Як позбутися літньої алергії на пилок рослин?Як позбутися літньої алергії на пилок рослин?Ви стали частіше кашляти і чхати, відчувати першіння в горлі, ваш ніс закладений, а очі постійно сльозяться? Цілком ймовірно, що це звичайна застуда, сезонне загострення захворювання, або, що більш ймовірно, реакція на певний подразник. Пропонуємо вчасно звернутися до спеціаліста. Лікування алергії на пилок рослин та амброзію: Кривий Ріг, Клініка Медітон. Консультація алерголога, лабораторні аналізи, алергопроби, лікування алергічного нежитю та кашлю!

 

Навесні і восени, з причин, які досить складно встановити, всі хронічні захворювання починають загострюватися, проявлятися з новою силою, завдаючи особливий дискомфорт. Але ближче до кінця весни, або в середині літа, коли на вулиці багато пилу, інших мікроскопічних подразників, а також пилку, люди починають страждати від кашлю, сльозогінності, чхання та закладеності носа. Алергія в травні та червні на тополиний пух та злакові, а також алергія у серпні на полин та амброзію особливо небезпечні!

 

Що являє собою алергія

 

Існує звичайна розшифровка захворювання, та й загальної симптоматики. Алергія – підвищена чутливість до якого-небудь подразника ззовні. Це може бути пил, котяча або собача шерсть, косметичні засоби, вихлопи автомобілів, мікроби, певні хімічні сполуки, лікарські препарати та продукти харчування, але причиною алергії влітку частіше є пилок. Тисячі людей відчувають неприємні симптоми, які переростають в тривалий дискомфорт через амброзію, полин, тонконіг, інші трави і рослини.

 

Часто алергія є тимчасовою проблемою, і її симптоми знімаються багатьма сучасними лікарськими препаратами, що призначаються індивідуально. Але бувають і більш серйозні і навіть критичні випадки. Тому, якщо ви відчуваєте себе погано, і не можете знайти цьому пояснення, швидше за все, ваш організм реагує на певні речовини навколо вас. Це означає, що слід негайно звернутися до лікаря. Для початку, потрібно відвідування терапевта, а далі вузьких фахівців – ЛОРа і алерголога!

 

Симптоми алергії на амброзію, пилок інших рослин

 

Симптоматика дуже різна, і часто вона індивідуальна, тим більше що нерідко людина переживає відразу кілька видів алергії, тобто, її організм реагує на 2-3, а то і більше подразників. Це можливо, особливо, якщо враховувати статистичні факти – алергією страждає близько 85% населення! Невже, у всіх алергія на амброзію? Чи можливий прояв алергії на цвітіння рослин різних видів та сімейств?

 

Алергічний нежить і чхання

 

Основна причина в запаленні слизової оболонки носа – алергічному риніті. Про дане захворювання наші фахівці вже розповідали, але якщо звернути увагу на симптоматику коротко, то це набряк слизової носа, свербіж у носі, спочатку легкий нежить. Сезонний риніт може супроводжуватися і іншими проявами: сльози, почервоніння очей, головний біль, поганий сон, депресії. Тобто, ви бачите, які проблеми може доставити звичайний пилок амброзії?

 

Алергічний кашель: причини і симптоми

 

Симптоматика, здавалося б, зрозуміла, так як кашель є кашель. Але також він доповнюється першінням в горлі, іноді з'являється і задишка. Кашель сухий, неприємний, ріжучий горло, тобто, роздратована слизова, а бути може, запалені і всі дихальні шляхи, але захворювання поки проявляється лише поверхово!

 

Далі підключаються раніше описані проблеми – нежить, свербіж в носі, чхання. Це вже не тільки кашель при алергії на амброзію, а й цілий комплекс неприємних симптомів!

 

Причини все ті ж – зовнішні подразники, хоча, це може бути і більш складне, хронічне захворювання, або навіть вірус. Все залежить від додаткових симптомів, сезонності. Поставити точний діагноз можна буде тільки за допомогою досвідченого лікаря, можливо, після огляду і аналізів!


