Фотодинамічна терапія в урології: Кривий РігФотодинамічна терапія в урології: Кривий РігЦистит, уретрит, баланіт, простатит, пієлонефрит та інші захворювання в урології можуть призвести до ускладнень роботи сечостатевої системи. Тому важливо провести якісне комплексне лікування для виключення негативного впливу запальних хвороб. Одне із практичних рішень – фотодинамічна терапія в урології: Кривий Ріг, медичний центр на Філатова!

 

Запальні захворювання сечостатевої системи у чоловіків та жінок вимагають мультидисциплінарного підходу. У лікуванні кожного пацієнта беруть участь кілька лікарів: дерматовенеролог, уролог, терапевт, а також гінеколог, невролог. Для постановки діагнозу та складання індивідуальної схеми лікування враховується не тільки етіологічний фактор (наявність однієї або декількох інфекцій), але і давність запального процесу, ступінь його поширення щодо сечостатевої сфери, супутні захворювання, обстеження та лікування статевого партнера.

 

Але, незважаючи на такий поглиблений підхід, останнім часом відзначається зростання рецидивів захворюваннь, пов'язане з антибіотикорезистентністю, як наслідок їх частого і безконтрольного застосування, появою продукуючих пеніциліназу, L-форм і цист-форм бактерій, проникненням бактерій в додаткові статеві залози у чоловіків (передміхурова залоза, сім'яні пухирці, куперові та парауретральні залози), що робить їх практично невразливими для антибактеріальних препаратів. З цією метою, нами вивчаються і впроваджуються в клінічну практику нові, альтернативні методи і підходи до лікування даної категорії пацієнтів, що дозволяють ефективно лікувати хронічні, ускладнені процеси, та знизити медикаментозне навантаження на пацієнта, ступінь побічних ефектів.

 

Фотодинамічна терапія: лікування сечостатевої системи

 

Один з ефективних методів, які застосовуються для місцевого лікування запальних захворювань у чоловіків – фотодинамічна терапія. Принцип методу полягає у впливі лазерним світлом з довжиною хвилі 660 нм на уражений орган – передміхурова залоза, сім'яні пухирці, або ділянку слизової оболонки – уретра та інші відділи, за допомогою спеціальних датчиків і гнучких світловодів. З ФДТ виконується уретральний та ректальний вплив.

 

Тривалість пливу і кількість процедур залежать від патоморфологічних змін в уретрі і передміхуровій залозі, які, в залежності від давності процесу, носять дифузний (давність до 2-х місяців) або вогнищевий (більше 2-х місяців) характер відповідно до класифікації І. М. Порудоминського (1952 р.). Глибина проникнення інфекції в підслизовий шар, ступінь її поширення по сечівнику, характер змін у передміхуровій залозі ми визначаємо за допомогою уретроскопії та ТРУЗД.

 

В якості фотосенсибілізатора – речовини, що підсилює глибину проникнення лазерного випромінювання в підслизовий шар, нами використовується метиленовий синій 1% водний розчин. При залученні в запальний процес передміхурової залози фотосенсибілізатором виступає антибактеріальний препарат, який володіє хорошою проникаючою здатністю до зазначеного органу (як правило, це антибіотик з групи фторхінолонів, тетрациклінів або світлодіодів).

 

ФДТ в урології – показовий та справді ефективний метод. Застосовується фотодинамічна терапія в лікуванні циститу та уретриту, простатиту, баланопоститу та інших запальних захворювань. Сьогодні показаний комплексний підхід, а саме поєднання фотодинаміки в урології із консервативним медикаментозним лікуванням. Можливе призначення інших фізіотерапевтичних процедур та апаратного лікування для покращення результату та скорочення термінів терапії!

 

Фотодинаміка, Кривий Ріг: ціна та запис на процедури

 

Лікування проводиться амбулаторно, переноситься добре, абсолютно безболісно! Тривалість процедури, з урахуванням послідовного уретрального і ректального впливу – від 10 до 40 хвилин. Уретральні процедури проводяться один раз в 3-4 дні, на курс 3-5. Ректальні: через день, на курс 5-10.

 

Ціни на ФДТ у лікуванні урологічних захворювань, вартість ЕФС, ЕЛМТ, ПВМ вказані у прайс-листі. Запис на процедури проводиться безпосередньо лікарем. Додаткову інформацію можна отримати у операторів контакт-центру або реєстратури.

 

Лікування захворювань сечостатевої системи методом фотодинамічної терапіїЛікування захворювань сечостатевої системи методом фотодинамічної терапіїФДТ у Кривому Розі: фотодинаміка в урології на Філатова. Нове обладнання, комплексне лікування чоловічих захворювань, терапія запальних процесів, повне обстеження, включаючи лабораторні дослідження та уретроцистоскопію, УЗД органів малого тазу та трансректальне УЗД. Запис за телефоном (098) 530-60-40!

 

Зверніть увагу:

Трансректальне ультразвукове дослідження

Терапія в урології та гінекології: АПК Андро-Гін

ЛОД терапія: лікування еректильної дисфункції

Поділитися