Пронос: симптоми, діагностика, аналізи і лікуванняПронос: симптоми, діагностика, аналізи і лікуванняПронос – досить неприємна проблема, відома кожному з нас. Це не самостійне захворювання, а лише симптом захворювань ШКТ чи харчового отруєння. Стан є хворобливим та небезпечним, тому рекомендуємо звернутися до гастроентеролога: лікування проносу у Кривому Розі, усунення симптомів діареї з попереднім встановленням основного захворювання!

 

Пронос, діарея, рідкий стілець – все це розлад, що характеризується частими і рідкими випорожненнями. Найчастіше, пронос зв'язується з неправильним харчуванням або отруєннями все тими ж продуктами. Але нерідко діарея є симптомом більш складного захворювання, яке може привести навіть до незворотних наслідків!

 

Лікування діареї у дітей і дорослих – проблема, від швидкості вирішення якої може залежати не тільки нормалізація працездатності кишечника, але також і загальний стан здоров'я людини. Даний факт має місце бути, так як діарея викликає складні порушення і призводить до небезпечних наслідків. Якщо пронос не залишає пацієнта кілька днів, значно порушується водно-сольовий баланс, організм швидко втрачає вологу, а з нею разом і велику кількість електролітів, які відповідають за нормальну роботу серця та обмін речовин. Може наступити зневоднення, яке вкрай небезпечне для людини!

 

Причини проносу: чому виникає діарея

 

Причин поносу більш ніж достатньо:
• Вірусні інфекції: аденовірус, ентеровіруси та ротавіруси викликають понос;
• Бактеріальні інфекції: холера, сальмонельоз, ешеріхіоз, харчові токсикоінфекції, дизентерія;
Захворювання кишечника: хвороба Уіппла, хвороба Крона, ентерит, виразковий коліт та ентероколіт;
• Ферментативна недостатність: вроджена непереносимість деяких продуктів, ферментопатії, жовчокам'яна хвороба, панкреатит;
• Пухлинні захворювання: запалення дивертикул, аденокарциноми, поліпи;
• Інтоксикації: отруєння побутовою хімією, отрутохімікатами, важкими металами, нітратами призводять до діареї;
• Аутоімунні захворювання: алергія, атопічний дерматит, артрит, проблеми з кишечником при захворюванні червоним вовчаком;
• Шлунково-кишкові кровотечі: товстокишкові і тонкокишкові кровотечі, виразка шлунка або дванадцятипалої кишки;
• Медикаменти: передозування, побічний вплив, індивідуальна непереносимість препаратів і їх діючих речовин!

 

Причиною проносу стають стреси, постійне неправильне харчування, переїдання, поганий сон, спадкові патології.

 

У деяких випадках спостерігається пронос з кров'ю, що і взагалі є серйозною причиною для швидкого звернення до лікаря!

 

Симптоми діареї


Основні причини проносу у дітей і дорослих, симптоматикаОсновні причини проносу у дітей і дорослих, симптоматика

Основну ознаку проносу розуміє кожна людина – це часті позиви і рідкий стілець. Але також слід зазначити додаткову симптоматику:
• Специфічний сморід при випорожненні;
Біль в животі, коліки, бурчання, здуття та метеоризм при діареї, а також температура;
• Нудота і блювота, іноді, дуже часті позиви при отруєннях організму;
• Наявність слизу в калі, наявність крові.

 

Діарея нерідко призводить до зневоднення організму, симптомами якого стануть:
Ослаблення організму і спрага;
• Зниження артеріального тиску;
• Сухість слизових організму;
• Мушки перед очима, запаморочення і навіть непритомний стан;
• Тахікардія і, в кінцевому підсумку, крайня ступінь зневоднення – кахексія!


Для багатьох з нас, пронос – це просто сходити в туалет частіше, ніж зазвичай. "Саме пройде" – найбільш звичне при цьому лікування. Або стандартні кілька таблеток з аптечки, щоб трохи знизити звук бурчання в животі і больові відчуття, а також позиви до випорожнення. Це дуже навіть звично... але неправильно!

 

Лікування проносу в Кривому Розі: Клініка Медітон

 

Пронос у дітей і дорослих може бути показником гострого або хронічного процесу, який загострився, а також серйозної проблеми, про яку ви раніше і не знали. Тому, якщо ви спостерігаєте послаблення стільця все частіше, зверніться до лікаря, який призначить аналізи і поставить діагноз!

 

Фахівці Клініки Медітон допоможуть вилікувати діарею і позбутися від можливих неприємних наслідків. Використовуючи сорбенти, регулятори моторики, пробіотики, антибактеріальні або бактеріальні препарати, а також регідратаційну терапію і правильну дієту, можна в найближчі дні повністю забути про дане неприємне випробування для організму!

 

Призначення лікування проводиться строго індивідуально і після аналізів. Чи потрібні причини для пояснення даного рішення? Мабуть, ні, адже захворювань, здатних викликати пронос, предостатньо. І, щоб максимально правильно і без негативного впливу на інші органи і системи організму вилікувати пронос, потрібно буде боротися в більшій мірі не з симптомом, а захворюваннями, список яких ми зазначили раніше.

 

Де і як лікувати понос у Кривому РозіДе і як лікувати понос у Кривому РозіЛікування діареї у Кривому Розі: консультація гастроентеролога, лабораторна діагностика, УЗД органів черевної порожнини. Швидке полегшення симптомів проносу, призначення лікування захворювання, встановленого за результатами обстеження. Запис на прийом: (098) 530-60-40!

 

Важлива інформація:

Прийом гастроентеролога

Лікування запорів

Дисбактеріоз кишечника

Поділитися