Лікування урологічних і гінекологічних захворюваньЛікування урологічних і гінекологічних захворюваньНа даний момент, фахівці спостерігають серйозне зростання рівня урологічних і гінекологічних захворювань, які стосуються не тільки людей середнього віку, а також молоді. Хронічний простатит, ендометрит, еректильна дисфункція, нетримання сечі, втрата репродуктивної функції – далеко не всі проблеми і захворювання, за рахунок яких страждає людина. І, незмінним фактом залишається те, що неправильне або несвоєчасне лікування практично в 100% випадків веде до посилення проблем!

 

Фахівці Клініки Медітон в Кривому Розі, які не перший рік працюють над вирішенням питання зниження захворюваності сечостатевої системи у чоловіків і жінок, застосовують сучасні методики і розробки, в числі яких і апаратно-програмний комплекс "Андро-Гін"! Завдяки його використанню, можливість вплинути на складні захворювання в урології та гінекології стала більш реальною!

 

Що являє собою апаратний комплекс "Андро-Гін"

 

"Андро-Гін" – апарат комплексної фізіотерапії. На даний момент, на фоні вивчення і порівняння різноманітних методик та їх впливу, фахівці нашої клініки прийшли до думки, що це дійсно унікальний комплекс для лікування запальних захворювань в гінекології і урології. Він водночас поєднує кілька дієвих фізіотерапевтичних методів, що дозволяють по максимуму скоротити медикаментозне лікування!


"Андро-Гін": показання до застосування

 

Серед основних показань до застосування даного апаратно-програмного комплексу наступні захворювання:
• Простатит в гострій і хронічній формі, еректильна дисфункція;
• Цистит, втрата репродуктивної функції, нетримання сечі;
• Простатит в поєднанні з ДГПЗ 1-2 ступеня, хвороба пейроні;
• Слабкість м'язів тазового дна, дисфункція яєчників;
• Профілактика спайкових процесів, їх лікування;
• Везикуліт і тазовий плексит, ендометріоз;
• Невиношування вагітності, міжменструальні болі;
• Підготовка до процедур ЕКЗ, підготовка до лікування ерозій шийки матки.

 

Фізичні фактори, що застосовуються в АПК "Андро-Гін"

 

Лікування простатиту, нетримання сечі і безпліддяЛікування простатиту, нетримання сечі і безпліддяАпаратний комплекс "Андро-Гін" забезпечує найбільш ефективний комбінований вплив електричних струмів, магнітного поля, лазера і світлових хвиль для лікування запальних захворювань. Дані чинники забезпечують скорочення термінів лікування захворювань сечостатевої системи, а також можливість індивідуального підбору методики для забезпечення найкращого ефекту. Сьогодні "Андро-Гін" дає можливість застосування наступних методик:
• Магнітотерапія! Метод володіє судинорозширювальним, лімфодренуючим, нейростимулюючим і трофостимулюючим лікувальним ефектом.
• Електростимуляція! Метод дозволяє впливати на розширення периферичних судин і призводить до подальшої активації кровообігу. Підходить для поліпшення діяльності і відновлення функціональністі органу.
• Нейростимуляція! Судинорозширювальний, аналгетичний, трофічний і міонейростимулюючий ефекти. Імпульсні струми впливають на нервові провідники, що дозволяє відновити функціональність органів і тканин.
• Лазеротерапія! Протизапальний, бектерицидний, імуностимулюючий і регенеративний лікувальний ефект. Первинний механізм впливу – фотохімічні та фотофізичні реакції, безпосередньо пов'язані з поглинанням світла тканинами.
• Кольороритмотерапія! Позитивний вплив на психічний і емоційний стан людини, корекція неврозоподібних станів, які супроводжують різного роду захворювання!


Комплексне використання "Андро-Гін" в Кривому Розі

 

Спеціалисти Клініки Медітон, які не перший рік практикую використання позитивних якостей і особливостей методики "Андро-Гін", стверджують, що правильне поєднання комбінації раніше зазначених методів впливів, працює як седативний, протинабряковий, болезаспокійливий та протизапальний засіб. Важливо розуміти, що дана програма підсилює імунітет, покращує мікроциркуляційні процеси, а також нейротрофіку в органах простати і малого таза.

 

У багатьох випадках лікування захворювань, які були перераховані вище, використання АПК "Андро-Гін" дозволяє максимально зменшити застосування медикаментів. Але найважливіше – це попередня консультація лікаря, яка дасть можливість правильно поставити діагноз після огляду і аналізів, вивчити захворювання, призначити найбільш якісний комплекс препаратів і процедур, однією з яких може бути і застосування апарату "Андро-Гін" у Кривому Розі, на базі медичного центру Клініка Медітон!

 

Комплексне використання апаратних методик в урології та гінекологіїКомплексне використання апаратних методик в урології та гінекологіїЗапис на прийом уролога і фізіопроцедури по телефону (098) 530-60-40. Лікування простатиту, циститу, еректильної дисфункції в Кривому Розі!

 

Варто знати:

Відділення урології Клініки Медітон

Трансректальне ультразвукове дослідження

ЛОД терапія в терапії еректильної дисфункції

Поділитися