Буток Ігор Євгенійович – дерматовенеролог, головний лікар Клініки МедітонБуток Ігор Євгенійович – дерматовенеролог, головний лікар Клініки МедітонОдним з основних напрямків Клініки Медітон є діагностика і лікування ІПСШ (інфекції, що передаються статевим шляхом). Даною проблемою наші фахівці займаються протягом 20 років, завдяки чому сформувався неоціненний досвід і розроблені локальні клінічні протоколи для лікування запальних захворювань сечостатевої системи у чоловіків та жінок.

 

І зазначена патологія дійсно вимагає мультидисциплінарного підходу. У лікуванні кожного пацієнта беруть участь кілька лікарів: дерматовенеролог, уролог, терапевт, а іноді і невролог. Для постановки діагнозу та складання індивідуальної схеми лікування враховується не тільки етіологічний фактор (наявність однієї або декількох інфекцій), але і давність запального процесу, ступінь його поширення щодо сечостатевої сфери, супутні захворювання, обстеження та лікування статевого партнера.

 

Але, незважаючи на такий поглиблений підхід, останнім часом відзначається зростання рецидивів захворюваннь, пов'язане з антибіотикорезистентністю (як наслідок їх частого і безконтрольного застосування), появою продукуючих пеніциліназу, L-форм і цист-форм бактерій, проникненням бактерій в додаткові статеві залози у чоловіків (передміхурова залоза, сім'яні пухирці, куперові та парауретральні залози), що робить їх практично невразливими для антибактеріальних препаратів. З цією метою, нами вивчаються і впроваджуються в клінічну практику нові, альтернативні методи і підходи до лікування даної категорії пацієнтів, що дозволяють ефективно лікувати хронічні (давні), ускладнені процеси, та знизити медикаментозне навантаження на пацієнта, ступінь побічних ефектів.

 

Фотодинамічна терапія: лікування сечостатевої системи

 

Одним з таких методів, що застосовуються для місцевого лікування (уретральний і ректальний вплив) запальних захворювань у чоловіків, є фотодинамічна терапія. Принцип методу полягає у впливі лазерним світлом з довжиною хвилі 660 нм на уражений орган (передміхурова залоза, сім'яні пухирці) або ділянку слизової оболонки (уретра та інші відділи) за допомогою спеціальних датчиків і гнучких світловодів.

 

Тривалість пливу і кількість процедур залежать від патоморфологічних змін в уретрі і передміхуровій залозі, які, в залежності від давності процесу, носять дифузний (давність до 2-х місяців) або вогнищевий (більше 2-х місяців) характер відповідно до класифікації І. М. Порудоминського (1952р.). Глибина проникнення інфекції в підслизовий шар, ступінь її поширення по сечівнику, характер змін у передміхуровій залозі ми визначаємо за допомогою уретроскопії та ТРУЗД.

 

В якості фотосенсибілізатора – речовини, що підсилює глибину проникнення лазерного випромінювання в підслизовий шар, нами використовується метиленовий синій 1% водний розчин. При залученні в запальний процес передміхурової залози фотосенсибілізатором виступає антибактеріальний препарат, який володіє хорошою проникаючою здатністю до зазначеного органу (як правило, це антибіотик з групи фторхінолонів, тетрациклінів або світлодіодів).

 

Фотодинаміка, Кривий Ріг: ціна та запис на процедури

 

Лікування проводиться амбулаторно, переноситься добре, абсолютно безболісно! Тривалість процедури, з урахуванням послідовного уретрального і ректального впливу – від 10 до 40 хвилин. Уретральні процедури проводяться один раз в 3-4 дні, на курс 3-5. Ректальні: через день, на курс 5-10.

 

Лікування захворювань сечостатевої системи методом фотодинамічної терапіїЛікування захворювань сечостатевої системи методом фотодинамічної терапіїЗверніться в реєстратуру або зателефонуйте нам за телефоном (098) 530-60-40, щоб уточнити вартість лікування захворювань сечостатевої системи у Кривому Розі, на базі медичного центру Клініка медітон, та записатися на прийом до спеціаліста!

 

Зверніть увагу:

Трансректальне ультразвукове дослідження

Терапія в урології та гінекології: АПК "Андро-Гін"

ЛОД терапія: лікування еректильної дисфункції

Поділитися