Медогляд перед школою та дитсадком для дітей: консультація, довідкиМедогляд перед школою та дитсадком для дітей: консультація, довідкиМедичний огляд перед дитячим садком або школою – обов'язкова процедура для кожної дитини. Крім того, що потрібно зібрати довідки в садочок і школу за сучасним нормам і вимогам, батьки і самі повинні повністю оцінити картину здоров'я дитини, яка в літній період могла переживати стреси, певні фізичні травми, серйозні навантаження від аномальної спеки. Пропонуємо медогляд для дітей у Кривому Розі на Філатова та Поштовому!


Оцінка здоров'я і стану дитини вкрай важлива, так як вона показує готовність малюка або підлітка до майбутніх змін. Канікули – це особливий режим, де присутня маса послаблень. Але освітній режим дещо складніший, так як повністю змінюється розпорядок дня, фізичне і розумове навантаження. Упустити даний момент, означає, не підготувати маленьку людину до подібних змін, і значить, пустити на самоплив його стан, який може змінюватися навіть на моральному рівні, приводячи до неврологічних, фізичних, психічних проблем через різку зміну навантажень. Розсіяна увага, поганий сон, головний біль, загальна слабкість організму, занепокоєння й інші фактори можуть стати прямими причинами поганого навчання або поведінки в дитячому садку і школі. Обов'язково приділіть час і увагу, щоб ваша дитина пройшла повний медогляд перед садом або школою. Це дійсно важливо. І, треба не просто купити довідку про медичний огляд, а дійсно пройти комісію фахівців!

 

Медогляд перед школою і дитячим садком в Клініці Медітон

 

Чому саме наш медичний заклад? Причин багато, і ми обов'язково розповімо про кожну з них в подробицях!

 

1. Комплексний підхід. Ми проводимо якісний медичний огляд, в якому беруть участь всі необхідні фахівці. Запис до лікаря можливий по телефону або через реєстратуру. У нас можна отримати довідку у педіатра для школи та дитячого садка, до басейну, для відвідування спортивних секцій, пройти профілактичний огляд у дитячих лікарів;
2. Медогляд в Кривому Розі можна пройти всією сім'єю. Дитячий лікар, терапевт, ЕКГ, УЗД, фахівці для дорослих і дітей: уролог, гінеколог, травматолог. Можна не втрачати дні і тижні, а робити все вчасно. Крім того, спеціалісти рекомендують відвідувати профільних лікарів мінімум 1-2 рази на рік, щоб вчасно вирішувати всі проблеми зі здоров'ям, лікувати захворювання, які тільки почали проявлятися. У Клініці Медітон ви зможете здати аналізи, звернутися за консультацією до будь-якого фахівця, а також одержати кваліфіковану допомогу, основану на загальному зборі анамнезу і правильному діагнозі;
3. Ціна медичного огляду. Уважно спостерігаючи за ціноутворенням в інших клініках і медичних закладах Кривого Рогу, ми намагаємося тримати на прийнятному рівні вартість прийому лікаря, призначення лікування, ціни процедур;
4. Зручне розташування клініки. Клініка Медітон знаходиться на Філатова, 10, інший наш підрозділ на пр. Поштовому, 52. Телефонуйте, уточнюйте інформацію, записуйтеся на прийом. Дістатися до нас дуже просто з будь-якого району міста!
5. Тільки перевірені методики, якісне імпортне обладнання та професійний підхід. Розширений діагностичний комплекс, власна лабораторія, ультразвукова діагностика, фізіотерапевтичний кабінет, процедурний кабінет, маніпуляційна, денний стаціонар, цифрове та апаратне лікування!

 

Якщо ви відчули себе погано, вирішили відвідати лікаря планово або привели дитину на медогляд перед школою, ви отримаєте всю нашу увагу і досвід. Рекомендуємо заздалегідь звернутися до контакт-центру клініки, щоб уточнити, хто з дитячих лікарів приймає у зручний для вас час, записатися у відповідну філію!

 

Підготовка до дитсадка і школи: медогляд в Кривому Розі

 

Ми пропонуємо максимально скоротити витрати і не втрачати вільний час, а відвідати педіатра, терапевта, здати аналізи, при необхідності, пройти УЗД комплексно. Враховуючи загострення сезонних захворювань, алергії на амброзію і пилок інших рослин, а також різні шкірні реакції, кишкові інфекції, головні болі, слабкість і інші неприємні стани, рекомендуємо не затягувати з відвідуванням фахівців. Адже, будь-яке захворювання можна вилікувати на ранніх стадіях, або ж просто переконатися в міцному здоров'ї своєї дитини, і бути спокійним, що малюк відправиться в дитячий сад або школу сповненим сил.

 

Педіатр, терапевт, УЗД, аналізи: медогляд для підготовки до школиПедіатр, терапевт, УЗД, аналізи: медогляд для підготовки до школиМедогляд для дитини у Кривому Розі: довідки до школи та дитячого садка, консультація педіатра, терапевта, ЛОРа, алерголога та інших фахівців, комплексна діагностика, призначення лікування у разі виявлення патологічних процесів. Телефон для запису: (098) 530-60-40!

 

Варто знати:

Консультація дерматолога

Прийом ЛОРа

Запис на прийом алерголога

Поділитися