Видалення новоутворень методом кріодеструкції: Клініка МедітонВидалення новоутворень методом кріодеструкції: Клініка МедітонКріодеструкція – один із сучасних методів видалення новоутворень на поверхні шкіри, як доброякісних, так і злоякісних. У даній операції використовуються фракції рідкого азоту. Це газ без аромату, смаку і кольору. Покращена ефективність, точкова обробка новоутворень, мінімум дискомфорту: видалення бородавок рідким азотом в Кривому Розі, видалення папілом і родимок, апарат Brymill!

 

Наскільки ефективна кріодеструкція новоутворень

 

Рівень ефективності визначається можливостями медичного закладу, досвідом фахівців, а також якістю устаткування. Технічні можливості Клініки Медітон досить високі, так як ми застосовуємо апарат Brymill для видалення родимок і папілом у Кривому Розі. Це дороге сучасне обладнання виробництва США!

 

Крім того, ефективність визначається і самим пацієнтом, який звертається з певною проблемою в салон краси або спеціалізовану клініку. Варто розуміти, що в останній установі якість виконуваних послуг буде на рівень вище! Також, стандартна процедура кріодеструкції, яка застосовувалася багато років тому, з використанням аплікатора і ватних тампонів, давно пішла в минуле!

 

Кріодеструкції новоутворень: переваги


• Система Brymill – дуже точне обладнання, оснащене комплексом спеціальних наконечників для проведення процедур різного масштабу. За рахунок цього зберігається точність впливу на поверхню шкіри, межі впливу кріогену суворо дотримуються;
• Обробка новоутворень методом кріодеструкції не викликає кровотеч;
• Зруйнована тканина родимки або папіломи, а також інших новоутворень, які можуть видалятися апаратом Brymill, не відторгається моментально. Тканина залишається на місці, створюючи природний захист;
• Загоєння відбувається швидко і безболісно, тканина відновлюється;
• На ділянці шкіри, де проводилася операція, не з'являється рубців, лікувати які теж не так просто;
• Операція проходить швидко, больові відчуття і дискомфорт мінімальні – відчувається легке оніміння, поколювання, печіння.

 

Кріодеструкція родимок і папілом в Кривому Розі

 

Кріодеструкція новоутворень: переваги та ефективність сучасної методикиКріодеструкція новоутворень: переваги та ефективність сучасної методикиСам процес відбувається наступним чином:
• Ділянка шкіри, де буде відбуватися операція, очищається і дезінфікується;
• Починається точкове охолодження тканини за допомогою зазначеного апарату і відповідного для процесу наконечника, на шкіру наноситься кріоген;
• Під час лікування кріодеструкцією, тканини охолоджуються дуже швидко, за частки секунди, відбувається замерзання внутрішньоклітинної і міжклітинної рідини з миттєвим утворенням мікроскопічних кристаликів льоду;
• Ефективність процедури підвищується швидкістю впливу;
• Кріодеструкція уповільнює кровотік в судинах, так як порушується мікроциркуляційний процес;
• Видалення новоутворення може тривати всього кілька секунд, але масштаб операції іноді обчислюється хвилинами;
• Після нанесення кріогену, тканина стає нечутливою, щільною і холодною, а також блідого відтінку!

 

Кріодеструкція: після операції

 

• Протягом декількох годин після впливу на новоутворення ділянка схильна до гіперемії;
• Протягом наступних 8-24 годин можливе утворення бульбашок на поверхні шкіри з геморагічним або серозним вмістом;
• Через 2-4 тижні, іноді через більш тривалий період, скоринка з місця обробки відторгається, і на цьому місці можна помітити депігментовану позначку!

 

Обробка рідким азотом призводить до швидкого і безпроблемно відмирання тканини новоутворення. Процедура є сучасним методом взаємодії з подібними проблемами, а також одним з найбільш популярних сьогодні способів якісного видалення родимок і бородавок.

 

Процес швидкий і досить простий, якщо дивитися відео про кріодеструкцію, але при цьому, тільки професійний фахівець може виконати операцію правильно, не нашкодивши здоровим тканинам і не впливаючи на здоров'я пацієнта в цілому!

 

Клініка Медітон запрошує пацієнтів ознайомитися з даною процедурою, а також звернутися до дерматологів нашого медичного закладу, щоб поставити правильний діагноз по новоутворенням на вашому тілі. Пам'ятайте, родимки, папіломи і бородавки, насправді, можуть бути небезпечними, і не варто самостійно намагатися на них впливати.

 

Кріодеструкція новоутворень: рекомендації спеціалістівКріодеструкція новоутворень: рекомендації спеціалістівЗапишіться на прийом, щоб видалити новоутворення на шкірі. Найбільш правильне рішення – довірити процес фахівцям, досвід яких більше 25 років Видалення бородавок і родимок азотом: Кривий Ріг, пр. Поштовий, 52 і вул. Філатова, 10!

 

Важливі посилання:

Небезпека родимок: консультація дерматолога

Радіохвильове видалення родимок

Діагностика та лікування захворювань шкіри

Поділитися