Медогляд перед школою Кривий Ріг: пройдіть усіх лікарівМедогляд перед школою Кривий Ріг: пройдіть усіх лікарівМедичний огляд перед дитячим садком або школою – обов'язкова процедура для кожної дитини. Крім того, що потрібно зібрати довідки в садочок і школу за сучасним нормам і вимогам, батьки і самі повинні повністю оцінити картину здоров'я дитини, яка в літній період могла переживати стреси, певні фізичні травми, серйозні навантаження від аномальної спеки.


Оцінка здоров'я і стану дитини вкрай важлива, так як вона показує готовність малюка або підлітка до майбутніх змін. Канікули – це особливий режим, де присутня маса послаблень. Але освітній режим дещо складніший, так як повністю змінюється розпорядок дня, фізичне і розумове навантаження. Упустити даний момент, означає, не підготувати маленьку людину до подібних змін, і значить, пустити на самоплив його стан, який може змінюватися навіть на моральному рівні, приводячи до неврологічних, фізичних, психічних проблем через різку зміну навантажень. Розсіяна увага, поганий сон, головний біль, загальна слабкість організму, занепокоєння й інші фактори можуть стати прямими причинами поганого навчання або поведінки в дитячому садку і школі. Обов'язково приділіть час і увагу, щоб ваша дитина пройшла повний медогляд перед садом або школою. Це дійсно важливо. І, треба не просто купити довідку про медичний огляд, а дійсно пройти комісію фахівців!

 

Медогляд перед школою і дитячим садком в Клініці Медітон


Медичний огляд перед дитсадком і школоюМедичний огляд перед дитсадком і школою

Чому саме наш медичний заклад? Причин багато, і ми обов'язково розповімо про кожну з них в подробицях!

 

1. Комплексний підхід. Ми проводимо якісний медичний огляд, в якому беруть участь всі необхідні фахівці. Запис до лікаря можливий по телефону або через реєстратуру!
2. Медогляд в Кривому Розі можна пройти всією сім'єю. Дитячий лікар, терапевт, ЕКГ, УЗД, фахівці для дорослих і дітей: уролог, гінеколог, травматолог. Можна не втрачати дні і тижні, а робити все вчасно. Крім того, спеціалісти рекомендують відвідувати профільних лікарів мінімум 1-2 рази на рік, щоб вчасно вирішувати всі проблеми зі здоров'ям, лікувати захворювання, які тільки почали проявлятися. У Клініці Медітон ви зможете здати аналізи і вчасно отримати результати, звернутися за консультацією до будь-якого фахівця, а також одержати кваліфіковану допомогу, основану на загальному зборі анамнезу і правильному діагнозі!
3. Ціна медичного огляду. Уважно спостерігаючи за ціноутворенням в інших клініках і медичних закладах Кривого Рогу, ми намагаємося тримати на прийнятному рівні вартість прийому лікаря, призначення лікування, ціну проходження певних процедур!
4. Зручне розташування клініки. Клініка Медітон знаходиться на Філатова, 10, інший наш підрозділ на пр. Поштовому, 52. Телефонуйте, уточнюйте інформацію, записуйтеся на прийом. Дістатися до нас дуже просто з будь-якого району міста!
5. Тільки перевірені методики, якісне імпортне обладнання та професійний підхід!

 

Якщо ви відчули себе погано, вирішили відвідати лікаря планово або привели дитину на медогляд перед школою, ви отримаєте всю нашу увагу і досвід!

 

Підготовка до дитсадка і школи: медогляд в м. Кривий Ріг

 

Ми пропонуємо максимально скоротити витрати і не втрачати вільний час, а відвідати педіатра, терапевта, здати аналізи, при необхідності, пройти УЗД комплексно. Враховуючи загострення сезонних захворювань, алергії на амброзію і пилок інших рослин, а також різні шкірні реакції, кишкові інфекції, головні болі, слабкість і інші неприємні стани, рекомендуємо не затягувати з відвідуванням фахівців. Адже, будь-яке захворювання можна вилікувати на ранніх стадіях, або ж просто переконатися в міцному здоров'ї своєї дитини, і бути спокійним, що малюк відправиться в дитячий сад або школу сповненим сил. Для цього потрібно пройти медогляд в Кривому Розі!

 

Педіатр, терапевт, УЗД, аналізи: медогляд для підготовки до школиПедіатр, терапевт, УЗД, аналізи: медогляд для підготовки до школиТелефон для запису до спеціалістів медичного закладу: (098) 530-60-40!

 

Варто знати:

Консультація дерматолога

Прийом ЛОРа

Запис на прийом алерголога

Поділитися