Лікування коксартрозу у Кривому Розі: прийом лікаря на ФілатоваЛікування коксартрозу у Кривому Розі: прийом лікаря на ФілатоваПід коксартрозом кульшового суглоба розуміють стан, при якому цілісність поверхонь суглоба зазнає ряд патологічних змін. Основа цих змін – порушені обмінні процеси. У більшості випадків коксартроз протікає по типу повільно прогресуючого захворювання з поступовим ураженням хрящової тканини, що призводить до деформації кісток із супроводом дисфункції суглоба.

 

За даними медичної статистики, коксартроз є найбільш частим захворюванням у структурі всієї дегенеративно-дистрофічної патології, зачіпає опорно-рухову систему у віковій групі пацієнтів старше сорока років. Ми пропонуємо професійне лікування коксартрозу у Кривому Розі, за участю провідних лікарів!

 

Основні симптоми коксартрозу

 

Незалежно від стадії розвитку захворювання, відмінності в його симптоматиці незначні. Водночас, за деякими певними ознаками загального характеру можливо визначити початок даної хвороби і своєчасно провести заходи, що призводять до нормалізації стану. На жаль, більшість хворих звертаються за медичною допомогою тоді, коли розвиток захворювання знаходиться вже на досить пізніх стадіях. Саме тому можливості повного одужання значно знижуються.


Руйнування кульшового суглоба супроводжується болем: симптоми коксартрозуРуйнування кульшового суглоба супроводжується болем: симптоми коксартрозу1. Виражена хворобливість, яка є основною ознакою виниклої суглобової патології. І якщо на початку захворювання больові відчуття виникають при русі, то при прогресуванні захворювання біль стає постійним "супутником" пацієнта.
2. На початку розвитку хвороби в період, безпосередньо наступаючий після пробудження від сна, присутня певна обмеженість рухів в суглобі – так звана "скутість". Виразність її може бути різною. Також цей стан можна спостерігати і в період, наступний за виконанням важкої фізичної роботи.
3. При прогресуванні захворювання може змінитися довжина нижніх кінцівок (внаслідок деформації таза), що свідчить про крайню занедбаність хвороби.
4. Самою грізною клінічною ознакою є виникнення і розвиток атрофічних процесів в м'язовій тканині. Якщо на початку захворювання м'язова сила знижується незначно, то при прогресуванні хвороби можна спостерігати істотну м'язову атрофію.
5. При деформаційних ураженнях кісток, які супроводжують коксартроз, виникають істотні зміни ходи у вигляді різно вираженої кульгавості.
6. Сприймаємий на слух хрускіт в суглобовій області свідчить про наявність патологічного процесу.

 

Основні причини, що призводять до руйнування тазостегнового суглоба


Причини коксартрозу: чому руйнується тканина тазостегнового суглобаПричини коксартрозу: чому руйнується тканина тазостегнового суглоба• Порушення місцевого кровообігу в суглобовій області;
• Травматичні ураження кульшового суглоба;
• Фізичні перевантаження;
Загальне ожиріння, що приводить до постійного підвищеного навантаження на суглоби, так як виникає вимушена необхідність "носити" зайву вагу;
• Порушення, обумовлені генетичними дисфункціональними станами;
• Дисбаланс гормонального фону;
• Гіподинамія;
• Захворювання інфекційної етіології з ураженням суглоба;
• Патологічні стани вродженого генезу.

 

Лікування коксартрозу кульшового суглоба


Лікування коксартрозу являє собою складний, багаторівневий і тривалий процес. І вкрай важливою, і навіть головною умовою успішного результату, є негайний (після постановки діагнозу лікарем ортопедом-травматологом) початок проведення терапії. Після первинного прийому лікаря ортопеда-травматолога розробляється загальний план лікування і починає здійснюватися його поетапне виконання. Кваліфіковані фахівці Клініки Медітон розроблять всі необхідні заходи терапевтичної спрямованості, причому незалежно від того, в якій стадії захворювання пацієнт звернувся за медичною допомогою!


Для лікування суглобів, уражених цим захворюванням в початковому періоді, необхідно скоригувати спосіб життя даного пацієнта, збалансувавши його раціон харчування, а також привівши у відповідність руховий режим і фізичне навантаження. Поряд з цим потрібно нормалізувати як загальний, так і локальний кровообіг.

 

Коксартроз лікують в Клініці Медітон: точна діагностика та ефективні методикиКоксартроз лікують в Клініці Медітон: точна діагностика та ефективні методикиОсобливе значення слід приділити нормалізації обмінних процесів в організмі пацієнта. У випадках, коли захворювання знаходиться на пізніх стадіях і в наявності руйнування тазостегнового суглоба, відновлення нормального стану вимагає значного часу і зусиль лікарів. Виходячи з цього, найбільш раннє звернення за кваліфікованою допомогою лікаря ортопеда-травматолога в Кривому Розі для лікування коксартрозу тазостегнового суглоба істотно підвищує шанс сприятливого результату в найбільш нетривалий період!

 

Зверніть увагу:

Ортопедія і травматологія Клініки Медітон

Лікування артрозу: гіалуронова кислота

Лікування протрузій та гриж хребетного стовпа

Поділитися