Затримка місячних, а тест негативний: в чому причина?Затримка місячних, а тест негативний: в чому причина?Сама звична і ясна думка при затримці місячних у жінки – вагітність! Однак якщо заглибитися в дану тему, причин затримки менструації може бути куди більше. Детальніше про це, а також лікування затримки місячних у Кривому Розі розкажуть фахівці Клініки Медітон!

 

Що таке затримка місячних

 

На даний момент, поняття строків досить відносне, і це говорить про те, що не варто самостійно ставити собі різного роду діагнози при затримці всього в декілька днів.

 

Стандартно, менструальний цикл, за умови того, що жінка повністю здорова, становить всім відому кількість днів – від 28 до 35. Можливі невеликі відхилення, які не оссновані на будь-яких патологіях. Але якщо термін затримки від очікуваної дати становить 7 днів і більше, ми рекомендуємо звернутися до гінеколога, при цьому, без зволікань!


Причини затримки місячних


Отже, термін затримки визначений – це 7 і більше днів. Але які причини. Їх потрібно не тільки визначити, але й постійно мати на увазі. Нерідко, буває затримка місячних і тест негативний, що визиває хоч і не паніку, але багато запитань. Тож, з ними варто розібратися. Для цього спеціалісти наголошують на слідуючих факторах та приводах.
• Вагітність. При цьому, і позаматкова вагітність, яку стандартним способом, використовуючи тест, визначити не можна. Тест покаже такий самий результат. Тому варто відразу звернутися до лікаря, щоб розставити всі крапки, і вчасно вжити необхідних заходів (у разі позаматкової вагітності).
• Різноманітні гінекологічні захворювання. У їх числі новоутворення в області малого тазу, які можуть і не супроводжуватися больовими симптомами. Це ще одна додаткова причина не відкладати похід до лікаря, а все зробити правильно і вчасно записатися, відвідати спеціаліста, здати аналізи, відповісти на задані питання.
Гінекологи Клініки Медітон розповідають про причини затримки місячнихГінекологи Клініки Медітон розповідають про причини затримки місячних• Наступна причина затримки менструації – ендокринні порушення. Збій в циклі можливий через відповідний збій у взаємодії гіпоталамуса і гіпофіза. Може бути порушений гормональний фон, коректне вироблення статевих гормонів.
• Збій циклу через прийом гормональних контрацептивів. Гормональний фон серйозно реагує на такі втручання, так як подібні препарати порушують природні процеси.
• Затримка менструації можлива після аборту або викидня.
• Лактаційна аменорея. Дане явище можливе в період лактації і грудного вигодовування. При природному вигодовуванні, загальний період може затягнутися на термін в 3-9 місяців. Менструальний цикл відновлюється з відлученням дитини від грудей або з переведенням його на змішане харчування. Тут варто сказати, що в цей час можливе зачаття, тому строго дотримуйтеся рекомендацій фахівця і звичайних правил планування сім'ї.


Крім основних причин, завдяки яким відбуваються збої менструального циклу, фахівці вказують і на наступні фактори, що впливають на жіночий організм: різка зміна клімату, стресові ситуації, серйозні фізичні навантаження, різкі зміни ваги, прийом лікарських препаратів або відмова від системного вживання подібних засобів, хвороби серцево-судинної системи, гінекологічні захворювання, вірусні інфекції та генетичні захворювання, доброякісні пухлини і навіть загострення гастриту, виразки шлунка, цукрового діабету, авітамінози, онкологія, зміна дієти, шкідливі звички.


Затримка місячних: що робити?

 

Найбільш правильне рішення – звернення до фахівця! Затримка місячних всього на кілька днів, які не прийнято враховувати, або понад тиждень, коли вже варто відвідати спеціаліста – не привід для паніки, і вже точно не привід особисто поставити собі діагноз і йти в аптеку за ліками! Як бачите, причин може бути дуже багато, і на фоні індивідуальності кожного людського організму, для діагнозу необхідно відвідування лікаря, аналізи та дослідження.

 

Що робити при затримці менструації на тиждень?Що робити при затримці менструації на тиждень?Якщо у вас збій ментруального циклу, зверніться в гінекологію Клініки Медітон. Запис на прийом по телефону (056) 404-60-40. Фахівці дадуть відповідь, скільки днів може бути затримка місячних, як правильно рахувати дні затримки, з яких причин виник збій менструації на 7 днів або інший період, а також призначать лікування в разі виявлення патології, що має вплив!

 

Важлива інформація:

Відділення гінекології Клініки Медітон

УЗД в гінекології

Аналізи, лабораторні дослідження

Поділитися