Затримка місячних, а тест негативний: в чому причина?Затримка місячних, а тест негативний: в чому причина?Сама звична і ясна думка при затримці місячних у жінки – вагітність! Однак якщо заглибитися в дану тему, причин затримки менструації може бути куди більше. Детальніше про це, а також лікування затримки місячних у Кривому Розі розкажуть фахівці Клініки Медітон!

 

Що таке затримка місячних

 

На даний момент, поняття строків досить відносне, і це говорить про те, що не варто самостійно ставити собі різного роду діагнози при затримці всього в декілька днів.

 

Стандартно, менструальний цикл, за умови того, що жінка повністю здорова, становить всім відому кількість днів – від 28 до 35. Можливі невеликі відхилення, які не оссновані на будь-яких патологіях. Але якщо термін затримки від очікуваної дати становить 7 днів і більше, ми рекомендуємо звернутися до гінеколога, при цьому, без зволікань!


Причини затримки місячних


Отже, термін затримки визначений – це 7 і більше днів. Але які причини. Їх потрібно не тільки визначити, але й постійно мати на увазі. Нерідко, буває затримка місячних і тест негативний, що визиває хоч і не паніку, але багато запитань. Тож, з ними варто розібратися. Для цього спеціалісти наголошують на слідуючих факторах та приводах.
• Вагітність. При цьому, і позаматкова вагітність, яку стандартним способом, використовуючи тест, визначити не можна. Тест покаже такий самий результат. Тому варто відразу звернутися до лікаря, щоб розставити всі крапки, і вчасно вжити необхідних заходів (у разі позаматкової вагітності).
• Різноманітні гінекологічні захворювання. У їх числі новоутворення в області малого тазу, які можуть і не супроводжуватися больовими симптомами. Це ще одна додаткова причина не відкладати похід до лікаря, а все зробити правильно і вчасно записатися, відвідати спеціаліста, здати аналізи, відповісти на задані питання.
Гінекологи Клініки Медітон розповідають про причини затримки місячнихГінекологи Клініки Медітон розповідають про причини затримки місячних• Наступна причина затримки менструації – ендокринні порушення. Збій в циклі можливий через відповідний збій у взаємодії гіпоталамуса і гіпофіза. Може бути порушений гормональний фон, коректне вироблення статевих гормонів.
• Збій циклу через прийом гормональних контрацептивів. Гормональний фон серйозно реагує на такі втручання, так як подібні препарати порушують природні процеси.
• Затримка менструації можлива після аборту або викидня.
• Лактаційна аменорея. Дане явище можливе в період лактації і грудного вигодовування. При природному вигодовуванні, загальний період може затягнутися на термін в 3-9 місяців. Менструальний цикл відновлюється з відлученням дитини від грудей або з переведенням його на змішане харчування. Тут варто сказати, що в цей час можливе зачаття, тому строго дотримуйтеся рекомендацій фахівця і звичайних правил планування сім'ї.


Крім основних причин, завдяки яким відбуваються збої менструального циклу, фахівці вказують і на наступні фактори, що впливають на жіночий організм: різка зміна клімату, стресові ситуації, серйозні фізичні навантаження, різкі зміни ваги, прийом лікарських препаратів або відмова від системного вживання подібних засобів, хвороби серцево-судинної системи, гінекологічні захворювання, вірусні інфекції та генетичні захворювання, доброякісні пухлини і навіть загострення гастриту, виразки шлунка, цукрового діабету, авітамінози, онкологія, зміна дієти, шкідливі звички.


Затримка місячних: що робити?

 

Найбільш правильне рішення – звернення до фахівця! Затримка місячних всього на кілька днів, які не прийнято враховувати, або понад тиждень, коли вже варто відвідати спеціаліста – не привід для паніки, і вже точно не привід особисто поставити собі діагноз і йти в аптеку за ліками! Як бачите, причин може бути дуже багато, і на фоні індивідуальності кожного людського організму, для діагнозу необхідно відвідування лікаря, аналізи та дослідження.

 

Що робити при затримці менструації на тиждень?Що робити при затримці менструації на тиждень?У разі подібної проблеми, зателефонуйте нам за номером (056) 404-60-40, або приїжджайте в клініку, де ви зможете звернутися в реєстратуру для вирішення будь-яких питань!

 

Важлива інформація:

Відділення гінекології Клініки Медітон

УЗД в гінекології

Аналізи, лабораторні дослідження

Поділитися