Видалення новоутворень методом кріодеструкції: Клініка МедітонВидалення новоутворень методом кріодеструкції: Клініка МедітонКріодеструкція – один із сучасних методів видалення новоутворень на поверхні шкіри, як доброякісних, так і злоякісних. У даній операції використовуються фракції рідкого азоту. Це газ без аромату, смаку і кольору. Покращена ефективність, точкова обробка новоутворень, мінімум дискомфорту: видалення бородавок рідким азотом в Кривому Розі, видалення папілом і родимок, апарат Brymill!

 

Наскільки ефективна кріодеструкція новоутворень

 

Рівень ефективності визначається можливостями медичного закладу, досвідом фахівців, а також якістю устаткування. Для досягнення високої результативності ми вибрали найкраще обладнання на ринку, і сьогодні використовуємо для видалення родимок та папілом рідким азотом апарат Brymill – сучасне обладнання виробництва США!

 

Крім того, ефективність визначається і самим пацієнтом, який звертається з певною дерматологічною проблемою до спеціалізованої установи. Це може бути звичайний салон, де процедура є рядовою і виконується із застосуванням загальнодоступних аптечних засобів, або, наприклад, проводиться видалення папілом та бородавок аплікатором з холодоагентом. Але якщо йдеться про поєднання естетичного результату та збереження здоров'я, необхідна експертна допомога.

 

У нашому дерматологічному центрі буде запропоновано не лише операцію з видалення новоутворень кріодеструкцією. Лікар проведе огляд, вивчить стан шкіри візуальним методом та із застосуванням цифрового дерматоскопа, а також порекомендує одразу кілька напрямків роботи з проблемними новоутвореннями залежно від локалізації та характерних особливостей. Серед варіантів спостереження за родимками та впливом ультрафіолету, рекомендації щодо догляду та видалення в майбутньому, біопсія та гістологічний аналіз біоматеріалу. У разі потреби усунення дерматологічного дефекту, у розпорядженні пацієнта широкий вибір. Це видалення бородавок азотом Brymill, безпечне видалення невусів та папілом, припікання та аплікаційне видалення азотом бородавок на руках та ногах, застосування радіохвильових та лазерних методик у разі утворень на обличчі та шиї, у важкодоступних місцях!

 

Кріодеструкції новоутворень: переваги


• Система Brymill – дуже точне обладнання, оснащене комплексом спеціальних наконечників для проведення процедур різного масштабу. За рахунок цього зберігається точність впливу на поверхню шкіри, межі впливу кріогену суворо дотримуються, що унеможливлює травматизацію здорових тканин;
• Обробка новоутворень методом кріодеструкції не викликає кровотеч;
• Зруйнована тканина родимки або папіломи, а також інших новоутворень, які можуть видалятися апаратом Brymill, не відторгається моментально. Тканина залишається на місці, створюючи природний захист;
• Загоєння відбувається швидко і безболісно, тканина відновлюється;
• На ділянці шкіри, де проводилася операція, не з'являється рубців, лікувати які теж не так просто;
• Операція проходить швидко, больові відчуття і дискомфорт мінімальні – відчувається легке оніміння, поколювання, печіння.

 

Кріодеструкція родимок і папілом в Кривому Розі

 

Кріодеструкція новоутворень: переваги та ефективність сучасної методикиКріодеструкція новоутворень: переваги та ефективність сучасної методикиСам процес відбувається наступним чином:
• Ділянка шкіри, де буде відбуватися операція, очищається і дезінфікується;
• Починається точкове охолодження тканини за допомогою зазначеного апарату і відповідного для процесу наконечника, на шкіру наноситься кріоген;
• Під час лікування кріодеструкцією, тканини охолоджуються дуже швидко, за частки секунди, відбувається замерзання внутрішньоклітинної і міжклітинної рідини з миттєвим утворенням мікроскопічних кристаликів льоду;
• Ефективність процедури підвищується швидкістю впливу;
• Кріодеструкція бородавок та папілом азотом уповільнює кровотік в судинах, так як порушується мікроциркуляційний процес;
• Видалення новоутворення може тривати всього кілька секунд, але масштаб операції іноді обчислюється хвилинами;
• Після нанесення кріогену, тканина стає нечутливою, щільною і холодною, а також блідого відтінку!

 

Кріодеструкція: після операції

 

• Протягом декількох годин після впливу на новоутворення ділянка схильна до гіперемії;
• Протягом наступних 8-24 годин можливе утворення бульбашок на поверхні шкіри з геморагічним або серозним вмістом;
• Через 2-4 тижні, іноді через більш тривалий період, скоринка з місця обробки відторгається, і на цьому місці можна помітити депігментовану позначку!

 

Обробка папілом та бородавок рідким азотом призводить до швидкого і безпроблемно відмирання тканини новоутворення. Процедура є сучасним методом взаємодії з подібними проблемами, а також одним з найбільш популярних сьогодні способів якісного видалення родимок і бородавок.

 

Сьогодні пацієнтів цікавлять сучасні методики вирішення проблем з дефектами шкіри, але переважні запити такі: видалення папілом азотом, кріодеструкція мозолів і родимок, припікання рідким азотом, обробка апаратом Брайміл або аплікатором з холодоагентом, чи варто пробувати видаляти бородавки своїми руками в дамашніх умовах, скільки коштує кріодеструкція азотом – ціна процедури...

 

На всі подібні питання, як і багато подальших, із задоволенням дадуть відповідь лікарі дерматологічного центру на Поштовому та Філатова. Тільки професійна допомога та експертні консультації!

 

Кріодеструкція новоутворень: рекомендації спеціалістівКріодеструкція новоутворень: рекомендації спеціалістівКлініка Медітон запрошує пацієнтів ознайомитися з даною процедурою, а також звернутися до дерматологів нашого медичного закладу, щоб поставити правильний діагноз щодо новоутворень на вашому тілі. Пам'ятайте, родимки, папіломи та бородавки можуть бути небезпечними, і не варто самостійно намагатися їх видаляти. Правильне рішення – довірити процес спеціалістам, досвід яких понад 25 років. Видалення бородавок та родимок азотом: Кривий Ріг, Поштовий, 52 та Філатова, 10!

 

Важливі посилання:

Небезпека родимок: консультація дерматолога

Радіохвильове видалення родимок

Діагностика та лікування захворювань шкіри

Поділитися