Лікування печії в Кривому Розі: сучасний підхідЛікування печії в Кривому Розі: сучасний підхід

Що таке печія, знає абсолютно кожна людина, яка відчувала печіння в загрудинній області, стравоході і навіть горлі, гіркоту і жовч, поколювання і кислоту. Через такі неприємні симптоми, слід вчасно звернутися до гастроентеролога: лікування печії у Кривому Розі, встановлення причини та визначення захворювань ШКТ, терапія та придушення симптомів печії!

 

Це малоприємне відчуття ми намагаємося придушити кількома ковтками води, таблеткою Ренні, або іншими рекомендованими нам нав'язливою рекламою, а також пробуємо вилікувати печію содою. Але що робити, якщо печія у горлі проявляється все частіше, і вона вже кожен день, з самого ранку або після їжі дає про себе знати, обпалюючи все всередині грудей, набридаючи і, часом, викликаючи додаткові симптоми і навіть стрес?

 

Способи лікування печії існують, але необхідно вибрати тільки правильні і безпечні, виключити ліки і засоби, здатні нашкодити, а також впливати не тільки на саму печію, але й захворювання, що її викликає!

 

У даному матеріалі ми дамо основні відомості про стан, а також відповімо на деякі з наступних питань:

• Що таке печія, чому пече у горлі та грудях;
• Звідки береться печія, причини печіння та кислого присмаку у роті;
• Чому під час печії болить голова;
• Печія – це шлунок чи печінка, у чому причина;
• Як проявляється печія – симптоми та основні відчуття;
• Як швидко позбутися печії та чим лікувати неприємний стан?

 

Як проявляється печія: симптоми

 

Відбувається подразнення вмістом шлунку стравохідних оболонок та нервових закінчень. Воно насичене компонентами жовчі, соляною кислотою, а також активними шлунковими ферментами, що виділяються для травлення.

 

Печія – це не заразна хвороба, а дратівливий симптом певного захворювання, постійно викликає подібний дискомфорт, але також розвивається і посилюється, так як на слизових з'являються ерозії та виразки. Крім цього, захворювання ШКТ, що призводить до печії, набирає силу, і якщо протягнути з лікуваннямпостійно використовуючи для придушення симптому воду або крейду від печії, очікуються ускладнення від роздратування стравоходу та горла кислотою!

 

Печія: перша допомога


Як проявляється печія, що відчуває людинаЯк проявляється печія, що відчуває людинаПечію потрібно лікувати, але якщо в найближчі дні ви не можете відвідати лікаря, здати аналізи і отримати діагноз разом з призначенням лікарських препаратів, все одно слід якось пригнічувати цей дискомфорт!


• Позбутися печії допоможе прохолодна вода, кілька ковтків, яка змиє назад в шлунок дратівливі шлункові соки. Але дана допомога ненадовго;
• Для усунення печії можна випити соди. Для цього підходить харчова сода, яка запивається водою. Третина чайної ложки і півсклянки води. Але, знімаючи симптом, ви тим самим одночасно завдаєте шкоди шлунку. Додаткове газоутворення, подразнення содою вже не слизової стравоходу, а самого шлунка. Хоча, метод працює, і використовують його тисячі людей;
• Антациди – ліки від печії, які пригнічують печію, не приводячи при цьому до вироблення вуглекислого газу в шлунку. Серед усієї кількості подібних препаратів Ренні, Гастал, Гавіскон, Алмагель, Омез, Фосфалюгель. Але приймати їх постійно без призначення лікаря не рекомендовано! На цьому наполягають і фахівці Клініки Медітон!

 

Головні причини печії

 

Пече в горлі вранці, приблизно через півгодини після їжі, якщо прилягли після вечері... це також знайоме багатьом, і відразу виникає бажання якось позбутися від даного відчуття, вилікувати печію першим ліпшим препаратом. Але для початку, необхідно визначити основні причини печії:
• Зловживання алкоголем, сигаретами, кавою, газованими напоями, концентрованими соками;
• Переїдання, при цьому вживання в їжу смаженого, солоного, гострого, жирного, консервів, цибулі, часнику, спецій, шоколаду і солодкого;
• Серйозні навантаження в спортивному залі, на роботі;
• Психологічні навантаження, стреси, лікарські препарати;
• Нездорове харчування в плані режиму – багато їжі вранці, потім перерва на цілий день, і переїдання прямо перед сном!

 

На додаток, можна навести ще десятки причин печії, але потрібно звернути увагу і на наступний, ще більш важливий пункт даного огляду!

 

Захворювання, симптомом яких є печія


Чому з'являється печія: головні причини, основні захворюванняЧому з'являється печія: головні причини, основні захворювання

• Отруєння і роздратування шлунку продуктами харчування;
Хронічний панкреатит і холецистит, гастрит;
• Жовчокам'яна хвороба;
Виразка шлунку або дванадцятипалої кишки;
• Рефлюксна хвороба;
• Рак шлунку або підшлункової;
• Недостатність стравохідного сфінктера;
• Езофагоспазми і езофагіти;
• Грижа стравохідного отвору, стравохід Баррета;
• Рухові розлади шлунку.

 

Симптоматика може бути неясною, а частіше, комплексною, коли, за рахунок розвитку певного захворювання, а то і декількох, ви можете відчути не тільки печію, але й інші ознаки того, що давно пора до лікаря!

 

Супутні печії симптоми

 

Печія в горлі досить часто супроводжується і наступними симптомами:
Нудота і блювота, часта звичайна і мокра відрижка, легке відригування (гірко і кисло в горлі);
• Надмірне слиновиділення і першіння в горлі, розлади ковтання і періодичне покашлювання;
• Осиплість голосу, гострі різкі або постійні болі в шлунку, що віддають в праве або ліве підребер'я, за грудину і навіть в шию!

 

Деякі симптоми можуть вказувати на панкреатит, інші – на виразку... судити про захворювання складно, коли не бачиш перед собою пацієнта, а тільки будуєш домисли. Те ж можна сказати про людину, яку вже замучила печія. Він вже точно не знає, який у нього діагноз, а тому не варто самостійно пити таблетки, спеціальні антацидні гелі або трави. Необхідно звернутися до лікаря і отримати професійну консультацію. Єдине, що можна зробити самостійно – налагодити харчування!

 

Лікування печії в Кривому Розі: Клініка Медітон


Наш медичний центр запропонує вам пройти діагностику, завдяки чому буде точно встановлено захворювання, отримано діагноз. Печія – досить цікаве з точки зору виникнення відчуття. Буває, що вона пече після звичайного яблука, і всього 15-20 хвилин, і потім ви нічого подібного не будете відчувати місяцями. А ось печія у вагітних і зовсім не залежить від їжі, а від внутрішніх фізіологічних процесів. Тому не варто самостійно приймати рішення, адже будь-яке захворювання, як і людський організм, строго індивідуальне. Приходьте до нас, поговоріть з терапевтом і гастроентерологом, здайте аналізи і пройдіть УЗД. Цілком реально, якщо у вас немає ускладнень або хронічних процесів, цього буде цілком достатньо.

 

Як вилікувати печію і які препарати використовуватиЯк вилікувати печію і які препарати використовуватиЛікування печії у Кривому Розі: консультація гастроентеролога на Філатова, тести та аналізи, УЗД, отримання діагнозу та призначення лікування. Запис на прийом лікаря та лабораторні дослідження за телефоном: (098) 530-60-40!

 

Додаткова інформація:

Консультація гастроентеролога

Як позбутися Helicobacter pylori

Лікування гастриту в Клініці Медітон

Поділитися