійні болі в горлі, а також можливість заразити своїх близьких, якщо не лікувати ангіну вчасно!


Симптоми ангіни, основні прояви інфекційного захворювання

 

Симптоми ангіни: захворювання проявляється болем в горлі і нальотом на мигдалинахСимптоми ангіни: захворювання проявляється болем в горлі і нальотом на мигдалинах

В залежності від виду ангіни, симптоми можуть бути досить різні, але частіше присутні наступні:

Досить висока температура, часом, до 38-39°С;
• Загальна слабкість організму, відчуття нездужання;
Збільшення лімфатичних вузлів за рахунок запального процесу;
• Відчуття ломоти в суглобах;
Біль у горлі під час ковтання, пиття, вживання їжі;
• Горло червоне, запалене, як і мигдалини, язичок, піднебінні дужки;
• По мигдалинах поширені дрібні гнійники, в певних випадках, великі скупчення гною!

 

Загальна симптоматика може бути схожою з проявом застуди, але дане захворювання переноситься гірше, та й відчуття у хворого більш яскраво виражені, що дає багато приводів для занепокоєння, а також для своєчасного звернення за допомогою!

 

Типи і види ангіни

 

Фахівці визначають наступні типи ангіни:
• Первинна ангіна, проста або звичайна;
• Вторинна ангіна;
• Специфічна ангіна!

 

Основні види ангіни: катаральна, лакунарна, фолікулярна, некротична!

 

Ускладнення гнійної ангіни

 

Можливі ускладнення, якщо не лікувати ангінуМожливі ускладнення, якщо не лікувати ангіну

Загальна картина захворювання дає певні уявлення, які вже є причиною звернення до лікаря. Але наступні, описані фахівцями можливі ускладнення ангіни, напевно ще більш переконають хворих не ігнорувати лікування настільки складної недуги:

• Гнійна ангіна викликає набряк гортані і кровотечу з мигдалин;
• Може привести до абсцесів м'яких тканин поблизу осередку запалення;
• Привести до великих скупчень гною в місцевих параметрах;
• Викликати отит;
• Привести до захворювань нирок, навіть до ниркової недостатності;
• Стати причиною швидкого поширення інфекції в порожнину черепа або грудну клітку;
• Стати причиною розвитку ревматизму;
• Сприяти ураженню шлунково-кишкового тракту або проникненню інфекції в кров!


Лікування ангіни у дітей і дорослих в Кривому Розі

 

Ангіна – захворювання, з яким не варто жартувати. Навіть звичайна осіння застуда з її кашлем і легким запаленням горла може привести до негативних наслідків. Але, раз вже була діагностована ангіна, терміново приступайте до лікування і не забувайте про те, що по його завершенню, необхідно буде знову пройти огляд, щоб переконатися, що організм впорався з проблемою!

 

Чи можна швидко вилікувати ангіну? Що для цього необхідно?Чи можна швидко вилікувати ангіну? Що для цього необхідно?Звертайтеся до фахівців Клініки Медітон, якщо почуваєте себе погано, або ж впізнали деякі симптоми, описані в даному матеріалі та інших інформаційних статтях сайту. Бережіть своє здоров'я!

 

Рекомендуємо матеріали:

Небезпека кашлю: нестандартні захворювання

Грип 2019-2020: профілактика

Коронавірусна інфекція: профілактика, інформація МОЗ

Поділитися