Алергія: кашель, сльози, нежить, головний біль, сльозогінність, набряклістьАлергія: кашель, сльози, нежить, головний біль, сльозогінність, набряклість

На даний момент, в мережі Інтернет можна знайти сотні статей про те, як відрізнити алергічний кашель від звичайного, як лікувати алергію на амброзію, якими засобами користуватися, щоб більш спокійно переживати симптоми алергії. Але якщо враховувати фактор індивідуальності, а найголовніше, що ви не можете точно сказати, що з вами – визначити діагноз, то і призначати собі лікування шляхом прочитання сумнівних порад не варто!

 

Крім того, алергіки добре знають, що необхідний системний прийом засобів, які, на жаль, слід міняти кожні кілька років, а то й частіше, так як вже на наступний сезон дорогі таблетки або уколи просто не допомагають.

 

Інший, більш правильний вихід із ситуації – переїзд на час "алергічного сезону" в той регіон, який рекомендований фахівцями, або вже був випробуваний самостійно. Існує безліч прикладів, коли людина на місяць-два їде в Туреччину, Грузію, інші країни, і повертається звідти повністю задоволеною життям не тільки тому, що побувала за кордоном і на курорті, але і що відчувала там себе чудово, жила весь цей час без кашлю, нежиті, сліз з очей та іншого дискомфорту!

 

Алергія на пилок та цвітіння: профілактика полінозу

 

Причин виникнення алергії дуже багато, симптоми значно відрізняються, а часто і перетинаються. Але якщо це сезонний алергічний рінокон'юнктівіт, захворювання прийнято називати поліноз!

 

Профілактика алергії на пилок берези, амброзію, пух тополі:
• Постаратися менше бувати на вулиці, особливо утриматися від виїзду на пікнік в ліс, за місто, де цвітіння польових рослин є масовим;
• Якщо обмежити вихід на вулицю в спекотні вітряні дні не виходить, приходячи додому, потрібно відразу змінити одяг, вмитися;
• Душ слід приймати частіше, хоча б кілька разів на день, щоб видалити можливі алергени з поверхні шкіри;
• Закривати вікна будинку і в офісі, обмежуючи доступ повітря з пилом та іншими мікрочастинками. Влаштовувати провітрювання тільки ввечері, в безвітряну погоду, після дощу;
• Обов'язково виконувати щоденне вологе прибирання в будинку!

 

Профілактика полінозу попереджає нездужання, алергічний ринокон'юнктивіт, а саме сльозогінність та закладеність носа, загальне запалення слизових та набряки внаслідок реакції на зовнішні подразники. Дотримуйтесь зазначених правил, і ризики буде мінімізовано!

 

Профілактика і лікування алергії в Кривому Розі

 

На жаль, профілактичні заходи не позбавлять вас від алергії повністю, а тільки трохи поліпшать стан, обмежать вплив навколишнього середовища. Тому до лікаря звернутися все ж варто, так як причин алергії може бути дуже багато, та й ступінь її розвитку у кожної людини відрізняється!

 

Рання діагностика полінозу, алергопроби для визначення алергічного агента, з'ясування причин реакції організму та збір анамнезу з вивченням симптомів, дозволять розробити індивідуальну схему лікування алергії. Нежить, сльозоточивість, чхання, задишка, набряклість обличчя, кашель і першіння в горлі – всього цього можна уникнути!

 

Терапевт, сімейний лікар, алерголог – фахівці, які роблять призначення у медичних закладах. Ми пропонуємо професійне обстеження у відділенні алергології задля досягнення найбільш значущих результатів.

 

Наш алерголог призначає препарати відповідно до отриманих результатів діагностики. Для лікування алергії виписують антигістамінні препарати, протинабрякові засоби, назальні спреї та краплі з кортикостероїдами, а також інші засоби фармакотерапії на індивідуальній основі. Виконується подавлення симптомів, а також безпосередньо відновлювальна терапія для полегшення стану. Важливим є комплексний підхід – виключення алергенів, своєчасна консультація лікаря, а також профілактика!

 

Запис на прийом спеціаліста для лікування алергії у дітей та дорослихЗапис на прийом спеціаліста для лікування алергії у дітей та дорослихЛікування алергії у Кривому Розі на Філатова! Збір анамнезу, повна діагностика, тести та аналізи, інструментальне обстеження. Ідентифікація алергенів та призначення лікування. Запис за телефоном (098) 530-60-40!

 

Зверніть увагу:

Холодова алергія: лікування в Кривому Розі

Небезпека кашлю: нестандартні захворювання

Лікування запалення лімфатичних вузлів

Поділитися